Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Tak, od dziś 2-mce :) Dziś zarezerwowałam termin u fryzjerki, orientowałam się, jak teraz prawko, bo będę chyba zaczynać w lipcu. Jutro koło, zmykam do nauki :) Buziaczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Przepraszam że tak Was zaniedbuje, ale same wiecie.. za 4 dni ślub! Czemu doba ma tylko 24 godziny. Wczoraj załatwiłam już wszystko z orkiestrą. Pierwszy taniec to: \"Przetańczyć chce z Tobą całą noc\" Załatwiłam też fotografa, i odebrałam sukienkę. jest fajniutka. Przeslę Wam później zdjecia. Ścskam i całuję Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!!! Tak tak Moli wcale ci sie nie dziwię, że rzadko zaglądasz - ty i Sun macie takie prawo, bo niedługo ślub - ojojojojojojojojoj!!!!!!!!!! TREMĘ W OGÓLE MACIE???? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A więc SKŁADAM TOBIE MOLI I SUN JAK NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA - NIECH WAM ZAWSZE SŁOŃCE ŚWIECI TAK JAK DZIŚ (A U MNIE ŚWIECI BARDZO PIĘKNIE) 👄 :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Aaaa Moli - ja z miłą chęcią obejrzę te zdjęcia!!! Leti - powodzenia na tym jutrzejszym kole i na pozostałych !!! Ja znów stoje w miejscu z przgotowaniami tylko............zabrałam sie za opaleniznę!! Korzystam z tej piękniej pogody i przelewam troche na moją bladą skórę - juz widać efekty! ;-) Myślę też powoli nad zaproszeniami, jak maja wyglądać i w ogóle, alecały czas czekam na mojego W. bo sama nie chce podejmować decyzji w końcu to też jego dzień! Dobra to ja juz też uciekam bo LETUŚ nie jesteś sama - mnie też został jeszcze egzamin do zaliczenia, wie c idę zakuwać :-( Pa pa pa pa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj...ile spraw do załtwienia....w zeszłym tygodniu zaczęliśmy się rozglądać za mieszkankiem i znaleźliśmy takie, które mamy zamiar kupić...są plusy i minusy...majwiekszym plusem jest to, że nareszcie mamy szansę stworzyć rodzinę....jeśli na Górze nikt nie da sprzeciwu:) Miłedgo dnia, odezwę się wkrótce, jak deczko ochlonę i odpocznę....zaczyna się długi weekend, mam zamiar trochę sie zrelaksować, bo jak tak dalej będzie to będe roztargniętą i potarganą panną młodą, hihi Moli i Sun, to już tylko 3 dni.... Leti, a jak u Ciebie przygotowania?? Buziaki dla Was, będę tu zagladać:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Ale dziś upał!!!!! Ciekawa jestem jaką pogodę będą miały nasze panny młode które wychodzą za mąż już za 2 DNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja w tamtym roku byłam na ślubie brata, było wtedy 33 stopnie w cieniu !!! Upał niesamowity !!! Ale było super mimo tego skwaru :-) Normalnie jestem zła że nie moę napisać wam nic konkretnego na temat przygotowań, bo nic się u mnie nie dzieje :-( Niech ten W. przyjeżdża aż troszkę wszystko ruszy. Miłego dłuuuuugiego weekendu wam życzę!!! Pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🌼 Pojawiam się na chwilkę, na 2 dni przed ślubem. Ciągle biegam i załatwiam jakieś sprawy. Jutro rano do spowiedzi, załatwić ostatnie formalności na uczelni, pojechać do kosmetyczki na paznokcie i kępki rzęs. itp. itd. Dzień pewnie szybko zleci. :) W niedziel wyjeżdżamy już nad morze, bilety zakupione, jestem już spakowana. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam. Tak ogólnie, ciągle brak stresu i pełen luz. :D:D Ściskam Was serdecznie. