Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HmHm

Kochać Żonatego

Polecane posty

Gość do tej ze stażem kochanki
dla mnie jesteś wstrętna szmata co wlazła zbuciorami w cudze życie . No i co z tego, ze on cie zaprosił, dla jego zony jesteś jak plugawe robactwo , którego nie mozna wytępić bo wpełz wszędzie i niszczy wszystko co się da. Mam nadzieję, ze dostaniesz w życiu to co dajesz: łzy, cierpienie i ból. Życzę ci aby twój maż o ile ktoś zechce taką szmatę za żonę też cie zdradzał, żebyś poczuła jak to jest jak ktoś rozwala rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dołączam się
do życzeń dla kochanki ze stażem, raczej dziwki ze stażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz topik Kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz słoneczko
Jeśli tamta jest dla ciebie wstrętną szmatą to kim jest wedlug ciebie jej kochanek? Mąż tej żony, ktorej tak bronisz aktóra on zdradza chociaż to on jej ślubował? Niech zgadnę - dobrym czlowiekiem który tylko zbłądził, tak? Bo takie wpisy widzę nieraz na " zdradzonych" Jakoś, dziwnym trafem, zbłąkanym mężom żony przyznają prawo do błędu ale ta trzecia to dla nich wstrętna szmata. A może to też dobra kobieta, która popełniła błąd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci sloneczko że
dla mnie taki facet to kawał skurwesyna, nieodpowiedzialnego gnojka, ktory rani swoją żonę i dzieci. Kochanka jest dla mnie szmatą , wredną sdziwka. Dorośli odpowiedzialni ludzie jesli coś im nie pasuje w związku to rozwiązuja swoje problemy bez udzialu osób trzecich, jeśli się nie da rozwiązać problemu i komus związek nie pasuje to powinien odejść, rozwieść się i ponownie układać sobie życie szukając partnera. Nikt nie zasługuje na zdradę, ból, porzucenie i zdradę. Każdy problem można rozwiązać szanując partnera i jego uczucia. Notabene, chciałbyś być zdradzoną, oszukaną, porzuconą zoną? w której życie nagle wlazła za przyzwoleniem nieodpowiedzialnego meża zdrajcy kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy czlowiek ma
prawo do bledu.Ale jakos od kochanek nie slyszymy slowa przepraszam.Szczyca sie tym,ze to na momet je wybrali nasi mezowie.Cholera a w tych calych rozgrywkach,ktora lepsza,ktora gorsza sa dzieci, moje jedno ucieklo z domu,drugie zaczelo siusiac w lozko a trzecie jest tak male ze za chwile nie pozna ojca.I czy mysle,ze kochanka mojego meza jest dziwka,nie pewnie nie jest bo oszukal ja tak samo jak mnie ale ona miala wybor.byc z zonatym lub nie.Ja ani nasze dzieci nie mialysmy wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoim zdaniem sloneczko
załozycielka tego topiku nie laduje sie z butami nie jest wstretna ? To ona sie zakochała i sie mizdrzy a Kochanka no cóz w 99% jest dobra zabawa odskocznia i tyle jesli odpowiada ci taka rola to milej zabawy z równie wspanialym czyims mezem, tylko na taka milosc cie stac?? Az tak jestes samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to k...wy są i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochać się można
Ale nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanki
z Was są strasznie głupie dziewczyny. Wiadomo,że w małżenstwie po jakim czasie przychodzi monotonia. Wtedy czasami facet ma ochote się pobzykać z kimś innym. Wam się wydaje, że jesteście wyjątkowe bo on Was wybrał. On natomiast ma to gdzieś kim jesteście. każda dziura znajdzie szczura. Szkoda,że Wy decydujecie się naTakich facetów, bo gdyby dziewczyny im odmawiały to nic by się nie wydarzyło. Zawsze jednak znajdzie się jakaS idiotka której wydaje się ze jest wyjątkowa.A jest zwyczajna szparą do baykania, taką ze nawet żaden wolny facet jej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz słoneczko
