Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

Ewlinko trzygwiazdkowa, tez witaj jezeli juz mozesz legalnie pic piwo. Jaki temat Cie interesuje? Mamy to ekpretow z roznych dziedzin, niektorzy nawet robia doktoraty (zaraz sie zapytam z czego). Witaj ja to chetnie! Z czego bedzie Twoj doktorat? Jezeli tytul niezbyt dlugi i stosunkowo przywoity to go mozesz zacytowac ku pokrzepieniu serc. Zebysmy wiedzieli ze mamy wsrod nas takze intelektualiste. Moj to bedzie z astrofizyki wiec raczej nieciekawy dla ludzi normalnych, chociaz nienormalnych to raczej powinien zbulwersowac. Chodzi o rozwianie pewngo mitu a tego nienormalni ludzie nie lubia. Lubia widziec swiat ciagle takim jakim go zastali kiedy sie urodzili. Nazywaja to \"poszanowanie tradycji\". Ostatnio to sie udaje coraz rzadziej szczegolnie w innych krajach. Podobno az 63% Czechow nie wierzy juz w duchy. Zupelny rozklad moralny. Mam nadzieje, ze przynajmniej jeszcze wierza w elfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfie doktorat... ehhehe powiem tylko ze chce sie zajac tematyka zwiazana z korupcja i nepotyzmem. znowu wpadlem na chwile... jak slusznie 1977 zauwazyla kiedys moja najwieksze aktywnosc przypada na godziny 16-18.00, no i cos w tym faktycznie jest! a teraz lece odpowiedziec na maile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich oczywiście :) Elfie, według mnie mówienie prawdy zawsze jest słuszną czynnościa, aczkolwiek bardzo niewdzięczną. Który polityk zyskałby sobie popularność, gdyby zaczął nagle mówić prawde? Może głupio powiem, ale wydaje mi się, że ludzie w większości wolą być karmieni pustymi obietnicami. Nie wiem, może tu chodzi o to, by zachować chociaż nadzieje. Ogólnie, osobiście, zawsze wolę prawdę z pewną doza przemilczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zodiak wlazisz na moj teren;) eheheeh generalnie masz racje, ludzie nie zniesliby prawdy, bo prawda jest taka, ze nie ma czegos takiego jak \"szybkie pieniadze\" i zeby bylo dobrze, trzeba wiele wycierpiec i duzo pracowac! innej drogi nie ma! kto zaglosuje na kogos kto tak powie?:) pomijam sfere deklaratywna, rozwazcie to w swoich sercach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzt
Nie chce mi się czytać, o czym obecnie rozmawiacie, bo elf napisał tak tego wiele, a ja jestem rozstrzęsiona. Kupiłam sobie niedawno sukienkę, na którą składałam przez kilka miesięcy.....miała być na wesele....2 miesiące do tego wesela niecałe, a ja się dowiedziałam, że ślubu nie będzie :( Sprawa druga: byli u mnie kilka dni temu znajomi, z którymi byli też znajomi....schowałam w pośpiechu szkatułkę z pieniędzmi, ponieważ nie znam ludzi....no i .....z tego wszystkiego zapomniałam, gdzie to jest. Szukam już dwa dni i nie mogę się doszukać. Już padam z sił. Wszystko przewróciłam. W portwelu zostało mi 20 zł, a ja muszę jakoś przeżyć :( Ja mam na twarzy chyba wypisane PECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się czytać, o czym obecnie rozmawiacie, bo elf napisał tak tego wiele, a ja jestem rozstrzęsiona. Kupiłam sobie niedawno sukienkę, na którą składałam przez kilka miesięcy.....miała być na wesele....2 miesiące do tego wesela niecałe, a ja się dowiedziałam, że ślubu nie będzie :( Sprawa druga: byli u mnie kilka dni temu znajomi, z którymi byli też znajomi....schowałam w pośpiechu szkatułkę z pieniędzmi, ponieważ nie znam ludzi....no i .....z tego wszystkiego zapomniałam, gdzie to jest. Szukam już dwa dni i nie mogę się doszukać. Już padam z sił. Wszystko przewróciłam. W portwelu zostało mi 20 zł, a ja muszę jakoś przeżyć :( Ja mam na twarzy chyba wypisane PECH To wcześniej to byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, a jednak tu zaglądam....;) ------->axxk 25 lat i kryzys wieku średniego? Czemu tu wszyscy tak bardzo cierpią z powodu swojego wieku? ----->house elf pozwol, że ja do towarzystwa raczej winka się napiję, albo lepiej martini...jakoś tak nie przepadam za piwem i nawet nie odróżniam smaku poszczególnych marek, jak to baba;) ----->ja to chetnie jestem po politologii i pozwól, że temat polityki będę omijać szerokim łukiem...szczególnie tematu prawdy w polityce... ----->zodiak każdy kłamie, niektórzy za pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem nie warto być szczerym, mówić prawdę, ale kto się do tego otwarcie przyzna? każdy chętnie przedstawia swoją lepszą stronę dla osiągnięcia korzyści i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ma dziś pyszną zupkę pomidorową...