Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość anjja20
hey kalina7:) ja tez drugi dzien koncze,ogolnie jestem slabaaa,ale bardzo glodna to nawet nie...ja dodaje sobie do dietki kawke i herbate bez cukru oczywiscie:) juz prawie 1kg mniej,to mnie motywuje.narazie marze zeby chociaz 7dni wytrzymac:) trzymajmy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivamorka
hej dziewczynki:) powodzonka ja dzis koncze 10 dzien i bede trzymac kciuki:) dieta oslabia troszke ale w sumie zalezy od organizmu. Ja sie zawzięlam na maksa wiec troche mi w glowie sie kreci jak sie podnosze ale nie wplynelo to jakos negatywnie na moje samopoczucie... no moze po tygodniu wogole nie odczuwalam glodu i szczerze mowiac jem jeszcze mniej niz w tej diecie jest napisane np 1 jajko w miejsce 2 ale to dlatego ze poprostu nie jestem glodna. nie zwazylam sie jeszcze od poczatku diety zwaze sie w piatek czyli na koniec...:) ale z posladkow mi zeszlo i ud najbardziej no i brzusio tez ale nie wiem ide dokladnie mysle ze 6 to bedzie minimum tak czuje po sobie. Poza tym co 3 dni katuje sie 6 km joggingu:) to tez poprawia samopoczucie mimo ze sie jest slabym. #majcie sie naprawde warto. Poyslcie ze to tylko 13 dni a potem bedziecie piekne laseczki. HIHI moj chlopak nie wie ze jestem na diecie nie widzialam go od 3 tygodni zobaczymy sie dopiero w piatek czyli na sam koniec:) ojej jak bym chciala zobaczyc jego mine:D jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dizewczynki, można do was dołączyc od jutra, kochane?Jak myślicie, ja chce niedużo zgubić jakieś 3 kg, czy ta dietka będzie dobra, bo zlaeży mi też na oczyszczeniu organizmu i przyspieszeniu metabolizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivamorka
no hej jasne ze mozesz dolaczyc:) wszyscy sa mile widziani hihi:) ale skoro masz tylko 3 kg do zrzucenia to moze nie katuj sie przez 13 dni tylko zrob sobie jakas diete 3 dniowa na bazie owocow albo jogurtu?? a na oczyszczenie poleciam saune:)mi ubywa zawsze 1 kg po saunie:) i taka lekka sie czuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mija dzsiaj 3 dziń i powiem wam szczerze ze jestem zachwycona, czuje sie świetnie, dzisiaj zjadłam sałatke- tak tak, pokroiłam w kostke szynke, pokroiłam 2 jajka i sałate, dodałam trochę musztardy (żeby sie nie katować), raczej nie powinno zaszkodzic bo tyzeczka ma tylko 10 kcal, nawet nie jestem głodna, ale dodam że jem witaminy, czytałam dużo o wypadaniu wlosów podczas tej diety, wiec biore Vitapil, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivamorka
a mi zostalo jeszcze jutro i pojutrze juz 13 dzien. Chyba mi bedzie brakowac takiego jedzonka hehe chociaz mam ochote na czekolade:) ale postaram sie nie rzucic na jedzenie i nie podjadac co jak dotychczas zdarzalo mi sie czesto. no i jak narazie bede ograniczac chleb, tłuste sery i slodycze w tym ciasta. mysle ze kontynuując sport jeszcze zrzuce pare kg. Pojutrze wam powiem ile mi ubylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivamorka
aha ja nie bralam zadnych witamin tylko magnez bo akurat w tym czasie wypadla mi miesiaczka wiec postanowilam sie wzmocnic. mysle ze bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a moze właśnie znacie jakąś dietkę, na której schudnę te 3 kg, same owoce? same jogurty? Kurcze nie wiem, ja bym wolała żeby jakiś konkretny obiadzik był, no i sprawa przemiany materii, ponoć po kopenhaskiej jest lepsza. Przyznam się stosowałam tą dietke 3 lata temu i musze powiedziec, że zjechałam az 7 kg!!! Teraz tez nie mam nadwagi ale te 3 kg przed wiosna to moje marzenie. Doradzi mi ktoś?Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivamorka
Moim zdaniem kopenhaska jest troche za ostra jesli chodzi o ciebie wkoncu to tylko 3 kg... ja np. zeby stracic małą ilosc przez miesiac ograniczam słodycze lub pieczywo i makarony i w tym przypadku schodzi mi 3 kg w miesiac bez zadnego wysilku bo jem tak jak wczesniej... a co do przemiany materii to moze w necie znajdziesz jakies diety zrobione secjalnie dla ludzi w twoim przypadku. Albo po prostu odwiedź dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivamorka
13 dzien rozpoczął sie:)juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze mojego miska ale sie kochanie zdziwi ze mi z oponki ubylo... LOL cos wymiekłyscie dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jednal zaczęłam ta dietke, zobaczę jak to bedzie wyglądać, może zrobię tylko 1 tydzień? na razie mam drugi dzień i jest ok. A Ty WIVAMORKO ile schudłaś przez te 13 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalina371
