Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość kapral
aaaaaa ===> dziękuje I pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) a te tabletki Therm line dobre sa? nie tyjesz dzieki temu po tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę niedługo do gina, najprawdopodobniej po tabletki. i mam pytanie - o co powinien mnie pytać przed przepisaniem recepty? słyszałam, że wielu lekarzy przepisuje tabletki firmy, która go opłaca :o idę do polecanego przez wiele dziewczyn lekarza, więc mam nadzieję, że on tak nie robi... ale troszkę się martwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moa1987
aaaaa i Cleo841 - dziękuję wam kobitki:) To dla mnie bardzo ważne, bo chyba za jakiś czas nadaży się w końcu okazja do współżycia....:p z miom Miśkiem z resztą, którego bardzo kocham dlatego ostatnio zainteresowałam się znacznie intensywniej antykoncepcją, a zwłaszcza tą doustną. Myśle, że ją własnie wybiorę, a to dlatego, że tyle sie naczytałam o niskiej skuteczności prezerwatyw ze wzgledu na istniejace w nich pory gwarantujące ich rozciągliwość (coś za coś), że szczerze mi się odechciało....Tylko na samą myśl wizyty (pierwszej z resztą) u ginekologa robi mi sie słabo...A właśnie czy podczas pierwszej wizyty ginekolog bedzie mnie badał mimo że jestem jeszcze dziewicą czy jak to jest??? i jeśli moge spytać to chciałabym sie jeszcze dowiedzieć ile takie tabsy kosztują?? wiem, że to zależy od rodzaju tabletek ale pytam o taki przedział....pozdrawiam i dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...> to widze że myślimy podobnie, ja biore pigułkę 7 rok....i wkońcu zdecydowałam sie na jej odstawienie i to chyba już na dobre....bo ostatnio to się zaczęłam zastanawiać ile ten mój organizm jeszcze zniesie tego szpikowania hormonami...ile będę to brac ,do menopauzy :(...a potem co, pewnie hormonalna terapia zastępcza...bo wątpie żeby organizm tak przyzwyczajony do tabsów przeszedł łatwo ten trudny okres jakim jest dla kobiety menopauza...dlatego zaczęłam się przekonywać do tego seksu z gumką i do mierzenia tempki,( przecież przez jakieś kilka lat przed urodzeniem córki i 3 lata po porodzie stosowałm metodę objawowo-termiczną czasem wspomaganą gumką i było ok)..a co do raka , to moja babcia miała raka piersi, ( ta ze strony taty) podobno wtedy ryzyko wystąpienia tego u mnie mniejsze, niż jak by to było ze strony mamy, ale czy napewno...? więc goniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa głowa do góry i zrób to co Ci Twoja lekarka zaleca...a organizm napewno będzie Ci wdzięczny, a już napewno odwdzięczy się strasssssszną ochotą na seksik, na co i ja liczę ( bo u mnie z tym też kiepsko) .....pozd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapral...;)Dzięki i nawzajem🌻 ładoga...Ogólnie o zdrowie...Przebyte i ewentualnie teraźniejsze choroby, badania, czy byłaś w ciąży i ogólnie takiego typu pytania!Mnie np. pytała o nerki i inne takie schorzenia! moa1987...NIe ma za co:)Polecam się na przyszłość:) Ginekolog nie jest straszny!!!Serio...Ja miałam pierwszą wizytę lipną, ale to taka Pani była nie teges...A teraz trafiłam na wypasioną Panią ginekolog i wizyta każda jest okej!Musisz się pozytywnie nastawić, a będzie okej!:)Powodzenia:)Będzie Cię badał, ale tylko palcami(nie wziernikiem)To badanie nie boli:)Ja też byłam badana jako dziewica i spoko:) Ja biorę Cilest i płacę 15 zł...Ale w innych aptekach w moim mieścię są za około 22-23 zł...Więc trzeba szukać taniej! agawie...Mnie się wydaje, że ryzyko wystąpienia jest mniejsze jeśli chodzi o stronę taty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
dzieki Cleo 841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
