Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość Perzolina
Hej Dziewczyny ;) Jestem Po 2 dniu .... ;/ kurcze w ogóle rzeźniaaa nie podoba mi się to ... ;/;/ ale jakos moze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie pierwsze cztery dni były najgorsze (nie czułam głodu ale słabo się czułam), potem już się wciągnęłam w dietkę i nawet nie wiem kiedy się skończyła ;) Powodzenia dziewczyny!! Dacie radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez zaczełam juz ją robiłam rok temu zobaczymy musi sie udać jak pomyśle sobie o mniejszych ciuszkach to serce się raduje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
do paulki181 ja zaczynam dietkę od justii od dzisiaj mam zamiar stosować ją zgodnie z zaleceniami, tylko do porannej kawy dodawać słodzik mam nadzieje że nie zaszkodzi? i co paulko zaczynamy razem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisaczek
Dziewczyny a slyszalyscie cos o chitinin-wspomagacz diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszelka
Witajcie! Zaczynam jutro. Kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
do Justiiiii- gdzie się podziewasz dziewczyno, ja stosuje od dzisiaj dietkę podana przez ciebie mam nadzie że przez ten tydzień schudnę chociaż tak 2- 3 kg, byłoby super, bede informować o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_87
zaczynam jutro kopenhaska :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na kopenhadzkiej. Drugi dzień jest ok. Czuje głód ale jakos trzeba sie trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkamucha
Hej,zaczynam od poniedziałku, jak na razie przygotowuję się do niej psychicznie, czytam fora, opinie na temat tej diety, najbardziej martwi mnie to, że może się zakończyć efektem jo- jo, ale zobaczymy.Wiem, żęw będę miała ciężko bo uwielbiam sobie coś skubnąć przed tv lub komputerem, a dt tego jestem uzależniona od słodyczy.Troszeczkę się boję bo czciałabym wytrwać. Znam kilka osób, kore są już "po" i się im udało.Ja też już bym chciał być "po".DO DZIEŁA W PONIEDZIAŁEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz na 6 dniu :) ijestem bardzo dumna z siebie :) co do efektów to sa bardzo widzocze tzn brzuszek jest płaski co do wagi to dzis ie mam zamiar zwazyc . W gruncie rzeczy chodzilo mi tylko o brzuch bo przed dieta wazyłam 49 kg wiec na spadku wagi mi tak bardzo nie zalezy jak na płaskim brzuszku :) Jeszcze tylko 7 dni i koniec!!!! Pozdrawiam kopenhaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania na diecie
do julka mucha!!!ja tez od poniedzialku,moze razem sprobujemy,razem razniej:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enedue
Ja zaliczam drugi dzień na 13, wszystko byłoby w porządku gdyby nie ten bezpółciowy smak niesolonych brokułów i jajek bleeeeee ohyda, ale jakos dam rade:) Chciałam spytać jak robicie sałatkę owocową??? mogę wrzucic tam banana? posssdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enedue
bezpłciowy* żeby nei było że analfabetka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hejka ja od poniedziałku zaczynam dietkę bardzo podobną do kopenhaskiej mam nadzieje że wytrwam, a co do tych jajek i brokułów to ja kupuje pieprz cytrynowy jest super a można go dodać wszystkie przyprawy tylko nie sól- jest też dobry na. czosnek granulowany no i papryka i wtedy wszystko jest " płciowe"!a i mam pytanko czy dziewczynki pijecie więcej niż 1 kawę w ciagu dnia? czy tylko tą na śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu przytyłam/
Witam! czy ktos zaczyna kopen.od jutra?bo ja planuje:)piszcie proszę ktory dzien jest najgorszy,wasze rady jak wytrzymac z glodem itd.kazda wiadomosc jest dla mnie cenna bo nie naleze do osob o silnej woli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_05
