Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Oj domenko - nie kazdy ma taka figure jak Ty :) Ty to wogle jestes sliczna dziewczyna :D:) a 4,5 kilo to duzo, domenka ja juz pewnie nie wejde wsuknie slubna, bo ona obcisła byla... :( wic czas zrzucic !!! trzymałąbys kciuki, zeby mi sie udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Daglezjo ty naopowiadasz. Ty też jesteś śliczna i nie widziałam żadnych zbędnych kilogramów na zdjęciach:)Angie dzięki prześlę ci mm-sa zaraz jak tylko doładuję konto, mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu bo ostatnio krucho u mnie z pieniędzmi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastanawiam ile moze kosztowac tamta sukienka. To jest niedaleko mojego chrzestnego wiec kazałam jego żonie isc i zobaczyc cene. Nie bede w sumie tam specjalnie jechac. a z kasą to chyba u każdego źle szczególnie że teraz trzeba odkładac kazdy grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane 🌼 Dziękuję domenko, że o mnie pomyślałaś 👄 no niestety grunt mi się pali pod nogami, właśnie wróciłam z biblioteki, teraz zjem obiadeki zabieram się do pisania :O Z pieniędzmi też u mnie krucho, mój dziubek załapał się na drugi etat, więc teraz pewnie rzadziej będziemy się widywać :( No cóż ...... życie..... daglezjo - tylko ostrożnie z tym odchudzaniem 10 kg to dużo, a jak pisałaś wcześniej ważysz ok48 kg (jak się nie mylę), to po odchudzaniu będziesz miała 38 kg ????? Ja tyle ważyłam w szkole podstawowej ;) Mam nadzieję, że Twój luby dobrze Cię przypilnuje, bo kości nie będzie przytulał :) świeczki - coś dziś nie widać, pewnie zapracowana jest kobitka :) Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sun. swieczka była dziś ale teraz pewnie zajęta. Oj z tymi pieniędzmi to zawsze krucho jest:( powodzenia w pisaniu pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sun, ja juz mykam ale napize, ze nie wze 48 kig:(:(:( niestety:(:(\":( moja stała waga to 47 kg, no max 4g, a taka która chciałabym miec, to 44 kg, wiec dlatego musze sie odchudzac :(:(:( łatwo tez sie domyslicie ile juz waze - przezylam szok niedawo :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze założyłam konto Inteligo i chciałam już zamknąc to normalne z PKO ale co sie okzauje na razie nie moge tu sobie ustalic debetu mimo ze pisze o mozliwosci juz po pierwszym wplywie. pewnie znow chwyt marketingowy:( Teraz nie wiem. Chce mniec wrazie czego jakies zabezpieczenie debetowe:( I chyba dopiero w tamtego zrezygnuje jak tu bede mogla miec debet. nawet nie moge na razie zlozyc tu wniosku bo niby jestem nowym klientem, ale wplywy juz mialam. Najpierw oferuja a potem wymyslają:( I teraz zaluje ze je zalozylam:( Ma ktos moze takie konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:):):) Pewnie już żadnej nie ma:( Ja dziś pracuję do 18.00 i mam do dyspozycji komputer::):):) A wiecie w dmu mam Neostradę.No i w grudniu konczy mi się umowa( była na rok).Nie wiecie,jak to jest z dalszą kontynuacja?Chodzi mi o to,że nie chcę podpisywać umowy na kolejny rok,bo w kwietniu się wyprowadze:):):)Chiałabym tylko na czas nieokreślony i od kwietnia zrezygnować.A nie chce płacić więcej niż płace teraz,bo kasy malo.Chyba jak każda z nas ma malo:(:(:(:( bo jak na razie moje wynagrodzenie to 450zł za staż:(:(:(Więc marniutko:( Musze się wybrać do TP.Chyba,że któraś wie:):):) Mam tez pytanie odnoścni halki.Jak sprawdzają się halki bez tiulu na dwóch kołach???Bo ja mam mzliwość taką kupić.No i zastanawiam się,bo w salonie mierzyłam inną.Może któraś mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marta. Ja z tą Neostradą ci nie pomogę, bo się nie znam i chyba musisz się wybrać do biura TP:( A halka...hmm. Ja mam na 3 kołach z takiego cieniutkiego materiału ale czy to tiul to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) byłam troszkę zajęta więc i widać mnie nie było :) ale już mam luźniej, bo lenia mam muszę obejrzeć i podpisać faktury a tak mi się nie chce... yyygggyyy nie cierpię tego, muszę je zaakceptować zanim trafią do księgowości i tak co miesiąc je piętruję a potem grzebię się w nich eehhh... angie - wyślę Ci wkrótce zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Świeczka i Domenka:):):) Domenko!Źle się chyba wyraziła.Chodziło mi o to,że ta halka jest właśnie z tekiego cienkiego materiału na dwóch kołach.A na tej,co mierzyłam w salonie dodatkowo był tiul:P:P:P No,ale Ty masz taka jak ja chcę odkupić.Ta jest na dwóch kołach:):):) I jak taka halka wyglada? Ile za nią zapłaciłaś???? Bo ta dziewczyna chce za nią 60 złotych + koszt przesyłki.Zastanawiam się czy warto i ile taka halka kosztuje w salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rew
