Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość naprawde nie warto
Wierzcie mi nie warto tak sie katowac dieta kopenhaska!!!! sa inne sposoby na schudniecie. Duzo bezpieczniejsze i do tego przyjemnuiejsze i przedewszystkim skuteczniejsze. Osobiscie polecam WW. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=792049 Poczytajcie poczatkowe kilkanascie stron. Autorka topiku w 5 tygodni bez glodowania i meczarni , wrecz odwrtonie jedzac naprawde niemalo schudla 10kg . Innym oczywiscie konsekwentnym ( niestety ja nie jestem konsekwentna 😭) tez sie to udaje. Jednak jezeli komus barakuje konsekwencji by stosowac WW to o kopenhaskiej tez moze zapomniec. Pozdrawiam i zycze rozsadnych wyborow oraz sukcesow w dazeniu do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zo
witam! 🖐️ troche mnie nie bylo (uczelnia i posiadowa ze znajomymi) dzis jest moj 5 dzien- na parwde sie szczupleje, widze po udach, brzuchu, czuje sie ogolnie jakas lzejsza, energiczniejsza :) troche tez widac po twarzy, co mnie niezmiernie cieszy. Moim zdaniem warto pomeczyc sie te 13 dni dla efektu :) Jeszcze sie nie wazylam, ale czuje po sobie ze gdzies tak 3 kg mi zeszlo :D :classic_cool: widzac postepy nie mam ochoty rzucac tej diety i jeszcze bardziej sie mobilizuje! :) Piszcie co u Was? pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1212
heja ja przygotowywje sie na poniedzialek jz zakupilam rekaw do tych steków i herbatke cczerwona jestem pelna optymizmu ale zobaczymy jak dlgo wytrwam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam właśnie 2-gi dzień. Idzie mi łatwo i lekko, wiem, że bez problemu dotrwam do końca, jednak obawiam się efektu jojo. Ostatnio po kopenhaskiej wszystkie kilkogramy powrócił + nawet dodatek, także koleżanka wyżej nie pisała bzdur :( Co najgorsze, ja nie umiem stostować innej diety, gdzie np.mogę samodzielnie układać posiłki, bo wtedy zawsze robię sobie małe \"odstępstwa od normy\", a później to już rozbestwiam się na maksa. Tak więc założyłam sobie, że te 13-ście dni mają mnie zmotywować, aby w końcu o siebie dbac i nie traktować swojego żołądka jak śmietnika. Poza tym nienawidzę czekać, i jeśli miałabym czekać powiedzmy 2 miesiące na efekty - to pewnie wcześniej bym się poddała. Także dziewczyna o niku \"naprawdę nie watro\" ma sporą część racji, ale... Konsekwencja konsekwencji nierówna... Ja jestem konsekwentna jeśli chodzi o tak drastyczną dietę jak kopenhaska, natomiast jeśli chodzi, żeby samej zacząć się zdrowo i dietetycznie odżywiać - tu pojawia sie problem. Tak, czy inaczej życzę wam wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też che się do was przyłączyć od poniedziałku. Powiedzcie mi dlaczego nie można pić na diecie zielonej herbaty? Co do diety to jestem \"stara weteranka\" stosowałam ją 2 razy i chudłam po 8-9 kg i później jeszcze trochę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 1212
edynko chyba z nieba mi spadlas ciesze sie ze zaczynasz od poniedzialku bo ja tez wlasnie ruszam od tego dnia pierwszy raz na tej diecie fajnie ze razem z toba razem razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 1212
edynko z nieba mi spadlas ja tez zaczynam od poniedzialku ciesze sie ze razem z toba razem bedzie razniej, ja pierwszy raz na tej diecie i troche mam strach czy wytrzymam ale po to mam was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nastawiamy się psychicznie;-) to najważniejsze. Nie wiecie może co z tą zieloną herbatą jakoś mnie to zaintrygowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) dzisiaj mija drugi dzień mojej dietki:-) idzie mi wyśmienicie! stosuję ją po raz pierwszy i mam nadzieję że wytrwam do końca ;) trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisap
hej dziewczynki ja zaczęłam wczoraj czyli jestem na drugim dniu jest w porządku dla mnie nie głoduje wspierajmy się czołem a jak efekty tych na " dalszych dniach"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisap
a i mam pytanko dziewczyny do was, musiałam dzisiaj wziąć tabletkę od gardła czy to bedzie miało negatywny wpływ na dietke? słyszałam że witaminy mozna zarzywać więc myślę ze to nie zrobi większej różnicy? odpiszcie jak wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1212
jeszcze niedziela i poniedzialek moj wielki dzien im blizej tym bardziej sie boje czy dam rade? dobrze ze mam was dodajecie mi otuchy dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisap: jesteśmy na tym samym etapie! :) cieszę się! ja również słyszałam że witaminy można brać... dzisiaj mija 3 dzień ;) poza tym że brakuje mi kawy bo jestem strasznym kawoszem ;) to trzymam się dzielnie! Piszcie jak przebiega dieta u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe doczytałam właśnie że kawy można pić więcej niż tą jedną rano ale na 2h przed posiłkiem. Jestem uratowana :) To ja się pochwalę - może innych to zmotywuje ;) Dzisiaj 4 dzień - stanęłam na wagę i...3kg mniej!! Ale jestem zadowolona!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1212
jutro moj wielki dzien jak tam edynko zaczynasz ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- zaczynam jutro kopenhaską. Troszkę się boję,ale wierzę,że dam radę:) Waga- 60 kg. Cel- 53:) Najbardziej się boję utraty energii,ale ... jaki to sprawdzian silnej woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
bardzo się cieszę że mam w was wsparcie, oj chyba nie można tej kawy więcej niż jedną, czytałam wywiad z dietetyczka, która mówiła że nie można więcej niż zapisane w jadłospisie kawy czy herbaty czarnej. Wydaje mi się że efekt bedzie ciut troszkę mniejszy ale chyba nie dużo. Kończę swój czwarty dzień jest w porządku, a tego jogurtu to nawet za dużo dzisiaj, chociaż zjadłam półtorej szklanki trzymajcie się dziewczątka do jutra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siss
Ja od jutra też zaczynam . Skusiłam się dzięki temu forum :) i mam nadzieje ze wytrzymam! Tylko czy ktoś może mi powiedziec w jakich ilościach mozna jeśc te rzeczy?? Bo ja pojęcia nie mam ,a boję się że będe jadła za dużo!! POMóżCIE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a więc tak befsztyk czy ryba to około 200 g, może byc troszkę więcej i troszkę mniej; jogurty to tak 2- 3 szklanki, anie jak niektórzy piszą 2/3 szklanki, trzeba wypić 2 lub 3 szklanki jogurtu ( to naprawdę dużo); brokuły czy szpinak tyle ile się chce,a sałata to też ile się chce do tego łyżka oleju i cytryna; szynka to około 100 g i też mogą być odchylenia niewielkie; owoc jak największy bo też nie ma ograniczenia. To chyba tyle, mam nadzieje że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, też zaczynam dzisiaj. Mam nadzieję że dam radę. Najgorsze dla mnie jest to że nie mogę pofolgować sobie na jotę bo później odpuszczam sobie. Pamiętajcie o wodzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek paszczulek
hej, zaczynam dietke od jutra:) byłam juz na niej, i powiem szczerze, ze tylko na tej diecie schudłam tyle ile chciałam i tak szybko. klucz do powodzenia po diecie to ...dużo sportu i mało jedzenia. ale nei głodowanie, idzie pzrezyc.raz mi sie udało a potem... sobie pofolgowałam:( i to ostro ale czas wziac sie w garsć. powodzenia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siss
DZieki monisiap:)ja jestem pierwszy dzień i jak na razie jest światnie (mam nadzieję że nadal tak będzie) . Waże 70 kg przy wzroście 1.66 , a chciałabym tak na początek 60 kg. Oby sie udało , bo nie mam cierpliwości i szybko sie poddaje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
dasz radę na pewno ja jestem na 6 dniu i chodze taka najedzona że na siłę niemal jem tego kurczaka, pisze że powinien być cały ale ja zjem udko małe i troszkę może, dasz radę na pewno!!! Na razie schudłam 2 kg, mam nadzieje na 4-5 kg ale ja nie chciałam więcej, gdyż nie potrzebuje aż tyle. Do zobaczonka i trzymajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seramida