myhorek udało ci sie schunąć, jasli tak to ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_05
Ja waże 52 chciałaby schudnąć do 46-47 kg ale bardziej mi zalezy na ubytku wagi z bioder bo zle sie czuje, mam 88 cm. wogóle ostatnio mam kiepskie dni chodze zdołowana i zla na cały swiat, chłopak mnie wkurza nie mam wogóle w nim wsparcia. :(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania241
Hej dziewczyny! No czytam tu sobie wszystkie komentarze i coraz bardziej mnie kusi ta dieta albo obawiam sie jej rowniez...aktualnie jestem w USA jestem tu od 6 miesiecy i przytylam 10 kg.!!wazylam 49 kg aktualnie 59 porazka wiem!jedzenie tu jest paskudne i potwornie kaloryczne w polsce nigdy sie nie dchudzlam nie mialam probemow z waga!jadlam tyle ile chcialam!teraz nie moge popatrzec w lustro...zrobily mi sie boczki i w nic nie moge wejsc...chyba zaczne ta diete..bo nie ma innego wyjscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania241
A tak wogole to od prau dni ograniczam sie z jedzeniem strama sie jesc tylko do 1000kcl..i biegac codziennie tyko ze jak staje na wage to nie widze zadnych postepow..wiec wole nie stawac...20 listopada wylatuje na Jamajke wiec tam tez bym musiala glodowac..i chodzic nieprzytomna gdybym jutro zaczela diete ...ale z drugiej strony nie wstydzilam bym sie pokazac mojego brzucha..dzieczyny co myslicie powinnam zaczac od jutra?czy dopiero po przyjezdzie? prosze o wasze komentarze..i zycze powodzenia wszystkim bedacym w trakcie diety i tym drugim zasanawiajacym sie Caluje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania241
Boze tesknie za polskim jedzeniem tu wszystko ma po 1000 kalori byle jaki posilek..u mnie teraz jest 15 i do tej pory na liczniku mma 580 kcl..i czuje glod..:( najgorszy jest wieczor..kiedy by sie zawsze cos schrupalo...no ale nic czekam na wasze komentarze :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSHAAA
witajcie dziewczyny:) diete stosowalam 4 lata temu i schudlam 8 kilo... nie wrocilam do poprzedniej wagi przez te kilka lat, ale figura sie zmienia i patrzenie na siebie tez, dlatego jutro zaczynam znowu! :) juz sie nie moge doczekaccccccc!!!!!!!!!! mam nadzieje, z przetrwam;) pozdrawiam wszystkie kobitki, ktore tak jak ja marza o pieknej figurze i dobrym samopoczuciu! Bede tu czesciej zagladac- piszcie jak Wam idzie!. pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthynica
Cześć laski, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie - część z was mysle, że na pewno. Ostatnio pisałam do was kilka miesiecy temu własnie w zwiazku z dieta kopenhaska i tym co ona zrobila w moim zyciu:( Nie chce się powtarzac, zainteresowane osylam do moich wczesiejszym postow... wspomne tylko, ze bedac na diecie kopenhaskiej wyladowalam w szpitalu!!! Pisze po długiej przerwie, szczuplejsza, pewna siebie, zrealizowana, choc narazona na rozne pokusy - silniejsza. Wszystkie nowe dziewczyny przestrzegam - nie stosujcie diety kopenhaskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaela_21
witajcie kochane!!!! ja postanowilam zaczac kopenhaska...hmm jakies dwa lata temu moja siostra schudla na niej 14 kilo!! wygladala o my gosh!!! damn...wiec ja za wszelka cene chcialam tez sprobowac tej diety...wierzcie albo nie ale probowalam przez te dwa lata ...5 razy!! i co najdluzej wytrzymalam to bylo jakiej 5 max 6 dni... dzis jestem na 7dmym...najbardziej rygorystycznym..i sie boje ...jestem teraz w pracy i dla wsparcia weszlam na te forum...jej zebym mogla kawe chociaz wypic :/ zebym nie miala nic do roboty to bym polozyla sie spac ...moja siostra tak przetrwala ten dzien hahah ...ale wieczorami jeszcze chodze do szkoly...i sie kurde obawiam...w sumie trzymalam sie mocno...pelno zaproszen na imprezy w ostatni weekend i nic zostalam w dou aby nie kusic losu...no i marni by bylo zaprzepascic to co przeszlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthynica
