Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość madzienka253
zajmuje sie przeróbką zdjeć ich fotomontażem i retuszem szybkie wykonanie i tanie 4 zł/sztuka na każda okazje :P moja galeria http://fotomadziamontaz.fotosik.pl/ pisz fotomadzia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore tabletki antykoncepcyje od dwoch miesiecy, po pierwszym opakowaniu dostalam normalnie okresu, teraz biore drugie opakowanie tabletek, w 18 dniu mojego cyklu dostalam okres i nie wiem co mam zrobic bo nie dokonczylam drugiego opakowania tabletek czy brac je do konca czy przestac>?przydarzylo mi sie to po raz pierwszy i nie wiem co robic?miala z was ktoras taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz dalej i nie martw sie antykoncepcja jest zachowaana, przy pierwszych 3 opakowaniach mogą byc takie rewolucje, ale jesli to sie powtórzy to znaczy ze potrzebujesz mocniejszych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola_ny...tak, mozesz brac dalej tabsy, jak juz wczesniej wspomniala moniak....antykoncepcja jest zchowana nadal, a jak mowisz to 2 opakowanie to roznie to bywa..zanim organizm sie przyzwyczai to trzeb aczasu , te 3 miesiace, a nawet i dluzej do pol roku....wiec glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem w kropce...Ja w ogóle nie mam pytań do tego co Ty zrobiłaś...Heh, pomyśł miałaś nie z tej ziemii... Przecież tabletki to nie witaminy, że możesz sobie brać kiedy chcesz:o...Byłaś u lekarza!?Miałaś badania w ogóle... Ty po prostu zrobiłaś sobie tak dla zabawy przesunięcie okresu:oTak się nie robi, bo to nie są zwykłe tabletki... ola_ny...Brać je do końca normalnie...Jesteś w czasie 3 pierwszych mieszków, może być różnie w tym czasie...Powinnaś o tym wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem w kropce...Ty po prostu zaczęłać brać te tabsy 5 dni przed okresem...To znaczy wzięłaś 5 tabletek i potem szóstą jako pierwszą:o...To nie byłaś zabezpieczona moja droga...Zabezpieczonym się jest jeśli pierwszą tabletkę przyjmie się wraz z pierwszym dniem okresu, a nie 5 dni przed... Chyba, że ja to jakoś źle zrozumiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już jestem w kropce
przypuśćmy że miałam dostać okres 20 ale mi ten temin nie pasował więc 5 dni przed okresem wziełam tabsy i piłam je do 20 .odstawiłam je ażeby pojawił mi się okres ,on rozpoczął się trzy dni po odstawieniu ,kiedy wystąpiło krwawienie wziełam tabletkę już w celu antykoncepcji.20 miałam wesele i nie chciało mi się z ciocią na nie jechać dlatego tak postąpiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ już jestem w kropce...O rany dziewczyno, ręce opadają!!!!!Tak nie można robić!!!Byłaś u lekarza na rozmowie i badaniach!?Jeśli byłaś to on powiedział Ci, że masz wziąć w naturalny pierwszy dzień okresu, a nie tak, że Ty ten pierwszy dzień jak Tobie się zachce sama stworzysz, bo miałaś wesele!!!:oLekarz by nawet pewnie nie wpadł na to, że ktoś tak wymyśli, bo to bardzo średni sposób, pierwszy raz się spotykam z czymś takim...Bo to bardzo mało odpowiedzialne, brać sobie tabletki ANTYKONCEPCYJNE w taki sposób...Już widze jak Twój organizm szaleje od takiej kombinacji... A ile masz lat jeśli mogę wiedzieć!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod znakiem zapytania...
