Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzinka_pinka

Biała wydzielina z sutka

Polecane posty

Gość moro
a no widzisz:) rowniez pozdrowionka moja droga, ja jestem jeszcze mleczna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamik
hej. Dzis rano zobaczylam poplamiona koszulke i byla to wydzielina z piersi. Gdy nacisnelam jedna i druga to wyplynela wodna lekko bialawa wydzielina. Dopiero bylam u ginekologa i drogi rodne sa ok zaczynam drugie opakowanie harmonet dzis wezme 3 tabeletke. wiec czy to cos z czym trzeba isc do lekarza czy moze samo przejdzie. Doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleale
mam ten sam problem, od 2 dni. z lewego sutka wiecej z prwego prawie wcale. boje sie czy czasem to nie ciaza? czy to mozliwe (biore tabletki od 3 miesiecy, wspolzycie zaczelam po 2 mieiacu zazywania) mozliwe ze zawiodly? bardzo sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka20
Aleale myślę że to może być właśnie przez te tabsy,nie możliwe że jesteś w ciąży. Na tabletkach w ulotce w adnotacji działania nieporządane może być mlekotok.... Ja brałam tabsy 2 lata temu, możliwe że mam to już od dawnaale nigdy wcześniej nie badałam piersi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kiedyś cos takiego miałam
i świadczy to o podwyższonym poziomie prolaktyny w organizmie, ja na przykład miałam to po lekach, ustąpiło po odstawieniu tabletek, ale i tak musiałam się męczyć chyba przez dwa tygodnie, a miało przejść po około 3-4 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleale
ok to mnie uspokoiłyście. za 6 dni mam wizyte u lekarza mam nadzieje,ze to wszystko w porzadku! bo sie balam tej ciazy hehe wiem ze glupie,ale histeria..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peerel
hej dziewczyny, a moze byc tak, ze prolaktyne ma sie w normie, a z piersi bedzie leciec mleko? wczesniej mialam w jednej, teraz mam w dwoch mleko, pomimo brania leku, i nie wiem... czy to w labolatorium mogli sie pomylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoja90
hmm... no wlasnie okres spoznia mi sie 8 dni. test zrobilam i negatywny. ale z prawej piersi wydobywa mi sie taka gesta biala wydzielina. esz niewiem czy zrobic test jeszcze raz,ale przeciez malo prawdopodone zeby sie pomylil. Ostatnio powaznie chorowalam i bralam leki to moze od tego to wszystko. doradzcie co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klama2304
witam ,,,,ja wlasnie zaobserwowalam takie cos..wlasnie biore tabletki anty regullon a wczesniej novanette,w tym miesiacu w ostatni dzien okresu pojawila mi sie wydzielina z piersi co to jest ,czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvergirl
hej:) mam malutki problemik :)biore od 3 miechow rigevidon,w czerwcu urodziłam synka ..nacisnelamm piers prawa a zniej wyplynol zolto bialo przezroczysty plyn...boje sie ciazy ale raz tylko wspolzylam i to nie z finalem ww srodku..co to moze byc??? blagam help!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassiuujja
Hej Dziewczyny! Posluchajcie, w ciazy wydzieina z piersi pojawia sie najwczesniej w 3 miesiacu i nie jest biala lesz szarawa, wodnista, ew. lekko biala i dopiero w ozniejszym okresie ma mocniejsze biale zabarwienie i jest to tzw. siara. Wiec jesli ta wydzielina bylaby objawem ciazy to chyba wiedzialybyscie duuuzo wczesniej :) Ja 14 miesiecy temu urodzilam coreczke, karmilam 6 miesiecy, nigdy nie braam tabletek antykoncepcyjnych. Kika miesiecy po porodzie stwierdzono u mnie przewlekle zapaenie tarczycy, wiec zazywac tabletki chormonalne od ok po roku ( hormon tarczycy). Dzisiaj zauwazylam wydzieine biala z obu sutkow. Piersi na dotyk ok, ale mam od 3 miesiecy nieregularne miesiaczki. To moze byc problem z proaktyna, to wazny kobiecy hormon, wiec robcie badania na jego poziom. Ja wybieram sie w poniedzialek do lekarza. Dodatkowo oprocz problemow z miesiaczka zaczely sie uplawy, masakra! Ae co zrobic, kobiety maja przechlapane :) Takie z nas deikatne organizmy:) warto zobaczyc http://www.we-dwoje.pl/prolaktyna;-;rozhustany;hormon,artykul,5016.html nie moge doczekac sie wizyty u lekarza, badan bo stres tylko poteguje problemy zdrowotne! Trzymajcie sie wszystkie, ; pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka109
drogie panie i znów sie spotykamy!!! :( nic sie nie zmieniło, tylko że od paru miesięcy biore rigevidon. i znowu cytologia wyszla nie tak...a wyciek z sutkow jak byl tak i jest nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek i Kubuś
mi sie przytrafiła taka wydzielina wczoraj wieczorem, strasznie byłam wystraszona bo nie wiedziałam o co chodzi, teraz wiem ze to jest niby ta cała siara czy jakoś tak, tylko ze ja jestem w ciązy-18 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobny problem ale różnica polega na tym, że na brodawce znajdują się krostki nie wiem jak nazywają się fachowo i z jednej z nich tzn z jednej tej krostki wydostaje się taka woda o lekko zabarwionym białym kolorze. Bardzo mnie to zastanawia dlatego liczę na pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , ja mam 12 lat ( nie mówcie proszę , że jestem za młoda na takie fora , ponieważ jestem dojrzała , jak na swój wiek ) . Też mam taką wydzielinę z sutka , ale ja go nie uciskam , ona sama wypływa*. Nie wiem , co to jest . Nie byłam u ginekologa ( za młoda chyba jestem , nie wiem od jakiego wieku się chodzi do lekarza tej dziedziny ) . Pozdrawiam . ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha89
