Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kirdan

Teksty

Polecane posty

Gość airamaria
Dziękuję za wasze opinie. Dzięki nim poznałam sporo fajnych kawałków. Polecam Sonety Shakespeara w wykonaniu Sojki. Podam tylko kawałek sonet lxvi: "W śmierć jak w sen odejść pragnę znużony tym wszystkim. Tym jak żadko zasługe nagradza zapłata, Jak miernota się stroi I raduje w zyskach jak czysta ufność czci wiarołomstwo świata Znużony odejśćpragne , Lecz chęć w sobie dławię Jeśli umrę sam na sam Jesli umre sam na sam Ze światem cię zostawię....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to jednak tu jeszcze zagladacie. A już się martwiłam. Co powiesz o Bombonierce? Tekstu nie zamieszczę bo bez muzyki może wyjść blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamięć369
Coma "pierwsze wyjście z mroku" PRZED ŚWITEM OBUDZIŁEM SIĘ BY ŻYĆ WPLĄTANY W CUDZĄ POŚCIEL, W CUDZE SNY POMIĘDZY POŻĄDANIEM, A ROZKOSZĄ TKWI DOLINA NOCY SKAZANY NA PONURY MIEJSKI ZGRZYT OSNUTY PRZEŚCIERADŁEM BRUDNEJ MGŁY CHCĄC UKRYĆ SIĘ PRZED SOBĄ SAMYM CHLAŁEM WÓDĘ W DUSZNYM BARZE LECZ PRZECIEŻ BÓG DOBRZE WIE DLACZEGO DŁAWI MNIE WSTRĘT DLACZEGO STRACH NABIERA MOCY I ZNIEWALA ROZUM NA PEWNO KAŻDY CHOĆ RAZ UTRACIŁ WIARĘ JAK JA OBYM NIE BLIŻEJ STAŁ SENNEGO DNIA W KRÓLESTWIE MROKU PROROCY PORZYGALI SIĘ I ŚPIĄ POECI UMIERAJĄ W GROBACH STROF ANIOŁY ŚMIERDZĄ POTEM, ŻRĄ KIEŁBASĘ MAJĄ W DUPIE ŻYWYCH ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY LUB PO PROSTU BYCIA GINIE NADZIEJA I MOC ROŚNIE APETYT NA ZŁO ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI SZYDZĄ Z INNYCH NAD MIASTEM WYRÓSŁ JAK KRZYK I ZAMKNĄŁ DROGĘ DO GWIAZD OGROMNY WSTYD I STRACH PRZED CISZĄ ETERYCZNĄ MIMO ŻE ZGUBIŁEM SIĘ MIMO ŻE ZABRNĄŁEM W MROK WYMIESZAŁEM Z BŁOTEM KREW OCALEJĘ MIMO TO TRZEBA UPRZYTOMNIĆ SOBIE ŻE NAWET KIEDY WSZYSTKO STRACI SENS ZNAJDZIESZ PRZESTRZEŃ GDZIE WIELKA WIARA TŁUMI LĘK I JEŻELI TAK MA BYĆ, ŻE POMIMO WSZYSTKO JA WYDOSTANĘ SIĘ TO CHYBA WARTO WIERZYĆ MIMO ŻE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wszystko czego chcesz
Nie wiem gdzie kończy się czas i nie wiem sam czy jest jeszcze w tobie nadzieja i nie wiem czy odwagę mam aby wciąż twierdzić ze nic się nie zmienia lecz jest jedna rzecz do której ja pewność mam Bo wiem to wszystko czego chcesz ja mogę ci dać to wszystko czego chcesz ja w sobie już mam to wszystko czego chcesz ja mogę ci dać to wszystko czego chcesz Nie wiem czy wciąż w sobie masz uczucie co pomaga skutecznie zapomnieć i nie wiem czy kolejny raz obietnice zatraca swój sens lecz jest jedna rzecz do której ja pewność mam Bo wiem to wszystko czego chcesz ja mogę ci dać to wszystko czego chcesz ja w sobie już mam to wszystko czego chcesz ja mogę ci dać to wszystko czego chcesz ja już dzisiaj dla ciebie mam Za każdy dzień każdego dnia za wszystko co od ciebie mam to wszystko czego dzisiaj chcę /Ocean/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×