Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaa

W którym tygodniu najszybciej można ustalić płeć dziecka?

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaa

W którym tygodniu podczas badania usg najszybciej można ustalić płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xasa
Duże prawdopodobieństwo czy chłopak, czy dziewczynka ustala się w połowie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbb
Mi obiło sie o uszy,że około 17. W 20 tygodniu na pewo o ile maluch zechce sie pokazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka77
Cześć dziewczyny!!! :):):) Wiem, że na nowoczesnym USG można to już ujrzeć na 100% w 20 tygodniu (jesli dzidzia będzie chciała pokazać czy jest dziewczynką czy chłopcem) Pozdrowienia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 mies chlopca
w 19 tyg ciazy mialam robione usg i wyszlo ze bede miala chlopca.dodam ze w 19-20 tyg najlepiej widac wszystkie organy i narzady dziecka gdyz dziecko jest jeszcze bardzo male a ma juzwszystko wyksztalcone i dobrze widoczne.Dziecko w tym okresie ma ok 4,5 cm dlugosci ale na zdjeciu swietnie widac glowke raczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> mama 2 mies chlopca chyba cos Ci sie pomylilo... 4,5 cm w 19 t.c.? ja mialam robione USG w 12 t.c. i dziecko mialo juz 6,7 cm i nie bylo wyjatkowo duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko w 19tc ma około 16cm długości:) Zazwyczaj płeć dziecka lekarz zdradza na USSG połówkowym, ale widziałam wpisy dziewczyn, którym lekarze już około 15tc przewidywali płeć i nie mylili się - wszystko zależy od wprawy lekarza i sprzętu do USG. Nastaw się,że dopiero koło 20tc się dowiesz, a jeśli dziecko będzie wstydliwe to nawet później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta76
Nie spiesz się, bo zdarzają sie pomyłki i potem możesz być bardzo zdziwiona. Najlepiej ok. 24 tygodnia ustalać, o ile dziecko na to pozwoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy często są pomyłki
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 16-tym synek no i mam synka mojej szwagierce do samego konca mowili ze syn, a urodzila corke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz (dodam że świetny specjalista i ponoć nieomylny:)) w 14 tc powiedział że bądzie królewna. w 23 tc potwierdził ten fakt, a w 29 tc inny letarz również powiedział że dziewczynka. to naprawdę zależy po pierwsze od lekarza a po drugie od jego sprzętu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita - to ostatnie zdanie naprawdę zabrzmiało dwuznacznie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dowiedzialam w 16 ze synus. Teraz jestem w 32tc i nadal jest synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×