Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Witajcie! Daglezjo, dostałam zdjęcia i bardzo dziękuję! Są fantastyczne, a te widoczki...! Ech, chciałabym sie wyrwać gdzieś w górki, ale nie sprzyja pogoda i goniące terminy...:-( Przepraszam, że nie dałam znać wcześniej, że zdjęćka do mnie doszły, ale ostatnio mam problem z dorwaniem się do internetu. Ale mam nadzieję, że w ciągu dwóch najbliższych tygodni uda nam się założyc internet w domku i nie będzie więcej problemów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z ok.100 pytań na egzamin wybrałam 30 najważniejszych i podzieliłam na te 4 dni. Nie byłabym w stanie opanować wszystkich:( Ale i tak pewnie nie zdam i zostanie mi tylko egzamin komisyjny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Domenka - biedactwo ty jeszcze ciągniesz sesje ? :(:(:( Nie martw sie - bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam stare koleżanki i nowe ;) ja też jestem chora, ale już lepiej się czuję po weekendzie... i znalazłam sposób na przeziębienie :) w piatek po pracy napiłam się whiskey zrobiło mi się cieplutko, następnie wskoczyłam do gorącej kąplieli z solami itp. a zaraz potem do łóżeczka :) i dziś milion razy lepiej, tylko kaszelek mi został :) ale przejdzie wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to widzę świeczko, że masz sposoby:) Mnie tylko gardło trochę mniej boli po sobotniej wódeczce ale za to co innego zaczęło. Fuuj, nigdy więcej alkoholu, bleeeee:P Chociaż wypiłam tylko 4 kieliszki wódki(co prawda szybko) to byłam tak strasznie pijana(jak nigdy), że części nie pamiętam.Tylko dobrze że piliśmy u mnie w domku bo mogłam zaraz iść spać.Wogóle to nie wiem co mnie podkusiło, bo ja alkoholu nie znoszę. jedyne co lubię to Red's jabłkowy, hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:):):) Pozdrawiam Was wszystkie.Dorwałam się na chwilke do komputera w pracy.Mam pytanie,bo jestem spanikowana,czy któraś zajmuje sie rachunkowością??? Muszę sie przygotować na rozmowę w sprawie pracy i nie mam pojecia jak się za to zabrać. Ma to być rachunkowość budżetowai rachuba płac:(:(:(:( Jestem przerażona.Muszę mieć jakieś pojęcie.Ja wychodze z założenia,że wszystkiego sie naucze,ale...coś musze wiedzieć. Czy ustawa o finansach oublicznych zawiera informacje o rachunkowości budzetowej???? Kurcze pewnie znowu nic z tego nie wyjdzie:(:(:(:( Pewnie znajdzie sie ktoś z doświadczeniem:(:(:(:( Pomózcie błagam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marta.Ja miałam rachunkowość ale zarządczą a raczej z tym ona nie jest związana:( Nie wiem co ci poradzić.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
Hej dziewczyny. znalazłam sobie na necie sukienke bardzo mi sie podoba co o niej sądzicie? http://www.classa.com.pl/galeria.html kolekcja 2004 model c 225 dziewczyna ma głowe przekrecona na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
oj sorki zapomnialam dodac ze to odsłona 1 pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
zastanawiam sie ile ona moze kosztowac bo jeszcze sie z nimi kontaktowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
nie kontaktowałam oczywiscie ale ja jestemn dzisiaj zakrecona :-) orkiestre sobie takze zaklepałam kucharki i obsługe tez wiec pozostaje tylko czekac na termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
a ja sie zastanawiam czy do tej sukienki pasowac beda rekawiczki ? I co na głowę? Mamy termin na 06.01.2007 (dopiero:-() bo mogłam zgrac orkiestre z salą , u mnie w miescie najfajniejsze sale i orkiestry juz pozajmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na głowę pasuje taki welon - mgiełka, albo tak jak modelka kwiatuszki i jeśli będzie bolerko - to rękawiczki odpadają... to moim skromnym zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