cześć kobitki nie wiem czy to normalne ale strasznie bolą mnie piersi biorę tabletki od niedawna więc nie wiem czy to minie trochę się obawiam bo jestem za granicą i nie mogę iść do lekarza z jakimi kolwiek pytaniami zostałyście tylko wy napiszcie czy któraś miała cożś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie🌻 koścista...Jeśli jesteś w czasie pierwszych 3 mieszków brania tabsów, to mogą Ci się dziać różne rzeczy, w tym też ból piersi...A jeśli bierzesz je już dłużej no to najlepiej jednak byłoby iść do lekarza!Choć równie dobrze nie musi to być od tabeltek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 JA przyszłam się tylko przywitać, widze że porady zostały udzielone, więc....:):):) zaraz uciekam do mojej pani ginekolog po recepty :P:P:P także, trzymajta się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzipki 🌻 No ja też w sumie przyszłam się tylko przywitać bo zrobiłam sobie wolne od szkółki dzisiaj i zaraz wybieram się na podbój sklepów :P może coś ładnego sobie kupie :P Aaaaa....a mozna znaleźć gdzieś całą liste tych różnych obrazków ?? bo się zajawiłam :P Buziaczki dla wszystkich 👄 👄 i milego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah kurde na poczatku miało być \"dziopki\" a nie \"dzipki\" :D:D::D żebyście sobie źle nie pomyślały przypadkiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg602058
Dziewczyny! Skonczylam brac drugie opakowanie tabletek, jestem w trakcie przerwy, czekam na krwawienie a go nie ma! Ostatnio dostalam krwawienie 3 dnia po odstawieniu, a juz drugiego wieczorem mialam taki plamisty sluz. A dzis? Dzis zero! Jest trzeci dzien a tu nic nie zapowiada sie na to aby to krwawienie przyszlo. Kochamy sie bez dodatkowego zabezpieczenia, z tym,że nie do konca ( jak to fajnie ujmujecie :) ), ale przeciez nie musi dojść do wytrysku zeby moglo dojsc do zaplodnienia... Jestem zestrsowana bo to nie czas na dziecko. Wiem ze mam niby jeszcze czas zeby sie stresowac, ale skoro ostatnim razem krwawienie pojawilo sie trzeciego dnia to tym razem chyba tez tak powinno byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg602058
Cleo... tlumacze sobie, ze przeciez biore te tabletki - wiec musza dzialac! Biore regularnie, ani razu nie zapomnialam, wahania w przyjmowania to tylko kilka minut w jedna lub w druga strone. Zadnych wymiotow, biegunek. Jesli jakis lek to tylko przeciwbolowy - i zdarzylos sie to chyba przy 1 opakowaniu. Schizuje cholera... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KYTI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
Pomóżcie bo nie wiem co robic . Wzięłam pierwsze w swoim życiu opakowanie Rigevidonu ,dzis jest 6 dzien z 7 dniowej przerwy i wlasnie dzis dostałam okres. W czwartek mam brac pierwszą tabletkę z nowego opakowania ,czy mam ją wziąsc pomimo tego ze będzie się utrzymywało krwawienie. Zrozumcie mnie to dlamnie nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yooo
cześć dziewczyny...mam problem chciałabym brać tabletki anty..ale mam kilka pytań czy mogę się opalać zbliża się lato ..a ja słyszałam że tabletki źle wpływają na cerę..mogą się pojawić jakieś plamki???czy to prawda...a w ogóle mogę je zażywać z innymi tabletkami..boje się ze przytyje???odpowiedzcie mi proszę!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
dziekuję bardzo za opd Cleo841...jesli ktoś wie jeszcze coś na ten temat to piszcie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
dzięki bardzo to pierwsze mojr opakowanie więc może ten ból piersi przejdzie ja dostalam tabletki ze względu na nieregularne miesiączki i bolące a także mam całe plecy i ramiona obrzucone krostkami lekarz twierdzi że to przez zaburzenia hormonalne czy któraś z was też tak miala przy okazji oczywiście się zabezpieczam jak długo trzeba brać żeby te krosty zeszły i okres sie uregulował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Chmura