Cześć Dziewczyny! Rzadko tu zaglądam niestety , bo czsu brakuje. Ja też mam ślub za rok 11 września, ale nad suknią się jeszcze zastanawiam i nic konkretnego nie mam upatrzonego. Ustalona jest sala, orkiestra, kościół. Nauki przedmałżeńskie już kończymy właściwie. Musieliśmy załatwić je wcześniej, bo przyszły rok będzie dla nas bardzo pracowity. A pomóc chciałam z Neo:-). Po skończeniu umowy, przechodzi ona na czas nieokreślony, jeśli oczywiśvcie sama się wcześniej nie zgłosisz i nie zrezygnujesz, lub nie podpiszesz na czas określony. A ile dokładnie kosztuje na czas nieokreślony to musiałabym sprawdzić w cenniku, tylko podaj jaka masz opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzieki wielkie REW:):):) Mam Neostradę 128:):):):) A z jakim wyprzedzeniem muszę potem zgłosić, jak będę chciała zrezygnować? Zagladaj do nas częściej,bo zawsze fajnie poczytac o slubie i można czasem wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieć i uzyskać dobre rady:):):):) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny.O widzę nową koleżankę:) Marta ja tą halkę miałam w cenie sukni także nie wiem ile kosztowała. A wygląda dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie mogę się juz doczekać domowego internetu! To całakiem do kitu, jak można korzystać z komputera tylko dorywczo, jak akurat właściciela nie ma, albo nic nie robi na komputerze :-( Najczęściej mam tylko czas, żeby poczytać sobie zaległe wpisy, a na pogadanki juz niestety nie. Ale już nie marudzę. Biorę sie za kawę, bo muszę się trochę obudzić zanim zabiorę się za coś konkretnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie1981
Witam DZiewczyny własnie wróciłam od teściowej, myślałam ze ten mój kurcze już przyjedzie a tu jeszcze...:( Ze ja mam w sobie tyle siły to az sie sama zastanawiam, że daje rade. Ale nic jakoś sie wytrzyma. DZisiaj przyjeżdza do mnie kumpela co bedzie starszą . Muszę jej pokazać tą sukienkę. Czekam na zdjęcia. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) angie - przesłałam Ci zdjęcia :p - czekam na Twoje... jak się macie?? pogoda nie dopisuje, u mnie jest ciemno i dziś zamiast wstać o 8 wstałam o 9:30 i dopiero dotarłam do pracy... tak mi się nie chce... brrr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie moge się doczekać prawdziwej zimy. Przez parę dni był śnieg, ale teraz jest znowu ponuro i paskudnie. A marzą mi się zaspy, bałwany, śniegowe kule i wyprawa na Śnieżnik jak co roku, żeby pobrodzić w śniegu powyżej kolan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie zepsul fax w biurze a tu bez tego to jak bez reki:( i naprawialam godzine az cale rece mam pokaleczone.Niestety nie naprawilam:( Papier sie wkrecil pod czesc wogole nie otwierana(przymocowana na stale):( szefowa dzis przyjedzie to zobaczymy.No i tak czas nauki mija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Na halkach się nie znam to nie pomogę, sama nie wiem jaką mam w sukni :O wiem tyle, że jest już w cenie sukni. U mnie z pogodą też kiepsko, jakoś ponuro. :( Zastanawiałam się jaką wybiorę piosenkę na pierwszy taniec, mam kilka typów: Urszula - Dziś już wiem, Natalia Kukulska&Piasek - Jesteś Blisko Mnie, Bajm - Miłość To Taki Dar i Grzegorz Tomczak - Niebieska piosenka, ale ta ostatnia raczej odpada, bo mojemu myszorowi się nie podoba.... Może dziś coś ustalimy. Dobra ja tu o piosenkach, atrzeba wziąść się za pisanie, bo czas ucieka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę ze na pierwszy utwór weźmiemy sobie KUKIZ I BORYSEWICZ - JEŚLI TYLKO CHCESZ w sumie od tej piosenki sie u nas zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Też sie ostatnio zastanawiałam nad pierwszym kawałkiem. Mam kilka typów i nie mogę się zdecydować. Ale na pewno nie \"Wielka miłość\" Krajewskiego, bo była na prawie wszystkich weselach u moich znajomych :-) Szukam jakiegoś spokojnego walca, nie koniecznie śpiewanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wezmiemy raczej Wielką miłość bo to jest od zawsze nasza piosenka:)Sun lepiej nie bierzcie tej piosenki urszuli, bo ona jest o tym, że ktoś umarł i teraz jest aniołem(duchem) i będzie zawsze blisko:( Smutna jest i pewnie ona śpiewa o śmierci męża bo on umarł z rok- dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie pomyślałam o tym domenko, nie wiedziałam, że mąż Urszuli umarł, tekst piosenki, aż tak bardzo na to nie wskazuje,a my możemy go zinterpretować na swój sposób. Podoba mi się ta piosenka, ale i tak muszę skonsuktować się z moją połówką, bo razem będziemy do tego tańczyć :) A znasz tą piosenkę Kukulskiej i Piaska ? Może Ci podeśle na pocztę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×