Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

1977---> dobrz jak nie , to nie...ale mialam dobre chęci... :) Niezapominajka---> każdy z nas ma złe dni...jeszcze nie tak dawno często chodziłam smutna...ale od jakiegoś czasu mam swojego kochanego aniołka i każdy dzień jest piękny. Powiedział mi kiedyś, że dobrych ludzi nie widać, ale oni są wśród nas i teraz wiem , że miał rację...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli---> Spac to ja bym pewnie mogla, tylko jakos szkoda mi czasu ;) Na pewno nie kładę sie przed północa, bo to najlepsza pora dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977---> A ja myślałam, że twoja stopka świadczy o świetnym humorze :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka Kajka
milli ty to umiesz czlowieka pocieszyc ale co jesli ten aniolek okazuje sie nie takimznowu aniolkiem i musze szukac przyjaznej duszy w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie zodiak, ja po północy mam najciekawsze pomysły...dlatego często siedzę i je spisuję... :) Co się zaś tyczy elfa , to bardzo mądry facet i stateczny...więc ciężko by było pomylić go z kimś innym... :P :P :P Ma troszeczkę inny sposób myślenia niż my....powiedzmy, że jest mądrzejszy {zaraz 1977 wyjdzie z siebie i stanie obok}.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko---> tak się składa, że ja swojego aniołka poznałam właśnie na forum... :) Tu jest mnóstwo wspaniałych ludzi i oni wyciagają do Ciebie rękę... :)🌼 1977---> wiedziałam !!!!!! I jak się stoi obok ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977----> Wracaj! Ja Cie lubie jak jesteś .... w sobie...??????? Idę do tej kolacji :( Odezwę sie później. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko---> zobacz...ja właśnie wyciągam rękę do zdesperowanej 1977....moja pomocna dłoń jest do usług. Inna sprawa, że Ona jej nie chce. Po prostu nią gardzi gadzina jedna :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka Kajka
1977 gadzino jedna dlaczego odrzucasz pomocna dlon milli? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak to jest niezapominajko.....ciężkie jest życie człowieka...nikt nie docenia jego dobrych chęci...ehhhh A niektóre to nawet jęzor pokazują..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka Kajka
fakt ten co otrzymuje pomoc nie chce jej a ten ktory na nia czeka moze sie nigdy nie doczekac pokrecone to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko, a tak poważnie mówiąc jak chcesz porozmawiać i nie masz z kim, to masz w preferencjach moje namiary...chętnie porozmawiam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka Kajka
dzieki milli bede o tom pamietala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo będziesz mnie miała na sumieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, to zabrzmiało bardzo groźnie, jaśniej proszę... Chyba nie wyskoczysz z okna , z mojego powodu ? :P Niewarto, gdybym była przystojniakiem to całkiem co innego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Ci będzie, ale i tak mi nic nie wyjaśniłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co Ci mam wyjaśnić? Jeśli uznam, że warto...odpowiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli---> Może daj nam namiary na tego Twojego forumowego aniołka, bo chyba mamy tu deficyt, jeśli chodzi o panów ;) Szczególnie, że elf się zmył :) 1977---> Wróciłaś do siebie, czy dalej stoisz obok? :D Niezapominajko ---> Widzisz, z ta pomocą też trzeba uważać, dobrze odczytywać intencje. Czasem można \"pomóc\" przejść przez ulicę tej przysłowiowej babci, która wolała zostać tam, gdzie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi
jest mi smutno może dla mnie znajdzie się jakiś aniołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×