Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Aga9999...Nie rób 7 - dniowej przerwy... Agata........To dziwnie...Ja to bym się na bank nie zdobyła na to, żeby nie robić 3 mieskzi przerwy...Już widzę to szaleństwo organizmu... Calabria5...Bałabym się tak kombinować, bo mogą być plamienia później:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie będę nic kombinować najwyzej będę latać po górach z tamponami ;/ Mojego chłopaka okres nawet podnieca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calabria5
Tak jest napewno najbezpieczniej!:) Tylko ja nie potrafie się przemóc jak mam okres, wolałam zaryzykować nie robiąc przerwy.Na szczescie wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńkka...Hehe, no widzisz...Dacie radę i z okresikiem:) Calabria5...Znaczy mnie chodzi o ten drugi sposób co napisałaś(nie zwykłe pominięcie miesiączki), że bym tak nie kombinowała...:) A Ty piszesz, że nie potrafisz się przemóc co do kochania w okres, tak!?...Jeśli o to Ci chodzi, to ja też tak miałam, bo się dziwnie czułam ze względu na mojego chłopaka, że to niemiłe i w ogóle sama wiesz...Ale jak mi mój misko powiedział, że mu to nie przeszkadza to już zmieniłam zdanie, tym bardziej, że nie za często mieliśmy możliwość na kochanie ze względu na miejsce...Więc jeśli okazja się zdarzyła w czasie okresu to sama rozumiesz...Trzeba było to wykorzystac;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod znakiem zapytania..
znow mam problem... powiedzcie mi czemu odkad biore proszki too na majtkach mam dziwne opławy... ?? :( bez wkladek sie nie obejdzie..a krepuje mnie to w sumie..jak mamy sie kochac z chlopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod znakiem zapytania.....Jakie proszki!?...I nie opławy tylko upławy...Dla mnie i mojego chłopaka to nie problem kochać się jeśli mam plamienia po okresie czy nawet sam okres, więc nieiwem co Ci doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod znakiem zapytania..
no dla mojego chlopaka to tez nie problemm kochalismy sie nawet przy okresie:) biore dopiero pierwsze opakowanie microgynum 21 .. no i wlasnie mam cos takiego jak by okres ale takie bardziej braazowe to jest nie mam pojecia co to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod znakiem zapytania.....Jakbyś choć raz rzeczytała ulotkę to byś wiedziała...To są plamienia...W czasie 3 pierwszych miesięcy organizm się przyzwyczaja do tabsów, więc dzieją się różne rzeczy, w tym właśnie plamienia...Ja osobiście nie miałam, ale bardzo często się to zdarza, więc to normalne...Tym bardziej, że jest w ulotce...Przeczytaj dokładnie, a zobaczysz wszystko co i jak:)Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
czesć! ja miałam jeszcze taki przypadek,że dostałam okres kiedy zostały mi jescze trzy tabsy! to nie były plamienia choć generalanie nie mam tez charakterystycznego okresu w którym leje sie krew;zwykłe wkładki w zupełnosci starczą. co wy na to? albo co ty na to aaaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIOM a ktore to opakowanie? jesli 1, 2 lub 3 to to jest normalne i aaaaa napisala o tym wyzej, jesli juz jakis czas bierzesz tabletki to skonsuluj sie z lekarzem, no chyba ze pamietasz ze moze przez przypadek zapomnialas tabletki ostatnio? No jestem, nie bylo mnie dwa dni bo nie moglam znalezc topiku :O alebo slepa bylam albo sama nie wiem a skasowalam go przez przypadek z zakladek. Moje spostrzezenia , jesli przycodzi tu ktos z zapytaniem to powinien przeczytac ostatnie zalozmy 3-4 kartki i wiekszosc osob znalazlo by odpowiedzi na swoje pytania:D dziewczyny 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liom...Przy którym jesteś opakowaniu... Figaa...Heh, to samo pytanie zadałam:) Ja sobie zapisałam w dokumentach linka, żeby zawsze móc wejść:)Albo wpisuję w google tabletki antykoncepcyjne i wyskakuje tam w linkach kafeteria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
hej dziewczyny...ale wpadlam chyba..aaaaaaaa wez mi doradz bo wczoraj wzielam o 21 tabsa a wczesniej 2 piwa wypilam ale nie bylo mi po nich nic tam takiego wiec pozniej gdzies ok 22-23 kochalam sie do konca ze swoim a dzisiaj rano mam rozwolnienie.....:(:(:( czy teraz powinnam sie martwic dopiero ? i wziac jak najszybciej tabletke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie musisz brac tabletki, bo wchłanianie trwa 4 godziny czyli wchłoniły Ci sie ok 1 w nocy. a rozwolnienie miałąś rano czyli jesteś zabepieczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraaAA..
hej mam takie pytanie czy tabletki antykoncepcyjne działaja 24 godz. na dobe przy regularnym braniu wieczorem ,czy moze lepiej brac je rano?? z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
miraaAA.. -------- 24h/ dobe, 7 dni w tyogodniu:-) gdyby tak nie było to połowa dziewczyn tutaj byłaby w ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miraaAA..No pewnie, że działają 24 na dobę, przy regularnym braniu i wieczorem i rano i w nocy, kiedykolwiek...Jak sobie wyobrażasz jakby było inaczej!?!?!?Nie ma znaczenia kiedy bierzesz, musisz tylko zawsze o tej samej porze!!! Nie kumam jakie to miałoby mieć znaczenie...Skoro brałabyś rano, to zawsze rano i zawsze byłoby to 24h, jak będziesz brała wieczorem, to zawsze wieczorem i też zawsze to będą 24h...Więc nie iwem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna..