odnosnie bolerka to mam wlasnie dylemat bardzo mi sei to podoba ale w zwiazku z tym ze to bedzie zima nie wiem czy nie bede musiala do kosciola skołowac sobie takiego krótkiego kozuszka bo przeciez zamarzne a bolerko najwyzej na sali ale juz bez rekawiczek . jak ci sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że takie wyjście jak najbardziej :) bolerko z rękawiczkami nie... ale jeśli będziesz miała kożuszek to zawsze możesz go założyć na to bolerko, które wygląda jak częśc sukienki i nie będzie \"chamsko\" wystawało z pod kożuszka :) będzie dobrze... chyba bardzo chcesz mieć te rękawiczki co angie ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
Czy ja wiem . Szczerze mówiac to jeszcze nie wiem nic . Wiem tylko ze ta sukienka jest zajefajna. A jesli chodzi o rekawiczki to nie ma tu zadnej checi tak sie tylko zastanawialam bo wydawało mi sie ze powinny byc a ja nie lubie rekawiczek. Welonik zas jak najbardziej delikatny. Włosy chce miec spiete w kok bo to najwygodniej(mam półdługie geste wlosy, wiec rozpuszczone odpadaja ) I jeszcze jedno pytanie: Czy do przymiarki sukni trzeba zabierac ze soba buty w których sie bedzie na slubie? wczoraj mi kolezanka powiedziala ze jak sie idzie po sukienke to tak trzeba bo musza dopasowac do wysokosci obcasa troche mnie to zdziwiło ale coż Ona brała slub we wrzesniu wiec troche cos wie na ten temat. Chociaz jak dla mnie to sie wydało troche dziwne. Sorry za tą chaotycznosc ale dzisiaj mam zakręcony dzien, jakas jestem rozkojarzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
i takie małe pytanko odnosnie zaproszeń - czy nietaktem bedzie jesli na zaproszeniach nie odmienie nazwiska zapraszanego goscia? Kurcze te zasady jezyka polskiego ...:-( Niestety będziemy musieli zapraszac juz w marcu bo moj misiek wyjezdza potem do pracy i wróci dopiero w listopadzie :-(:-( wiec musimy to zrobic az tak wczesnie. Dla niektórych to moze byc dziwne ale cóż innego mamy zrobic, nie bedziemy na gwalt jeździc w listopadzie bo to przeciez trochę juz poźno będzie. Dziewczyny pomóżcie bo ja juz sama nie wiem, co robic. :-( :-( Ale dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Angie sukienka bardzo ładna:D Wiesz też słyszałam parę razy, że trzeba mieć buty do przymiarki.A co do zaproszeń wydaje mi się,że chyba nie trzeba odmieniać nazwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwiska...
... koniecznie trzeba odmienić, no chyba, że chce się wręczać zaproszenia z błędem ;) dzwoniłam w tej sprawie do poradni językowej i wyjaśniałam problemy z trudniejszymi nazwiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
a gdzie taka poradnia sie znajduje. Gdzie ją szukac? Jezu jak pomyśle ile mamy załatwiania teraz przez te 3 miesiace to aż mi sie słabo robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ;) domenka jak samopoczucie?? :P angie, wrócę do tych rękawiczek :) sukienka jest tak słodka sama w sobie i jeszcze to cudne bolerko, że rękawiczki są zbędne :) http://www.poradniajezykowa.uw.edu.pl/articles-116.html a oto adres, kontakt z poradnią językową i \"nazwiska...\" ma rację - z błędem to troszkę nie bardzo, nawet bardzo nie bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
Dzięki bardzo za ten adres. Teraz to już czekam na powrót mojego Misia i zaczynamy wszystko bo nie mamy zbyt wiele czasu (niestety w marcu wyjedzie znowu:-() NA szczescie nasze sala i orkiestra juz zaklepana więc to co najbardziej chcielismy juz jest załatwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świeczko. O samopoczuciu lepiej nie mówić:( Egzamin warunkowy jest coraz bliżej a ja nic nie umiem. Trochę się uczyłam ale nic mi nie wchodzi😭.Wezmę też wrazie czego ściągi ale pewnie nie uda się ściągnąć u tego wykładowcy:( A zdrowie, hmmm jak jest już lepiej to znów się czuję gorzej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie proponuję zmienić nick na czarny i założyć sobie taki pasek w stopce jak my wszystkie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
jak załozyc ten pasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję się w miarę dobrze, jestem jeszcze podziębiona... ale mi przejdzie ;) i nie martw się tym egzaminem, pójdzie dobrze tylko domenciu jeszcze może się poucz (?) łatwo mi mówić, nie pamiętam kiedy ostatnio się uczyłam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×