ehh dziewczyny pozmocie.. niedawno zaczelam brac tabletki microgynum 21.. wzielam pierwsza z 1 dniem okresu..a 3 kochalam sie z moim chlopakiem.. ale na ulotce napisane jest ze tabletki dzialaja juz od 1... ale boje sie teraz ze moglam zajsć w ciąże.. i nie wiem co robic. :|:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod znakiem zapytania......Biorąc tabletki anty zawsze musisz sugerować się ulotką:)Większość kobiet nie zabezpiecza się dodatkowo od 1 tabletki i nie są mamusiami do tej pory...Więc nie masz się czym martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod znakiem zapytania..., jeśli zaczęłaś brać tabletki w pierwszy dzień okresu i brałaś je dziennie o tej samej porze, to jesteś zabezpieczona. Wiem co czujesz, niedawno miałam podobnie. Nie stresuj się, tylko im zaufaj, naprawdę. Bierz regularnie tabletki, unikaj wymiotów i dziurawca. Biegunka też niewskazana. ;) Ciesz się chłopakiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już jestem w kropce
w lutym skończyłam 18,a postąpiłam tak po 20 miałam wesele i jakoś słabo wyobrażałam sobie srebrną sukienkę i okres.Ale tu już nie chodzi o to co zrobiłam ale o to czy ujestem zabezpieczona to mnie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem w kropce .....no dobra zrobilas jak chciałas...wogole tez sie dziwie tylko potem nie wchodz na forum i nie pytaj sie..... dlaczego sie zle czujesz..dlaczego..masz plamienia..... bo na własne zyczenie ....mieszasz w organizmie....i jesli bedziesz sie tragicznie..czuła....spojrz na opakowanie tabletek i usmiechnij sie do nich....;/;/;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już jestem w kropce
a tak się składa że zadnych plamień ani bólów nie mam na twoje nieszczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem w kropce ===> tabletek sie do kurwy nędzy NIE PIJE tylko się je ZAŻYWA !!!!!!!!! :O :O Boże ludzie nauczcie sie pisać może co ? :O :O pozatym gratuluję pomysłowości :O :O a teraz czekaj na konsekwencje tego co zrobiłaś i zgadzam sie z poprzedniczkami, że mądre to nijak nie było 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem w kropce...No przy 1 opakowaniu zapewnie nie byłaś zabezpieczona, więc jeśli się nie zabezpieczałaś dodatkowo to nie zdziw się za jakiś czas, że brzusio Ci rośnie...A teraz to powinnaś już być zabezpieczona, ale na bank to nie wiem, bo takiej sytuacji nikt nie opisał w ulotce, bo tak się nie robi... teoria...Spotkałaś sie kiedykolwiek z czymś takim!?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już jestem w kropce
dzieki wam umiecie podnieść człowieka na duchu a poza tym wy równierz nie lepsze jesteście bo jak poczytam co piszecie to czasem zwijać się ze śmiechu można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem w kropce ...no słuchaj jesli jestes juz na tyle dorosła...i \"odpowiedzialna\" aby brac tabletki...to ....... mi poprostu jets brak słow...na to.,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa ==> w życiu :O no ale niektóre myślą, że tabletki anty to cukierki i można je garściami zjadać bo im tak wygodnie :O dlatego uważam, że powinno się testy na IQ robić przed wypisaniem recepty :classic_cool: już jestem w kropce ---> no raczej, że lepsze nie jesteśmy bo po pierwsze nie pijemy tabletek anty a po drugie stosujemy się do zaleceń ulotki :O więc Ty bijesz nas na głowę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem w kropce------> pij sobie dalej te swoje tabletki i znikaj! moze zmien sobie nick na....Juz jestemw ciazy:D:D:D:D:D:D:D a my sie zwijamy ze smiechu po tym jak przeczytalysmy co ty zrobilas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym jak mamy cie podniesc na duchu? moze tak: juz jestem w kropce-----> bardzo madrze zrobilas, zadna z nas nie wpadla by na taki swietny pomysl. A co do zabezpieczenia to oczywiscie bylas juz zabezpieczona podczas tych 5 tabletek i pozniej w czasie okresu i pozniej przez caly miesiac, wiec naprawde nie masz sie czym przejmowac. Tabletki to sa witaminki wiec mozna je brac kiedy sie chce ile sie chce i bez zdnych skutkow ubocznych. podniesiona na duchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wytlumaczcie mi prsze jak sie pije tabletki? :classic_cool: juz raz to gdzies slyszalam ze ktos pil tabletki, Teorka chyba u nas na topiku to bylo kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem w kropce...No sory, ale jak ja mam Ciebie podnosić na duchu i mówić, że byłaś zabezpieczona jak nie byłaś...A po drugie, to ja nie pisze tu głupot nigdy, bo pisze wszystko z ulotki lub z doświadczeń, nie mam sobie absolutnie nic do zarzucenia...A paśc można ze śmiechu(albo właśnie wręcz odwrotnie-się załamać), jak się czyta takie rzeczy ja Ty robisz...Nikt tu aż takiej głupoty nie wymyślił... teoria...Hehe, no racja, testy byłyby okej:P Figaa...No u mnie na topiku chyba też było coś takiego, ale dziewczyna była spoko i poprawiła się od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa......wydaje mi sie ze trzeba je rozpuscic w ...soku.....albo piwie...i wypic....... hehe...pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figusia no u nas też jakaś piła :O :O ej normalnie czasami to mi ręce opadaja :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam was wyżej
ale przypomnijcie,bo jestem po 8- letniej przerwie.pierwszą pigułkę bierze się w pierwszy dzień okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×