Jakiś miesiąc temu zaczęłam dietę kopenhadzka przez pierwsze dni, 3 dni, czułam się świetnie, samo to, że przeszłam na dietę dawało mi większą pewność siebiei inaczej postrzegałam swoją sylwetkę. później było troszkę gorzej, ale całą silną wolę przeznaczyłam na mobilizację i nie jedzenie. w pierwszy weekend diety byli u nas znajomi i choć się skręcałam na widok jedzenia to wytrzymałam. jednak siódmego dnia, niedziela, leżałam w łóżku, z okropnym samopoczuciem i nawet nie mogłam patrzeć na posiłki, które miałam zjeść. piłam wodę, wodę, wodę w poniedziałek w pracy o mało nie zemdlałam i niestety przerwałam dietę, bo jak mnie ktokolwiek mijał na korytarzu to pytał się co się ze mną dzieje, bo wyglądam strasznie. nie wróciłam do starych nawyków żywieniowych, ale moje 8 kg, które zrzuciłam w pierwszym tygodniu, miałam już po 10 dniach. nie polecam tej diety, jest zbyt drastyczna, po prostu wystarczy się nie obżerać i ćwiczyć, ćwiczyć i pić mnóstwo wody. za wszystkich jednak trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
ja dobrze znoszę tą dietkę jak bedzie się działo cos nie tak to oczywiście ja przerwę, każdy organizm jest inny i inaczej ją znosi, ja schudłam na niej fajnie w zeszłym roku i mam nadzieje że powtórzę to teraz. A jajo się nie boję, bo nie zamierzam się obrzerać na niej tylko przejść na South beach buziaki i wytrwamy dziewczynki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Moja przygoda z kopenhaską zaczęła się dopiero dzisiaj. Nie mogę już na siebie patrzeć - uswiadomiłam to sobie bardzo wyraźnie dziś rano, kiedy nie mogłam się wbić w spodnie:0 Tak więc dieta od teraz:) Czy jest ktoś na forum, kto także dietkuje od dzisiaj?? Byłoby raźniej🌻 Przed chwilką zjadłam dwa jaja sadzone( ale na twardo:p ) , do tego pomidorek z cebulką. Ze szpinaku niestety musiałam zrezygnować. Nie mam świeżego, a ten z mrożonek...brrr.... straszny. Wołowinka już gotuje się na obiadek- więc myślę,że dam radę. Jeśli wytrzymam 3 dni, to później już z górki. pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiiiiiiii
Hej dziewczyny ja jestem na diecie juz trzeci dzien i jest ok ostatni razy bylam na diecie amerykanskiej i w tydzien schudlam ok 5kg. i odrazu super sie poczulam. Jestem przekonamna.ze mi sie uda tylko nie wiem jak dlugo uda mi sie rodziców oszukac, ze sie nie odchudzam! obecnie jestem chora i leze w luzku biore jedynie witaminy i pije ferweX to chyba nie przeszkadza? odpowiedz ktos1 mam jeszcze pytanie czy podczas tej diety moge pic soki np . kubusia oraz jak duza i z czeko ma sie skladac ta salatka owocowa w 4 dniu ? Pozdrawiam wszystkich trzymajcie sie dziewczyny buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
do Mili jajeczka można z tego co wiem sadzone ale cebulki do pomidorków raczej dodawać niemożna. do Justiiiii a jaka to dietka amerykańska? możesz mi ją troszkę przybliżyć? a co do ferwexu, witaminek, tabletek od gardła itp to raczej dietce nie przeszkadza, ja chorowałam brałam takie rzeczy i schudłam! trzymajcie się, ja jestem właśnie na 7 dniu!Już z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulki nie można?? Będe pamiętać:) Dzisiaj grzecznie trzymałam się diety- boli mnie trochę głowa, ale tak poza tym, to raczej ok. Jutro jest ciekawy dzien- owoc( winogron:) ), mięsko,mniam.... monisiap- widać rezultaty po tygodniu?? pozdrawiam wszystkie dietkujące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
więc tak wagowo jest - 2,5kg, ale moje wymiary poszły wdół tzn. talia na pewno - 3 cm, pozostałe może tylko minimalnie ale mam jeszcze przed sobą całe 6 dni i mam nadzieje że pójdzie jeszcze wszytsko w dół, ale chce dodać, że ja nie mam zbyt wysokiej wagi. Będe informowała regularnie was o wynikach buziaki odezwę się jutro wieczorkiem bo jutro zapracowany mam cały dzień tak do 20 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×