Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Oj ciężko nam sie dzisiaj złapać! Do mnie przjechał braciszek z moją chrześniaczką i musiałam ją zabawiać - ma dopiero 9 miesięcy, więc .... Mój W. dzwonił i mówił że go już denerwuje tam wszystko - jest daleko ode mnie i tęskni, smutno mu i w ogóle! Oj te pieniądze - czemu trzeba za nimi tak ganiać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też dzwonił dziś i powiedział to samo. Już sie doczekac nie może jak przyjedzie. Ma gdzieś taką robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olap29
Hej Dziewczynki nie martwcie sie już niedługo wrócą i będzie dobrze;) na pewno wszystko sie ułoży!! U mnie w weekend jeżdziliśmy z zaproszeniami jeszcze tylko kilka zostało do rozdania w tym tygodniu i już spokój;) a tak to już bliżej niż dalej i nic tylko się cieszyć życze miłego dzionka i dużo uśmiechu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jest tu ktoś z rana? Pogadałabym chętnie, bo strasznie mi się nie chce pracować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! 🌼 Wszystkie zabiegane ;) Powiem, że coraz więcej spraw jest do załatwienia co mi się przypomina, musze umowic sie z orkiestrą, żeby dogadać szczegóły. Byłam dziś zapłacić za ślub i donieść zaległe papiery. W tym tygodniu robie panienskie :D:D Będzie impreza. :) A najbardziej to nie mogę się doczekać, jak już wyjedziemy nad morze w podróż, oby tylko pogoda dopisała, bo teraz jest okropnie zimno brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe pytanko! Ile kupujecie napojów? Chodzi mi o przybliżoną ilość na \"głowę\". Jakoś nie mogę się doliczyć ile tego powinno być. W końcu to lato i być może będzie gorąco, no i poprawiny jeszcze. myślicie, że ze dwa litry? Więcej? Mniej? RATUNKU! Z ciastem mam podobny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, doczytam Was wieczorkiem i napiszę cos od siebie, ostatnio miałam zcas jedynie Was czytać...jak nie możeice się doczekać, to zapraszam na mojego Bloga...dodam tylko, że moja siostra wyszła za mąż w ten weekend, a ja za 2 miechy i kilka dni... Do wieczorka:* Wasza M. ps. mój Blog: http://www.pogodna.notki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, u mnie już tuż tuż - za 18 dni :) suknia przerabiana jest - z długości skracana w brzuszko poszerzana - ale spoko nie rzuca się brzuszek w oczy - choć przyznam imponujący i ślicznie rośnie :) mam bieliznę, buty, podwiązkę, pończochy i generalnie wszystko po trochu nic konkretnie - konkretnie to kościół, fryzjer, zdjęcia i to wszystko :) ale wiecie co córuś moja ważniejsza... :D i tak naprawdę marzymy z moim ukochanym o tym by już być mężem i żoną i czekać na dzidzię - tak nam się pozmieniało :) pozdrawiam Was serdecznie i buziaki :) 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Dziś kupiliśmy obrączki :D Są złote, dość szerokie i ścinane na brzegach. Bardzo ładne! I bardzo klasyczne ;) Dziś uświadomiłam lubego, że jestem już \"ubrana\" na ślub. Oczywiście szczegółów mu nie zdradziłam, ale był bardzo zaskoczony i bardzooo ciekawy :D To tyle na dziś, jutro egz., lecę do książek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! U was to juz przygotowania pełną parą a u mnie nadal postój :-O Sun - mam pytanko: kiedy i gdzie wyjeżdżacie nad to morze? Ja jade na \"podróż przedślubną\" :-) bo po miom ślubie będzie już za zimno. Też jadę nad morze! Newt - nie wiem dokładnie jak to wygląda z napojami, ale jeśli chodzi o ciasto to koleżanka - cukiernik powiedziała mi że tak 3 kawałki na osobę starczy. Leti - nie ucz sie tyle kobietko, bo za mądra będziesz! ;-) Nie nie żartuję - oby ci jak najlepiej poszło, trzymam kciuki!!!!!!! Pozdrawiam resztę dziewczyn 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorlana
