Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

jestem taka wściekła dziś...:( poprostu rozsadza mnie złość - nie ma takiego konkretnego powodu, poprostu chyba robię to na co nie mam ochoty... chyba uświadamiam sobie powoli, że nie wykonuję pracy zgodnej z samą sobą... ja nigdy nie chciałam siedzieć w biurze przy komputerze i z papierami i telefonem... odpowiedać za podległych... czasem jest fajnie bo wiele się dzieje, ale to chyba nie dla mnie... zawsze chciałam być ciągle w ruchu jakieś podróże (np. służbowe) kontakt z klientem (ale nie telefoniczny)... a co robię?? Moja pierwsza praca była najbliższa mi (w Lot), ale za to mała pensja bez dalszej drogi rozwoju, czy awansu :( ale dziś marudzę... straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko wiesz, chyba cie rozumiem, ja też pracuję tu prawie 2 lata a mam wrażenie, że się duszę. tylko w moim przypadku do końca nie wiem co bym chciała robić. Zawsze myślałam, że praca za biurkiem to coŚ dla mnie ale chyba się pomyliłam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś obie mamy taki ciężki dzień...Ale przynajmiej możemy się trochę pocieszać a i tak bedzie co ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zmykam do domku robic obiadek i jeszcze muszę na pocztę wejść, a to nie po drodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu chcemy kupić garniturek i zamówić obrączki;) Właściwie garnitur chcieliśmy kupić wczoraj ale nie zdążyliśmy po mojej pracy i sklep zamknęli a dziś dziubkowi nie pasuje:( Oj ta praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w najbliższym czasie to chyba nic już nie kupię.... Obrączki zostawimy na sam koniec, zresztą i tak nie wiadomo co jeszcze z nimi zrobimy.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane... słońce swieci, ale jest tak zimno brrr :( wczoraj szczepiłam się przeciw grypie... nie wiem po co, bo małe L4 by mi się przydało ;) też potrzebuję wolnego, także Sun zazdroszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja dzis zostaje w domu, moze sie do lekarza wybiore po zwolnienie ale to jeszcze nie wiem... I uczyc sie bede :(:(:(:( Przymiarka za pol miesiaca a ja juz 3 kg przytylam:( Musze przełozyc przymiarke koniecznie!!! Moze je ubłagam zeby pierwszą przymiarke po nowym roku zacząc?! Zobaczymy, wybiore sie tam jak wyzdrowieje.. No i koniecznie sobie te krysztalki swarowskiego na szyje musze kupic :) I to koniecznie, bo w innych salonach same barachlo widzialam... Albo krysztalki wygladaly jak z plastiku, albo byly duze, a ja chce takie malenkie... Tylko mam nadzieje ze beda... No i chcialabym miec taką sama bransoletke na ręke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, przemogłam się w końcu by zadzwonić do szkoły(te babki na mnie zawsze się darły i normalnie zanim zadzwoniłam 2 dni się zastanawiałam aż mnie brzuch boli) a tam awaria i nic mi powiedzieć nie mogą:( kurze jak nie będę miała szansy to chyba się załamię:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, nie masz możliwości pojechać do szkoły i dowiedzieć się czegoś konkretnego ?? daglezjo , a co to są za kryształki, bo ciekawa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun nie mam możliwości bo pracuję do 17.00 a w sobotę do 13.00, a szkołę mam 50km ode mnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko -> zadzwoń do szkoły i przedstaw swoją sytuację, że nie masz kiedy i jak przyjechać i musza Ci udzielić informacji. Niektóre uczelnie to nie wiedzą (nie czują tego) co to studia zaoczne i ludzie zazwyczaj pracują.....wiem to po swojej uczelni, po wszystko trzeba przyjechać i załatwiać osobiścic , a dziekanat otwarty do godz. 13 ....dodatkowe terminy gezaminów też są w środku tygodnia......ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, jak chcesz to powiedz mi wszystko i ja zadzwonię ;) mam wprawę... :) i nie przejmuj się, z tego co wiem to powinnaś mieć w ostateczności warunek...(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie powinnam mieć warunek albo komis nawet:( nie chcę coę świeczko kłopotać:( Sama musze to zalatwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... wczoraj przegladałam oferty pracy i tak ot sobie wysłałam aplikację na jakiegos tam Office Managera - i... zadzwonili dziś - jutro mam spotkanie ;) a zobaczymy co tam mi zaproponują :) pamiętacie jakiego doła miałam wczoraj - i dlatego wysyłałam aplikację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczynki - już mówię - Office Manager to kierownik biura, administracji, działu obsługi klienta (tak myślę w tym przypadku)... jak dadzą lepsze warunki niż mam to przejdę :) no ale nie uprzedzajmy faktów nie jestem jedyna na to stanowisko ;) zobaczymy, mam pracę więc nie jest to paląca sprawa :) to jak aś mała firma - a ja do tej pory w molochach pracowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko!!!ale ci fajnie.Wysłałaś aplikacje i od razu sie odezwali.Ja tego mnóstwo wysyłam i od pół roku jestem bezrobotna- bo nie mam doświadczenia:(Ale jak je zdobyc,jak nikt mnie nie chce??????? Zwariować idzie.A ja przez to cały czas się stresuje,że po studiach,a taka jakaś pechowa jestem:(:(:(:( Ale cóż,życzę Ci z całego serca,żeby Ci się udało:):):):) jakbyś miała być dzieki temu szczęsliwsza:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochanie... ja to znam - sama po szkole szukałam pracy 8 miesięcy, mało tego po 1 pracy (ok. 2 lata tam pracowalam) szukałam jej kolejne 5 miesięcy... nie nastawiam się za bardzo - wiadomo, mogę nie spełniać ich oczekiwań... ale dawno na rozmowie nie byłam i przejadę się a co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie:):):)idź:)Nic nie tracisz,a może znajdziesz pracę,która będzie sprawiać Ci więcej przyjamności i satysfakcji.Bo z tego,co pisałaś to ciekawe stanowisko:):):) Więc trzymam kciuki. No i podbudowałaś mnie,że jednak pracę znalazłaś.Więc się nie poddaję:):):) Idę w czwartek na rozmowę do ZUS-u.Wprawdzie jest ponad 40 kandydatów na 1 miejsce,ale co tam.Wykształcenie mam odpowiednie.Ważne,żeby zrobić dobre wrażenie. Zobaczymy:):):) Trzymaj się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Marta to też życzę powodzenia! dziewczyny mam pytanie. Skoro jestem ciemna z ciemna karnacją wybrałam(z waszą pomocą) cienie do oczu diamentowe ale jaki kolor powinnam mieć szminki?? Doradzicie mi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Domenko:):):) Chętnie bym ci doradziła,ale nie mam zielonego pojęcia.Nie jestem dobra w makijażach.Mogłabyś się poradzić jakiejś kosmetyczki. Mnie osobiście dla ciemnych włosów i ciemnej oprawy oczu bardzo podoba się złoty makijaż:):):):)Piękny jest:P:P:P:P I wtedy jakaś złota szminka,czy błyszczyk delikatny. A tak to nie wiem:):):) niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałam taki złoty ale dziewczyny doradziły mi \'zimny\" Wiem, ze złoty cień nie byłby widoczny na mojej cerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×