ja też mam taką wydzielinę,a do tego doszły nieregularne miesiączki (a po urodzeniu dziecka były co do dnia bardzo regularne)...np w listopadzie mialam 1-6,a nagle dostałam okresu 26 listopada...i od tego momentu mam ciągle 22 lub 23 dnia każdego miesiąca....robiłam test-w ciąży nie jestem...czekam jeszcze tylko na badanie krwi-prolaktyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha89
myszeczka111 myślę,że właśnie to będzie odpowiedni moment,aby udać się do ginekologa...rozwieje Twoje wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keszuu
Rutkoś ja mam to samo też mam 14 lat też mam wydzielina z piersi i nie wiem co mam robić, byłam u ginekologa ale on ze tak powiem spławił mnie powiedział ze on zadnych zmian nie zauważa, a wydzielina jak jest tak jest. W ciąży nie jestem nie uprawiałam seksu ani nic , okres jest. Nie wiem co się ze mną dzieje ? Boję się strasznie ze to coś poważnego. Pomóżcie prooosze ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna3a
Witam.Mam pytanie,jestem po ciazy 17miesiecy. mam reularny okres, jednak bola mnie piersi i sa nabrzmiale, zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywny. 4miesiace temu odstawilam tablletki anty a teraz od niedawna z lewego sutka wydziela sie przezroczysta ciecz gdy wyciskam. co to moze byc??? zna ktos odp?? bardzo prosze o pomoc;-///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keszuu
Nooo ale ja się tym taaaak bardzo przejmuję ;| że szoook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalala123
hej! od jakiegos czasu mam nieregulany okres i pojawila mi sie wydzielina z sutkow:( co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zauważyłam u siebie dzisiaj bardzo dziwną wydzielinę z obu sutków... w ciąży na pewno nie jestem gdyż wczoraj skonczył mi się okres (występuje regularnie)... wydzielina jest przezroczysta lub o lekkim zabarwieniu białego...na początku wpadłam w panikę lecz zaczęłam czytać ulotki z leków które biore od około tygodnia... co się okazało na jednym z nich (METOCLOPRAMIDUM POLPHARMA) w działaniach niepożądanych jest napisane iż może wystąpić MLEKOTOK I NAWET BRAK MIESIĄCZKI... Więc jesli brałyście jakieś leki sprawdźcie ulotki... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z podobnym problemem trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 11222345
ja dzisiaj zauważyłam białą wydzieline z prawego sutka jak mleko,Robiłam dwa testy negatywne,jednak mam objawy typowe jak na ciąże i brak okresu,tojest realne?Dziewczyny poratujcie.Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 11222345
ja dzisiaj zauważyłam białą wydzieline z prawego sutka jak mleko,Robiłam dwa testy negatywne,jednak mam objawy typowe jak na ciąże i brak okresu,tojest realne?Dziewczyny poratujcie.Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soolhkhkhhk
ja tez mam taką wydzieline, w bardoz małej ilosci, od zawsze tak am bynajmniej od 13 roku zycia. tylko jak mocniej scisne sutek. mialam badania piersi i nic nie wykryły, tabletek nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 11222345
dziękuje za odpowiedż.a nie wiesz czy to może też być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 11222345
Proszę o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam od jakiegoś
czasu, zrobiłam badania piersi i prolaktyny. Badania wyszły dobrze więc lekarz nie przepisał żadnych leków ale nadal sobie cieknie jak nacisnę. Idź do lekarza i niech skieruje cię na badania. Lepiej sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate11222345
teraz mam już z dwóch piersi,okresu dalej nie mam.zrobiłam test i wyszedł negatywnie,wyżuciłam więc go do kosza,a jak wyżucałam śmieci to coś mnie tkneło i zobaczyłam na tym samym teście 2 kreskę.To realne,żebym bła w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam miałam takie objawy. Najpierw wysypało mi twarz, czoło trądzik nawet we włosach kolejno ból w podbrzuszu ok tygodnia kucie od lewego do prawego jajnika. Pomyślałam że na okres standardowe objawy. 18 listopada doszlo do zblizenia. 24 listopada zrobilam test przez ten bol brzucha poniewaz do okresu jeszcze chwila... negatywny. 28 listopada znowu drugi test negatywny. I wtedy mialam ta wydzieline z sutka tylko jednego biale krople po naciśnięciu, zawroty glowy. Po oględzinach wróżki google pomyślałam prolaktyna! Mam problemy hormonalne. Dwa dni przed spodziewanym okresem czyli 5 grudnia zrobilam test. Trzeci negatywny. Wydzielina z sutka miala miejsce trzy dni i bole wszystkie przeszly jak ręką odjął. 7 grudnia dzień spodziewanej miesiączki gdzie od poltorej roku regularny okres. Nie ma i tak do 13 grudnia . Wieczorem wracalam z urodzin mamy. Zajechalismy z mezem i synkiem do apteki. Czytam ulotke testu ktory kiedys wskazal mi ciaze z pierwszym dzieckiem. Nie musialam czekac na poranny mocz. 25 dni po zblizeniu. Robie mąż stoi za drzwiami toalety mowie nie jestem w ciazy. Boze ja jestem chora. Juz mam test wyrzucac a tu dwie krechy. W 25 dniu po zaplodnieniu wyszedl mi dopiero test ciazowy. Dzisiaj bylam na bhcg badaniu z krwi na obecnosc hormonu typowego dla ciazy. Jutro wynik. Nie mam co do tego wątpliwości. Polecam pre- test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×