Witam wszystkie kobietki:) do tej pory patrzyłam na Wasz topik z zazdrością, ale teraz z przyjemnością mogę na niego wejść, bo mój mężczyzna oświadczył, że za rok chce się ze mną ożenić:) strasznie miło jest czytać, że Wy już w trakcie ostatnich przygotowań:) rany, ale jestem szczęśliwa!!! Ale ja dopiero zaczynam:D życzcie mi powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem tu na chwilkę, bo musze posprzątać zanim moj luby wróci z pracy... Ja dzis zamowiłam rękawiczki slubne i mozna by rzec, ze jestem ubrana.... Prawda jednak jest taka, ze muszę przerobić gorset, bo schudło mi się, o czym już pisalam, ale to w lipcu.... na moim blogu, o ktorym pisze powyzej jest zdjecie ze slubu mojej siostry, miala sliczną suknię, musze przyznać, ze dobra wizażystkę, hihihihi Malowalam ją i dobieralam dodatki....wyglądała cudnie (przepraszam, ze nie jestem skromna, tylko szczera)...te zdjecia robił mój Wojciu... Nie wiem czy zczą sobie, zebym wystawiała ich na Blogu, dlaego wybralam takie zdjęcie, żeby nie było widać twarzy:) czas nas goni... jeszcze 2 miesiace i tyle zalatwiania... każde wolne popołudnie przeznaczamy na zapraszanie znajomych, bo rodzina jest juz zaproszona...zostaly nam formalnosci czesciowe w USC oraz w kosciele...dograć sprawę w kosciele (muzykę), w lokalu i z zespołem...Zalatwić miejsce do przebrania dla osób przyjezdnych(przy kosciele), hotel na 2 dni dla naszego fotografa i jego dziewczyny (przyjaciel Wojtka z Tarnobrzegu- robia nam zdjecia w ramach prezentu ślubnego)...transport gości do domu po imprezie (tych z terenu Ślaska)...alkohol...wizytowki na stoły i zawieszki na alkohol (sami robimy)...umowić sie na czesanie, balejage i paznokcie...kamizelka dla Wojcia z musznikiem i buty dla niego...wiązanka slubna i strojenie samochodu...podziękowania dla rodzicow i podroż poślubna...:) Moze komus cos przypomnialam, hihi Miłej nocy, odezwę się jutro, papa M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorlana- witaj na Topiku, znajdziesz tu masę rad... napisz cos wiecej o sobie.... Buźka! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olap29
Hej dziewczynki ;) Widzę że z Monią jesteśmy na tym samym etapie ;) nam też jeszcze zostały takie same drobiazgi ... ale jeszcze troszkę czasu niecałe 2 miesiące zostało zajmiemy sie tym po mojej obronie teraz muszę się uczyć:( . My też ostatnio sie zastanawialiśmy nad podróżą poślubną co prawda wcześniej myśleliśmy że całą kaskę włożymy w remoncik ale teraz stwierdziliśmy że w musimy mieć co wspominać... i tak jedziemy do Bułgarii po tych przygotowaniach należy się jakaś nagroda w grę wchodziło też Świnoujście ale porównując ceny to by nam tyle samo wyszło a wiadomo jak jest z pogodą u nas.... pozdrawiam Was kobietki bardzo gorąco życząc miłego dnia buziaczki pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) juz dawno nie zagladalam na stronke. Ja ostatnio wybralam z moim Misiem orkiestre na nasze wesele:) ale niestety podobnie jak u niektorych z Was moj Misiu znow wyjechal do pracy za granice:( strasznie tesknie. A meczy mnie to ze odnosze wrazenie jakby cos bylo nie tak tzn. dziwnie sie on troszke zachowuje... Ale mam nadzieje ze to tylko moje glupie odczucia. Buziaki milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olap29
Hej Basiu nie martw sie na pewno wszystko jest dobrze pewnie jest przemęczony bo sama wiesz jak sie tyra od świtu do nocy, pewnie mu też jest ciężko beż ślicznej i ukochanej narzeczonej pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Witam nową twarzyczkę - LORLANĘ! Teraz jak już możesz się udzielać (a nie tylko czytać ;-) ) to było by miło jakbyś napisała coś więcej, np. skąd jesteś? Basiu - ja też podejrzewałam mojego W. że chyba cos się z nim dzieje niedobrego - myliłam się, doszłam do wniosku i on mi to potwierdził, że on jest tam sam bez bliskich i rodziny i jeszcze do tego bariera językowa, a ja mam wszystkich koło siebie więc jest mi lżej. Tak więc nie martw się na pewno wszystko jest ok !!!! :-) MoniaKat - już zaglądam na twojego bloga, bo jestem ciekawa jaką też miała sukienke ta twoja siostrzyczka :-) Ja wczoraj razem z moją bratówką wymyślałyśmy na temat bukietu, fryzury i w ogóle jak to będzie .... miałam dosłownie motylki w brzuchu jak o tym wsztstkim gadałyśmy. Mam jeszcze 4 misiące do ślubu a tak się juz przejmuję !!! Buźka wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje olap29 i Stella282 za slowa otuchy:) doszlam