Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Justa, pewnie się wkurzysz na mnie :-), ale ja bym na Twoim miejscu poczekała do soboty. Test dziś czy jutro nie będzie wiarygodny! Skoro masz duphaston to go nadal bierz do soboty. Tylko nie krzycz na mnie :-) ja wierzę, że się udało :-) tak jak mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie asiki masz rację nie znam sie ale do soboty to ja osiwieje z ciekawości ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to czekanie !! ja dzisiaj byłam u Gina na monitoringu i teoretycznie powinnam być w ciąży a w praktyce - muszę czekać dwa tygodnie jeszcze ah.. ten czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIK krzyczec nie bede bo sama do konca nie jestem przekonana co do testu... poki co nie mysle o tym nawet .... zobaczymy co sie jutro wydarzy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
hej dziewczyny właśnie wróciłam od gina i powiedział mi że jest pęcherzyk i endometrium też jest ładne więc od przyszłego tygodnia mamy zacząć intensywne starania;d Mam nadzieje że teraz sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
Cześć dziewczynki:) Widzę że cały czas nadajecie i coraz to nowsze dziewczyny dochodzą na forum:) Ja miałam mieć dziś laparo no ale okazało się że jednak na piątek jest przełożone... Myslam ze bede miec juz to za sobą no ale czekałam na zabieg dobrych kilka miesiecy to i do piatku wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Plotka też miałam Ci napisać, że twarda babka z ciebie, że aż do końca pracujesz ale to nie ma szans, żeby chociaż teraz czekać spokojnie na poród? Dziewczyny, które będą testować na dniach obyście już nie musiały nigdy czekać, żeby to był ostatni raz oczekiwań na dwie kreski, A ja dziś umówiłam się, na hsg jak narazie 30 październik o ile okres się nie przesunie. Plotka masz rację niech kontrast popcha ( oby) i ziółka dokończą sprawę :) AMS gratuluję przybliż proszę twój problem w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a masz objawy jakieś? Ja bardzo często sikałam :-) i mi to zostało. Jeny, a Ty kiedy testujesz? Bo Wy z Justą to równo jedziecie :-) Ewelinka, do dzieła! AMS, masz rację czekanie jest najgorsze! Trzeba jakiś sposób na to znaleźć, jakieś zajęcie czy coś takiego. Mi pomagało jak "cofałam się" w czasie. Np. na forum- sięgałam do starych wpisów i myślałam jak to dawno było a jak szybciutko minęło. Tak niedawno ja czekałam na test po inseminacji, a tu już 10 tydzień ciąży się zaczyna! i teraz z kolei czekam żeby minął 3 miesiąc, a najlepiej żeby już Maleństwo było na świecie cale i zdrowe :-) Wam też się uda!Choć wiem, że wierzy się w to dopiero jak już się tego doświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a masz objawy jakieś? Ja bardzo często sikałam :-) i mi to zostało. Jeny, a Ty kiedy testujesz? Bo Wy z Justą to równo jedziecie :-) Ewelinka, do dzieła! AMS, masz rację czekanie jest najgorsze! Trzeba jakiś sposób na to znaleźć, jakieś zajęcie czy coś takiego. Mi pomagało jak "cofałam się" w czasie. Np. na forum- sięgałam do starych wpisów i myślałam jak to dawno było a jak szybciutko minęło. Tak niedawno ja czekałam na test po inseminacji, a tu już 10 tydzień ciąży się zaczyna! i teraz z kolei czekam żeby minął 3 miesiąc, a najlepiej żeby już Maleństwo było na świecie cale i zdrowe :-) Wam też się uda!Choć wiem, że wierzy się w to dopiero jak już się tego doświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a masz objawy jakieś? Ja bardzo często sikałam :-) i mi to