Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kirdan

Teksty

Polecane posty

Raz Dwa Trzy Nadzieja to plan on ziści się nam przydarzy się na pewno się zdarzy więc uwierz za dwóch ty i twój duch z nadzieją wam będzie do twarzy więc uwierz za dwóch ty i twój duch z nadzieją jest bardziej do twarzy jutro możemy być szczęśliwi jutro możemy tacy być jutro by mogło być w tej chwili gdyby w ogóle mogło być oto jest czas on zmienić ma nas to czas który ma nas zmienić nim zgadniesz jak przeoczysz znak ten znak co jest źródłem nadziei nim zgadniesz jak przeoczysz znak ten znak co jest źródłem nadziei jutro możemy być. . . itd. niech wiara się tli dodając ci sił by na nic nie było za późno lecz traci swój sens gdy głupi masz cel i góry przenosisz na próżno lecz traci swój sens gdy głupi masz cel i góry przenosisz na próżno jutro możemy być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płomykówka********************
HEy- Sio Kruszę w dłoniach Kromki chleba dwie Okruchy,ryżu garść Na parapecie kładę Na lampie siedzi mały wróbel Na oko-same pióra i kości Zwęszyło ucztę kilka tłustych mew Odganiam je robię szum Bo nienawidzę mew W tym czasie wróbel z głodu zdycha Spada pożera go sąsiada kot Nie żebym lubiła ptaki Ja o ptakach nawet nie myślę Po prostu wzruszył mnie ten mały Naprawdę chciałam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płomykówka - \"przez kresy\"... mniam.. aneti: :) - za Tilt, akurat tę piosenkę uwielbiam zostanę przy Grzegorzu T. i motywie wędrówki: Znów wędrujemy ciepłym krajem, malachitową łąką morza. (Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach.) Na fioletowoszarych łąkach niebo rozpina płynność arkad. .Pejzaż w powieki miękko wsiąka, zakrzepła sól na nagich wargach. A wieczorami w prądach zatok noc liże morze słodką grzywą. Jak miękkie gruszki brzmieje lato wiatrem sparzone jak pokrzywą. Przed fontannami perłowymi noc winogrona gwiazd rozdaje. Znów wędrujemy ciepłą ziemią, znów wędrujemy ciepłym krajem. słowa: K.K. Baczyński uwielbiam tę piosenkę:) nawet nie do końca wyobrażam sobie to, co poeta chciał powiedzieć;) skupiam się na samej fonetyce czasem, na pięknym brzmieniu... (tak, jak w tym utworze, który cytowała płomykówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przez kresy\" :-) czesto słucham. Co by tu...hm.... Mirosław Czyżykiewicz \"Jednym szeptem\" Jednym szeptem jednym gestem Jednym drgnieniem powiek zmieniasz Zawstydzenie kiedy jesteś W zamyślenie gdy Cię nie ma Mam tyle słów jest ich siła Życzeń i pragnień jak w kolędzie Gdzie się podziały kiedy byłaś Czy się odnajdą gdy znów będziesz Jednym szeptem jednym gestem Jednym drgnieniem powiek zmieniasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stina
Leszczynowa :D to dla Ciebie ot tak poprostu z sympatii😘 ja też się często powtarzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na dobranoc :) Wilki Cień w Dolinie Mgieł Mamy armie dwie co strzegą naszych snów Mamy siebie i budzi nas ciągle strach Nie umiemy już budować swego domu Nie czekamy już na nic Jak jeden cień w dolinie mgieł Kiedy przyjdzie dzień i zbudzi nasze ręce Kiedyś może wszystko zmieni się Wędrujemy tak przez puste korytarze Wędrujemy tak dzisiaj wszyscy Jak jeden cień w dolinie mgieł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś moim światłem prowadzisz mnie przez mrok trzymasz mnie za rękę nie pozwalasz się bać jesteś moją siłą w Tobie widze moc otwierasz moje oczy i mówisz mi \"PATRZ\" Rewolucja, rewolucja, rewolucja Rewolucja, rewolucja, rewolucjaaaaaa chcesz żeby świat był piękny chcesz żeby świat lepszy był ale stoisz obok iiiii stoisz i nie robisz nic Rewolucja, rewolucja, rewolucja Rewolucja, rewolucja, rewolucjaaaaaa dzika, dzika Rewolucja stoisz i nie myślisz, że przyszedł czas na REWOLUCJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znakomity