Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość iviś
Martusiu ja oczywiscie trzymam za Ciebie kciuki ale Ty trzymaj za mnie :P hehehehe bo ja koncze diete 5 grudnia a 6 mikolajki a 7 babcia ma urodziny wiec mam ten sam problem co Ty hehehe Malenstwo JESTES THE BEST :) gratuluje Ci !! u mnie dzisiaj po 6 dniach diety 58 kg startowalam z 61,5 wiec jestem zadowolona :) jestem na polmetku i jednoczesnie dzis najgorszy dzien niestety mam nadzieje ze przetrwam :) pozdrawiam Was cieplutkooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
iviś obydwie dajemy radę;) oby tak dalej!!! ja na sałatę jushh nie mogę patrzeć;) mięso teshh mi sie powoli przejada... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
ja salaty jem malo bo jest juz okropna... ja lubie tylko ze smietanka i cukrem a tu takie cos kaza jesc :( zaraz sobie robie miesko z tego wzgledu ze obiadu nie ma postanowilam zjesc troszke pozniej niz normalnie, ale miesko lubie bardzo bo wlasnie takie pieczone befsztyczki mi odpowiadaja i poza dieta :) takze to akurat plus dla mnie :) ale jestem pelna podziwu dla siebie ze nic nie podjadlam juz 7 dzien tylko scisle trzymam sie menu :) iiiijeee wszystkie jestesmy super :) a Ty Malenstwo to juz nie powiem :) cwiczenia dieta super efekty naprawde Ci gratuluje :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
u mnie bylo tak po pierwszym dniu rano 1 kg mniej po drugim dniu 1 kg mniej po trzecim 0,5 kg mniej potem stanela w miejscu na dwa dni i kolejny dzien kolejne 0,5 kg ale wiem ze niektorym osoba spada waga dopiero po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
poza tym w dniach w ktorych na wadze nie bylo roznicy byla i tak widoczna wizualnie... z dnia na dzien widze zmiany nawet jak nie ma ich na wadze wiec mysle ze nie masz sie czym przejmowac bo tu tak naprawde liczy sie bardziej wyglad niz to ile wazysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny załamię się, spadło mi trochę w udzie, w biodrach, ale waga wzrosła o kilogram!!!!!!!!!!!!!!czy któras z was tak miała, czy to mozliwe ze utyje ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
soko81 w takim razie nie patrz na wagę... Przeciez to normalne...Nasz organizm róznie reaguje na różne składniki pokarmowe...Ja jestem zwolenniczka centymetru i wizualnych efektów. Jeśli zależy Ci tylko i wyłącznie na kilogramach, to kochana, możesz się wpędzić w obłęd i zamiast gubić tłuszcz będziesz się dowadniać!!! Bo odwadniając się traci się najwięcej kilogramów, a efekty takiego odchudzania są bardzo nietrwałe a kg wracają po nim z nawiązką:) Ja już stopuje z kopenhadzką, bo przesadziłam... Wszystko na mmnie wisi...Nie rzuciłam sie na słodycze (w nagrodę zjadłam 1 cukierka pierrota i krówkę) a dzis ide na andrzejkowe piffko... Dalej bedę ćwiczyć i wprowadziłam własnie zdrowe żarcie na stałe do menu... Powodzenia dziewczynki!!! Trzymam za Was kciuki! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
Czyli Malenstwo sie juz z nami nie dietuje ? ja dzisiaj zaczynam 8 dzien i chce dotrwac do konca bo wiem ze tylko wtedy efekty beda w miare trwale nawet jak raz zjem urodzinowy obiad Babci 7 grudnia hehe :) ale pozniej tez zamierzam ostroznie dobierac jedzenie... dzisiaj jestem bardzo slaba ale to dlatego ze nie ma sloneczka dzisiaj a wczoraj mialam strasznie zly dzien.. ide po kawe :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
Cze mam pytanie zamierzam od poniedzalku zacząć tą diete robilam ja juz dwa razy srednio raz w roku i rok temu dlugo utrzymywaly sie efekty dopoki nie pojechalam na wakacje do Szkocji a tam wiadomo jakie żarcie wystarczy spojrzeć na dziewczyny tam mimo że nawet wcale dużo nie jadłam i pracowałam ciężko to i tak przytyłam ochydnie noi teraz czas wziąć się za siebie a że zblirza się post będzie łatwiej bo cieżko sobie odmówić wyjścia na impreze jak dla mnie. W związku z tym mam pytanie ponieważ na samą myśl że bede musiała znów jeść neiktóre rzeczy robi mi się niedobrze to chce wiedzieć czy ryba może być wędzona ??? A na filet z kurczaka macie jakiś apetyczny pomysł? czytałam gdzieś że może być z odrobinął sosu pieczeniowego to prawda ? a może być zamiast fileta kurczak z rożna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
wiesz co ? mi sie wydaje ze tak masz po tej glodowce... nie jadlas nic a teraz nagle cos jesz... mysle ze po kilku dniach juz bedzie w porzadku, ta dieta dziala na pewno nie wierze ze nie da sie na niej schudnac, ja schudlam 3,5 kg poki co a poza tym kosci to juz wystaja mi wszedzie pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki SOKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