hej dziewczyny.to już 4 dzień mojej wspaniałej diety i jakoś się trzymam.jak czytam wasze wypowiedzi to od razu jest mi lepiej bo czasami nachodzi mnie zwątpienie.troche boli mnie głowa ale nie jest aż tak żle.wydaje mi się tylko że to i tak nic nie da.jestem troche za słaba i łatwo się chyba poddaję.mam do zrzucenia z 15 kg to by było super nie szkieletor ale w sam raz.mieszkam za granicą od dwóch lat i przez ten czas przytyłam tu 15kg masakra,jak mogłam do tego dopóścić.ale tak to jest jak sie siedzi z małym dzieckiem w domu.ja mogę ze soba wytrzymać i czasami czuje sie nawet sexy,moj mąż też uważa że jestem o.k.ale to mój facet wiec on musi mi to mówić.najgożej jest jak jadę do polski na wakacje,wtedy się zaczyna.każdy kto mnie widzi po tylu miesiacach nie pyta sie co u mnie tylko" o rany ale ty przytyłaś".juz wakacje nie sa takie udane gdy 30 osób w ciągu dwóch dni mówi ci to samo.jestem załamana i nienawidzę swojego ciała.ale tak ciężko jest mi się zmienić.mam nadzieję że teraz mi się uda,narazie się pilnuje ćwiczę codziennie.chce wszystkim pokazać że potrafię być zajebistą laską,chociaż i tak uważam że jestem wspaniała taka jaka jestem.pozdrawiam wszystkie dziewczyny na diecie openhaskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdex22
Witam To jest mój drugi dzień tej diety i narazie jest ok chociasz nie powiem ze bym cos sobie sjadła pysznego :D hehe Zobaczymy jak zadziała ta dieta na mnie ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdex22
Dodam jeszcze dla pocieszenia innych kiedys udało mi sie zrzucic 52 kg ale w czerwcu zeszłego roku urodzilam synka i przytylo sie tu i owdzie ale nie jest zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj 9 dzien, miałam chwile słabośći tylko w niedziele kiedy to było mi strasznie zimno, teraz jest w porządku, schudlam 3 kg, ale sie nie katowałam, bo nie chce sie zniechęcić, planuje co jakiś czas powtarzac 2-3 dni diety, bo jestem z niej bardzo zadowolona, biore witaminki, kroje salate i befsztyk, dodaje jodurtu i musztarde...mmmm...pyszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdex22
A mi dziisaj skonczyl sie 3dzien wszystko robie tak jak pisze nic nie dodaje nic nie ujmuje i nie uwierzycie schudlam 2.5 kg jestem w szoku ...dobrze sie czuje chociasz dzisiaj glowa mnie strasznie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja mam dziś 10 dzień trwam na razie dzielnie,chociaż 8 dnia zjadłam garść płatków śniadaniowych i to w dodatku słodkich, moja waga nie poleci jak innym bo biorę anty,a to jest straszliwa przeszkoda w odchudzaniu. widzę ,że się dobrze trzymacie hmm to mogę do was zaglądać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem po 10 dnu, ważyłaś sie? ja z niecierpliwością czekam na kolejne skoki kg, oczywiście w dól hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja robiła ta dietke przez tydzień czasu i schudłam ładnie 2 kg prawie, ale musiałam ja przerwać 7 dnia i od jutra zaczynam znowu tydzień, liczę na 1, 5 kg. Miałam niedużo do schudnięcia toteż myślę, że moge sobie pozwolic na takie coś. Dla mnie dietka jest super. Także od jutra nastepne 7 dni!Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiki1
witam ja od dziś na kopenhadzkiej, mam do zgubienia 5 kg dziewczyny a jak wy się trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elliska20
Hej dziewczyny, ja zaczynam od poniedziałku,ale studiuje i wracam do domu późnym popołudniem..nie mam możliwości żeby przyjechać do domu na obiad. czy w takim wypadku mam zjeść dwa posiłki wieczorem? chyba nie bardzo bo ta dieta nie zakłada kolacji. Czy ktoś mi może coś poradzić???? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elliska20 jedzonko przeznaczone na obiad jest takie że p[rzeciez możesz przygotować je sobie wieczorkiem poprzedniego dnia,a następnego wziąć na uczelnie i w trakcie przerwy sobie wszamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdex22
Witam ja dzisiaj zaczynam 7 dzien jestem mega zadowolona przez siedem dni schudlam 4 kg zobaczymy jak dalej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaa
Hej dziewczyny ja zaczynam od jutra ale mam mały problem wracam z pracy dopiero po 20 myślicie że mogę wtedy jeść kolację??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaa
z góry dzięki z info:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdex22
Marzena wydaje mi sie zetak do 17 gora 18 sie powinno zjesc ..ale z drugiej strony patrzec jak nie mozesz inaczej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenaaaa niby powinno się jeść do 18 ale szczerze mówiąc to najpóźniej 4 godziny przed snem ożna coś zjeśc także jeżeli wracasz o 20 i powiedzmy wszamasz coś do 20:30 ,a kładziesz sie sporo po 0:00 to wszystko jest w porządku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×