Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Justa, Blada czy nie - jest druga krecha!!!!!!! A mieszasz ty a nie zaden tam chroma-cos-tam :) Jestes w ciazy! Przyjmij to do wiadomosci i upajaj sie tym szczesciem, bo w 9-tym miesiacu nie jest juz tak lekko i pieknie hahahaha! Wszystko boli! Duuuuuzo leniuchuj i uwazaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Justa udało się!!!! Ale super! Ja jak robiłam test po południu to też była blada kreska, ale zrób jutro rano to na pewno będzie mocniejsza!!! No to świętujemy :-) Ach, ten dr G to ma rękę hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to prawda... to gr G ma super reke.... ta kobieta co robila mi zastrzyk z choragonu to robiła przede mną dwóm dziewczynom i szczesliwie... wiec u mnie mniejmy nadzieje ze tez tak bedzie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny nie dociera do mnie to ....malo tego zaczelam sie bac.... nie chce aby ten sen sie skonczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś w ciąży :) jutro powtórz test żeby rozwiac wszystkie swoje wątpiliwości i ciesz sie dziewczyno, kurcze dlaczego ja mam tak daleko do tego białegostoku... też bym tam poszła na IUI ale super !!!!!!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny juz nie bedzie ci potrzebny ten bialystok.... ja i Asik mamy zblizona ilosc km bo ok 200... maz jescze nei wie .... w dzien pojechal na pogrzeb z mama... i jeszcze nie wrocili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie- super :) ullla ok to następna jestem ja :)) testuje hm.... w następną niedziele (14 dni po zastrzyku dopiero )- bedę wracać z weselicha wiec pewno dopiero w poniedziałek ! :)) brawo dziewczyny trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw Jeny !! ja jeszcze trochę muszę poczekac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
justa Gratuluje:) i tak jak dziewczyny piszą ciesz się tym i weź sobie to do świadomości że za 9 miesięcy będzie dzidzi:) ahh jak ja bym chciała ujrzeć te dwie kreski:(:(:"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, no jakiś czas temu to zauważyłam :-) i tak czekałam na ciąg dalszy i oczywiście się sprawdza! ciekawe co będzie z płcią maluszków... Tobie by się pewnie córcia teraz przydała, ja mogę synka na początek, ale jest mi bez różnicy! cieszę się Kochana bardzo. Wiedziałam, że się uda!!!!! Dziewczynki czekamy na Was! :-) jak widzicie cuda się zdarzają! Ostatnio co raz częściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko jesteś kochana, ams dziękuję !!! ale nie licze na cud, jutro oczywiście niezależnie od wyniku dam Wam znac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
Justa dzięki za słowa otuchy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
justa gratulację kochana wreszcie upragnione dwie kreski ale to musi być uczucie :) Jenny jutro twoja kolej na dobre wieści, ten wasz doktor to ma rękę no.. to była twoja pierwsza iui? super,że zakończona pozytywnie. Kochana a Twój problem wiązał się z czym?? bo ja później do was doszłam i nie za bardzo pamiętam a da nam też to motywacji i nadziei żeby dalej wierzyć. :) Ploteczka mam nadzieję, że nie będę musiała iść na to hsg choć jestem w stanie wypić całe 3 porcje i, czasem zdarza mi się je pić robiąc coś jeszcze ale piję je z myślą że mają mi pomóc, mam nadzieję, że to nie zaburzy ich działania. a mój email to weronika923@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werko dzięki ! właśnie justa napisz w skrócie swoją historie i nas podnos na duchu :) a jutro mi tu sie przygotować na pocieszanie mnie :) albo speniam i poczekam do poniedziałku ??? az mi słabo na samą mysl... ja nie wiem jak ja tą betę odbiorę, prędzej zemdleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się rozpisałam i nie poszło eh. GRATULACJE !!! WItam w gronie przyszłych mam :) Słabiutka kreseczka to i u mnie była. a Teraz jest duży brzusio :) Więc super ze się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