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------->Muzyczna Tych pieniędzy szukasz? Może Ci ukradli? Mnie tak kiedyś sąsiadka na dwie stówki oskubała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muza zastanow sie gdzie szkatulka lezala, przypomnij sobie przebieg wydarzen, najlepiej chodz w miejsca w ktore wydaje Ci sie ze wtedy bylas w trakcie wizyty znajomych... z reguly chowajac cos, myslimy logicznie, dlatego jak znajdziesz sie z ta szkatulka w tym miejscu co trzeba to znajdziesz, bo miejsce schowania wyda Ci sie oczywiste. innej metody nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chetnie ---> No właśnie ja na kogoś takiego poszłabym zagłosować, bo dopiero wtedy miałabym nadzieje. Obawiam się jednak, że byłabym jednostka odosobniona w swoich pogladach :) Zresztą na koniec pewnie okazałoby się, że ta prawda to był chwyt przedwyborczy... Nawiasem mówiąc bardzo podoba mi się temat Twojej pracy :) Muzyczna ---> Pewnie Cie nie pocieszę, ale wiesz, lepiej, żeby nie było ślubu, jeśli alternatywą miałby być zawód i rozczarowanie po ślubie. 1977---> Chce zupki :) Tylko nie mów: To sobie ugotuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------>zodiak zapraszam, ja gościnna jestem ale zupka bezmięsna, bo ja nie jadam mięska...jeszcze jesteś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sęk w tym, ze ja wiem, gdzie chciałam ją schować, ale pomyślałam, sobie, że tym razem dam gdzie indziej, no i nie mogę za cholerę przypomnieć sobie gdzie, bo to było takie miejsce, gdzie jeszcze nic nie chowałam. Tam nie były 2 stówki, ale 10 stówek :( Dobra, dalej szukam ....cholewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zodiak to troche bardziej skomplikowane, ale masz racje bylabys osamotniona... demokracja to jednak rzady mas, a masy sa z reguly malo refleksyjne, dlatego u nas ta demokracja troche kuleje! lekarstwem stabilizujacym sytuacje jest rozrost klasy sredniej, ktorej szeroka obecnosc zapewnia stabilizacje polityczna i politykow o pewnych konkretnych wymiarach intelektualnych, a jak wiadomo u nas klasa srednia jest narazie mniejszoscia i do tego mlodziutka. Z drugiej strony i tak spoleczenstwo Polskie zachowuje sie wyjatkowo racjonalnie w momentach najwyzszej proby czyli podczas samych wyborow, bo sondazy nie bede komentowal i z reguly wybiera podejscie racjonalne, a nie zmitologizowanych oszolomow! gorzej, ze sprawe rozwala system list wyborczych... ale nie wchodzmy w te klimaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam być szczera, ja też za mięskiem nie przepadam :) wiec Twoja zupka wciąż pozostaje w swerze moich zainteresowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->zodiak nie zagłębiaj się w to zanadto, bo wtedy raczej nie będziesz głosować w ogóle a co Ty dziś na obiadek zjadłaś? Nie ma to jak dobre jedzonko... --->ja to chetnie nie szalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chetnie --> masz racje, nie wchodźmy w te klimaty, bo tu jest już piwo, winko... jednym słowem rozmawiamy o polityce przy alkoholu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977---> Pierogi z truskawkami, notabene kupione, bo zupełnie nie chciało mi się gotować :) Do głosowania zmusza mnie mój brat, politolog... temat wylewa mi się uszami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tutaj tylko politolodzy??? ratunku!! uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję tych kupnych pierogów...a poza tym nie cierpię pierogów z owocami.....brrr kurczę, napiłabym się kawy a nie ma mi kto zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stój! Nie uciekaj jeszcze:) Ciekawe czy Muzyczna znalazła, nic nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977 dobra juz nie szaleje, skrzywienie zawodowe ehehhe;) z tymi masami to przywalilem jakbym dopiero byl po lekturze y\'Ortegi (tak sie go pisalo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawę to ja zapraszam :) Najlepszą robi mój syn, mi - rano do łóżeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jakos malo \"nowych\" sie odzywa! deklaruja checi, a potem cisza... ludzie to naprawde temat otwarty! zawsze warto cos dodac od siebie, to nic nie kosztuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, tak nie można, uciekam bo przecież jak tak dalej będzie, to pół życia spędzę przed komputerem ale wpadnę jak zwykle póóóóóóóóźnym wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×