Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość niebieskooka_paula
ja czytałam gdzieś ze właśnie osoby które nie czują głodu chudną więcej bo przechodzą w taki stan, że organizm przerzucił sie na pożywienie z naszych zapasów tłuszczowych czy jakos tak juz dokładnie nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
dzisiaj 2 dzień jest ok szkoda ze nikogo tutaj nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
ja dziś 3 dzień,weszłam rano na wagę i jest 2kg mniej:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
bryłeczko to gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
jestem juz po lunchu :) kurcze mam problem tylko z dostanie sałaty bo u mnie w poblizu nigdzie nie ma sałaty wiec nie zjadłam jej :( moze ktos wie jakie sa konsekwencje niezjedzeia sałaty? czy to obniza skutecznosc diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx Izunia xx
Mam pytanie czy mozna zamienic kawe poranna z obiadem??wolala bym rano zjesc lekkie sniadanie a pozniej zamiast obiadu napic sie kawy??prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
Izunia z tego co wiem to nie mozna, poniewaz kawa wypita rano na czczo pomaga rozbudzic tarczyce ktora ma pomoc w spalaniu tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ja to w sumie to chcialabym ta kopenhaska zastosowac (duzo o niej slyszalam) ale boje sie ze jak tak szybko schudne to strace piersi, to moja najwieksza zmora, bo biust zawsze spada mi strasznie i czasem dochodzi do tego ze specjalnie tyje zeby nie byc taka deska. Mialyscie takei problemy przy tej diecie???????? Pliiiis, odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
ad_21 ja Ci niestety nie pomoge bo dopiero zaczelam ta diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusna
Ja zaczynam od dziś ale tak dokładniej to od jutra.Kto się dołacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
milusia ja moge sie przyłączyc dzis jest moj 2 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx izunia xx
Ja sie dolaczam:) tez od utra chce zaczac ale od pewnego czasu bardzo ciezko u mnie z mobilizacja dlatego tez tak przytylam chce zrzucic ok 7 kg ale pewnie tyle nie wytrwam.licze na slowa otuchy i pomoc;p;p to od jutra zaczynamy obysmy daly rade i byly piekne:D:D:D to z ta kawa bedzie sie trzeba przemoc na czczo:P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
juz zaczął sie mój 3 dzień :) zaraz wypije kawke i zjem grzanke a jak Wam idzie kochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
u mnie może być ,trzymam sie choć korci mnie by zjeść coś innego,ale nie załamuję się,dostałam dziś okres i troszkę zle sie czuje,ale jest ok,mam nadzieje ze wytrwam POZDRAWIAM,TRZYMAJCIE SIE PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
i jak tam dietka? bo ja wlasnie zjadlam ostatni posilek i jak narazie jest oki:) tylko zamisat sałaty zjadłam mlutkiego ogórka konserwowego i nie wiem czy zrobiłam dobrze :( kurcze mam nadzieje ze to nie popsuje efektu diety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
ja zamiast sałaty jem kapustę pekińską,niemogłam w sklepie znalezć sałatki owocowej więc kupiłam 1małego banana ,małe jabłko i kiwi pokroiłam i wymieszałam z jogurtem naturalnym,jestem bardzo tym najedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx izunia xx
banan zapiera;p ja to roibie sobie z owocow mniej kaloryczmnych;p mandarynki pomarncze grejpfruty no i jablak oczywiscie:) mam zaparcia wiec czy wieczorem jak wypije szklanke xenny to czy moze to mi przeszkodzic w diecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
nie mam pojęcia jak to jest z ta xenną :/ ja wole takich środków nei używac bo to bardzo spowalnia metabolizm< przynajmniej tak mi powiedziała pani dietetyk>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx izunia xx
tak wiem o tym...ale ja juz naturalnie sie nie wyprozniam...;/dzisiaj juz nawet po xennie nie bylam w wc;/ a jak znowu przestane brac jakie kolwiek srodki to znowu zaczne tyc:( a juz z 6/7 kilo mam za wiele:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
xx izunia xx a to w takim przypadku to jest inna sprawa :/ no nic rób tak aby Tobie było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
dzięki,będę pamiętala o tym bananie,GORĄCO WAS POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesar
13 dni i 12 kilo. To mój wynik z maja 2006. Ale oprócz diety jeszce trochę ruchu, jakieś 30 minut biegu dziennie. Niestety przyszła zima i powrót do poprzedniej wagi. Jedyna rada. NŻT(nie żreć tyle) i trochę ruchu, ale systematycznie. I ostatni posiłek przed 19.00. Biały chlebek (dla łabędzi), ziemniaki i frytki (dla chudzielców).I pijemy mineralną (ile wejdzie).Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
witam :) i zaczynam dzień 4 i jestem juz po kawce wczoraj w nocy nawet nie to ze byłam głodna ale jakoś tak czegos mi brakowało i .... poszłam do kuchni otworzyłam lodówke i zjadłam mały serek wiejski :( nie wiem czemu to zrobiłam mam tylko nadzieje, że to nie wpłynie aż tak bardzo na efekt mojej diety?! Grzesar gratuluje świetnego wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
GRZESAR GRATULUJE!!!Ja z tej całej diety to boję się efektu jojo,rano robię 70 brzuszków,a ok 15jeżdze 15 min na rowerku,dziś jest mój 5 dzień,coraz mniej chce mi sie jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
niebieskooka TRZYMAJ SIE WYTRWALE,mam pytanko ile już schudłaś i do jakiej wagi dążysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
bryłeczko nie mam pojęcia ile schudłam bo w akademiku nie mam wagi :/ dopiero za tydzien będe w domu to sie zważe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
jak sie wazyłam w domu zaraz po nowym roku to waga =69kg :/ a dąże do wagi sprzed roku czyli do 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja chce zacząć od jutra, tylko mam kilka pytanek. Jeśli chodzi o mięso to jakie ono ma być duże? Powiedzmy tak 1 pojedyncza pierś z kurczaka? Szpinak jecie mrożony cały? Ja zresztą nie wiem czy zjem łyżkę. I co najważniejsze ile schudliście po 13 dniach z jakiej wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
i 5 dzien trwam na diecie i jest całkiem nieźle tylko dzisiaj kawy brak i jaks senna jestem deko jak jem pól piersi kurczaka i nie jem szpinaku bo go nie cierpie jem brokóły ok 250g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi. zaczełam dziś :) jak narazie jest dobrze z czeko się ogromnie ciesze. zjadlam juz te jajka ale bez szpinaku, tak szczerze mowiac to ja go chyba nawet nie kupie, bo go nie zjem. obiad planuje na 16-17 tylko że zjem wołowe bo takie mam i kapuste. Jutro zrobie zakupy. Trochę już jestem głodna. Ale wiem że jak się zawezme to dam rady. Zwykle jem tak rano kawa, potem jakieś śniadanko i obiad czyli podobnie. Jutro ide do pracy z czego sie ogromnie ciesze, bo tam nie mam czasu na jedzenie i ni emysle o nim i wzasadzie nie jestem głodne. Rano przed wyjściem pije kawe, w pracy około 10-11 śniadanie po powrocie do domu obiad, czasem kolacja. Dzięki temu powyżej łudzę się że wytrzymam. Tylko te dnie siezenia w domu mogą być makabryczne. Pozdr. PS: Mam 24 lata 172cm i 72 kg (wg wczorajszego wieczornego ważenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×