dzis powtorzylam tescik i wprawdzie wyszly 2 ale ta druga bladsza byla niz ta wczoraj ... ;( a moaja historia jest ktortka... HSG jajowody drozne Laparoskopia- podejrzenie endometriozy i PCOS . Endo wykluczone PCOS teoretycznie potwierdzona chodz w klinice nieplodnosci wykluczone ;)) po laparo (od marca) wszystko bylo idealnie praktycznie, pecherzyki rosly pekaly, ciazy brak w sierpniu I inseminacja mam nadzieje ze zakonczona sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, leć na betę! Ja robiłam test po południu równo 2 tyg po inseminacji i miałam bladziutką kreskę, następnego dnia rano też wyszła blada- choć wyraźnie mocniejsza. Ale to tak jakbyś Ty robiła test jutro po południu i w niedzielę rano, więc Twoje kreski mają prawo być bledsze, bo robiłaś wcześniej niż ja o 2 dni ;-) zrób betę dziś i w pon powtórz- wtedy uwierzysz na 100 % pamiętam jak ja nie wierzyłam mimo iż betę miałam i wszystko. Tak to już jest! Jeny, kochana czekamy na Ciebie, ale broń Boże presji nie czuj z naszej strony! My tu wszystkie Ci kibicujemy. Skoro nam się udaje Tobie też w końcu musi. Wiem, że to mega trudne odebrać betę- z testem jest dużo łatwiej... Trzymamy kciuki mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS, Werka, Ewelinka i wszystkie pozostałe Staraczki, nasze historie mam nadzieję dodają Wam siły i wiary więc walczcie dalej! Finał jest tego wart! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
Cześć dziewuszki:) Jak dobrze usłyszeć takie wiadomosci które dają nadzieje następnym:) Justa Moje gratulacje w końcu się udało:))) Jeny Oby i tobie się udało trzymam kciuki i pozostałym także:)) Mi Ale przeszłas męki po tej laparo.To naprawdę musiał być straszny pech ze akurat na Ciebie trafiło:( Ale dobrze ze juz jestes po ja czekam do poniedziałku na zabieg juz trzeci raz przełozyli mi termin. Amyślalam ze bede miec to juz za soba i dowiem sie cos wiecej i zaczne działac w dobrym kierunku..... No ale wytrzymam do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
justa kochana gratuluje i trzymam kciuki byś uwierzyła :) jeny kciukasy zaciskam!!! ploteczka Ty już na finiszu, nie długo bedziesz tulić malenstwo, mam nadzieję, ze zobaczymy jakieś fotki szczęścia :))) werka od dzis zaczynam pic ziołka, fakt juz 2 dni temu probowalam, dla mnie są ok, bo ja zioła lubię, także nie bedzie problemu z piciem, a od dziś zacznę upajać się nimi regularnie :) andzzia to fakt przeszłam, ale wciaż sobie powtarzam że to dla bejbika, i jakos lżej mi to wszystko przychodzi, jak to w tym celu wszystko było asik6 a Ty jak się czujesz? ewelinko zobaczymy 2 krechy, MUSIMY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
mi to mi już 2 tygodnie miną w wtorek i powiem, że też nie narzekam na smak tych ziółek :) czasem jak piję to mam takie mocne skorcze w podbrzuszu od razu lepiej mi się robi na samą myśl, że pewnie działają. jak was czytam i te dobre wiadomości to od razu jest więcej siły na to że jest warto. :) Justa faktycznie zrób sobie tą betę będziesz spokojniejsza a nasza jeny na pewno już się cieszy bo już wie:) mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
Mi Dokładnie te wszystkie badania przez które przechodzimy robimy to z myślą ze w koncu doczekamy się dzidzi.Mam głęboką nadzieję że zostanie nam to wynagrodzone,modlę się o to.... Tak jak Asik napisała zeby walczyc bo finał jest wart tego a czytając wasze historie nabieram wiary i sił w to ze sie uda każdej z nas:) A wiara jest potrzebna zeby dojsc to wymarzonego celu.. Czekam na laparo zeby dowiedziec sie co zdołali zdziałac podczas zabiegu i w koncu ruszyc ze starankami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×