Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Elo, elo... Maleńkka...Aha, czaje:)No to powiedz mu, że chcesz takie imiona... arnianka...Jeszcze nie...A które to opakowanie!? kaaaaaaooooooola...Dziewczyno nie miał wytrysku, to skąd Ty chcesz mieć ciążę!?Dokładnie to pytanie brzmi jakbyś miała 3 lata... Najpier piszesz, że tylko petting, a teraz piszesz, że członek wszedł...To ja już nic nie kumam... A i jeszcze jedno...Czy Ty w ogóle bierzesz tabletki!? o Qrwa...Na każdą działają inaczej...Mówią, że jest takie ryzyko, ale to zależy od jakiś innych czynników, wątpie, że od tabsów...Każdy tylko na to patrzy, nie bierze pod uwagę możliwych powodów... GRuguchNA...Jeśli brałaś o stałej porze, nie zapomniałaś o żadnej, nie miałaś wymiotów, biegunki, nie zażywałaś jednocześnie jakiś leków obniżających skuteczność to ciąża jest wykluczona w 99,9%...:) fistik...Mama Twoja się po prostu martwi... M tv...Pójdź do gina i powiedź, że masz Diane na pryszcze i czy możesz się nimi zabezpieczać...Zrobi Ci badania wszystkie i powie co i jak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
Bo mój gin dal mi skierowanie na testosteron i jeszcze coś, ale ja zaczęłam już brać tabsy! A poza tym to ten lekarz powiedział że jak chcę to mogę przyjść do niej z wynikami....... o właśnie jak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
a teraz niestety jej nie ma bo ma urlop,a ja muszę dojechac do nij 230 km! Bo w domu jestem średnio raz wmiesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
moniak- no czytałam,ale czytałam też wasze wypowiedzi i innych na tym forum i zgłupiałam. Bo powizycie u ginekologa byłam przeświadczona o tym że tabletki (dobrze stosowane) zabezpieczą mnie przed niechciana ciążą i że nie będe musiała sie niczym przejmować. A któraś napisała mi że Diana to tabsy lecznicze a zabezpieczają PRZYOKAZJI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
fistik- czyli dopuki nie zrobię badań to muszę się dodatkowo zabezpieczyć?? Tylko że ja już biorę i stężenie hormonów chyba jest inne niż dawniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo faktycznie, diane to przede wszystkimpreparat leczniczy a działanie antykoncepcyjne to jego skutek uboczny, ale wiele dziewczyn stosuje diane przez lata i zabezpieczenie sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
zaczęłam wczoraj, wzięłam 1 tabletkę, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
aaaaaaaaaaa- jesteś tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Maleńkka - Po pierwsze bardzo go kocham, właśnie boję się tego, że ten związek może nie przetrwać czasu i odległości ... :( Jeśli chodzi o ten pierwszy raz to nie bede żałowała tego ... czuje, że to jest ten JEDYNY, to właśnie z nim pragne to przeżyć ! Boję się tylkoo jak po tym wszystkim tzn. jak on wyjedzie (wyjeżdża 20 sierpnia) jaka bedzie moja reakcja, boje się, że strasznie to zniose, ja się od niego uzależniłam ... :( Wiem, że nie bedzie łatwo, ale wiem też, że nie bede żałowała ! aaaaa - tak chodzi o "pierwszy raz", niby chce i wiem, ze to ON ale co ja potem zrobie jak on wyjedzie a nie dlugo to nastąpi ... :( Sama się w tym wszystkim gubieee ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M tv ja chyba nie rozumiem o czym ty rozmawiasz.. przed czym ty sie chcesz dodatkowo zabezpieczac?? bo zmeinilas tabsy?? nie musisz sie dodatkowo zabezpieczac gdy nie mialas zadnych dolegliwosci typu wymioty rozwolnienie czy niedokladnosc do ok 12 h w braniu tabsow.... hmm ja slyszalam ze diane sa tabletkami leczniczymi.. sama biore diane ... i ze skutkiem ubocznym jest antykoncepcja ale diane ma duzo hormonow i ta antykoncepcja tak czy inaczej dziala ... to sa mocne tabsy ;] wiec czemu maja byc mniej skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
hej:)mam pytanko ile moga trwac plamienia jak zaczelam dopiero tydzien brac tabletki to od pozotku jak sie pojawil okres to tak samo mam...malo i taki kolor jakby krew z brazowym:/ ile ja to moge miec czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