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! Oj jak puściutko :-( Właśnie przyjechałam od mojej kucharki. Byłam porozmawiać z nią co będzie potrzebowała w ogóle - dała mi długą listę produktów począwszy od rodzajów mięs aż po drobne przyprawy. Kobietka jest bardzo fajna (gotowała już na ślubie u mojego brata rok temu) i bardzo słaowna i tak powinno być !!!:-) Muszę jeszcze zadzownić do kelnerów i z nimi obgadać parę spraw - tak więc znów coś do przodu. Ciekawa jestem jak poszło naszym dziewczyno wczoraj - Sun już dziś wyjeżdża nad morze, a Moli??? Dziewczyny jak tylko będziecie mogły to odezwijcie się i podzielcie wrażeniami ( zdjęciami również ;-) ) To zmykam zakuwać - we wtorek egzamin i ...... wakacje (jeśli się uda zaliczyć)!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla wszystkich! Buziak 👄 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooo !!!!!! Jak tu długo nikogo nie było !!! A gdzie te wszystkie babki się podziały ??? Właśnie wróciłam z egzaminu - jakoś poszło, nie wiem dokładnie, bo wyniki będą za tydzień. Mogę to już powiedzieć - MAM WAKACJE HUUUUURA!!! Proszę odezwijcie się bo smutno tu i w ogóle mały ruch :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Ale było weselisko! Wszystko poszło dobrze. W kościele śmiałam się jak głupia. Zmęczeni jesteśmy strasznie, ale było super. Szczegóły napiszę jak odpocznę. Dziękuję za życzenia. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już mamy miedzy soba mężatki :) Nam też już niedużo brakuje :D Jutro dokupię ostatnie zaproszenia. Pod koniec tyg. mamy z lybym załatwiać papierowe sprawy w urzędzie. Dobrze, że się z nim niedługo zobaczę, bo humor u mnie kiepski ... 2 egz. na wrzesień, niestety, nie udało się :( Szkoda, ale widocznie tak miało być ... Najszybciej muszę dać aproszenia kumpelom z uczelni, bo już niedługo koniec sesji i pojada do domu, a mieszkają bardzo daleko ode mnie. Buziaki dla Was :) Pozdrawiam :) Aha i mam mały problem z bielizną ślubną, ale innym razem, teraz już nie mam czasu ;) Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Moli - czekamy na dłuuuugą relację ze szczegółami i oczywiście na zdjęcia, baaarrrdddzzzo prosimy!!! :-) Leti - nie martw się, przy takim nawale materiałów jaki miałaś to nic strasznego. Na pewno było by wszystko dobrze - po prostu zabrakło czasu. Masz ode mnie 🌻 na pocieszenie!!! Rozmawiałam z Misiem - mówił że jak uda i się jutro załatwić bilet na prom to już w poniedziałek będzie stamtąd wypływał. Ale sie cieszę - nareszcie po prawie 3 miesiącach rozłąki będziemy się widzieć!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! W sumie niczym wam sie nie mogę pochwalić bo nic na razie więcej nie załatwiłam w sprawie ślubu, ale chociaż podniosę ten nasz topik do góry. ;-) Właściwie jedna sprawa która mnie strasznie cieszy: WE WTOREK WRACA MISIEK!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj dzwonił i powiedział że zamówił bilet na prom i we wtorek juz będzie w domu. Jak ja się cieszę !!!! To do miłego!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, zleci szybko, sama zobaczysz :) Ja wczoraj kupiłam wszystkie zaproszenia. Dziś mielismy załatwiać sprawy urzędowe, ale nam się samochód zepsuł, więc nic z tego nie wyszło. Może wreszcie jutro damy radę to zrobić już bez żadnych przeszkód ;) A ja mam w pasku 1 i 3 - ale wdzięcznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wczoraj nie mogłam dojść do kompa więc zrobię to dziś: ŚWIECZKO WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA Z UKACHANYM, ABYŚCIE DOSTAWALI OD INNYCH TYLE RADOŚCI I SZCZĘŚCIA ILE SAMI SOBIE DAJECIE NA WWZAJEM !!!!! 