Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość Kasienka00909
Julcia101 ktory ty masz dzien dzisiaj? Ja chyba nie dam rady, mam 8 dzisiaj i jak patrze na ta cala zielenine to mi az nie dobrze sie robi, cale szczescie mialam dzisiaj pomidorka na obiad, to jakis inny smak. Ale za kawalek jablka bym oddala chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia101
Mam 10 dzień, ale jak piałam wcześniej sałatę zastąpiłam brokułami a befsztyk kurczakiem gotowanym. I wierz mi o niebo lepiej... Dzisiaj dodatkowo zgrzeszyłam:) W pracy były urodziny koleżanki, upiekła ciasto i cóż zjadłam kawałek ... Ale dietkę trzymam dalej i wątpię żeby bardzo zaszkodziło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia101
Mam 10 dzień, ale jak pisałam wcześniej sałatę zastąpiłam brokułami a befsztyk kurczakiem gotowanym. I wierz mi o niebo lepiej... Dzisiaj dodatkowo zgrzeszyłam W pracy były urodziny koleżanki, upiekła ciasto i cóż zjadłam kawałek ... Ale dietkę trzymam dalej i wątpię żeby bardzo zaszkodziło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancjaww
Witam wszystkich. :) Dzisiaj znalazłam to forum. Drugi dzień jestem na diecie. :) Jem wedle zaleceń i szczerze mówiąc, myślałam, że będzie gorzej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka00909
Ja caly czas jadlam schab, ale teraz chyba zamienie na piers, bo tez juz nie moge wytrzymac, co do salaty to jeszcze nie jest tak zle, tylko ze ja zamieniam szpinak na brokuly, dzisiaj mam pierwszy dzien kiedy nic nie schudlam, ani gramka, mam nadzieje ze tak powinno byc, Jak narazie 4 kg mniej, ale przekroczylam moja magi=czna kariere czyli pojawila sie 5 z przodu czyli mam juz powid do radosci :) jak wam idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewek7
czesc dziewczyny , prawda ta dieta przynosi rezultaty ale jakim kosztem , ja schudlam 6 kg ale potem zaczal sie koszmar garsciami wychodzili mi wlosy szczególnie z przodu glowy i zaczelam łysiec chodzilam do roznych spacjalistow alby zapobiec wypadaniu po badaniach okazalo sie ze ta dieta miala fatalny skutek na organizm. Teraz jest juz dobrze minal rok jak do siebie doszlam.Zastanowcie sie czy warto? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 8 dzien na diecie ale czytajac niektore opinie zaczynam sie obawiac czy jej nie przerwac...wogole jest ktos juz w zaawansowanym stopniu tej diety??;) czy poczatkujacy??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka00909
Ja mysle ze warto, zaraz po djecie zapodam sobie kuracje witaminowa, wzmocniona dawke i bedzie OK. Przeciez takie 2 tyg nie moga miec takiego fatalnego wplywu na organizm, to prawda ja czuje brak witamin, ale tez czuje sie lzejsza wiec te cztery dni wiecej wytrzymam, nie powinno byc problemu. Ewek7 a ty bralas jakies witaminy po zakonczonej kuracji? I jak dlugo Twoja dieta trwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka00909
MartaMartaMarta Co to jest etap SB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia101
4,5 kg na minusie było wczoraj, dziś się jeszcze nie ważyłam - zrobię to w poniedziałek rano po zakończeniu dietki!!!! Czuję się świetnie tyle że przyjmuje witaminy codziennie!!! Nie chciałam za bardzo osłabić organizmu, w końcu niedawno skończyłam karmić. Nie wiem może dlatego mam słabszy spadek wagi, ale nie czuje zmęczenia i co najważniejsze poskromiłam swój apetyt. P>S>Dla mnie nawet 5 kg w dwa tygodnie to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze duzo!! super ze wytrwalas ja dzis wypilam tylko kawe i zjadla kuraka zadnych warzyw jakos nie moe obym sie na tym nie przejechala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b nvhjgvjhg
