Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HmHm

Kochać Żonatego

Polecane posty

Gość Mój obecny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój facet
Przeżywał to samo i wiedzialam to na pewno. Rozwód trwał trzy lata, bo ona mąciła.Po rozwodzie latała dalej, czepiała się też mnie i mojego dziecka, choć nie był ze mną jeszce, gdy złozył papiery o rozwód. Uspokoiła się dopiero teraz, bo ma innego faceta. Dzieci miały pranie mózgu, młodszy syn, dziś trzynastoletni, dopiero teraz zaczyna rozumieć co potrafi jego mama. To nie sa przelewki, zastanów się w co wchodzisz. Ja, po paśmie ataków na mnie i moje dziecko wreszcie zgłosiłam rzecz na policję, dostała wyrok i usiadła na tyłku. Jednak ile zjadłam nerwów, tylko ja wiem i nie chciałabym tego przeżywać jeszcze raz. On jest za to naprawde w porządku i wiem, że mogę na nim polegać w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie dlaczego tak was ci faceci zdradzaja?.czy tak naprawde wina lezy po stronie kochanki ?,czy jest to tez wasza wina.moze ma was dosc waszego narzekania.braku zrozumienia dosc balaganu.moze nie dbacie dostatecznie o siebie zaniedbujecie dom rodzine.musi byc jakas przyczyna ze stalyscie sie nieatrakcyjne,niekochane niechciane,pogardzane.nie potraficie dac mu tego czego on chcialby od was.odmawiacie mu sexu to se chlopina znajdzie.a ze znajduja sie kobiety gotowe zastapic mezowi zone wiec maz was zdradza.jesli jest wszystko o.k. to maz was nie opusci,nie zdradzi.zastanowcie sie nad przyczynami rozpadu poki nie zmajstruje dzidziusia tej drugiej bo wtedy moze byc juz za pozno i zostaniecie same z dziecmi ktore tez beda cierpialy tak samo jak wy.alimenty niczego nie zalatwia bo dziecku potrzebmny jest ojciec.a paniom rownierz pod rozwage aby nie daly sie skusic takiemu panu bo kiedys one moga stac sie przyczyna zdrady.no chyba ze zwiazek jest rozwiazany.to wtedy ta druga ma inny status i nie mozna sie doczepic.ale dopuki zwiazek trwa formalnie to wara od\" chlopa\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formalnie
kobieto droga nie chodzi o formalności tylko o prawdziwe uczucia. czy papierek jest czy go nie ma - dopóki jedno jest z drugim - niech ich będzie dwoje, nie troje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana456
Ja pisałam juz o swoim problemie w innym wątku.Ale tutaj napiszę również.Jest mężczyzna żonaty ja jestem mężatką. Zakochana jestem w tym mężczyźnie po uszy.Myslę ,że ze wzajemością,trawa to już około 4 lat. Nie jesteśmy razem,ale dzieli nas bardzo cieńka nić aby podjąc to szaleństwo,unikamy się ponieważ nie chcemy budować szczęścia na nieszczęściu naszych bliskich.jednak okazuje sie że z roku na rok nasza miłośc jest silniejsza.I z roku na rok coraz bardziej nas do siebie ciągnie. Boję się ,że nasza miłość zwycięży.. I co ja mam zrobić??? nie moge sie od niego odseperować bo jest On członkiem z rodziny.Unikam jak tylko mogę..ale niemam już siły... Kocham go chce z nim być..a jednocześnie nie, gdzie uciec gdzie sie skryć?;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochANA.... powiem Ci że naprawde nie zazdroszczę bo sytuacja wydaje sie byc juz podbramkowa, jednoczesnie tesknie za takim uczuciem, szalenstwem do nieprzytomnosci, nie wiem co postanowisz, ale zawsze ktos bedzie poszkodowany, nieważne jak to rozwiązesz, trzymam kciuki, i życze zebys to nie Ty cierpiala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie sobie spokój z żonatymi!!!Jest tylu wolnych mężczyzn którzy na pewno docenią wasze uczucia.Zawsze będzie jakiś powód żeby was zostawić. Albo chore dziecko, operacja żony, niespłacony kredyt itp. Dziewczyny ruszcie głową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UKOCHANA PRZEZ NIEGO