do wniosku ze macie racje. Moj Misiu mowil mi to samo ze jest przemeczony i z dala od bliskich. Wlasnie z nim rozmawialam przez tel:) Kurcze juz nie moge sie doczekac mojego slubu a tu jeszcze tyle czasu... Ale sale juz mamy zalatwiona i wybralismy tez orkiestre. Mam nadzieje ze nie bedzie zajeta bo za 2 dni bede miala do nich telefon:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki 🌼 Teraz mam trochę bieganiny i mało będę zaglądać, zostało tylko 8 dni :D:D Stello ja jadę do Jastrzębiej Góry, wejdź sobie na strone gdzie będzięmy przebywać w hotelu -- >> www.faleza.pl Dla mnie bomba i już nie mogę się doczekać. Jutro robię panieńskie, a mój luby kawalerskie :D:D Oj będzie się działo, będzie.........:P No cóż oby pogoda dopisała :) Ściskam Was mocno i całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!! Sun - jestem zaaaaaaachwycona tym twoim hotelem! Po prostu bajka i do tego ten szum morza gdy otwiera się stronka!!! CUD natury !!!! A kiedy tam wyjeżdżacie? My jedziemy do Pobierowa. Też jest tam pięknie, ale muszę przyznać ze ty będziesz miała jak w niebie!! A więc cudownego pobytu ci życzę. Z resztą nie mam wątpliwości że tak będzie inaczej i w ogóle sie nie martwię, bo przecież tam nie można się nudzić i to jeszcze z MĘŻEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) Letuś - nadal zakuwasz??? Zrób sobie troszkę przerwy żeby pogadać z kumpelkami???!!! Molinezja, Świeczka, Dagnezja, Domenka, MoniaKat, Newt, Olap, Basia, Lorlana pozdrowionka dla was!!! :-) U mnie dziś w końcu słoneczko sie pokazało -ach aż się żyć chce!!!!!!!!!!!!! MoniaKat - sukienka twojej siostry śliczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Stella bardzo za pozdrowienia ja tez Cie goraco pozdrawiam:) ja tez chce po slubie gdzies wyjechac ale chyba w gory. Chce sie nacieszyc swoim mezem a nie wracac po tak wspanialym wydarzeniu do codziennosci. Nie wymagam niewiadomo gdzie i za ile, ale zeby pojechac w przytulne romantyczne miejsce i swietowac samemu to szczescie:) Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorlana
Witam wszystkich:D Dziękuję za miłe przyjęcie!!! Jestem z Tychów, ze śląska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc Śląsk dominuje! :-) Z Wielkopolski chyba mało kto tu zagląda. Właśnuie oblądałam mecz, ale kiepsko im idzie więc stwierdziłam że tutaj może znajde coś ciekawszego. Poszperam troche po stronkach z sukniami ślubnymi, może jeszcze mi coś wpadnie w oko! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cosik! LORLANA zaczernij swój nick, przynajmniej my będziemy mieć pewność że to naprawde ty, a ty będziesz pewna ze nikt pod ciebie się nie podszywa. I pewnie że cie przyjmujemy do nas !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!! :D Leti - chyba ciągle ostro zakuwa, pewnie pojawi się jak skończy się sesja, ale trzymamy za Ciebie kciuki. świeczuś - jak u Ciebie przygotowania ? Jak się czujesz, brzusio rośnie ?? Ach Ty szczęściaro 👄 Stello - jedziemy tam zaraz po ślubie czyli w niedzielę wieczorkiem, niestety tylko na 7 dni, ale mam nadzieję, że będzie pięknie :D:D Mam dobry humor z rana, bo Słonko pięknie świeci no i impreza panieńska dziś jest. :D:D Pozdrawiam Was i ściska mmocno. 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :) Zaniedbuję Was ostatnio, nieładnie z mojej strony :( Brak czasu ... ale już 3 egz. do przodu !! Jutro kolejny, ale niewiele umiem i pewnie będzie wrzesień .... Nie nastawiam się pozytywnie, bo zwykle 1/3 roku tylko zdaje ;) Ale dziś Kotek przyjedzie i będzie dobrze :):):):):):) Reszta nie ważna ;) Muszę rozejrzeć się za zaproszeniami, w miarę szybko. Jest jeszcze ewentualność, że zrobi je kolega mojego lubego, ale to się jeszcze okaże ;) Muszę w końcu wybrać się i zamówić sobie fryzjerkę i kosmetyczkę. I koniecznie na tyg. kupić biżuterię do sukienki, tzn. łańcuszek, wisiorek i kolczyki, srebrne :D Na razie buzieczki, dziewczyny, które mają najbliżej, ściskam baaaaaaaardzo serdeeeecznie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D U mnie od jutra tylko 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×