Ta dieta zakwasza organizm. Chudnie się bardzo szybko, ponieważ przez dwa tygodnie bombarduje się organizm szaloną iloscią białka. Jest niezdrowa i tyle!!! Zresztą łatwo po niej o jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia101
Ogólnie wiadomo, że po skończonej diecie nie można zacząć jeść jak dawniej bo wystąpi efekt jo-jo!! Ja osobiście gorąco polecam tą dietę. Jest świetnym wstępem do dalszego odchudzania (po zakończenie kopenhaskiej planuję dietkę rozdzielną z ograniczeniem węglowodanów i max 900- 1000 kcal dziennie + steperek i rowerek). Po 11 dniach widzę, że nie jestem w stanie dużo zjeść, nie chce mi się jeść wieczorem ( a to był problem - kolacyjki z mężem), i co najważniejsze wszystkie spodnie są za luźne!!!! Więc jak dla mnie same plusy choć marchewki z cytryną nie zjadłam - efekt wymiotny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia101
Dzisiaj kończę dietkę!!!! Na minusie 5 kg!!!! Od jutra dietka rozdzielna. A jak wasze samopoczucie i ile już macie na minusie???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka00909
Dieta zakonczona! 4.5kg mniej na wadze, spodnie znacznie luzniejsze. Bylo czasami ciezko ale warto! Teraz wzmocniona dawka witamin i moze dieta owocowa.... Pozdrawiam was i zyczé wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Constanza
hey dziewczyny czy ktoras zaczyna od poniedzialku ze mna;)?? robilam juz kiedys ja 2 razy w roznych odstepach czasu i zawsze 6kg w dol murowane:) dla mnie to najlepsza dieta, sprawdzona, krotka, poprawiajaca metabolizm, samopoczucie itd itp:)!! wiec tez bardzo polecam :) moze znajda sie chetne do rozpoczecia diety ze mna od poniedzialku:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Constanza
MartaMartaMarta GRATULACJE!!! :)))) super!!! padłabym ze szczęścia gdyby i mi tyle spadło po diecie:) trzymaj za mnie kciuki;P a ja za Twoje dalsze kg trzymam:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy jest tu osoba,ktora dopiero zaczela kopenhaska?ja dzis jestem 2gi dzien a wy to juz chyba dobrze za polowa jestescie ;) musze przyznac ze wczoraj od poludnia zle sie czulam,ale teraz po nocy nie jest tak zle...obym dzisiaj znow nie miala kryzysu;/ ale jedno trzeba przyznac-nie ma bardziej rygorystycznej diety !!! :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze mam pytanie---- po jakim czasie zaczelyscie zauwazac efekty? ja pamietam jak kiedys bylam 6 dni na kopenhaskiej to po 4 dniach roznica juz byla dosc widoczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co z witaminami?moze ja jestem taka oslabiona dlatego ze nic nie biore? przypomnialo mi sie jak moja kolezanka ktora jest obecnie na kopenhaskiej mowila ze jakies witaminki lyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała90
heeeelloooo:) dziewczęta czy ktoś tu jeszcze wchodzi?:) chciałabym zacząć tą dietę a tu normalnie żadnego wsparcia:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała90
super:) dziekuje:) to chyba lepiej przejde na ten topik i tam sobie bede pisac:) dodam ze mam ok 162 cm i 63 kg... noo marzyłabym o jakis 53 ale na diece kopenhadzkiej nie wiem czy mi sie to uda:( licze chociaż na jakies 5 kg w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkiiiiiiiii
Witajcie Kochane!! Ja dziś jestem dopiero 2 dzień i siedzę sobie i szperam informacji.. niektórzy pisza że ta dieta spowalnia metabolizm, ja jednak wolę wierzyć w tę druga wersję- że go poprawia :) wrażenia: brzuszek juz troszke mniejszy.. niestey nie mam wagi, wszystko do zniesienia oprócz tego szpinaku- zamieniam na brokuły... po za tym słaba jestem i mam zawroty głowy.. ale czego się nie robi .... :) pozdrawiam i będę się dzielic dalszymi wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkole
hej dziewczyny, zaczynam diete od dzisiaj. ktoras chce sie dolaczyc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×