Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość kasiunia
lotka 4 ja też się boję stanąć na wagę hehe niom w końcu chyba jeszcze za wcześnie bo u mnie dopiero 4 dzień ehhhh jeszcze tylko 9 :)))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
cześć piekne, od jutra postanowiłam się przyłączyć :) i powalczyć z kilogramami "nadprogramowymi" jak wam idzie? jestesccie zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka84
hejka dziewczeta dzis byl5 dzien mojej diety i byl wspanialy same pysznosci pyszna tybka na lunch a pozniej obiadek mięsko uuuuuuuu a jutro kurczaczek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dobrze wam idzie dziewczynki, u mni dzisiaj ostatni dzień:) a od jutra inna dieta dla mnie najgorszy był 10 i 11 dzien ale dlatego ze dostałam @ i przez to chodziłąm tak potwornie głodna, ze trudno sobie wyobrazić taki głód.. ale dałąm rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Cześć Wszystkim:) Dzisiaj odważyłam się stanąć na wadze:) (5 dzień) i muszę przyznać 3 kg mniej hehe Ona naprawdę działa:))) Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja jestem juz 3 dzień na dietce, na razie sie nie ważyłam ale licze na jakieś - 3kg, a chodzi mi głównie o spłaszczenie brzuszka, od jutra bede dodatkowo ćwiczyła- 30 minut na hula hopie i zaraz potem 8 abs. Mam nadzieje, że uda mi sie osiągnąć wymarzony cel, czego i wam życzę, buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleszka
Hej dziewczynki :) dziś moj pierwszy dzień:) zostal mi ostatni posilek, czuje sie lekko glodna i nie wiem czy wytrzymam caly wieczór...co robicie zeby o tym niemyslec?? Licze na was dziewczynki :):) nic nie zastąpi WASZEJ motywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskad18
Więc tak ja chcę zacząć od jutra ale nei bardzo wiem jak bo nie mam żadnych proporcji i to jeswt mój problem Jeżeli ktoś mógłby mi jakoś pomóc to napiszcie na miala albo na gg 4364569 często jestem na niewidocznym. Liczę na wasza pomoc bo chciaqłabym zacząć od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Część Wam:) Dzisiaj mój 6 dzień i zaczynają się schody hehe jakoś mi się w główce rano kręci:( Czy ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotka4
Cześć wszystkim.Kasiu ponieważ w tym samym czasie zaczęłyśmy dietę mnie w głowie się nie kręci ale czuję się słabawo. Dzisiaj myłam okna i potem czułam się jakbym tonę węgla zrzuciła. Czytałam,że już się zważyłaś Brawo.Ja czuję się lżejsza ale z wagą jeszcze poczekam.Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
cześć Dziewczyny. ja dzisiaj mam 3 dzień - jak na razie bez żadnych rewelacji ale jakoś nie chodzę zbytnio głodna ani nie mam jakis powaznych zaburzeń wzroku :) cieszę się, że w pracy naprawdę mam zapieprz...bo wtedy naprawdę nie mam czasu na jedzenie :) ale z nawykiem jedzenia po powrocie do domu muszę walczyć... jutro idę na basen :)a dzisiaj może jak w końcu pogoda dopiszę to na rowerek wskoczę. a jak wy dziewczyny czynu? dumne z siebie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Dzisiaj 7 dzien najgorszy hehe:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotka4
Witam wszystkich Kasiuniu trzymaj się.Szkoda by było zmarnować aż 7 dni. Mnie tez skręca w stronę lodówki ale na razie się nie poddaję.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
lotka 4 dziękuje za wsparcie:) Ja wychodzę z domku żeby nie chodzić do lodówki, ale przyznać muszę, że dzisiaj był najgorszy dzień. Trzymam kciuki, że nam się uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mna juz 4-ty dzien... nie jest latwo, ale musze powiedziec, co mnie z reszta bardzo dziwi, nie czuje głodu... boje sie tylko efektu jojo, czytalam na innych forach o tej diecie, i dziewczyny goraco odradzaja takiego rodzaju chudniecia. Ja chyba jestem zdesperowana... Acha, i pytanie: czy mozna podczas tej diety palić?? Trzymajcie sie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animalibera
