Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

Gość ja to chetnie
mnie zaczepiaja non stop, kilka - kilkanascie razy w tygodniu:) jak to jest? wlasciwie to dosc monotonne i nudne! czasami irytujace! acz czasami trafia sie na ciekawa osobe... ale to rzadkosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
erika33, a moze wystarczy sprobowac czuc sie dobrze samemu ze soba? krag znajomych do spotkan towarzyskich tez pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
witaj erika ja to chętnie....współczuję, a może kusisz te małolaty w jakiś szczególny sposób, że tak ciągną do Ciebie... ale wiesz jest tak opcja na gg, żeby zablokować wiadomości od nieznajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
1977 wiem ze jest taka opcja, ale jakos na tyle mnie ciekawi kto mnie moze zaczepic, ze wole znosic niedogodnosci splawiania natretnych malolat niz odgrodzic sie od wszystkich murem:) niektore rozmowy sa interesujace, np. kiedys zaczepil mnie jakis alumn, to byla wlasciwie jedyna okazja do pogadania z kims podobnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wrócił mój syn ze \"szkółki gitarowej\", demonstruje nowe umiejętności, oznajmia mi, co mam mu kupić (gitara elektryczna z osprzętem...), ja słucham:) Jak znam życie, za chwilę wygoni mnie od kompa :( Na pewno będę tu często bywać, w miare możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
nie mam podobnych doświadczeń, bo jak już pisałam nigdy nie zdarzyła mi się taka rozmowa z nieznajomą osobą a szkoda, bo faktycznie możnaby na kogoś interesującego trafić przez przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
zodiak no to pewnie jeszcze sie spotkamy... o ile nie zgubie tego topiku. 1977 no dlatego, ja nie blokuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
zodiak, odzywaj się w wolnych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
no to by chyba bylo tyle jesli chodzi o erotyczne doznania;) smarkata z gg splawilem... nie podniecaja mnie malolaty... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
a co was właściwie trzyma na tym forum...bo ja jestem załamana, kiedy czytam większość topików, ale ciągle tu wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
a co cię podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
1977 no napewno nie malolaty;) lubie inteligentne kobiety o zdecydowanie bezpruderyjnym podejsciu do erotyki:) czyzbym wyczuwal nutke zainteresowania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
nutkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
przykulas 101% mojej uwagi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem, tyle że na pół przytomna Ja to chętnie, a mówisz, że nie rozmawiasz z nieznajomymi. Ja właśnie też nie, a ponieważ dość mam już spławiania natrętnych, przypuszczam, że domyślasz się, jakie teksty czytam na powitanie, po prostu jestem niewidoczna, albo niedostepna. I jeszcze jedno, rozmawiasz ze zwykłymi maturkami, czy jestem poniżej pułapu? Niestety nie jestem po studiach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
ja to chętnie, czy według Ciebie kobiety są pruderyjne? trochę mnie to zdziwiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
zodiak rozmawiam z kazdym kto ma otwarty umysl, pewien poziom wiedzy ogolnej i jestem w stanie z nim nawiazac jakas ciekawa rozmowe. no powiedzmy ze odrazu dyskwalifikuje analfabetow z problemami z pisownia, skladnia i ogolnie czytaniem ze zrozumieniem;) mnie drogie Panie zaczepiaja raczej milo, acz standardowo, co jest dosc... nuzace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
acha zodiak, jak to nie rozmawiasz z nieznajomymi? a co my właśnie robimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
1977 pruderyjna pewnie by sie znalazla, moze uzylem zlego slowa, chodzilo mi o postawe nie obciazona jakimis zahamowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
czy Ty nie masz żadnych zahamowań? nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
nie mam zadnych:) oczywiscie w granicach rozsadku! ale generalnie seks nie ma dla mnie tematow tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W necie mało kto ma zahamowania, każdy czuje się anonimowy i bezkarny. Nie ma to jednak odzwierciedlenia w prawdziwym życiu. Niektórzy zmieniają osobowości jak kameleony kolor... Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
piszesz "w granicach rozsądku" - to są właśnie te zahamowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977 nie rozmawiam z nieznajomymi przez komunikatory, typu GG, bo się zraziłam. Tutaj to co innego, mam zresztą nadzieje , że jeśli ten topic nie padnie to sie poznamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
Alicat zgadzam sie w calosci, ale ja prezentuje dosc podobna postawe zarowno w necie jak i w realu, tyle ze powiedzmy w realu nie z kazdym rozmawiam o np. wlasnych upodobaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
Alicat w necie nie ma mowy o zahamowaniach bo nie jest możliwy seks przez kabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
no jesli zahamowaniem nazwiesz powiedzmy brak zainteresowania rozmowa o koprofagii, no to moze i jakies mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chetnie
chociaz cholera, mysle ze pogadalbym z czystej ciekawosci z kims obciazonym taka przypadloscia;) pewnie mialbym mase pytan:) generalnie bardzo ciekawa ze mnie istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest. Internet chyba w ogóle sprzyja zwierzeniom. I to takim, którymi nie podzielilibyśmy się w realu z nikim. Nawet najbardziej zaufanym osobom. To trochę niepokojące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1977
Jak rozmowę o czymkolwiek można nazwać zahamowaniem? Myślałam, że mówimy o zahamowaniach w seksie...a rozmowa to nie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×