Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Ja za to mam codziennie od ponad 2 tyg, zaczynają się po 12 lub 13 i do samego wieczora... Jus5ta, pobierz ten duphaston może do soboty i wtedy test zrób. Ja nie wierzyłam w test tylko na betę poleciałam, ale tuz po becie ok. 15 godz zrobiłam test i wyszedł :-) więc już wierzę w test :-) Co do hsg to ja tego nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam muszę się z Wami podzielić moim szczęściem. Jakiś czas temu pisałam o moich czteroletnich staraniach o ciążę, monitorowane cykle, laparoskopia itd. Dziś jestem w 9 tygodniu ciąży :-), tak długo oczekiwanej i wiecie jak było... pojechaliśmy z mężem na wakacje...był spontan i jestem w ciąży, upragnionej. Tak więc mimo wszelkich niepowodzeń, trudności trzeba walczyć i się nie poddawać. Wszystkim Wam życzę tak udanych wakacji...i trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
Kira gratuluje, cieszę się że w końcu się udało Ja ogólnie to zaczęłam plamić i nie wiem czy to dobry znak, testu nie robiłam bo szczerze mówiąc to się boje :D ale się zastanawiam czy go zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka23
Witam Was serdecznie. W czwartek przeszłam zabieg laparoskopi, wycieli mi guza z lewego jajnika 77mm i miesniaka z macicy. Przed laparoskopia staraliśmy się rok o dzidzie. Wyszło uwidocznienie ogniska endometriozy, które skoagulowano endo II stopnia. nie dostałam zadnych leków. Czy teraz moge zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grażko23 podobno po laparoskopii łatwiej zajsc w ciążę, niektórym dziewczynom udało sie niedługo po a innym troszkę póżniej ;) wiec staraj sie a napewno sie uda ! powodzenia ! a guza to masz na myśli torbiel tak ? ja też nie dostałam żadnych leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
to ja może przypomnę, że po 1 laparoskopii w styczniu stwierdzona niedrożność jajowodów, potem w kwietniu hsg po badaniu opis- drożne, dlatego teraz do pewności lekarz z NFZ mam zrobić,żeby było jasne jednak 1,5 roku minęło teraz jeszcze raz mam zdrobić czy faktycznie poczekać do końca kuracji nawet jak teraz są drożne to potem będą ok :) jak u plotki, a jak teraz stwierdzą niedrożność to potem będzie mowa tylko o invitro a ja nadal chcę dać szanse ziółką, więc chyba jednak się wstrzymie. Na skierowaniu jednak nie ma daty więc za te kilka miesięcy nadal będzie ważne prawda? a to będzie nowy rok więc chyba też nie będzie problemu. Kurde jeny i justa ale jestem ciekawa i pełna nadziei że wy jesteście kolejne aby dać nam światełko że i dla nas ten dzień się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz werko ja myślę ze wszystkie tak naprawdę mamy takie same szanse.. są pary całkiem zdrowe nie mogące doczekac sie dziecka, sama znam jedno małżeństwo, przebadani wzdłuż i wrzesz, lekarze rozkładają ręce bo niby wszystko ok a dziecka nie ma a z drugiej strony są przypadki tak beznadziejne ze tylko in vitro i cuda sie zdarzają niedaleko trzeba szukac :) nikt tego nie zrozumie jest tak i koniec.. ja wierze ze Tobie tez moze sie udac, kazdy cykl to zawsze nowa szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka musisz sie dopytac jak z waznoscia skierowania... ja mialam z grudnia a na poczatku marca musialam kombinować nowe bo juz mi nie chcieli przyjac na laparoskopie... tzn zapisal ale musialam donieść "świeże" przed zabiegiem..ale w sumie jak nie masz daty to zawsze mozesz sobie wstawić "odpowiednią" Dziewczyny ja też Wam wszsytkim kibicuję... fajnie by bylo jakby wszsystkim udało sie w tym samym cyklu... oczywiście obecnym ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kira30! Gratulacje!!! Więc już jest nas 3 :-) no to teraz już nie ma wyjścia, wszystkim musi się udać! Werka, może naprawdę lepiej zrobić te hsg, będziesz zawsze więcej potem wiedziała. Grazka23, myślę, że powinnaś dopytać lekarza jakie macie szansę na ciążę i kiedy możecie zacząć starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
hej dziewczyny wczoraj zrobiłam test i co zobaczyłam ? jedną KRECHE... nie wiem może za wcześnie zrobiłam ten test, przecież brzuch mnie boli dopiero 3 dni a plamie 2 d ni, Dziewczyny czy wy też tak macie? zamiast okresu to plamienie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
EWELINKA A KTORY DZIS DZIEN CYKLU ??? jesli juz pora na @ to test raczej powinien pokazac prawdę.. no chyba ze kupilas taki ze pokazuje dopiero 2 tyg po spodziewanym terminie @ ;)) do poki nie ma zywej krwi to zawsze jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ dziewczyny, Milenka ja oceniam na razie dobrze klinikę w Rzeszowie (Parens), ale mój lekarz dr. Słowik chce mnie wziąć na laparoskopie do siebie do szpitala tylko właśnie nie wiem do którego bo są dwa chyba w Rzeszowie, ale dopytam jak przyjadę do niego w przyszłym tygodniu. Byłam wczoraj na konsultacji u innego ginekologa i również polecił mi laparoskopie, powiedział że na razie nie widzi szans na ciąże dopóki tego zabiegu nie zrobię. Więc czekam na @ i się wybieram. dzięki wszystkim za rady i słowa otuchy.... mam już pozytywne nastawienie, wierzę że mi pomoże taka operacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
