Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

Gość Troche samotna
Może zacznijmy od drugiej połowy lat 60 ? Z tym pechem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
trochę samotna.... faktycznie wcześniej ten pech się zaczyna... ja to chętnie.....to może na forum erotyczne się przenieś, tam wiele fajnych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
a co to za roznica ile kto ma lat?;) w internecie dojrzalosc okazuje sie klawiatura, a nie dowodem osobistym:) ale ja tez skoro juz sie na tym mityngu zebralismy moge wskazac swoj wiek. 25 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
ooo juz mnie wyganiaja! a co przeszkadzam tutaj? jestem na wielu forach rownoczesnie, ale dziekuje za rade, faktycznie jestem tak glupi ze na to nie wpadlem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
nie wyganiam Cię, ale wiem, że tam z pewnością szybciej uda Ci się spotkać kogoś na pogawędkę okołoerotyczną tu oczywiście też jesteś miło widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
wbrew pozorom nie bawia mnie rozmowy z podszywajacymi sie maloletnimi onanistami;) moze dlatego wybralem niestandardowe miejsce do takich deklaracji? i jak spryciarz ze mnie?;) no ale widze, ze tutaj to chyba faktycznie zainteresowanej nie znajde, coz nic nie stracilem probujac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja - Troche samotna. Ja po rozwodzie kiedyś tam i nie bardzo chetna do rozpoczynania czegoś nowego. A 30 nie taka strszna, nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
na podszywaczy jest jeden sposób...trzeba zaczernić nick a na forum erotycznym też czasami bywam, więc może się gdzieś tam spotkamy...kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykol
czesc dziewczyny,dołaczam do Was,mam 28 l.jestem z Krakowa,a Wy skad jestescie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
ja bywam dosc czesto:) aha, o podszywaczach mowilem w sensie, ze maloletni udaja kobiety, a nie ze nicki zabieraja;) ja nie uzywam zadnego nicka:) jak zreszta to tutaj widac:) no i rozmowe bardziej wole korespondencyjna, no w kazdym razie na forum nie swintusze ze tak powiem;) zbyt publicznie jak dla mnie;) pobede tutaj z wami chwilke, zobacze jak sie rozwinie sytuacja;) zodiak chyba nie zainteresowala sie moja osoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
cześć zodiak cześć sykol ja z dolnego śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
małoletni udają kobiety? ja szczerze mówiąc nigdy nie jestem pewna z kim rozmawiam, szczególnie teraz, kiedy są wakacje i małolaty się nudzą, dlatego lubię wiedzieć ile lat ma mój rozmówca...szkoda tylko, że nigdy nie można mieć pewności czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
wiek mnie raczej nie interesuje, bo skupiam sie raczej na poziomie intelektualnym. oczywiscie z reguly rozmawiam z ludzmi w moim wieku, badz starszymi;) poznaje to czesto po... wyksztalceniu;) czasami nawet bez zadawania pytan bezposrednich, samo wychodzi w trakcie rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zodiak ma tak troszkę dosć rozmów okołoerotycznych. Nie moge uwidocznić sie na tlenie czy GG, bo za chwilę zaczyna sie jakaś rozmowa, właśnie taka. Nie zawsze mam humor, nie na początku znajomości, w tym przypadku wolałabym o bzdetach. Tez jestem z Dolnego Sląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykol
jakie masz wykształeceni? uwierz mi nie czepiam sie,tylko moim zdaniem wykształcenie nie zawsze idzie w parze z kulturą,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
masz rację, po wypowiedziach łatwo można się zorientować z kim sie rozmawia, nie warto zatrzymywać się na dłużej przy wszędzie tu obecnych żartownisiach, którzy nie mają co ze sobą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ostatnie \"naście lat\" skończyłam szkołę , zdałam maturę i przeraża mnie perspektywa wejścia w dorosłość. boję się po prostu boję, ale jakbym to powiedziała komuś to by mnie wyśmiał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
eee z przypadkowymi ludzmi z gg raczej nie rozmawiam:) splawiam odrazu;) a bzdety... hmmm... ale jaki to sens? o czym chcialabys tak konkretnie pogadac? o zyciu? to taki troche malo pojemny temat rozwazan;) nie popularna opinia? zapewne! poprostu uwazam, ze zycie jest wredne i jak to sie zaakceptuje to wtedy juz nic Cie nie zaskoczy! wazne to byc wporzadku wobec siebie i swojego kregoslupa moralnego! reszta jest nieistotna... studium poszczegolnych przypadkow jest rownie bezcelowe jak liczenie gwiazd na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też nie należe do szczęśliwych kobiet,maż będzie mieć z kochanką dziecko a ja \"mam doła\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykol
czesc fantazja, Ja skończyłam studia,wyszlam za mąż,pracuje i mam podobne odczucia jak Twoje tez mnie wiele spraw przeraza i przerasta,ale jakos trzeba do przodu,powolutku,nikt od razu Ameryki nie odkrył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
sykol jestem magistrem, a w tym roku zaczynam studia doktoranckie (mam nadzieje, ze komisja bedzie mila;)). masz jak najbardziej racje ze wyksztalcenie nie idzie w parze z kultura, ale to sa dwie rozne sprawy! ja z prostakami poprostu nie gadam:) wyksztalcenie jest pewnym gwarantem, ze osoba jest wartosciowa intelektualnie, oczywiscie zdaza sie, ze i ludzie bez wyksztalcenia sa tacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
o życiu...czyli o wszystkim i o niczym.... blablanie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
1977 no wiec wlasnie;) ale zodiak chyba cos niegadatliwy;) co powiesz zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erika33
ja tez szukam takich ludzi , chcialabym poprostu pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
wszyscy uciekli i po rozmowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erika33
samotnosc niszczy nasze zycie, jak to powstrzymac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
1977 ja ciagle jestem;) wlasnie mnie zaczepila jakas malolata na gg i chce o seksie pogadac... wymyslila sobie imie "żaneta" skad one to biora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
powiedz mi jak to jest, że ktoś zaczepia Cię na gg? Nigdy mi się to nie przytrafiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×