Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Cześć Sun. No świeczka powinna się odezwać chyba, że przedłużyła sobie zwolnienie. u ciebie jest siódemka a u mnie dopiero 10:( Więc się ciesz! nie wypoczęłam wogóle w weekend bo byłam też w szkole:(. wczoraj przyjechałam, a w piątek był Tomka brat. A dziś obudziłam się z bólem głowy. Jaka dziś straszna pogoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słonko przebija się przez chmurki :) Choć od czasu do czasu czuję, że próbuje mnie dopaść jesienne przesilenie.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem kochane - miałam trochę do poczytania :) jest już trochę lepiej ale kiepsko się pisze jedną ręką :o wybaczcie ew. literówki :) ja przed wydarzeniem z palcem w sobotę pojechałam obejrzeć suknię, jeden salon zlikwidowali a do drugiego nie zdążyłam... mało tego - wieczorem oglądałam kasetę z koleżanki wesela i co?? miała na sobie MOJĄ sukienkę :( i ja muszę poszukać sobie innej - bo tak prawdę mówiąc na niej nie wyglądała najlepiej ;) posiedziałam sobie tydzień w domku, odcięta od świata (netu) odpoczęłam się ponudziłam i w sobotkę (teraz tę ostatnią) pojechaliśmy do znajomych na imprezkę weselną - palet został wielokrotnie poturbowany :( tańce i takie tam... :) no ale nie jestem aż tak niesprawna żeby znów iść na zwolnienie ;) cieszę się, że wróciłam i bardzo dziękuję za Waszą troskę... teraz jak czytałam to aż mi się łezka kręci - takie kochane jesteście :) buziaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świeczusio! Wkońcu do nas dotarłaś! Fajnie, że jesteś znów wśród nas, bo bardzo cię tu brakowało!👄. Oj jaka szkoda z tą sukienką, bo była naprawdę ładna, ale skoro nie leżała najlepiej to na pewno znajdziesz ładniejszą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy gorąco 🌼 Z tymi sukniami tak własnie jest na obrazkch, na modelkach pięknie wyglądają, odpowiednie światło, ujęcie itp. A potem ubierasz i klops :O Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane - szukam i nie mam pomysłu :( nie wiem teraz jaką chciałabym mieć... może coś mi podpowiecie?? :) plisss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alke mnie głowa dziś boli:( Ale moje kochanie dziś przyszło do mnie do pracy z kwiatkiem. Ucieszyłam się bardzo bo ta różyczka to bez okazji, a rzadko mi tak dawał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko nie mam pojęcia jakie by ci się podobały:( Poszpera troche i ci podam jakieś linki, jak znajdę coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko wiele jest ładnych sukni ale niestety to ty musisz zdecydować, bo to przede wszystkim tobie ma sie podobać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenciu dziękuję :) komp mi się chrzani zawiesza i nie mogę wszystiego obejrzeć - ale postanowiłam będę miała piękną okazałą suknię bez względu na cenę (no bez przesady oczywiście) ale taką, że nikt nie miał i nie bedzie miał takiej :P i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wybrałam niemal - jeszcze muszę pooglądać inne :) domenko - tam z kolekcji Margarett - Aprilla-big tę chcę :) z kapeluszem :P kosztuje 2040 zł a kapelusz (o zgrozo) 700 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam Aprillę. Bardzo ładna.szkoda, że twoja znajoma miała taka samą:( Ale i tak cos znajdziesz i będziesz wyjątkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko moja znajoma miala tę co wcześniej wybrałam - a Aprille chyba chcę mieć :) pojadę ją mierzyć wkrótce, jak nie ta to inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w szybie wystawowej u nas w mieście była babka w sukni podobnej do tej, którą chciałaś mieć. Prawdę mówiąc wyglądała żle ale to pewnie kwestia figury, no i ona ubrała jeszcze do niej naszyjnik, którego do połowy nie było widać przez ten trójkąt na boku.Ta modelka w internecie wygląda w niej pieknie, ale ta dziewczyna okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie domenko - dlatego już tak się nie napalam bo widzisz co z tego wychodzi :) pojadę pomierzę poszukam i wtedy wybiorę :) jak dzwoniłam to pani zapytała kiedy mamy slub i powiedziałam jej, że w czerwcu... powiedziała, że nie mam co się spieszyć ale zaprasza mnie jeszcze w tym roku bo mają super obniżki i na spokojnie sobie poprzebieram...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czy pięknie - zobaczymy, ostatnio znów przybrałam na wadze - nie mogę się opanować z jedzeniem :( cholera, jak wyzdrowieje mi palec to zejdę odkurzę siłownię - bo stoi odłogiem - taki leń jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zdałam :) Jeszcze tylko pare formalnosci i moge jutro oddac index :) A Domenko jak tam twoje egzaminy ?:?? A apropo podrózowania, to raczej mało zwiedzilam:( Austrie to raczej przelotem, niemcy tez - ale byłam w Europa Park czyli parku rozrywki i jezdzilam na rolercosterze ( czy jak to sie pisze:) ) super było :) A w szwajcarii po prostu pracowałam :(wiec na zwiedzanie nie miałam jakos duzo czasu ale Szwajcaria jest przepiekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo gratuluję! Ja mam pierwszy w niedzielę, drugi w pierwszym tygodniu listopada a trzeci 25 listopada. na te dwa pierwsze raczej umiem ale na ten ostatni kompletnie nic:( Oj jak bym chciała być na twoim miejscu:( A do tego jeszcze mam do piątku napisać pierwszy rozdział pracy a temat sama mam sobie wymyslić:(Nie byłam na pierwszym seminarium i niby mnie wykreślił, ale dziewczyny mówią, że jak dam usprawiedliwienie z pracy i przyniosę coś napisane to będzie ok. Ale co ja napisze do piątku!! A do tego chce się jeszcze uczyć;(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Domenko :) Zobaczysz pomeczysz sie troszke jeszcze i zaliczysz wszystko :) Ja dla pocieszenia mam w czwartek egzamin, niby z elektywu - Bankowosc - ale dobrze byloby zdac,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×