justaa ostatnią miesiączkę mialam 28 lipca!!! 9 sierpnia mialam laparo i dwa dni później miałam krwawienie więc teraz nie wiem od kiedy mam liczyc swój cykl:( jeśli od sierpnia to dzisiaj jest 38dc a od laparo to 26dc i jak narazie to czasem mnie pobrzusze boli i od 3 dni plamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zrob tak jak pisala Asik -wtedy bedziesz miala 100%. pewnosci. jak cien cienia jest widoczny to moze akurat wyjdzie ladna beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka a moze zrob tak jak pisala Asik.. wtedy bedziesz miala 100@ pewnosc... i zamiast cien cienia bedzie ladna beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Werka!!! Jestem jestem!!! Nadal w "dwupaku" :) Mielismy tu dlugi weekend wiec chcialam wykorzystac kazda chwile na dopinanie wszystkiego na ostatni guzik :) Torba do szpitala spakowana, auto wyczyszczone, fotelik samochodowy czeka przy drzwiach, wczoraj popralam reszte ubranek, kocykow, pieluszek itd. Dzisiaj po pracy(a wciaz jeszcze pracuje po 10 godzin dziennie) musze jeszcze troszke poprasowac i pozniej juz moge rodzic :) Nie wyglada jednak na to by Filipek sie gdzies spieszyl, brzuszek wciaz mam wysoko i do piatku nie bylo jeszcze rozwarcia... Poczekamy cierpliwie, az sie synek zdecyduje na wyjazd ;) Jesli chodzi o te ksiazke Klimuszki... Ja mam tylko ten zielnik "Powrocmy do ziol leczniczych". Na poczatku jest kilka stron objasniajacych co i jak a pozniej juz same przepisy na ziolka na rozne schorzenia. Jesli chcesz to moge co-nie-co zeskanowac i podeslac Tobie na maila???????? Co do Twojego skierowania na hsg... Ja na Twoim miejscu bym poszla! Picie ziolek nic nie komplikuje, a mysle, ze nie zaszkodzi dodatkowo jajowodow troszke "przeplukac" Pozniej ziolka dokoncza robote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
justa a co takiego asik zrobiła? myślalam ze podpatrze o niej na forum ale dzisiaj jakis taki dzień dla mnie ciężki, nic mi się nie chce, więc jak możesz to napisz mi dobrze? byłabym bardzo wdzięczna:) a co tam dziewczyny u was słychać ciekawegho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
dodam jeszcze ze od 3 dni przeważnie wieczorem mam takie mdłości ale tylko przed snem... może to też jakiś znak że cos tam się dzieje... a test może za szybko zrobiłam? nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik napisala abys poszla na bete aby sprawdzic co i jak. Beta prawdę powie... Plotka to "ladnie sie trzymasz" pozazdrościć tylko dobrego samopoczucie ... ... ale na wszelki wypadek życzę bezbolesnego i szybkiego porodu bo nigdy nic nie wiadomo... moj odeszly wody przy praktycznie centymetrowym rozwarciu i bez bóli porodowych ...porod zakończył sie po 13 h Dopiero po podaniu oksytocyny zaczelo sie cos dziac...brzuch tez mialam wysoko... także Plotka nie znasz dnia ani godziny ;)))....jeszcze raz szybkiego porodu i wstaw zdjecie jak juz bedziecie oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
jutro ide do lekarza no i zobacze co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka23
dziewczyny mi wycieli guza i miesniaka a nie miałam drożności sprawdzanej zawsze sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, nie sprawdzali drożności? Dziwne to, ale może ze względu na te wycinanie nie mogli... nie pytałaś lekarza? Dziewczyny, u nas w pracy baby boom! Jest nas 4 w ciąży! Nawet nie wiecie jak ja się cieszę, że jestem wśród nich, bo chyba bym tego nie przeżyła! Już kiedyś w pracy miałam taką sytuację, że chyba z 5 zaszło w ciążę i każdy wtedy na mnie czekał, podpytywał itd. Aż mi się płakać teraz chce... Plotka, powodzenia na sali porodowej! cudowny moment przed Tobą :-) ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
Asik u nas 5 lat temu jak ja bylam w ciazy to na8dziewczyn ,5 bylo w ciazy- 3 pozostałe to 1- rozwodka, 2-3 to niezamęzne ;))) takze to wtedy bylo wyzwanie dla pracodawcy ;)) teraz tylko jedna jest na macieżynskim - urodziła w czerwcu ....... no i mniejmy nadzieje ja ;)) . teraz pracuje nas juz tylko 6 dziewczyn na 30 facetów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa jutro beta czy test ? rano ? kiedy sie spodziewac ze dasz znac ?? juz sie nie mogę doczekac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka23
Lekarz powiedział ze drożność mi sprawdzą jak po laporoskopi do roku nie zajde w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
raczej test bo jestem sama w pracy bo kolezanka sie rozchorowala i nie bede miala jak wyskoczyc... no chyba ze dzis sie skusze bo ide z malym do logopedy do przychodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grażko wydaje mi sie to dziwne, zwykle przy laproskopii sparawdzją droznośc, mi tez wycinali torbiel i droznosc była sprwadzana a poniewaz rok to bardzo duzo czasu i duzo można zrobic mam na mysli IUI np kilka razy jak naturalnie by nie wychodziło a jak je robic jak nie masz drożności sprawdzoeniej a to jest warunek, trochę ryzykowne wydawanie pieniędzy, ja bym skonsulowała to z innym lekarzem i moze HSG ? ale najbardzoej życże Ci oczywiście żebyś sie tym nie musiała martwic bo zajdziesz szybciutko naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo :) dzis czy jutro to chyba nie ma az takiego znaczenia ? moze zrob ;) mam dobre przeczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×