zostało. Jeny, a Ty kiedy testujesz? Bo Wy z Justą to równo jedziecie :-) Ewelinka, do dzieła! AMS, masz rację czekanie jest najgorsze! Trzeba jakiś sposób na to znaleźć, jakieś zajęcie czy coś takiego. Mi pomagało jak "cofałam się" w czasie. Np. na forum- sięgałam do starych wpisów i myślałam jak to dawno było a jak szybciutko minęło. Tak niedawno ja czekałam na test po inseminacji, a tu już 10 tydzień ciąży się zaczyna! i teraz z kolei czekam żeby minął 3 miesiąc, a najlepiej żeby już Maleństwo było na świecie cale i zdrowe :-) Wam też się uda!Choć wiem, że wierzy się w to dopiero jak już się tego doświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrócie niepłodność wtórna, niedoczynność tarczycy - HSG - niedrożne jajowody-oba , w czerwcu laparoskopia , i niby jest już wszystko OK czyli udrożnili a obecnie jestem na CLO bo moje jajniki nie chciały się obudzić do pracy (chyba po tabletkach anty ) i na pregnylu i dalej czekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik nie mam zadnych obijawów "dziwnych" wczesniej bolaly mnie piersi, potem brodawki, teraz niby tez mnie bole , sa bardziej nabrzmiałe ale troche mniej bolą... ale tak juz kiedys mialam po pregnylu... innych objawow brak.... pocieszam sie tym ze w pierwszej ciazy objawy przyszly dopiero w 6 tyg (wlasciwie dopiero wtedy sie zorientowałam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis jednak nie zrobilam bety.... powstalo male zawirowanie z przychodnią ;) ale tak to juz jest jak zalatwia sie wizyte przez kogos ..... bylam w szoku ze na NFZ wizyty sa wyznaczane co godzine bo wlasnie tle czasu trwa wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
witajcie, informuję tylko, ze już wróciłam ze szpitala, niestety nie obeszło się bez komplikacji... ale zdarza się jutro Wam napiszę co tam wyszło i co się działo, bo trochę jest pisania Trzymam kciuki za testujące... jutro :) lub na dniach... wiadomo o kogo chodzi :)) a tymczasem odpoczywam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Dziewczynki ja Wam coś napisze z innej beczki. Pamiętacie, ze jak pisałam że będę mówić w pracy, że było ok i wogle....... Niestety jak bardzo się zawiodłam........ Zaczęli jakieś dziwne akcje odstawiać wysyłać na przymusowy urlop, ogólnie gadać wszystkim tylko nie mi , że nie mam już po co wracać itp..... Obecnie jestem na przymusowym urlopie ( myślałam wtedy, że będzie jeszcze ok bo mówili ze wszyscy mają iść na urlopy) ale jutro mam wizytę i biorę zwolnienie. Ten tydzień kosztował mnie tyle nerwów i przykrości, że z najpiękniejszych chwil starali się uczynić mi piekło...... Ale cały czas sobie powtarzam, że skoro Bóg dał nam maleństwo to ma dobry plan na potem i tak musi być. I maleństwo jest najważniejsze..., ale nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy dopiero co zostali ojcami, że tak chamsko traktują kobietę w ciąży ....... No musiałam to z siebie wyrzucić.... i już mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Justa beta czy test??? I jak wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WYMIEKLAM NIC ZROBILAM TESTU.... A NA BETE NIE MAM JAK SKOCZYC ;)) TAKZE I JA POTRZYMAM WAS TROCHE W NIEPEWNOSCI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