WITAM, POCZYTAŁAM SOBIE WASZE SŁOWA O MIŁOŚCI, TE ŁADNE I TE MNIEJ ŁADNE, MAM 21 LAT A MÓJ MĘŻCZYZNA 52 I JEST MIĘDZY NAMI ZAJEBIŚCIE, POMIMO FAKTU ŻE JEST ŻONATY. OD PAŹDZIERNIKA RAZEM BĘDZIEMY MIESZKALI, PO 3 LATACH MIŁOŚCI GDZIE BYŁO WIELE ROZSTAŃ CO I CUDOWNYCH POWROTÓW, NIE UDAŁO NAM SIĘ ŻYĆ BEZ SIEBIE, NIE WALCZYMY JUŻ Z NASZYM UCZUCIEM, ZAAKCEPTOWALIŚMY SYTUACJĘ JAKĄ LOS NAM DAŁ, A NIE JEST TO LATWA SYTUACJA, KOCHAMY SIĘ I BĘDZIEMY RAZEM, ŻYCIE JEST ZA KRÓTKIE ABY PRZEBYWAĆ Z OSOBAMI KTÓRYCH SIĘ NIE KOCHA DLA ZASADY MAŁŻEŃSTWA, BYŁAM KOCHANKĄ NA POCZĄTKU, ALE JUŻ NIE JESTEM, I JESTEM ŚWIADOMA ŻYCIA Z MĘŻCZYZNĄ KTÓRY MA NIE JEDNĄ RODZINĘ, ALE DWIE....ROZUMIEM BO GO KOCHAM, CAŁĄ SOBĄ... I TAM GDZIE JEST ZDRADA NIE MA MIŁOŚCI, A WIĘC NIE PRZEKRZYKUJCIE SIĘ W TYM KTO MA RACJĘ, BO MIŁOŚĆ , PRAWDZIWA MIŁOŚĆ JEST W STANIE WIELE POKONAĆ........ POZDRAWIAM E..... ROZUMIEM WSZYSTKIE KOBIETKI, KTÓRE MÓWIĄ NA SIEBIE KOCHANKI, BO I JA ZALICZYŁAM KOMPLEKS NIŻSZOŚCI, ALE TERAZ JUŻ ROZUMIEM ŻE JESTEM DLA NIEGO NAJWAŻNIEJSZA, NAZYWA MNIE SWOJĄ SIŁĄ, I JA MU JĄ BĘDĘ DAWAŁA............. DAWAJCIE WIĘC SOBIE SIŁE NAWZAJEM DO MIŁOŚCI BEZ WZGLĘDU NA KONFIGURACJE ZWĄZKOWĄ......JEŻELI RZECZYWIŚCIE TO MIŁOŚĆ.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
jeśli on jest żonaty to ty jesteś wciaż kochanką i myslę, że bardzo dobrze że będziecie mieszkali razem, jest szansa na rzetelną weryfikację uczuć i oczekiwań. A propos; dla mnie facet 52 letni, który żyje z 20 kilu letnią dziewczyną to jest nie do końca teges, żeby nie powiedzieć że pachnie mi to pedofilią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzia mizia
Do ukochanej Dziecko drogie a gdzie są twoi rodzice? jak nie dali ci miłości to chociaż powinni ci na tyłek porządnie przyłożyć. gdzie twój ojciec, on powinien tego zbvoczonego 52 letniega dziada ostro pogonić. dziwię się może nie tyle tobie boś młoda i głupia, ale twoim rodzicom, że pozwolają by ich dziecku jakiś dziad życie marnował. biedniutka ty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrana z was para
młodociana szmatka kochanka i stary pryk zboczony do czego ten świat zmierza??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ukochanej
Jesteś kochanką czy tego chcesz czy nie, jesteś kochanką bo on jest żonaty chyba że wolisz określenie konkubina bo jak razem zamieszkacie to już będziesz miala status konkubiny. Ktoś tu ptytał gdzie są twoi Rodzice, ja zapytalabym o to samo bo to co wypisujesz to chyba prowokacja, nie możesz być aż tak beznadziejnie głupia by wchodzić w coś takiego i planować przyszlość z tym podstarzałym gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą takie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika1111
idiotki? ja bym tak nie okreslila.jestem po rozwodzie bo pewna laska kochala mojego meza i teraz wije sobie z nim gniazdko.ja mowilam ze tak bym nie mogla i co sama zakochalam sie w zonatym facecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że idiotka
ta UKOCHANA, pisze o sobie, ze nie kochanka a jest kochanka. Facet ma ponad 50 lat, ona ponad 20 i głośno krzyczy o swojej miłości na forum bo sama nie wierzy w to co pisze. Idiotka jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva69
Trwało to prawie rok, cierpię, bo Go kocham,ale.. ma żonę i córeczkę. Kochanki to naprawdę nieszcześliwe kobiety, które czekają na odrobinę czułości, krótkie chwile, kochają i są same...mam nadzieję,że będzie szcześliwy- tego mu życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wyrwać żonatego
?? choćby miałaby to być tylko jednorazowa przygota, to tego chcę. ale jak to zrobić jeżeli on należy do tych tradycjonalistów i kocha swoją żonę. mnie to że kocha nie przeszkadza, ale trzyma skubany dystans choć widzę że nie jestem mu obojętna. no to co zrobić żeby skłonić go do działania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UKOCHANA to masz 2w1