🌻 DLA WAS Z OKAZJI ŚLUBU ! A co słychać u reszty dziewczyn? Newt - jak tam przygotowania? Ty jesteś następna do zamążpójścia!!!! Jejku już za tydzień :-) Leti - już po egzaminach, czy jeszcze walczysz? Lorlana, Olap - a wy gdzie się podziewacie? Moli, Sun - liczę na to że mimo tego że jesteście już męzatkami będziecie tutaj nadal zaglądać i zdacie relacje z weseliska? A ja wyczekuję na mojego W. Jeszcze 2 dni :-) odliczam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stello, walczę, nie poddaję się, chociaż co chwilę jakies przeszkody po drodze. I jeszcze moje kumpele z uczelni wyjeżdżają na wakacje za granicę. Nie będzie ich na weselu. O czywiście dowiaduję się w ostatnim momencie. Super. Tylko tego mi do szczęścia jeszcze brakowało ;( Środowy egz. przekładam na 09, bo i tak nie dam rady, już mi mózg paruje. A w czwartek poprawa koła. Jutro luby wraca z wyjazdu. Odbierze dokumenty, w czw poradnia - kurczę, muszę gdzieś znaleźć wykres do przerysowania :D - i może ksiadz, jak się wyrobimy z potrzebnymi papierami (??). Ja chcę się przytulić do lubego !!! :( ❤️ Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Minął dopiero tydzień od wesela, a mnie się wydaje że wieki. Pogodę miałam ładną. Jak jechaliśmy do kościoła to padało, więc musieliśmy przykryc dach w aucie. Gdy wyszliśmy z kościoła było już słoneczko. W kościele strasznie się śmiałam. He he. Wprowadzał mnie tato z druzbami. Pan Młody czekał na mnie ze świadkami przed ołtarzem. Potem życzenia i na salę. Jechaliśmy juz odkrytym autem z puszkami przywiązanymi z tyłu hehe. Obiad, pierwszy taniec \" Przetańczyć chce z tobą całą noc\" i wio na zdjęcia do Niepołomic. Tam to dopiero była zabawa. Wygłupialiśmy sie na zamku. Robiliśmy sobie zdjęcia z rycerzami (było jakieś przedstawienie na zamku). Wróciłam z sukienką już przybrudzoną. Zmieniłam obuwie na adidasy i zczełam chulać. Sukienka była czarna, tren się urwał, wieć miałam go na sznurkach od gorsetu. Ale wcale mi to nie przeskadzało. W główce mi szumiało było super. Na poprawiny przyszłam już z krótkimi włosami. Hehe. Znajomi zrobili nam występ. Przebrali się w białe stroje z pończochą na twarzy i okularami słonecznymi na oczach. Podłączyli do orkiesty muzykę i zarapowali do mikrofonu. tekst sami ułożyli o nas oczywiście. Potem ściągli białe stroje i zostali w strojach kąpielowych jednoczęściowych swoich mam. Hehe Myslałam że się posikam jak ich zobaczyłam. Poprawiny trwały do 3. Wszystko się udało: orkiestra zajefajna, jedzenie pyszne, goście dopisali, pogoda super, dekoracja piękna. Jestem zadowolona. Życzę wam wszystkim udanego wesela!!! Dobra zmykam, idę zrobić sobie i mężowi śniadanie :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzymajcie za mnie kciuki, już w sobotę Wielki Dzień!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! newt- trzymam kciuki, Wszystko bedzie dobrze :) Wszystkiego najlepszego. Mam parę zdjęć więc jak chcecie to prosze napiszcie do mnie na email to Wam przeslę. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ było pięknie - dziękuję za życzenia na maile wyślę zdjęcia - jak tylko je będę miała - pogoda cudna, mąż mój cudny, mój brzuszek też wszystko było jak wymarzone :D trzymam za Was kciuki - aha i wierzcie mi ja nie miałam ani krztyny stresu- tak właśnie chyba czuje się osoba, która wie, że podjęła właściwą decyzję - ja tak się właśnie czułam :) muszę zmienić stopkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki!!! We wtorek przyjechał mój luby!!! Nie mogłam się posiąść ze szczęścia!!! Za to dziś dał mi w kość - chyba się do niego nie odezwę przez kilka dni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś mieliśmy jechać troszkę na zakupy przed wczasami, a on dzwoni że nie da rady jechać bo sobie ścięgno naderwał. Wczoraj pojechał z kumplem i bratem na chamburgera, wygłupiali się, bo dawno się nie widzieli i źle nogę postawił i trachchch! Na szczęście złamanej nie ma, ale już się martię bo za tydzień w sobotę mamy wyjeżdżać na wczasy:-( A nie wspomnę że w