Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość Magdzia24
Hej.ja chcę zacząć tą dietę od poniedziałku.kupiłam już parę produktów.Muszę schudnąć dla siebie.ważę73 kg chcę 60.Mój mąż jest w Anglii i chcę mu zrobic niespodziankę jak przyjedzie na świ ęta tylko się boje czy wytrwam.Boję się też efektu jo-jo.Cały czas uważam co jem,pije dużo herbatek ograniczam słodycze ale nie chudnę.Ale nic próbuje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulala6
SŁuchajcie wczoraj spotkałam wczoraj na siłowni 2 kobiety ktore stosowaly te diete i byly ogromne powiedzialy ze niedlugo potem byl efekt jojo z bardzo duza nadwiazka bylam na drugim dniu i zasalblam na silowni a dieta bez cwiczen sensu nie ma , poniewaz zostanie nam sflaczale cialo wiec ja on dzis zaczelam diete 1000kcal na niej mozna tez schudnac 4-5 kg w miesiac moze troche dluzej ale bezpieczniej bede jadla 5 posilkow dziennie sniadanie-250kcal godz.8, II śniadanie-100kcal godz.10-11, obiad 350kcal godz.14, podwieczorek-100kcal godz.15.30 i kolacja 200kcal godz.18 najlepiej z 15 min przed zeby po 18 juz nic nie jesc a przed kazdym posilkiem 10 minut przed szklanke wody i nie pic podczas posilkow bo to zaburza trawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewuszki :) ja robilam kiedys juz ta dietke ale doszlam do 4 dnia..:( ale schudlam w ciagu tych 4 dni 5,5 kilo :) takze zadowolona bylam..mam jeszcze do zrzucenia co najmniej 12 kilo..i chce zaczac ja od poniedzialku..magdzia24 widze ze ty tez ood poniedzialku zzaczynasz..jak masz ochate walczyc razem ze mna daj znac na gg - 5176275 ;) bedzimy sie razem pilnowac :D Co do tego co napisala kasiulala6 - ja wlasnie przez cwiczenia nie dotrwalam do konca diet bo slabo mi sie robilo..A moja kolezanka nie cwiczyla wogole doszla do konca schudla okolo 15-16 kilo -dokladnie nie pamietam juz..i po zakonczeniu diety dopiero zaczela cwiczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewuszki :) magdzia24,ja tez zaczynam dietke w poniedzialek..moze zaczniemy razem..bedziemy sie pilnowc na wzajem ;) Jak cos pisz na gg-5176275 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewuszki :) magdzia24,ja tez zaczynam dietke w poniedzialek..moze zaczniemy razem..bedziemy sie pilnowc na wzajem ;) Jak cos pisz na gg-5176275 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewuszki :) magdzia24,ja tez zaczynam dietke w poniedzialek..moze zaczniemy razem..bedziemy sie pilnowc na wzajem ;) Jak cos pisz na gg-5176275 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewuszki :) magdzia24,ja tez zaczynam dietke w poniedzialek..moze zaczniemy razem..bedziemy sie pilnowc na wzajem ;) Jak cos pisz na gg-5176275 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewuszki :) magdzia24,ja tez zaczynam dietke w poniedzialek..moze zaczniemy razem..bedziemy sie pilnowc na wzajem ;) Jak cos pisz na gg-5176275 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey,ktos zainteresowany zaczac dietke ze mna pisac na gg-5176275..Jak dojdzie wiadomosc kilka razy to sorry..nie chce mi cos przejsc wiadomosc i juz z 4 raz pisze :( Magdzia24 widze ze tez zaczynasz od poniedzialkuwiec moze razem zaczniemy?Bedziemy sie nawzajem pilnowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey,ktos zainteresowany zaczac dietke ze mna pisac na gg-5176275..Jak dojdzie wiadomosc kilka razy to sorry..nie chce mi cos przejsc wiadomosc i juz z 4 raz pisze :( Magdzia24 widze ze tez zaczynasz od poniedzialkuwiec moze razem zaczniemy?Bedziemy sie nawzajem pilnowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulala6
Wasza sprawa ja nie chce efektu jojo ani obwislej skory bo co moze byc innego bo normalnej glodowce bez cwiczen .Rozmawialam dzis z dietetyczka ktora jest moja kolezanka i powiedziala ze diety 13, 3-dniowka ktore daja efekt szybkiego chudniecia w ciagy kilku lub kilkunastu dni zawsze daja efekt predzej czy pozniej.a zazwyczaj od razu.taka jest prawda wiec zycze wam powodzenia ale ja wole 1000kcal chociaz moja kolezanka i tej diety nie pochwla ale wole taka ktora moze byc na cale zycie niz przez 2 tygodnie.do tego cwiczenia i zobacze jak bedzie za miesiac zobacze czy beda efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulala6 moja kolezanka 5 razy w ciągu dwóch lat stosowała tę diete i z 90 kilo schudła do 66, dzis zaczyna znowu bo chce ważyć 60 kilo, wygląda super, wyniki ma świetne, i wogóle nie ma efektu jojo, wiadomo że tak do dwóch kilo można