JUSTA MAM JUŻ GRATULOWAĆ :) NEVERGETUP A WCZORAJ O TOBIE POMYŚLAŁAM,ŻE DAWNO CIĘ NIE BYŁO, DOBRZE PISZESZ MALEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE A CAŁA RESZTA SIĘ UŁOŻY W SWOIM CZASIE. MI CZEKAMY NA INFORMACJĘ CO TAM WYSZŁO PO ZABIEGU, ALE PAMIĘTAJ, ŻE ZIÓŁKA CZEKAJĄ I JA TEŻ :) pLOTKA NIE CHCĘ CIĘ JUŻ MĘCZYĆ Z TĄ KSIĄŻKĄ ODPOCZNIJ SOBIE BO PO PORODZIE JUŻ NIE BĘDZIESZ MIAŁA TYLE CZASU DLA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nevergetup, przykro mi jest :-( świat niestety jest strasznie niesprawiedliwy czasami. Idź na zwolnienie i olej ich! U mnie z kolei w pracy fajnie to przyjęli. Ja przyniosłam zwolnienie i wtedy się dowiedzieli, ale wiem że dyr mówiła dziewczynom, żebym nie wracała tylko odpoczywała itp. Ach... myśl o tym co najpiękniejsze. Wiesz, że do 16 tyg mają prawo dać Tobie wypowiedzenie? Zanoś szybko zwolnienie i nie wracaj tam!!! Dziewczyny, trzymam kciuki! Wiem ile to nerwów spojrzeć na wyniki! ja jak odbierałam betę to ją zgięłam wpół i szłam do domu cała roztrzęsiona. dopiero po jakimś czasie jak zobaczyłam jakąś parę co ze szpitala wychodzi z nosidełkiem i maleństwem pomyślałam: "raz kozie śmierć, co będzie to będzie". Życzę Wam dziewczynki powodzenia! Trzymajcie się! Mi, dobrze, że już po wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nevergetup! Myśl o dziecku, ono już odczuwa nasz stres, więc śmiej się jak najwięcej żeby i jemu było przyjemnie! Daj znać jak po wizycie! Jak duża dzidzia i w ogóle... i czy już serduszko słuchać. My dopiero za półtora tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
asik według polskiego prawa nie mogą mnie zwolnić no chyba, że dyscyplinarnie...ale po to musiałabym wrócić, a tego nie zrobię bo nie chce mi się nawet ich oglądać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego osobiście nie sprawdzałam ,ale mam znajomych, którzy to niby sprawdzili i do chyba 16 tyg niby maja prawo dać wypowiedzenie. Ale mam nadzieję, że jest tak jak mówisz! Odpoczywaj teraz nie myśl o tym za wiele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
ja ma specjalizacje z prawa pracy i troszkę sobie kodeksu poczytałam i przy ciąży jesteś chroniona od pierwszych dni....oczywiście mówimy tu o normalnej umowie na dłuższy okres czasu bądź na czas nieokreślony.... nawet jak by dali wypowiedzenie i w trakcie jego trwanie okazuje się ze jesteś w ciąży przywracają do pracy :P ale nie ma co już sie nad tym rozwodzić ...mam tylko nadzieje że los odpłaci im za takie traktowanie....... a już nie moge sie doczekać wizyty bo z tego co czytałam już powinno być widać raczki i nóżki ;))) a i powiem wam coś ostatnio była u mnie koleżanka i dostałam w prezencie takie malutkie body i skarpeteczki....super uczucie.....uświadomiłam sobie tak realnie, że niedługo będę miała takie maleństwo.....:) Już nie mogę się doczekać więcej ciuszków są takie słodkie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje tez ze nie mogą juz zwolnic jak jest potwierdzona ciaza przy umowei na czas nieokreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa... ja jutro ide na bete albo test nie wiem, a po południu do lekarza bo mam od niedziel gorączke i strasznie piekły mnie jajniki pierwszy raz w życiu taki ból, teraz juz lepiej ale gorączke mam nadal wiec niech sprawdzi bo sie martwie ze jakies zapalniee przydatków mnie dopadło albo cos a wtedy tą moja z katowic ukatrupię wiec na ciaze nie licze ale oczywiście jutro dam znac, justa a do kiedy Ty duphaston masz brac ? trzymam kciuki za Ciebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sobie jeszcze przedlzylam branie dupka jutro pewnie sie odwaze i zrobie test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od którego go bierzesz i przez ile dni miałaś brac ? masz jakieś przeczucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×