Hej dziewczyny!! Pokusilam sie na ta diete. Co prawda niejestem przekonana ze dzieki niej pozbede sie kg ale warto sprobowac zwlaszcza ze lato tuz tuz. powiedzcie mi dziewczyny cwiczycie podczas diety?? Jakies codzienne brzuszki, skakanka czy cos w tym stylu?? Dzisiaj jest moj pierwszy dzien i god odczowalam tylko miedzy sniadaniem a obiadem. Pije duuuzo wody i zamierzam szpinak zamienic na brokulki bo dzisaj ledwo co to przelykalam ajjj jeszcze pamietam ten smak hehe. No cuz zaniedlugo kolacja i jutro dzien nastepny. teraz warze 65 kg przy 170 a chcialabym dojsc d 60 kg mama nzieje ze mi sie uda. Papapa trzymajcie sie do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
niom i mamy 9 dzień ehheh im bliżej do końca tym gorzej, ale za to większa motywacja:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyśka 28
Hej ja dzisiaj zaczęłam kopenhaską, jak myślicie czy druga kawka bez cukru może byc, czy nie bardzo przy tej diecie? Mma nadzieje że wytrwamy i osiągniemy swoje cele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia 22
Hej Dziewczyny!!! Też zaczęłam dietę kopenhaską właśnie dzisiaj.Niedawno jadłam pierwszy posiłek i było pycha.Oczywiście kawka była rano.Myślę że przetrwam tą dietkę bo już kiedyś ją stosowałam.Mam nadzieję że stracę parę kilogramów ponieważ dodatkowo bardzo dużo się ruszam,bo niestety jestem ekspedientką w dużym sklepie i same rozumiecie trzeba się dużo nabiegać.A więc ruch się przyda.Achan co do stosowania tej diety wcześniej to przeszłam ją 2 lata temu ale wytrzymałam tylko 6 dni ale to ze względu na to że nie mam silnej woli a pracowałam w cukierni:-(A byłam strasznie zadowolona bo schudłam w 6 dni 7 kg!!!!!!!!!!!!Naprawdę.A moja szefowa w te 13 dni schudła aż 12 kg ale chodziła codziennie na basen.Faktem jest jest to że uwielbiałyśmy się obżerać i no i podjadać.To tyle...w razie pytań piszcie.Acha odezwę się jak mi idzie. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
cześć laseczki, powiem jedno ta dieta na mnie nie działa! po 5 dniach diety schudłam 1 kilogram! - więc mam ją gdzieś! co prawda nie będę się teraz użalać i rzucać się na jedzenie, tylko dalej konsekwentnie jeść bardzo małe porcje i bardzo podobne jak na dietce tylko, że bez tych jajek bo mi bokiem wychodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyśka 28
Hej u mnie 2 dzień dobiega końca, nie ważyłam sie ale niby brzuszek ciut mnijeszy, pije dodatkwoą kawkę malutka w ciągnu dnia i zamzierzam wytrwac całe 13 dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
u mnie już 11 dzień... ufff Trzymam za Was wszystkie kciuki:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -izus-
DZIEWCZYNY ile tego szpinaku? prosze o szybka odpowiedz.. A jak przyrządzacie miesko, gotujecie? czy moze smazycie na oliwie, przyrzadzacie w opiekaczu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyśka28
Hej u mnie trzeci dzień i jest w porządku. Co do szpinaku to ja nie jem tylko kalafior ( można zastępować) i jem go ile mi sie chcę tzn. żeby sie nasycic. A mięsko cóz ja je albo gotuje jak mam czas albo smażę na patelni teflonowej bez tłuszczu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotka4
Witajcie .Trzymam za Was kciuki.Kasiu a jak z waga?Jesteśmy juz 11 dzień na diecie.Ja schudłam tylko 4 kg liczyłam na więcej ale może teraz tez waga pójdzie jeszcze w dół? Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
lotka 4 Ja schudłam 5kg i myśle, że lepiej już nie będzie, ale nie ma się co dziwić 4 czy 5 kg tylko w 12 dni to i tak sukces:) Ja teraz się zastanawiam czy nie przejść na dietę niełączenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotka4
Witam.Kasiu moja koleżanka stosuje dietę Montignaka(nie wiem czy dobrze napisałam) i schudła fajnie.Ale moim zdaniem jest z tym dużo zamieszania .chodzi o jedzenie produktów o niskim indeksie glikemicznym no i tez niełaczenie.Dość skomplikowane,ale nie jest się glodnym i mozna tak jeśc do końca życia.Trzeba by ją dokładnie przeanalizować Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
lotka 4 nie słyszałam o takiej diecie, ale pewnie trudno na niej wytrzymać:)) Ja już mam dość, chce mi się czegoś słodkiego hehe Ale dzisiaj ostatni dzień to może jakoś wytrwam:) chociaż maleńki kawałeczek czekoladki ...ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotka4
Kasiu myślę,że kawałek czekolady nie zaszkodzi i nie mozna sobie cały czas wszystkiego odmawiać.Chyba ważne,żeby odrazu nie rzucać się na jedzenie tylko dalej jeść w rozsądnych ilościach Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×