Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

Gość sykol
1977 odnosnie sexu to uwazam ze kazdy lubi to co lubi jeden anal,drugi oral temat jak kady inny, a poza tym to wiekszosc rozmow dotyczy sexu,zwlaszcza na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykol
bo o czym tu pisac tak naprawde? wiele juz szostało poweidzine,nic to nie wniosło do całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale tu na forum już gdzieś to czytałam możesz przybliżyć temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja sie orientuje to chodzi tutaj o metode Silvy, to jakies klimaty powiazane z medytacja, relaksowaniem sie i takimi tam sztuczkami;) czytalem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda:( bo myśłałam ze pogadamy, wybieram się na ten kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chetnie...ciebie testuje, ale nie mnie pytaj o szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labushe wyobrazajac to sobie czuje przyjemnosc na mysl o zapachu i smaku cytryny, jej dotyk nie robi na mnie zadnego wrazenia, a polowka cytryny kojarzy mi sie z piersia kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykol
...a moze zainteresuje was termin "pochwica"? miałam ostatnio taka pacjentke,która ma owy problem,nie chce brac leku i bardzo chce zajsc w ciąze macie jakis pomysl jak jej pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labushe coz... ciekawe jakie bedziesz miala wrazenia z kursu, ja jestem dosc sceptycznie nastawiony do calej sprawy. czytalem fora dyskusyjne na stronach poswieconych tego typu sprawom. wygladalo mi to na klimat typowo mistyczny w polaczeniu z pseudopsychologia, a ogolne skojarzenie... sekta! no ale to tylko wrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc chętnie, śłinka powinna napłynac Ci do ust:) jeśłi masz wyobrażnie;) ja dostałam ślinotoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykol, ale pochwica to jest bardziej dysfunkcja zwiazana z psychika a mnie jakims defektem organicznym, wiec jakie leki? psychotropy? pierwsze slysze, ale seksuologiem nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzadko jestem w necie i nie czytałam na ten temat, ale moja kumpela jest zafascynowana tą metodą, czy ja wiem czy sekta:) podaje racjonalne argumenty:) potegę podświadomości czytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labushe eheheheeh nie sadzilem ze chodzi Ci o odczucia fizyczne:) mam bardzo dobra wyobraznie. test ciekawy ale nie przekonujacy, nie pamietam czy slina mi naplynela jak sobie to wyobrazalem, a powtorzenie testu nie ma sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis problem z komputerem miałam mały a ja miałam ślinotok, kiedy przeczytałam ten opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykol
oczywiscie ze z psychika,ale czasem trzeba pomóc tej psychice,jak na pewno Ci wiadomo rózne zab.psychiczne leczy sie farmą ale wg wskazań leczy sie ten lęk (bo generalnie tu o to chodzi) lekami rozluzniajacymi,p/lękowym i niektórzy polecaja jeszcze p/bólowe przed stosunkiem tez nie jestem seksuologiem tylko bardzo poczatkujacym tzw.ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc masz wyobraźnię:) za to ja to chętnie niekoniecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labushe nie czytalem... raczej nie zajmuje sie paranaukowymi publikacjami szczegolnie z zakresu psychologii , ktora uwazam za jedna z bardziej niedoskonalych nauk. jak juz mowilem, jestem sceptyczny... chociazby dlatego, ze to czego oni tam ucza, kazdy czlowiek wie instynktownie, np. ze wraz ze wzrostem koncentracji nastepuje przyspieszenie procesu uczenia sie! albo kwestie zwiazane ze sterowaniem snami... takie rzeczy bez zadnych pieniedzy umie wiekszosc dzieci:) poprostu wraz z wiekiem o tym zapominamy, badz nam sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem lekarzem, więc nie będę wypowiadac się w temacie, o którym nie mam zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labushe no coz, nie pozostaje mi nic innego jak tylko zapewnic ze moja wyobraznia jest bardzo rozbudowana i ma sie naprawde dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykol a dlaczego ginekolog sie zajmuje pochwica a nie seksuolog?:) chcesz rady? wyslij te kobiete do seksuologa, on w koncu jest od tego specjalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale to nie są aż takie pieniądze, o medytacji w stanie alfa dzieci raczej nie wiedzą:) może masz rację i to naciąganiem ale prawdą jest że mamy niesamowite możliwości, a wykorzystujemu jedynie 10 % potencjalu swojego mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykol
bo była owa pani u seksuologa,ale zapisał jej leki,ona nie chce ich brac więc z przyczym nie rowniez nie wiadomych,przyszla do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykol, nie znamy Ciebie ani Twojej pacjentki, ale to Ty jesteś lekarzem myślisz, że w ogóle powinnaś nas o to pytać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykol
i od tego czasu mlaskam bycze wory 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za uroczą wypowiedź podszywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×