Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość sleepingpill
tak se czytalam dopiero dzis po przednie strony bo mnie nie było i tak se patrze ze naprawde picie tabsow to chyba fajna sprawa moze sprobuje bo w sumie nie lubie łykac tabletek hehe a tak poza tym po jakim czasie brania tabletek powinno robic sie kontorol no i odstawienie na chociaz miesiac? ________________________________________________ faceta mi dzis do wojska zabrali:( co ja biedna sama poczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy nowych generacjach tabsow raczej sie nie robi przerw bo to tylko rozwala równowage w organizmie, a juz na pewno nie przerwa sie na miesiąc, conajmniej 3-6 miesięcy kontrol raz na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Choroba miesiac mnie tu nie bylo... zakladek sie narobilo a narobilo... a pytania sa ciagne te same... ;| dziewczyny kurcze jak chcecie sie czegos dowiedziec... to najpierw zanim zadacie pytanie to przeczytajcie forum! jezeli akurat na nie traficie. Nie mowie ze dokladnie od deski do deski 120 stron ale ak rzucic okiem i napewno znajdziecie juz odpowiedz na swoje pytanie... :) aaaaaa ze starych tylko Ty sie tu utrzymalas czy jak? :D pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
sleepingpill nie odstawia sie tabletek na miesiac. conajmniej trzy miesiace... a co ile sie powinno odstawiac... sa rozne zdania na ten temat... niektorzy mowiac ze co pol, rok albo co dwa albo co trzy lata a niektorzy mowia ze w ogole nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sierpniu wyjeżdzam z Ukochanym na wakcje...Wyjazd mam mieć w środe, a krwawienie z odstwienia poniedziałek-wtorek. Czyli na sam wyjazd okres ;/. I tak się zastanawiam żeby nie brać ostatnich 2 tablete i zrobić zamiast 7 dniowej 5 dniową przewę. Zastanawiam sie czy bedę wtedy zabezpieczona i czy to nie wpłynie nikeorzystnie na mój organizm? Branie 2 opakowań bez przerwy odpada bo nie chce mieć plamień. Czy lepiej nic nie kombinawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita85
Moim zdaniem t totalna głupota. Zupełnie rozregulujesz sobie rganizm. Lepiej będzie jak poprostu nie zrobisz sobie przerwy! Biore regulon i jak prawie każdej z nas, mi też wypadał okres nie po mojej myśli. Na szczęściej wcześniej się zorientowałam i poprostu ominęłam jeden tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
czesć! nie spotkałam się nigdzie z odpowiedzią co robić,kiedy myslalam,że nie wziełam tabletki i szybko wzięłam nastepną.Po jakims czasie przygladajac sie uwaznie opakowaniu okazało się ,że wzięlam tę drugą niepotrzebnie.Wziełam więc 21 tabl przez 20 dni i wszystko mi sie przesunęło o jesen dzien,ale czy to ma jakiś wpływ na skuteczność?z góry dziekuje za ewentualne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wzięcie dwóch tabsów jednego dnia nie wpływa na skutecznosc, jedyna konsekwencja to przesunięcie cyklu o jeden dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
ale cykl tez sie skrócił trwając 27 dni czy to ma jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bedzie ok, ja dwa razy miałam taką sytuacje że skonczyłam opakowanie dzien wcześniej, okresu dostałam normalnie tego samego dnia przerwy co zwykle i po prostu musiałam pamietać by wziąć tabsa z nowej paczki dzien wcześniej niz zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
no to ok dzieki , pozdrawiam i zycze miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editka...
Hej dziewczyny...mam pytanko. Chciałabym się dowiedzieć czy tabletki anty... mogą spowodować że będę niepłodna lub czy przez nie w przyszłości dziecko może urodzić się chore?? Pytam bo zastanawiam się nad tym czy zacząć brać tabletki a czytałam gdzieś że takie coś może wystąpić. Chcę byc bardziej bezpieczna i się nie schizować kiedy mi się okres spóźnia:/ doradźcie...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki nie wpływaja na późniejszą płodność ani na płód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katama
Mam pytanie, czy od tabletek antykoncepcyjnych sie tyje, bo tak słyszalam od kilku osób i troche sie tego obawiam, bo nie chcialabym aby to wpłynelo jakos na moja figure, bo i tak juz nie jest za dobra...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editka...
czyli gdybym zdecydowała sie na tabletki to możemy być z chłopakiem zupełnie spokojni o cokolwiek? rozumiem że doradzacie mi tabletki jak najbardziej tak?:) dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editka.., ja zdecydowanie doradzam. Można sobie pozwolić na spontaniczność, jak już wcześniek moniak zauważyła. Należy brać regularnie i cieszyć się miłością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editka...
to fajnie:) dzieki wam jestem spokojniejsza:) kochane jesteście:) a jeszcze takie pytanko: czy jesli tabletki kosztuja np 11 zl. to maja gorsze dzialanie niz takie co kosztują np.25 zł lub wiecej? wiem ze to moze glupie ale po prostu chce miec pewnosc jesli zdecyduje sie na tabletki:) nie chcialabym wpasc tym bardziej ze bylabym dlugo z tym sama bo moj facet jest w woju:( i spedzi tam jeszcze pól roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie są tak samo skuteczne, niektóre są po prostu refundowane i dlatego takie tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editka...