Powiedzcie mi co sadzicie o Novynette???Pytam te co uzywaly badz uzyywaja...prosze odpowiedzcie mi :) pozdraffiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florus
hej jak myslicie po jakim czasie trzeba by zmienic tabletki ? ja moje biore juz 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... Mi się ores normalnie unormował po pierwszym opakowaniu,tzn pierwszego @ z \"tabletek\" dostałam w pon rano i tak już dostawalam non top,do czasu aż nie robiłam przerwy i nie zamotałam się raz......tak że teraz dostaje w nd w południe :P:P:P ale właśnie często się zdarza że na początku jeszcze dostaje się raz wcześniej raz później albo można wcale @ nie dostać :) ja miałam zawsze pełno \"syfów\" przed dostaniem @ jak nie brałam tabsów,teraz mam spokój :) tabsy poprawiają cere tak jak to mówi Cleo florus --->to ustali lekarz, jeśli nic Ci nie jest, badania są ok itp itd to nie ma takiej potrzeby zmieniać......ani robić przerw.....ale to oczywiście najlepiej skonsultować ze swoim lekazrem...tak mi się wydaje...ja dopiero zaczynam 10 opakowanie.....za 3 miechy mam iść na badania i wtedy mi gin powiedziala że zobaczymy .. jak jest wsjo ok to biore dalej,te same......chyba że mi one nie odpowiadają np cenowo albo \"zdrowotnie\" to dobierze mi inne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka2809...Wiesz co, może podaj mi mejla na gadu to ja Ci wyślę...Bo nie mam linka do tego tylko mam normalnie na kompie! lg602058...W ciągu 3 PIERWSZYCH MIESIęCY może być różnie, bo organizm się przyzwyczaja, więc to może być normalne, że dostaniesz później niż miałaś ostatnio!!! Wcale tak nie musi być, że zawsze będziesz mieć tego samego dnia...Masz na to 7 dni przerwy...Ja tabsy biorę rok i mam okres 4 dnia rano, a nieraz się zdarza, że mam 3 dnia wieczorem! Przestrzegasz \"zasad\" jak piszesz, więc nie przejmuj się na zapas:)Będzie okej;) Mała 00...A co masz napisane w ulotce!?...Ja zażywam Cilest i u mnie w ulotce mam napisane, że nawet jak mam jeszcze krwawienie to mam zacząć kolejne opakowanie w ten dzień co powinnam...Pierwszą w życiu tabsę wzięłam w czwartek, więc nawet jak mi się krwawienie utrzymuje to i tak biorę następne opakowanie w czwartek...Ale sprawdź co masz napisane w ulotce...Bo Twój lek od Cilestu może się różnić pod tym względem na przykład, więc lepiej sprawdź;) Yooo...Masz napisane w ulotce(U mnie w ulotce - Cilest - jest napisane coś na ten temat)...Jeśli chodzi o inne tabletki to musisz poczytać w ulotce czy są jakieś przeciwskazania, albo zapytać lekarza ginekologa! koścista...Mnie się wydaje, że Ci przejdzie;)A co do krost to nie wiem co i jak...Mnie się bóle zmniejszyły od 1 opakowania(czyli od razu), a co do nieregularności też od razu:) florus...Po co chcesz zmienić!?...Jeśli dobrze na Ciebie działają to ja nie widzę powodu...Tylko Twój organizm na tym ucierpi...Albo zwariuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że tez 7 dni. moze przekręc do gina i zapytaj ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radze zawsze zabezpieczac sie te 7 dni niezaleznie od tego czy antybiotyk przyjmuje sie krótko- tak dla własnego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841...Ja bym się pewnie zabezpieczała 7 dni, nawet przy braniu antybiotyku przez 4 dni...Wolałabym dłużej, żeby mieć większą pewność:)A potem bez schizów;) A w jakim województwie mieszkasz!?Bo u mnie też pada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
hehe dziewczynki... ile tu sie zmienilo od mojego ostatniego pobytu tutaj :D cleo :) niewazne jak dlugo bierzesz antybiotyk, zawsze po nim trzeba sie zabezpieczac przez siedem dni :) tak przynajmniej twierdzi moja mama... ja chyba tylko na poczatku brania tabsow bralam antybiotyk... a tak to sie wystrzegam jak moge... :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×