pedofilię +nekrofilię. Wyrazy wspólczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wzmocni nas co jest podłe
kochanki nieszczęśliwe kobiety-"jak odgrzewany kotlet" żony tez nieszczęśliwe-bo maja mniejsza świadomość co dzieje się za ich plecami, więc może więcej odwagi w postępowaniu. "zawsze jest wina żony i teściowej"-żonę poinformujcie a teściową zostawcie w spokoju" bo i tak żona jest zawsze wina: nie rozumie boli ją głowa marudzi, jęczy, chce kasy. podziału obowiązków,jest zmęczona a kochanka to "robot" który wszystko wytrzyma, wszystko zniesie,wszystko zrozumie.nic nie chce,zrozumie,pocieszy i przetrwa. I jeśli Oni tak myślą to dajcie nam żyć bo my tez jesteśmy kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominic
I'll send you a text can your gp prescribe clomid lz House Republicans might unveil their debt limit increase proposal by the middle of next week. It is likely to include approval of the controversial Keystone oil pipeline from Canada to the U.S. Gulf of Mexico and tax and energy initiatives.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orval
Until August how to buy generic valtrex Wilkerson is in the Top 5 in quarterback hurries and quarterback pressures among 3-4 defensive linemen, according to Pro Football Focus. Heâs in the Top 10 among 3-4 defensive ends in run-stop percentage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoine
I quite like cooking http://knowledge.offordcentre.com/childrens-needs buy topamax online Wall Street has struggled this week, notching small moves inlight volume, as an absence of trading incentives kept buyers atbay. Comments from Federal Reserve officials, which underlinedconfusion over when the central bank's stimulus policy wouldstart to slow, further added to uncertainty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everett
I'm unemployed cipralex 10 mg and pregnancy All are designed to give the user a choice in the kind of information that comes back to them up the cane. Some are better on routes where you might snag the cane on uneven pavements, others work better on smooth indoor floors such as those in airports and shopping centres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochasz dwóch kobiet, kochasz tylko tą z którą żyjesz, kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerold
I'd like to change some money doxycycline order Read it again--his kids are all grown up. As for how old they were when this all first started, who knows? And who knows what kind of arrangement he made with his ex-wife? You're probably right, though, we should just automatically judge someone without knowing all the facts. That's always a good idea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alphonso
perfect design thanks cymbalta for pain management The change was prompted by her six years as president of the Federal Reserve Bank of San Francisco during a torrid period in financial history. As part of that job, which she held through 2010, Ms. Yellen oversaw scores of banks, some of which failed as the housing market collapsed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za mendy piszą na polskim forum. Czyzby terroryści komunikowali się szyfrem U nas k***a Mac! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to wina tylko kochanki. Mój szwagier gdy weźmie dłuższy urlop to jest cudownym i troskliwym mężem dla swojej żony a mojej siostry ale jak tylko urlop się skończy i wróci do pracy to zmienia się nie do poznania bo w pracy szmata się do niego przykleiła i buntuje go przeciwko żonie. Wiem co to s****wo wyprawia bo mam koleżankę w tej samej firmie która wszystko mi mówi. Doigra się wywłoka i oberwie tak że zapomni jak się nazywa bo już patrzeć nie idzie na ten cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×