LADYSIWA ja czytalam ze rybka nie powinna byc wedzona bo jest zbyt tlusta, a co do kurczaka to mozesz dodac wszystkich przypraw poza sola.. nie wiem jak z tym sosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje iviś:) tez mam taka nadzieje:) za ciebie tez trzymam kciuki;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzis 2 dzień mam dietke, startuje z wagą 70 kg, a chce mieć 65kg, juz kiedys robilam ja i w pierwszym tyg chudnie sie najszybciej, wczoraj miałam ból głowy bo tak mało jedzenia ale dziś już lepiej.,kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierozumiem tylko jak to usmażyć całą główkę kapusty.ja ja zjem chyba normalnie nie smażoną...i zamiast tego kurczaka można np, owoc czy coś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Jaka masz tą diete, że masz smażona kapuste? 1. w kopenhadzkiej nie ma kapusty - jest sałata ( 5 liści) 2. Sałatę zjada się na surowo :) rzeczywiście pożegnałam się z kopenhadzka... ale ilości jedzenia - minimalne :) cieszę się, .że nie rzuciłam sie na żarcie.Trzymam za Was kciuki Dziewczynki i będę do Was zaglądać.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
iviś- trzymaj się wytrwale :) Moja waga doszła do wartości minimalnej sprzed paru lat i rzeczywiście wystraszyłam sie... Nie chcę przegiąć... Ale oczywiście ćwiczonka kontynuuje i powoli planuję jadłospis :) nawet kawałeczek ciasta marchewkowego zjadłam.. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
ja wiele rzeczy zaczynalam i nie konczylam podobnie bylo z dieta kapusciana i innymi... wiec postanowilam ze wszystkim pokaze i dotrwam do konca. Poza dzisiejszym zostalo 5 dni schudlam 3,5 kg spodziewalam sie troszke wiecej ale mimo wszystko jestem zadowolona zobaczymy ile jeszcze spadnie do konca diety. moim celem bylo 55 kg poki co jest 58. w sumie nigdy nie wazylam tak malo :) wiec mozna powiedziec ze jestem szczesliwa :) Malenstwo podziwiam Cie za to ze tak madrze do tego podchodzisz :) super :) pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie 2 jest plan diety i tam jest w dniu 4 czy 5 cala główka sałaty obsmażyć na patelni,też mi sie to dziwne wydało. a dziś wypiłam napewno z 4 l wody!!!jutro musi sie waga ruszyć wkońcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem załamana. Myślałam, że 4 dnia diety będę ważyła co najmniej 2 kg mniej, a tu nic, wczoraj waga podskoczyła o kilo a dzis stoi w miejscu. Mam doła:((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
to poczekaj jeszcze 2 dni jak nie zacznie spadać to moze ja po prostu przerwij sama nie wiem co Ci doradzic organizm chyba musi sie z nia oswoic... ja tez myslalam ze wiecej bedzie spadalo, po 8 dniach 4 kg i nie sadze zebym osiagnela swoj cel w postaci 6,5 bo w ciagu 5 dni juz mi tyle nie spadnie ale jest dobrze... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie dzis 3 dzien,i 1,5 kilo wkoncu w dół,ale wczoraj waga na wieczór też pokazywała 0,5 kg więcej,zobaczymy ale mam wrażENIE że 1 razem jak tą dietę robiłam szybciej chudłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
mnie sie wlasnie konczy 9 dzien najbardziej nie lubie jogurtu naturalnego i boje sie tej ryby 12 dnia bo byla ochydna jak ja jadlam ostatnio i w ogole mam juz tak dosc tego jedzenia ze to koszmar, nie umiem juz nic przelknac doslownie sie zmuszam juz chyba wolalabym nic nie jesc. pocieszam sie ze jeszcze 4 dni i koniec potem bede sie pilnowac ale najpierw zjem pyszny obiad urodzinowy babci w piatek i pojde sobie na tortille do macka bo marze o niej codziennie wieczorem hehe pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
witam :) ja zaczynam od jutra i juz na wstepie jestem pesymistycznie nastawiona :P :P hehe wydaje mi sie ze w 2 dniu polegne :P trzymcie za mnie kciuki :D ja za Was tez !! hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
dzis mija moj 10 dzien i zle sie czuje bo chyba przez ta diete dostalam znowu miesiaczke a mialam 10 dni temu a do tego zarzywam tabletki... czuje sie okropnie :( i troche sie boje bo nie wiem co jest grane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nie jest łatwoale się trzymam, dziś robiłamsoebie rybkę ale ja usmażyłam jak w planie jest ale na innym planie jest że rybka gotowana, no trudno ja usmażyłam.,wody pije 3 l na dzień. w niedzielę kończę dietkę i wtedy na kapuściana przechodze bo jej jeszcze nie robiłam i spróbuje, ale póki co jeszcze tydzień zagoszczę tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
ja bylam na kapuscianej rok temu i wytrwalam tylko tydzien wiec moja rada staraj sie zrobic zupke jak najlepsza w smaku bo po kilku dniach nie bedziesz mogla jej przelknac do mojej dodalam za duzo pieprzu i nie dawalam juz rady jej jesc i od tego czasu ani razu nie tknelam kapusniaku, ale po tej diecie pewnie ze 2 lata nie rusze ryby i szpinakuuuu fuujjj ja juz marze zeby byl czwartek i jakis dobryyy obiad z ziemniaczkamiiii albo moja wymarzona tortilla pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliss1
Zaczynam wlasnie diete, poranna kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliss1
Widze nie bede sama bardzo mnie to cieszy razem bedziemy sie wspierwc i bedzie dobrze dotrwamy! Moje cele sa wysokie ale mam nadzieje ze do spełnienia dzis waże 62,5 co bedzie pozniej to sie okaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×