michaela_21 zyczeci oczywiscie tego by udalo Ci sie schudnac. To co ja przeszlam dalo mi duzo do myslenia. Przygoda ze szpitalem po kopenhaskiej sprawila ze inaczej zaczelam patrzec na odchudzanie. Lekarz namowil mnie, ze jesli chce sie odchudzac to na diecie ulozonej przez dietetyka - u mnie w okolicy nie bylo nikogo takiego i wybralam odchudzanie przez internet przez TwojaDieta.pl michaela_21 byc moze schudniesz na kopenhaskiej i nie trafisz tak jak ja do szpitala, ale mozesz tez duzo stacic. Przemysl to sobie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja wytrzymalam na kopenhadzkiej 8 dni , ale postanowilam skonczyc z niej z dwoch powodow, pierwszy to taki ze i tak nie jadlam wszystkiego co mialam, nie lubie befsztyku , salaty , szpinaku wiec kiedy mialam to zjesc to nic nie jadlam, nie podjadalam, bylam glodna ale nie bez przesady,zadnych problemow ze zdrowiem tez nie mialam, no pierwsze trzy dni mialam nogi jak z waty :) pewnie wytrzymalabym te 13 dni , ale i tak to nie mialo sensu,a do tego musialam wyjechac do pracy na kilka dni i tam nie mialabym gdzie przygotowywac posilkow. Schudlam przez 8 dni 2,5 kg , teraz zjadam adipex, jem okolo 800 kcal na dzien moze nawet mniej, posilki o tej samej porze i oczywiscie nic po 18.00 , chodze na siatkowke raz w tygodniu , bo u mnie z cwiczeniami to trudno bedzie ;) ale zostaje jeden problem nie moge jeszcze odpuscic sobie zjedzenia sobie czegos slodkiego, ale dam rade , slodkiemu musze powiedziec wyrazne NIE :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaela_21
hej dziewczyny! ja sie wcale tak desperacko nie odcudzam, jak to wyglada :P mam 170cm..waze 65kg i chcialabym zgubic jakies 5 kg. to wszystko. a kopenhaska mozna powiedziwec ze lubie..jak zaczynalam ja pierwszy raz to pamietam ze chodzilam strasznie oslabiona...teraz wcale tak nie jest..bo jak jestem glodna po zjedzeniu dwoch jajek to sobie dogotuje jedno albo dwa wiecej...tak samo z miesem ...a ta dieta mi pasuje, bo uwielbiam brokuly , jajka, kurczaka a nawet szpinak...praktycznie wszystko co w wchodzi w jej sklad...po tej diecie chce sie nau zyc tylko nie po djadania miedzy posilkami...jedzenia od tych samych porach i nie zamierzam sie glodzic!!!!!!! pozdrawiam Was baardzo serdecznie i dzieki!! p.s- wlasciwie to ja mieszkam w kopenhadze, ale nikt tu o tej diecie nie slyszal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simva Smile
Witajcie!!! Zaczęłam dziś pierwszy dzień diety kopenhaskiej, którą poleciła mi koleżanka. Do tej pory nie miałam problemów z nadwagą, ale ostatnio zauważyłam że przybrałam tu i ówdzie.Postanowaiłam że muszę z tym coś zrobić i chciałabym zmienić nawyki żywieniowa, a przede wszystkim odciąć się od słodyczy, które do tej pory jadłam codziennie. Dietkę przeprowadzam razem z moim mężem więc jest nam razem raźniej i wsperamy się wzajemnie. Na razie jesteśmy zawzięci i trwamy, ale to dopiero jeden dzień. Trzymajcie za nas kciuki. Buzaiaki. P.S. Na dzień dzisiejszy posiłki wyczerpane, a przed nami cały wieczóR. Co tu robić żeby nie podjadać przed telewizorkiem, bo chyba tak spędzimy dzisiejszy wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszka
czesc kto zaczyna ze mna dietke kopenhadzka :>??od 27 listopada :>?? zaczynalam ja jush wiele razy ale najdalej udalo mi sie dojsc do 5 dnia i rezygnowalam mam 19 lat waze 66kg i mam wzrostu 173 cm rok temu schudlam 15 kg ale to przez godowanie sie i po roku wystapil efekt jojo ktory mnie przerazil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiiia
do buszka chetnie zaczne z Toba.mam ten sam problem...tyle razy probowalam!!!tez mam 19 lat.177cm i wze 63kg ale nie wygladam ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×