o kurcze...mam nadzieje ze pozniej sie wyrowna. jeszce cos napisze....wzielam wczoraj o godzine pozniej niz zwylke tabletke i poznije po 2 godz sie kochalam to chyba nic sie nie stanie cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stało, tabletek nie trzeba brac co do godziny, wystarczy codziennie o tej samej porze rano lub wieczorem i nie ma znaczenia czy to bedzie 8 rano czy 11, ważne, że rano a plamienia na pewno miną przy drugim opakowaniu, wiem co czujesz to uciążliwe, ja przy pierwszym opakowaniu krwawilam 26 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
no to jak u mnie jest dopiero 7 dzien wiec poczekam i zobacze ile to bedzie trwalo...moze jeszcze z pare dni..a moze kilka tygodni. Moniak a okres juz masz regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewnie, biore rok i zawsze mam tego samego dnia. dwa razy miałam taką sytuacje, że skonczyłam opakowanie dzien wcześniej dlatego dni tygodnia zmieniały mi sie, na początku miałam we wtorki, potem w poniedziałki a teraz mam w niedziele (wlasnie dzis dostalam) ale zawsze jest to piąty dzień przerwy aha moge Ci poradzić żebys piła wapno takie do rozpuszczania w wodzie, bez witaminy C. kosztuje w aptece pare złotych, u mnie po paru dniach picia raz do dwóch razy dziennie złagodziło plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asisisiisisisaaaaaaaa
dziewczyny, napiszcie mi , bralyscie pierwsza tabletke w zyciu, i po ilu dniach skonczyl sie wam okres? bo mi sie wzmocnil. to 3dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
ooo dzieku za rade no bo ile to mozna krwawic..zelaza sie pozbede za duzo:P hihi... moze i ja bede miala tak rowniutko jak Ty, tyle ze bierzemy inne tabletki ale moze to nie bedzie robic roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez dosłownie nad Tobą kilka postów tłumacze dziewczynie, że krwawienia mogą sie utrzymywać cale opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula 18- myśle że tez bedziesz miała w ten sam dzien, wiekszosc dziewczyn tak ma :) moze Ci sie przesunąć troche np. zawsze bedziesz dostawać rano, a raz dostaniesz dzien wcześniej wieczorem, ale na pewno krwawienia bedą regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRubuchNA
aaaaaaaaaaaaaaaa jesteś WIELKA!!! dzięki serdecxzne!!! brałam regularnie raz zapomnialam ale stosowalam przez 7 dni dodatkowe zabezpieczenia bo tak pisze na ulotce a tak 9zawsze o stałej porze pozdrawiam serdecznie was wszystkie jak to dobrze że takie stony istnieją pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja to nawet po roku brania dostawalam regularnie co do dnia i praktycznie co do godziny:) a dzis jestem przy 6 tabletce po przerwie 2 miesiecznej i do dzis mi sie okres nie skonczyl:O o prawda malo jest ale jest:O ale jak wczesniej bralam tabsy to nie mialam krwawien przez caly miesiac i mam nadzieje ze teraz tez tak nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam okres! Mimo, że nie stresowałam się tym tak bardzo, teraz chyba odetchnęłam z ulgą. :) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
fistik- chodzi mi o to że czytałam te wasze wypowiedzi i wydedukowałam że wyrobiłyście badania i na podstawie badań miałyście dobierane tabsy( tylko tu jest tak napisane jakby inne niż te przepisane miały mniejszą skuteczność "bo to zależy od organizmu") a ja nie miałam Diany przepisanej na antykoncepcje! Dlatego zapytałam o dodatkowe zabezpieczenie zanim nie zrobie jeszcze jakiś badań na poziom hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:)❤️ M tv...Ale chodzi mi o to, czy od 1 dnia okresu!?Nie mogłam już odpisać wcześniej, bo ustawkę miałam z kochanie:):D Ewusek...Jeśli to czujesz, że to z nim chcesz to przeżyć to cudownie...Możesz to strasznie znieść, bo poza wszytskim ważnym, seks(przynajmniej w przypadku mojego zwiażku)bardzo łączy...Po prostu związek staje się pełniejszy...Nie wiem dziewczyny, chyba mam z tym rację:)... Kasiula18...Może trwać nawet całe 1 opakowanie...+ kolejne krwawienie... Nic kompletnie się nie martw...Antykocepcja zachowana:) moniak...Też dostaje w niedzielę rano:)Kilka razy doastłam w sobotę w nocy... Asisisiisisisaaaaaaaa...O ile dobrze pamiętam to miałam go 5 dni, potem zero, nie miałam dodatkowych plamień;) GRubuchNA...Dzieki:D:D:D Figaa...Ja po pierwszym opakowaniu już miałam regularnie...Zawsze późno w sobotę, po kilku mieszkach miałam w niedziele rano:)I tak mam do dzisiaj:) Może Ci się skończą niebawem... arnianka...No to luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
no tak od pierwszego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×