kochane kobietki...ja znow zaczelam brac tabletki..jestem przy 14... bralam jakies pol roku temu przez kilka miesiecy..potem przestalam bo rozstalam sie z facetem... teraz znow biore...te same co wczensiej harmonet i wcze4nsije nie mialam zadnych problemow..tzw plamien...a teraz...ciagnie sie to za mna i ciganie..:( wiecnzy okres..nie wiem czy to normlane..? skoro wczesniej tego nie bylo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to pierwsze opakowanie po dłuższej przerwie, to tak - to normalne. Może się ciągnąć przez pierwsze 3 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna, to normalne, mimo ze wczesniej nie wystepowalo. Ja raz robilam przerwe i przy pierwszym braniu tabsow zero skutkow ubocznych przy drugim zaczynaniu tak samo a teraz zaczelam trzeci raz, po 2 miesiecznej przerwie i i okres mialam przez 8 dni (pod koniec juz lamienia ( a ja wczesniej mialam gora 5 dni) co niegdy wczesniej sie nie zadrzylo, ale to naprawde normalne jest. A wiecie co? Moim zdaniem co lekarz to inna opinia, ja mojego pytalm kiedy powinnam zroic przerwe to powiedzial ze raz na rok, przez jeden misiac. Ja tez chcialam zrobic przerwe bo juz po kilkunastu opakowaniach (dokladnie bralam chyba 14 miesiecy pod rzad) bolal mnie coraz bardziej brzuch przy @ (zanim zaczelam brac tabsy mialam bardzo bolesene miesieczaki) a na poczatku brania nawet nie czulam bólu. No i ciekawe jak bedzie teraz po tej przerwie, czy bedzie bardzo bolalo czy znow mniej. No a w koncu zrobilam sobie dwa miesiaca przwrwy jakos tak wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takk i moze wystepowac do 3 opakowania , jesli dalej wystepuje trzeba sie udac do gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
ja juz schizuje chyba ale wydaje mi sie ze to ze przytylam i brzuszek z deka mi sie powiekszyl to wina ciazy... hrhr idzie zwariowac , chyba nie moge moze przyjac faktu ze po prostu przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 👄 sleepingpill nie panikuj......przypomina mi się to jak ja na początku brania tabsów co by się nie działo to ciąża...a po co odrazu wszystko na ta biedną ciąże zwalać,czemu nie szukać przyczyn w innych rzeczach..... co do nie robienia przerwy, ja raz wzięlam odrazu drugie opakowanie i tydzien przed koncem tego drugiego opakowania dostałam @ ktory trwal do konca przerwy 7dmio dniowej.........potem dostałam taką książeczke odnośnie Cilestu(bo takowe tabsy biore) i tam bylo napisane że jeśli chce przesunąć okres to mam nie robić 7dmio dniowej przewy i jeść dalej tabsy tyle dni o ile chce przesunąć okres,więc tak zrobilam bez przerwy z następnego opakowania wyjadlam 8tabletek i odstawiłam no i dostałam okresior tak jak powinnam na 4 dzień po odstawieniu...........i jest ok. lekarz te ż mówi że tak można ale chyba nie ze wszystkimi pigułkami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill brzuszek to zdaje sie wydac kolo 4-5 miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
wiecie laski,że ja nie pamietam od kiedy biore tabsy, wiem,że w tym roku ale dokładny miesiąć? ale wydaje mi się,że ta historia z okresem przed skończeniem tabsów miała miejsce gdzies przy 5 opakowaniu.Wkurza mnie to,że nie pamietam takich rzeczy.Kiedys pisałam pamietnik, dziennik i zaznaczało sie mniej wazne sytuacje a teraz im starsza tym coraz bardziej uposledzona...chyba sie załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA222
HEH PRAWDA ZE TABLETKI TO SUPER SPRAWA!BRALAM 1.5 ROKU HORMONET I REWELKA!TERAZ MIALAM PRZERWE ROCZNA I ZNOW CHCE ZACZAC BRAC OD NOWA!SLYSZALAM ZE NIEKTORE POWODUJA WZROST PIERSI A JA ZE SWOJEGO ROZMIARU NIE JESTEM ZBYT ZADOWOLONA;/CZY WIECIE MOZE JAKIE?POMOZCIE POZBYC MI SIE KOMPLEKSU!BLAGAM!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy organizm reaguje inaczej wiec to czy piersi urosną to nie sprawa rodzaju tabletek tylko predyspozycji organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA222
KURCZE PO HARMONECIE NIBY IECO MI UROSLY ALE PO ODSTAWIENIU ZARAZ WROCILY DO SWOICH ROZMIAROW;/SZKODA BO JUZ TROSZKE FAJNIEJ SIE CZULAM WTEDY A TU ROZCZAROWANIE PO ODSTAWIENIU WAŁEK!CHODZI MI TERAZ GLÓWNIE O ANTYKONCEPCJE ALE FAJNIE BYLOBY JAKBY CHOCIAZ PRZEZ TEN OKRES KIEDY BEDE JE MIALA TROSZKE SIE ZWIEKSZYLY>>PROSZE POMOZCIE MI:...(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsia_
Mam nadzieję, że znajdzie się może jakaś osoba która mi pomoże. Otóz byłam na wakacjach niedawno z nich wróciłam, poszłam do przychodni a tu się okazuje ze moj lekarz ma urlop! Ma być w poniedzialek ale z nim tak bywa ze go nie ma ;/ I oto moja prośba może ma ktoś do sprzedania nowe opakowanie Novynette? I mieszka w Warszawie? Umówila bym się z Tobą osobą i zapłaciła... proszę to ważne jeżeli jest ktoś taki niech mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×