przyszłym tygodniu tyle do załatwiania ślubnych spraw !!! JESTEM STRASZNIE WKURZONA !!!!!!!!!!!!!!!! Moli - ja poproszę zdjęcia! Zaraz wyślę ci mailika :-) Świeczko - fajnie że wszystko się udało! Najważniejsze że ty jesteś zadowolona!!! A u Sun co słychać? Jak tam podróż poślubna :-P Z jeszcze jednego powodu jestem zła na mojego W. : dziś mieliśmy zawieść nasze obrączki do graweru!!!! Jasny gwint chyba mnie ta złość zaraz rozniesie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUK, PUK jest tu kto???? No tak widać że się lato na całego u nas rozgościło, bo nikogo nie ma ;-) Ja niestety nic z tego lata narazie nie korzystam, bo cały czas do pracy chodzę (można powiedzieć na półtora etetu). Ale wszystko przede mną - W SOBOTĘ WYJEŻDŻAM NA URLOPIK :-) !!!!!!!!!!!!! Już czuję ten zapach świeżego powietrza i słyszę szum morza! Ach - rozmarzyłam się :-) Moli - muszę ci powiedzieć że wyglądałaś oszałamiająco!!! Właściwie wyglądaliście (oby dwoje) . Zdjęcia śliczne - miałaś piękną sukienkę i bukiet - szczególnie to bo cała reszta też była śliczna. Ja sobie wymarzyłam suknię naewt podobną troszkę do twojej tylko troszkę wyżej chcę mieć tę koronkę - bez dekoltu. W lipcu biorę się za poszukiwania ślicznej sukienki :-) Świeczka - teraz czekamy na fotki od ciebie!!! Newt - tobie jeszcze nie złożyłam życzeń a więc: ŻYCZĘ WAM (TOBIE I TWOJEMU MĘŻOWI ;-) ) DUŻO SZCZĘŚCIA I WIELU, WIELU WSPANIAŁYCH CHWIL!!!! Jak tylko będziesz mogła to zajrzyj tutaj aby zdać relację! A co porabia reszta dziewczyn??? Mój W. już trochę lepiej chodzi, ale musi się podpierać kulami, złość mi przeszła, bo chyba nie wypada złościć się na niego - przexcież dopiero przyjechał ;-), w tym tygodniu, jeszcze przed wyjazdem chcemy iść do księdza spisać protokół, mam nadzieje że nam się uda. I luby zdąrzył już kupić alkohol - nie jest to najważniejsze ale też musi być. To narazie wszystko i tak już za dużo się rozpisałam. To pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę fotki :) leticia9@poczta.fm jak znajdę chwilkę wolniejszą to napiszę co się u mnie dzieje, a dzieje się dużo :D buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, miałam skonfigurowaną skrzynkę, komputer i inne i potrzebuję Wasze adresy mailowe - prześlę kilka zdjęć :) buziaki 🌼 👄 🖐️ p.s. Leti - poszło i tam gdzie pod nickiem jest mail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczuś - ja też poproszę zdjęcia. Tym bardziej je chcę zobaczyć bo tak naprawdę nie wiem jak wyglądasz ??? A więc czekam! :-) Byłam dziś u księdza - w piątek idziemy spisać protokół - prawdopodobnie do tego dojdzie bo ksiądz nie miał dziś humorku i taki jakiś niepewny. Mam nadzieję że załatwimy to w piątek. A wczoraj na wieczór umówiłam się z kobietką która będzie robiła mi bukiet i stroiła autko i jadę jutro do niej obejrzeć katalogi ;-) Mam nadzieje że coś wybiorę. Leti - to czekamy na relację! Ciekawe co też ciekawego się u ciebie dzieje. Sun - zajrzyj do nas czasami, bo tęsknimy 😭 Coraz więcej mężatek w naszym gronie no nie!? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa jestem!!!!!:-) Świeczko to mój mail - dankawroblewicz@o2.pl Jak się robi płaczącą twarz bo mi nie wyszła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stello wedle życzenia - zdjęcia poszły :) czekam na Twoje... bo też Cię nie widziałam ;) a buźkę robisz tak: w kwadratowy nawias wpisujesz słowo \"beczy\" 😭 ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę - ale zaskoczenie - nie wyszło :( tak jest w emotikonkach w tlenie, hmmm... no to nie wiem przepraszam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala12
beksa ma byc w nawiasie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×