Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

kasia_mis1...Wydaje mi się, że on o niej nie myśli będąc z Tobą...Jeśli y tak było dałby sobie z Tobą spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_mis1...Wiesz czemu zlewa gadkę, bo kolesie już tacy są...Dla nich wszystko jest okej, a my patrzymy na różne sprawy zupełnie inaczej i chcemy mieć wszystko czarno na białym...Dokładnie i dosłownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia będzie dobrze, aaaa ma racje faceci tacy są, jaka gadka po co przecież jest ok.....i jedź na te wakacje trzymam kciuki żeby bylo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa- nie odpisuje zlewa to, bynajmniej tak mówi. Wiem, ciesze się ze chce żebym spała tylko jednak ja nie mogę. Co będzie to będzie... już chyba nie mogę się zadręczać tym. Bo ostatnio nawet miesiaczka mi się 7 dni spoźniła z nerwów:) A bałam się że jestemw ciązy. Dzięki AAAA pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 156 dzięki. No faceci tacy są tylko czemu od nas tyle wymagają a sami nic nie robią. Ale cóż. PAPA mam nadzieję że będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_mis1...Rozumiem, ze nie możesz i to dobrze, ze masz takie podjeście:)Będzie okej...A ja już muszę spadać, bo do pracy idę. Buziaczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetów nigdy nie zrozumiemy :) taki już los....oni są zagadką dla nas a my wielką tajemnicą dla nich ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wygaje ze facet nie jest dla mnie zagadga bo : on ma proste myslenie, kazdy jego ruch jestem w stanie przewidziec:)ale to moze tylko w moim przypadku tak jest. nie to co kobiety, my to mamy swoj mechanizm myslenia ktorego facet niegdy nie zrozumie:) i ktory jest dla niego nie do zniesiania czasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka555
hej laseczki mam pytanie biore juz 6 miechow tabsy po jakim czasie i na ile powinno sie zrobic przerwe w tabsach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bierzesz niskodawkowe to nie musisz wcale robic bo to bez sensu, jak juz to przerwa 3 miesiące najmniej raz na 1,5 roku-2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Laski mam pytanie: czy po za tabletkami jeszcze jakoś się zabezpieczacie i czy facet zawsze kończy w was ? Biore tabletki nie dlugo. Jestem w 1/4 drugiego opakowania. Jak myślicie mogłabym iśc juz "na całosc". Moze lepiej jeszcze sie czymś zabiezpieczyć ? aaaaaa - przypadkiem przeczytałam, że ierzesz tabletki Cilest (pisałaś to odpowiadając jednej lasce na pytanie), ja też je biore i też czasami nawet czesto popijam je piwem, czy to ma jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany... po to bierzemy tabsy zeby mozna było do konca i bez innych zabezpieczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Dzieqjee ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa...Ja też mam luzik z moim, ale nie zawsze, bo nieraz nie potrafi skumać, że mnie coś wkurza, dla niego to błahy powód, a dla mnie to coś ważnego... manka555...Najlepiej nie robić w ogóle...Pogadaj o tym z lekarzem, moja powiedziała, że teraz są takie tabsy, ze nie trzeba... Ewusek...U mnie nie zawsze...Ale po takim czasie brania możesz już iść na całość, bez obaw:) W ulotce jest napisane, zeby popijać wodą, ale ja nie zawsze mam możliwość, więc popijam czymkolwiek, albo po prostu śliną, jeśli nic nie mam pod ręką do picia(np. w pracy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igiii
czy jak krawienie zaczelo mi sie przed skonczeniem pierwszego opakowania(jedna tabletka ostala)to czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pk--
witam wpadam tu z informacjami o partii kobiet, poniewaz media jakos ją dyskryminuja poki co. Zastanowcie sie wiec, czy reprezentuje ona wasze intersy- w koncu kobiety stanowia 53 procent naszego spoleczenstwa. PK jest obecnie na progu wyborczym z poparciem 4-5%. oto postulaty - PK domaga sie: -opieki medycznej nad kobietami (zwłaszcza w okresie ciąży, porodu, badań okresowych) -przywrócenie funduszu alimentacyjnego -przyznanie nie jałmużny, ale godnych zasiłków wystarczających na wychowanie dziecka w ubogich rodzinach -zlikwidowanie domów dziecka na rzecz domów rodzinnych wyrównanie płac z mężczyznami -zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji -realna polityka prorodzinna -opieka nad samotnymi matkami -edukacja seksualna -refundacja środków antykoncepcyjnych i leczenia niepłodności możliwość samostanowienia w kwestiach planowania rodziny Politycy zmieniają się, odchodzą z rządu, a kwestia polepszenia warunków życia kobiet i ich praw zostaje niezmieniona. Dlatego uważam, że kobiety powinny założyć własną partię, bez względu na to czy mają lewicowe czy prawicowe poglądy. Kobiety, które są aktualnie w parlamencie nie reprezentują wystarczająco naszych interesów. Tkwiąc w sporach ideologicznych nie załatwimy nawet tego minimum spraw dotyczących nas wszystkich i najbardziej bezbronnych - dzieci. pozdrawiam i zapraszam na strone: http://partiakobiet.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
aaaaa - dzieqje za odpowiedź ;** Teraz już sie tak nie martwie i podobnie jak ty czasem też "popijam" śliną tabletki jak nie ma czym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie pytanie ale jednak
na poczatku prosze o powazne podejscie do sprawy... jestem mloda dziewczyna ( dodam ze pelnoletnia jestem, zeby nie bylo) i tabletek antykoncepcyjnych jeszcze nie stosowalam, z tym ze mam stalego partnera ktorego kocham, i udam sie do gin po tabletki, z tym ze i teraz to pytanie... po jakim czasie od ich zazywania, moge sie kochac bez ograniczen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka🖐️ igiii...Tak, ponieważ w czasie 3 pierwszych opakowań dzieją się różne rzeczy... pk--...Spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli rozpoczniesz przyjmowanie pigułek pierwszego dnia okresu to działaja od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz pewnie i tak przez całe pierwsze opakowanie bedziesz miec plamienia to pewnie zaczniesz współzyc dopiero przy drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie pytanie ale jednak...To pytanie padło na tym forum ze sto tysięcy razy i odpowiedzi też, bo każda powinna to wiedzieć...Jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki tak po 4 godzinach od wzięcia(bo musi się wchłonąć)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie pytanie ale jednak
aha... dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie pytanie ale jednak
a i przepraszam, ale nie mialam czasu przeczytac 131stron, dlatego pytanie pojawilo sie poraz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa- ja byłam tak wkurwiona i obolała przy tych plamieniach że seks by mnie zabił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie pytanie ale jednak wystarczy przeczytac gora dwie strony z konca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie pytanie ale jednak...No właśnie, jak chcesz zadać pytanie, to przeczytaj troszkę wyżej i już, bo tu nawet na jednej stronie jest 3 razy jedno pytanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamien nie musi mieć wogóle.............ja biore Cilest i nie miałam żadnych skutków ubocznych, może przez pierwsze dni tylko główka bolała i mdlilo mnie ale dalo się wytrzymać,ale to jak mówie tylko pierwszy tydzień.....i nie jestem pewna czy to aby napewno od tabsów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×