to spoko:) dzieki dziewczyny:* jak co to wiem do kogo sie zwrocić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
wczensiej mialam przerwe 5 miechow od tabsow...teraz znof 5 biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallllllkoa
Dziewczyny nie wiem co się dzieje. Skończyłam opakowania tabletek anty- Micogron 21. Teraz miałam przerwę 7 dniową a w trakcie jej nie wystąpił u mnie okres :( co może być przyczyną? brałam regularnie tabletki. Zawsze Pierwszego dnia tej przerwy 7 dniowej występował u mnie okres. A teraz minęło 7 dni i nic :( Miałyście tak? co to może oznaczać? jestem w ciąży? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz cale 7 dni na dostanie krwawienia.......jesli to Twoj pierwsze,drugie lub trzecie opakowanie to tak się może zdarzyć. ale jeśli nie to udaj się do lekarza.....poza tym pierwszy raz się spotykam że ktoś ma okes w pierwszy dzień po odstawieniu przecie to troche dziwne jak na mmnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo sleepingpill...Mnie lekarz powiedział, że najlepiej jest nie robić w ogóle przerwy...Bo się miesza w organiźmie... moniak...Najpierw piszesz, że się nie robi przerw, a potem masz napisane kontrol raz na rok...To jak to!? solidnykopniak...Siemka🖐️ Albo niech se taka osóbka naciśnie na klawiaturze Ctrl i f i wpisze na pasku kluczowe słówko na każdej srtonie i finito:) No powiem Ci, że chyba tylko ja zostałam:)Wszystkie nasze stare dziołchy gdzieś wywiało;) Maleńkka...Ja tam nie kombinuję, więc nie wiem...Ale wiem, że to może wpłynąć niekorzystnie na Twój organizm...Najlepiej nie kombinuj...Heh seks w okres nie jest taki okropny;) Anita85...Ale ona nie chce mieć plamień... liom...Nie ma żadnego wpływu na skuteczność...Nie masz się czym martwić... Editka...Gdyby było takie ryzyko i jakieś statystyki by na to wskazywały, to nie sprzedawaliby tabletek anty...Możecie być spokojni...Ja też chcę mieć dziecko w przyszłości, bez dzidzi nie wyobrażam sobie przyszłego życia...Nie ma tabsów lepszych i gorszych, ceną różnią się ze względu na to, że niektóre są refundowane...Po co by istniały te niby mniej skuteczne...Przecież to by nie miało sensu... katama...Nie tyje się bezpośrednio od tabletek...Tabsy powodują większy apetyt i to tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz...Jedyna co może Cię \"powiększyć\", to zatrzymywanie się wody w organiźmie... Kallllllkoa...Jesteś przy którym opakowaniu!?Przez 3 pierwsze mogą się dziać różne rzeczy...Możliwe, że nie dostałaś okresu...W którym dniu przerwy obecnie jesteś!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxLILUŚxx
mam takie pytanie...bo jestem jeszcze mloda,nie bralam tabletek...musze isc do lekarza zeby mi je przepisal?? i czy od tego sie tyje?? bo nie wiem i mam dużo wątpliwości :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz isc do lekarza bo to on wybiera które tabsy bedą odpowiednie, poza tym wszystkie są na recepte tabletki mogą zatrzymać wode w organizmie ale na pewno ni przytyjesz niewiadomo ile po nich, moja waga ani drgneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxLILUŚxx...Musisz mieć badania u lekarza i rozmowę:)Żeby lekarz mógł stwierdzić jakie tabletki do Ciebie pasują...Pisałam o tym wyżej czy się tyje...Nie tyje się bezpośrednio od tabletek...Tabsy powodują większy apetyt i to tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz...Jedyna co może Cię \"powiększyć\", to zatrzymywanie się wody w organiźmie... Ja osobiście też nie przytyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga9999
Witam. Za tydzień mam urop. I okres w czasie :( o ile mogę przedłużyć przyjmowanie tabletek żeby opóźnić okres. Czy tydzień to nie za dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata.....
Do trzech miesięcy można nie robić przerw, ale ja ostatnio jak chciałąm przesunąć okres to niestety dostałam, pomimo,że brałam bez przerwy tabletki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calabria5
Hej:) Jak ja musiałam przesunąć okres, to po prostu nie zrobilam przerwy 7dniowej. Po skończeniu opakowania, od razu zaczęłam nowe. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Czytałam na róznych forach wypowiedzi dziewczyn i spotkałam się z drugą teorią: Podobno można też po 2 tygodniach przerwać. W takim wypadku automatycznie dostajesz okres i po 7 dniach przerwy zaczynasz nowe opakowanie. Tylko autorka podkreślała tam, że dużo zależy tez od rodzaju tabletek i zawartej w nich dawki hormonow. Ja biore regulon, więc mogę sobie pozwolić na pominięcie jednej miesiączki, przy mocniejszych tabletkach(które zdecydowanie silniej wpływają na twój organizm- podobno nie powinno się tak robić, bo organizm musi się zregenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×