i klimatyczny \"Something in the way\" Nirvany Pod mostem Brezent zaczął przeciekać A zwierzęta, które złapałem w pułapkę Wszystkie się udomowiły A żywię się trawą I zaciekami z sufitu Wolno jeść ryby Bo nie mają żadnych uczuć Coś na przeszkodzie... A oto tekst w oryginale: Underneath the bridge The tarp has sprung a leak And the animals I\'ve trapped Have all become my pets And I\'m living off of grass And the drippings from the ceiling But it\'s ok to eat fish Cause they haven\'t any feelings Something in the way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne
Bo to co dla mnie.. Oczy twe tak pragnęły czułości Twoje Usta nadawały życiu smak Włosy gdzieś wirowały w nicości fal Dłonie Twe dotykały pięknie tak Bo to co dla mnie miało sens Odeszło razem z Tobą I czekam tu wciąż kocham Cię Choć poszłaś inną drogą Jak mam żyć Jak mam prosić o więcej Skoro los żadnych szans nie daje mi Chciałbym znów poczuć powiew miłości Móc jak dawniej.. Dla niej kochać Dla niej żyć Bo to co dla mnie miało sens Odeszło razem z Tobą I czekam tu wciąż kocham Cię Choć poszłaś inną drogą Bo to co dla mnie miało sens.. Odeszło razem z Tobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEKIERA \"Już blisko\" kiedy biegniesz bez siły kiedy czujesz że blisko jest chwila jak płomień jest chwila jak płomień kiedy milczysz tak długo kiedy patrzysz przez okno jest chwila jak płomień jest chwila jak płomień Aaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogoś-tam z internetu. Słabe, kanciaste jakieś... Ale sam zrobiłbym to jeszcze gorzej :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Republika Odchodząc a więc stato się i odchodzisz tu są twoje książki i ptyty możesz zabrać co chcesz najlepiej zabierz rnnie jestem lżejszy od fotografii z których będziesz mnie teraz wycinać będę rnilczał - i tak jestem martwy odchodząc zabierz mnie odchodząc zabierz mnie odchodząc zabierz mnie proszę weź mnie też w nowym życiu znajdziesz mi miejsce gdzieś na półce czy parapecie raz na miesiąc kurz ze mnie zetrzesz odchodząc zabierz mnie odchodząc zabierz mnie odchodząc zabierz mnie proszę weź mnie też odchodząc zabierz mnie odchodząc zabierz mnie odchodząc zabierz mnie proszę weź mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
nieme kino Nie pytaj mnie Wiem tyle co i ty Poganiam dzień i nie śni mi się nic Już siebie znam Znam z bliska słowo lęk Wiem, że ja sam chcę dać oszukać się Piekący ból rozwierca każdą myśl Ja będę zdrów Z pewnością, lecz nie dziś Skurczony świat Nie większy niż ta pięść Na piersiach siadł I oddech mi się rwie Zamykam strach na niewidzialny klucz I moja twarz jest niewidzialna już Gdy wchodzę w tłum Pułapka szczerzy kły I z ust do ust nie frunie żaden krzyk śmiertelny mur skutecznie dzieli nas Ja mam mój mózg Ty też swój rozum masz Nie pytaj mnie Wiem tyle co i ty Poganiam dzień i nie śni mi się nic Zostańmy tak Ja tutaj - a wy tam Tak długo jak to nieme kino trwa Nie proście nas by wam do tańca grać Już czas, już czas Myć zęby i iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze to wrzucic bo kocham tą piosenke (Dzem oczywiscie :D) Mam, mam już tego dość! No po co? Po co mi to wszystko? Hotele, szpan, rywale, a potem strach, Że runie, no runie to wszystko I znowu zostanę sam Nie wiem kogo słuchać, Tylu doradców wokół siebie mam. Niektórzy mówią, że mnie kochają, Lecz tak naprawdę kochają szmal. Któregoś dnia rzucę to wszystko I wyjdę rano, niby po chleb. Wtedy na pewno poczuję się lepiej, Zostawię za sobą ten zafajdany świat. Napełnię olejem pustą głowę i wrócę tam na aleję pełną róż. Napełnię olejem pustą głowę i wrócę tam na aleję pełną róż. Czasem płaczę, bo chce mi się płakać Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie złość Czasem płaczę, bo chce mi się płakać Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie złość Uchodzi ze mnie złość, uchodzi ze mnie złość. Mam, mam już tego dość, muszę w końcu wrócić tam, Gdzie wszyscy byli, zawsze kochali, czasem grzeszyli Po prostu żyli tak z dnia na dzień Tylko czy oni tam jeszcze są, Czy jeszcze jest aleja pełna róż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza polska płyta rockowa dekady 80-90 czyli KLAUS MITTFOCH. Utwór \"Muł pancerny\". Z iloma takimi mułami spotykamy się na co dzień? Muł pancerny Wielki, pancerny muł Ma trochę twoich i moich wad Wielki, pancerny muł Z tym swoim ciągle upartym łbem Niewiele mówi, rozpędza się Idzie jak czołg, idzie jak czołg I nic nie zatrzyma już go Muł pancerny, muł pancerny Idzie, idzie i wie Wie tylko tyle, że musi iść Deng, deng kopią go w dupę A on nerwowo usmiecha się I nic nie mówi, idzie i wie Idzie jak czołg, idzie jak czołg I nic nie zatrzyma już go! Muł pancerny, muł pancerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, amatorzy dobrego tekstu:D C\'est la vie - cały twój Paryż z pocztówek i mgły C\'est la vie - wymyślony... C\'est la vie - ciebie obchodzi przejmujesz się tym C\'est la vie - podmiejski pociąg rozwozi twe dni C\'est la vie - wciąż spóźniony... C\'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż Knajpa, kościół, widok z mostu knajpa, kosciół i ten bruk - ideał nie tknął go... Knajpa, kościół, widok z mostu knajpa, kosciół i ten bruk - tak realny... Zostaniesz tu - ile można ta żyć na palcach zostaniesz tu - po złudzenia zostaniesz tu - w Kaskadzie nocą też grają walca już na rogu kumple jak grzech odwrotu już nie ma... wypijesz to wszystko do dna, także dziś jak co dnia... C\'est la vie - cały twój Paryż z pocztówek i mgły... Andrzej Zaucha (polskie słowa bodajże J. Cygan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Comfortably numb - Pink Floyd - uwielbiam to :D Hello Is there anybody in there? Just nod if you can hear me Is there anyone at home? Come on now I hear your feeling down I can ease your pain And get you on your feet again Relax I\'ll need some information first Just the basic facts Can you show me where it hurts? There is no pain you are receding A distant ship smoke on the horizon You are only coming through in waves Your lips move but I can\'t hear what you\'re saying When I was a child I had a fever My hands felt just like two ballons Now I\'ve got that feeling once again I can\'t explain, you would not understand This is not how I am I have become comfortably numb. I have become comfortably numb. O.K. Just a little pinprick There\'ll be no more aaaaaaaah! But you may feel a little sick Can you stand up? I do believe it\'s working, good That\'ll keep you going through the show Come on it\'s time to go. There is no pain, you are receding A distant ship smoke on the horizon You are only coming through in waves Your lips move but I can\'t hear what you\'re saying When I was a child, I caught a fleeting glimpse Out of the corner of my eye I turned to look but it was gone I cannot put my finger on it now The child is grown The dream is gone And I have become comfortably numb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirdan - duuuuuuuuży plus za Siekierę! :) A ode mnie - tłumaczenie \"Täss\'on Nainen\" Hedningarny. Oryginału nie wrzucam, bo to chyba fiński. ;) Oto kobieta Oto kobieta, niesiona wiatrem Niesiona wichrem porwana przez wodę Wyrzucona na brzeg przez face oceanu Przyniesiona tu przez wzburzone fale Kiedy zaczynam swoją pieśń Opiewam wszystkie morza jako miód Żwir z dna jako słone ziarna Piaski morza jako niezliczone nasiona W jednej chwili pas związany W jednej chwili suknia wdziana W jednej chwili klamry zapięte W jednej chwili buty na stopach Powstań teraz z ziemi, moja naturo Przybądź, mój grzechu, z ziemskiego łona Przybądź, mój grzechu, z ziemskiego łona Dobądź spomiędzy