przytyć jak sie zaczyna po diecie jeść normalnie, no i wiadomo ze trzeba sie pilnować, ale przy każdej diecie trzeba :). Więc każdy sobie wybiera taką diete na jaką ma ochotę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulala6 moja kolezanka 5 razy w ciągu dwóch lat stosowała tę diete i z 90 kilo schudła do 66, dzis zaczyna znowu bo chce ważyć 60 kilo, wygląda super, wyniki ma świetne, i wogóle nie ma efektu jojo, wiadomo że tak do dwóch kilo można przytyć jak sie zaczyna po diecie jeść normalnie, no i wiadomo ze trzeba sie pilnować, ale przy każdej diecie trzeba :). Więc każdy sobie wybiera taką diete na jaką ma ochotę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) ja tez zaczynam dietke-mam nadzieje że wytrzymam te 13 dni:) jeżeli ktoś ma ochote zacząć ze mna to pisać-13709230gg buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska30
witajcie ja zaczynam od dzisiaj diete, mam do zrzucenia 10 kilo(i troszke(() wiec mam silna motywacje, nie boje sie czy wytrwam tylko czy dieta porzyniesie rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska30
witajcie ja zaczynam od dzisiaj diete, mam do zrzucenia 10 kilo(i troszke(() wiec mam silna motywacje, nie boje sie czy wytrwam tylko czy dieta porzyniesie rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzis mam 6ty dzień i 3,5 kilo mniej, co prawda raz nie wytrzymałam i zjadłam ciastko, ale dalej ciągne, narazie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabkaaa
Dzisiaj jestem na drugim dniu diety. Rano źle się czułam, ale pewnie przez kawę. Posiłki jem niestety o godzine później niż polecają np. z 14 o 15. Ktoś wie czy może to bardzo przeszkadzać? Czy można pić między posiłkami taką lżejszą kawę z cukrem? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabkaaa
Dzisiaj jestem na drugim dniu diety. Rano źle się czułam, ale pewnie przez kawę. Posiłki jem niestety o godzine później niż polecają np. z 14 o 15. Ktoś wie czy może to bardzo przeszkadzać? Czy można pić między posiłkami taką lżejszą kawę z cukrem? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabkaaa
Dzisiaj jestem na drugim dniu diety. Rano źle się czułam, ale pewnie przez kawę. Posiłki jem niestety o godzine później niż polecają np. z 14 o 15. Ktoś wie czy może to bardzo przeszkadzać? Czy można pić między posiłkami taką lżejszą kawę z cukrem? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka123
moje drogie gratuluje tym co wytrwaly! musze sie pochwalic ze moj mąż dzisiaj jest 13 dzien na tej diecie i widac efekty! jestem z niego bardzo dumna! trzymal sie restrykcyjnie - nawet jadl szpinak- twierdzi ze lubi:) pomagalam mu - tzn przygotowywalam paczuszki do pracy itp. nie wierzylam ze mu sie uda! i oczywiscie ani kropli alkoholu! polecialam mu ta diete bo sama 2 razy w zyciu mialam pierwszy raz - schudlam baaaardzo duzo ale bylam strasznie slaba i 14 dnia dostalam ospe:( drugim razem 5 dnia zaslablam i diete przerwalam, ale moje spostrzezenie jest takie ze przy tej diecie sie chudnie a ile sie schudnie zalezy tez jakie porcje tych "dań" bedziemy jesc bo czym mniej tym wiekszy efekt - TYLKO NIGDY NIE ZAPOMNIJCIE O ROZSADKU I W RAZIE JAKICHKOLWIEK PROBLEMOW PRZERWIJCIE JA WASZE ZDROWIE JEST NAJWAZNIEJSZE! POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naciatalkaaaa
czesc dziewczyny ;) ja sama bym schudla z checia ale jakos boje sie tej djety ze nie wytrzymam bez jedzenia, i ja ogolnie jestem imprezowa dziewczyna i boje sie ze sie skusze na jakies piwo a tego to nie wolno. powiedzcie mi czy ta djeta powaznie cos daje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naciatalkaaaa
czesc dziewczyny ;) ja sama bym schudla z checia ale jakos boje sie tej djety ze nie wytrzymam bez jedzenia, i ja ogolnie jestem imprezowa dziewczyna i boje sie ze sie skusze na jakies piwo a tego to nie wolno. powiedzcie mi czy ta djeta powaznie cos daje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia007
Czieść ja dzisiaj zaczynam! może ktos sie przyłączy?/ moim zdaniem ta dieta jest bardzo skuteczna, 2 lata temu schudłam ok 10 kilo i czas znowu zaczac ....:-( jest cięzka ale mozna dac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna33
Ja zaczynam od jutra.Będę stosowac zamienniki bo wiem że długo na tym monotonnym menu nie da sie wytrzymać.Stosowałam tą diete rok temu...nie dotrwałam do końca...jednak schudłam ok.7 kg...z czego powróciło tylko 5 :). Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×