Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

Dla mnie też , tak mi się wydaje, seks nie ma tematów tabu, ale niekoniecznie muszą to być rozmowy z byle kim, byle gdzie i po prostacku. A tacy gadacze najczesciej sie zdarzaja. Mało wiedzą realnie, wyżywaja sie wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
Alicat niepokojace? w mojej opinii to jest oczyszczajace doswiadczenie!! ta anonimowosci jest pasjonujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
ja mam żadnych pytań odnośnie koprofagii...brrr aż tak bardzo ciekawska nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
nie rozumiemy się chyba rozmawiamy o zahamowaniach w seksie czy o zahamowaniach w rozmowach o seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
ahaahahahaah a ja bym mial, czemu nie:) ale nie martw sie 1977 jeszcze mi sie nie zdazylo o czyms takim rozmawiac;) to chyba bardzo rzadka przypadlosc;) kiepski przyklad podalem, pewnie skojarzenia estetyczno zapachowe na widok slowa koprofagia zlikwidowaly ten malenka nutke zainteresowania, o ktorej mowa byla wczesniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tutaj, na kafeterii juz baaardzo dlugo, czasem przesiaduje, czasem tylko zagladam. Bylam pomaranczowa ale doszlam do wniosku ze najwyzszy czas sie uczernic ;) Mam i mile i niemile doswiadczenia ale jak to w zyciu - roznie bywa. Chetnie pogadam, podyskutuje bo zapowiada sie sympatyczny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
ja to chętnie to chyba dobrze, że wiele rzeczy Cię interesuje...jednak przykład faktycznie mało apetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
ooo sprecyzowanie tematu dyskusji;) lubie podejscie naukowe;) mowimy jak mniemam o zahamowaniach w seksie... nie zakladam sytuacji w ktorej rozmowczyni np. calkowicie nie toleruje seksu analnego a w necie o tym sobie rozmawia bedac nastawiona pozytywnie, to bez sensu! lubie szczerosc inaczej rozmowa nie ma sensu:) po to wlasnie dodalem te "granice rozsadku" no bo brak zahamowan nie oznacza jak mniemam koniecznosc deklarowania sie roznorakimi dewiacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
no malo apetyczny, przepraszam;) moglem wybrac cos sympatyczniejszego, np. dendrofilia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dla potrzeb tego tematu się zaczerniłam ja to chętnie powiem tak, jeśli chodzi o rozmowę o seksie...nie mam zahamowań, mogę pogadać o tym co lubię i przedstawić swoje zdanie ale jeśli chodzi o seks...mam zahamowania i z pewnością nie zrobiłabym wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie to witaj aardvark. 1977 podpisuję sie pod twoja wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty \"ja to chetnie\" elaborat szykujesz na ten temat? czekam na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
dendrofilia czyli seksualne zainteresowanie drzewami, tudziez wogole roslinami:) a czego bys nie zrobila? ja bym nie zrobil bardzo malej ilosci rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aardvark witaj masz jakieś zdanie w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
ehhh sorki za zwloke, w miedzyczasie rozpoczelem procedure ugotowania bobu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m. in. seks analny odpada i wszelkie inne pissingi...zresztą nie wiem w ogóle dlaczego nazywam to seksem a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmm, bobik uwielbiam....smacznego a gdzie reszta ludzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
powiem tak: seks analny lubie, oczywiscie tylko wtedy gdy sprawia tez frajde i rozkosz kobiecie, nie uznaje zadnego przymusu w tego typu sprawach;) pissing... tzn. nie podnieca mnie to, ale gdyby partnerka miala ochote na cos takiego to jako aktywna strona bez problemu, a pasywna... musialbym to dogadac w sensie jak by to mialo wygladac. oczywiscie tylko z osoba ktora kocham i ktorej sie w zwiazku z tym nie brzydze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, a ja wykluczam to absolutnie powiedz raczej czego nie zrobiłbyś nigdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
zachowania bedace w okolicach terminu koprofagia odpadaja calkowicie, tego bym NIGDY nie zrobil... to mi aktualnie przychodzi do glowy, nic wiecej... pomijam oczywiscie jakies zoofilie i takie tam, bo nie jestem posiadaczem takich przypadlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli poruszamy sie raczej w temacie jakichś zboczeń po prostu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
dlatego wlasnie dodalem "w granicach rozsadku" inaczej okreslenie "brak zahamowan" traci troche sens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
oczywiscie rozumiem, ze uzylas terminu "zboczenie" w sensie medycznym, a konkretnie seksuologicznym? no bo wiesz jak to jest... kazdy uwaza co innego za zboczenie:) sa ludzie ktory seks analny uwazaja co zboczenie, albo np. wiecej niz 2 osoby w lozku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
to topik otwarty, nie ma bramki na wejsciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla każdego te granice przebiegają w innym miejscu dla mnie seks analny na przykład nie mieści się w granicach rozsądku czy to znaczy, że mam zahamowania, czy te granice źle ustawione? ja znam odpowiedź, ale z mojego punktu widzenia wygląda to inaczej niż z Twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×