korzeni osiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOB MARLEY \'NO WOMAN NO CRY\' :D:D:D:D No woman no cry No woman no cry No woman no cry No woman no cry Cause I remember when we used to sit In a government yard in Trenchtown Observing the hypocrites Mingle with the good people we meet Good friends we have, Oh, good friends we have lost Along the way In this great future, You can\'t forget your past So dry your tears, I seh No woman no cry No woman no cry Little darling, don\'t shed no tears No woman no cry Said I remember when we use to sit In the government yard in Trenchtown And then Georgie would make the fire lights I seh, log would burnin\' through the nights Then we would cook cornmeal porridge Of which i\'ll share with you My feet is my only carriage And so i\'ve got to push on thru, Oh, while i\'m gone Everything \'s gonna be alright Everything \'s gonna be alright No woman no cry No woman no cry I seh little darlin\' Don\'t shed no tears No woman no cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COMA \'Leszek Żukowski\' :):) czasami wolę być zupełnie sam niezdarnie tańczyć na granicy zła i nawet stoczyć się na samo dno czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk posiadam wiarę w niemożliwą moc potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok mogę poruszyć was na kilka chwil tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być na pewno czułeś kiedyś wielki strach że oto mija twój najlepszy czas bezradność zniosła cię na drugi plan czekanie sprawia że gorzknieje cała słodycz w nas ogromny zgrzyt znieczula nas na szept tak trudno znaleźć drogę w ciepły sen słowa zlewają się w fałszywy ton gdy nadwrażliwość jest jak bilet w jedną stronę stąd okłamali mnie z nadzieją że uwierzyłem i przestanę chcieć muszę leczyć się na ból i strach gdzie jest człowiek który z siebie sam pokaże mi jak kto pokaże mi jak? czasami wolę być zupełnie sam niezdarnie tańczyć na granicy zła i nawet stoczyć się na samo dno czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk posiadam wiarę w niemożliwą moc potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok mogę poruszyć was na kilka chwil tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być znowu z sobą być... na pewno czułeś kiedyś wielki strach że oto mija twój najlepszy czas bezradność zniosła cię na drugi plan czekanie sprawia że gorzknieje cała słodycz w nas ogromny zgrzyt znieczula nas na szept tak trudno znaleźć drogę w ciepły sen słowa zlewają się w fałszywy ton gdy nadwrażliwość jest jak bilet w jedną stronę stąd niczego nie będzie żal... okłamali mnie z nadzieją że uwierzyłem i przestanę chcieć muszę leczyć się na ból i strach gdzie jest człowiek który... ...niczego nie będzie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULT - \'LEWE LEWE LOFF\' ;);) Chcę Ci powiedzieć jak bardzo Cię cenię Chcę Ci powiedzieć jak bardzo Cię podziwiam Chcę Ci powiedzieć: uważaj na te drogi Ale nie mam odwagi... Jest czwarta w nocy. Piszę przez chwilę to co mi się we łbie ułożyło Chciałbym, chociaż za oknem wiatr dmucha Zanucić Ci prosto do ucha Lewe lewe lewe loff loff loff loff | 7x Lewe lewe lewe lewe lewe lewe Lewe lewe lewe Ty masz to co ja chciał- bym mieć gdybym kilka lat mniej miał I tylko chcę Cię ostrzec: Nie wyważaj drzwi otwartych na oścież Ty masz taką mądrość głupią Niech której wszyscy od Ciebie się uczą I tylko chcę Ci powiedzieć Ten pociąg nie pojedzie jeśli Ty w nim nie będziesz Lewe lewe lewe loff loff loff loff | 7x Lewe lewe lewe lewe lewe lewe Lewe lewe lewe lewe lewe lewe Lewe lewe lewe Przed chwilą o tym śniłem Że na jakimś dworcu wszystko zostawiłem Niewiadomy niepokój obudził mnie Dlatego teraz siedzę i piszę Ale żadne słowa tego nie opiszą Co poczuć może człowiek ciemną jesienną nocą Dlatego już kończę ten list Listopad 