Nie, nie chciałabym być zdradzoną żoną. Ale byłam. Moj były mąż mnie jakoś zapomniał zapytać czy bym tego chciała czy nie. Ale wyobraź sobie, że pretensje mam do niego a nie do tamtej pani. On złamal przysięgę, on szukał. Nie byłaby ta, to byłaby inna. Taki typ. W omotanie przez 'złą kobietę" doroslego meżczyzny jakoś nie wierzyłam i nie wierzę. On nie dotrzymał zobowiązań, jego za to winię że tego nie zrobił.. To on powinien byl pamiętac o żonie i rodzinie, prawda? Obce baby mnie nie obchodzą bo przed ołtarzem ze mną nie stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że
to jedno z ulubionych zdań tu na kafe: < A jest zwyczajna szparą do baykania, taką ze nawet żaden wolny facet jej nie chce.> A przecież jest wiele kochanek które są jednocześnie żonami, czyli jednak ktoś je chciał :) Nie, wcale ich nie popieram - po prostu stwierdzam fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanki
Kobieta ktora ma juz męza wie w co sie pcha. Wiec to jest zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
tez kocham zonatego, ale już NIGNDY z nim nie będę... NIGDY, NIGDY, NIGDY, NIGDY, NIGDY, NIGDY, nie che ranić JEJ, a to ze miedzy nami cos sie zaczelo to... nie powinno zaistniecv... ale ja go KOCHAM, całą sobą, nie ważne co robi kocham Go i nie wiem jak przestać, może mi pomożecie... ja juz nie chce , chcialabym wyzwolić się z tego..... ale ciagle o nim myśle, poóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie chcesz ranic jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może dlatego
Ze jest normalnym człowiekiem, który myśli głową a nie cipką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
moze jestem inna(?) ale częściej mysleo innych niż o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
tak bardzo chałabym, zeby to NIGDY, tym razem, rzeczywisice znaczyło NIGDY... dlaczego to wszystko jest tak skomplokowane :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co sie wogole
w to pakowalas dziewczyno?Daj sobie czas zapomnisz ja tez sie staram zapomniec.Dobrze robisz tyle Ci powiem!nie wiem ile masz lat ale napewno masz jakis znajomych zacznij sie z nimi spotykac,wychodzic zapisz sie na jakis kurs jezykowy np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
Po co??to nie jest tak że po coś.. samo przyszło, nie wiem skąd.. czas mam zajety studiuje pracuje, a kurs jężykowy to kolejny powód do spotkań, ... dlatego też z niego zrezygnowałam:(((... ale pomomo wszystko...czekam na SMSa czekam na NIEGo, ja nie cchę cia.gle czekać... wiem sama się wpakowałam, ale jak wyjsć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
lat mam...hmmmm.. z dokładnoscią co do 3 minut to 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co sie wogole
nie warto kochac zonatych facetow oni wszyscy to dranie.Oszukuja zony i kochanki!Mysla tylko o wlasnej dupie i o nikim wiecej!I POWIEM JEDNO ZONY I KOCHANKI NA PIWO A PALANTOW NA DRZEWO WYSLAC ALBO W KOSMOS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
to po co sie wogole --------> też tak myśle,tylko..... coś we mnie peka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co wogole
Musisz byc silna albo chcesz to zakonczyc albo nie!ta milosc przyniesie tylko bol on i tak wroci do zony.A tak na marginesie dlugo byliscie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
madre kobiety wiedza ze kontakty mesko-damskie maja na celu zalozenie rodziny, prokreacje i w koncowym efekcie wspomniana juz tutaj monotonie... glupie kobiety wyobrazaja sobie ze podstawa kontaktow mezczyzn z kobietami i odwrotnie powinna byc przyjemnosc i przyjazn ... kurna - chyba wole glupie kobiety ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
To był bardzo dziwny "związek" jesli w h\ogóel mozna to tak nazwac... znajomość, przyjazn pozniej seks, chciałabym zeby wrociło do tego co bylo wczesniej... wiem kochać będę jeszcze długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
w sumie znamy sie jakieś 5 lat i... od samego początku był w moim życiu kimś wyjatkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×