1993 Lewe lewe lewe loff loff loff loff | 3x Lewe lewe lewe lewe lewe lewe Lewe lewe Lewe lewe lewe loff loff loff loff | 2x Oh, lewe oh lewe lewe lewe lewe Lewe lewe lewe lewe lew i jak na razie to tyle :P pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie \"Kruka\"? Z Brandonem Lee? Był tam genialny kawałek Jane Siberry, \"It can\'t rain all the time\".. We walked the narrow path, beneath the smoking skies. Sometimes you can barely tell the difference between darkness and light. Do you have faith in what we believe? The truest test is when we cannot, when we cannot see. I hear pounding feet in the, in the streets below, and the, and the women crying and the, and the children know that there, that there\'s something wrong, and it\'s hard to believe that love will prevail. Oh it won\'t rain all the time. The sky won\'t fall forever. And though the night seems long, your tears won\'t fall forever. Oh, when I\'m lonely, I lie awake at night and I wish you were here. I miss you. Can you tell me is there something more to belive in? Or is this all there is? In the pounding feet, in the, In the streets below, and the, And the window breaks and, And a woman falls, there\'s, There\'s something wrong, it\'s, It\'s so hard to belive that love will prevail. Oh it won\'t rain all the time. The sky won\'t fall forever. And though the night seems long, your tears won\'t fall, your tears won\'t fall, your tears won\'t fall forever. Last night I had a dream. You came into my room, you took me into your arms. Whispering and kissing me, and telling me to still belive. But then the emptiness of a burning sea against which we see our darkest of sadness. Until I felt safe and warm. I fell asleep in your arms. When I awoke I cried again for you were gone. Oh, can you hear me? It won\'t rain all the time. The sky won\'t fall forever. And though the night seems long, your tears won\'t fall forever. It won\'t rain all the time The sky won\'t fall forever. And though the night seems long, your tears won\'t fall, your tears won\'t fall, your tears won\'t fall forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze Habakuk -\' Muzyka słowo liczba kolor\' :D:);) Hej młody, ja wiem, że w życiu są przeszkody, Lecz omijaj je, nie bój się, potraktuj z lotu ptaka I wyrażaj ducha wyraźniej, wyrażaj ducha swego wyraźniej proszę, Wyrażaj ducha wyraźniej, jak jak najprościej, przede wszystkim radośnie. Uśmiech, ruch, ciepły wzrok, malowanie, taniec, gadka to następny krok, Następny krok. Roots to nie fetysz, Rastafari to nie pop pulpety, Dla niektórych to kobiety, dla innych niestety muzyka słowo liczba kolor. Ref: Rastafari to nie kawał mięsa, Rastafari to ziele, pamiętaj. Rastafari to nie kawał mięsa, Rastafari to ziele jest, pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sia sia
cardigans my favourite game I don't know what you're looking for you haven't found it baby, that's for sure You rip me up and spread me all around in the dust of the deed of time And this is not a case of lust, you see it's not a matter of you versus of me It's fine the way you want me on your own but in the end it's always me alone And I'm losing my favourite game you're losing your mind again I'm losing my baby losing my favourite game I only know what I've been working for another you so I could love you more I really thought that I could take you there but my experiment is not getting us anywhere I had a vision I could turn you right a stupid mission and a lethal fight I should have seen it when my hope was new my heart is black and my body is blue And I'm losing my favourite game you're losing your mind again I'm losing my favourite game I've tried but you're still the same I'm losing my baby you're losing a saviour and a saint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×