Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

hej:) anulece chyba chodzilo o to ze musimy sie polnowac zawsze do 4 godzin po zazyciu a w przwerwie nie musimy sie o to juz martwic, tylko tak to napisala w z daniu razem ze moglo inaczej zabrzmiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy mialam na mysli ze w jednym ciagu to napisala. a postawila kropke wiec to dwa oddzielne zdania nie nawiazujace do siebie:) hehe sie zamotalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Figaa mnie zrozumiała, chodziło mi o tą przerwe :) 👄 ide coś ze sobą zrobic bo załapałam doła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko> lekarz zapisal mi antybiotyk klabax poniewaz zachorowalam na angine. przyjmuje tabletki cerazette- minipigułka jednoskladnikowa. chcialabym wiedziec czy ten antybiotyk ma wplyw na dzialanie minipigułek. bardzo prosze o szybka odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dott malutki...Musisz porównać skład...Spójrz w ulotce cerazette interakcje z innymi lekami i porównaj czy w tym klabax nie ma tych składników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dott malutki...Ogólnie antybiotyki mogą osłabiać działanie, ale najlepiej porównać skład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek423
czyli moge wziasc az 3 opakowania pod rzad nie robiac przerwy, dopiero potem??? nic sie nei stanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek423
jak bedziecie wiedzialy to plisss pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka77777
a to nie mozna 3 brac bez przerwy ma to jakies konsekwencje juz????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka77777...No zapewne plamienia i takie tam inne...Ale ja to i tak wolę nie cudować z tym braniem pod rząd...Okres mam od jakiś 10 lat i zdążyłam się przyzwyczaić...Wolę go mnieć \"normalnie\" przez jakieś 4 dni, niż później np. plamienia z powodu nie robienia przerwy przez jakiś dłuższy czas. Zapewne dłuższy niż okres...Dlatego nie myślę o \"kombinowaniu\"...Tym bardziej, że mnie i mojemu chłopakowi okres przy kochaniu tak bardzo nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennaa
czesc dziewczyny czy majac 16 lat mozna brac tabletki?? pytam bo moja ukochana własnie tyle ma i nie wiemy co zrobic?? isc do ginekologa czy nas wysmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
oj aby tylko do "okresu" we wtorek konczy mi sie opakowanie... no oby w sobote dostać gooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lennaa- jesli dziewczyna miesiączkuje od conajmniej 3-4 lat i ginekolog nie bedzie widzial przeciwwskazan zdrowotnych to moze zacząć brac tabletki, chociaz i tak uwazam ze to za wczesnie, jej organizm dopiero sie rozwija a tu taka ingerencja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam brac tabletki majac 17lat a pierwszy raz okres dostalam majac lat11 to czy lekarz przepisze takiej mlodej osbie tabletki zalezy od upodoban bo mi jedna lekarka nie chciala przepisac(powiedziala ze jak bedee miala 18lat to mi przepisze) a druga przepisala bez problemu!!! obecnie biore je juz 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennaa
a mozecie mi odpowiedziec jak to jest z tymi płodnymi dniami bo14 dostaje okres a kochałam sie 22 i troszke sie boje pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja wystepuje zwykle 14 dni przed kolejnym okresem ale po pierwsze w tak młodym wieku pewnie masz nieregularne cykle wiec dupa, a po drugie dni płodne sie obserwuje a nie sie je wylicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennaa
a po jakim czasie zrobic sobie test zeby byc pewną????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna znaczy a kim ty wogole jest , chlopak czy dziewczyna? bo najpierw zze :twoja ukochana ma 16 lat a potem piszesz kochalAm sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie dni plodne trzeba obserwoac, mirzy temperwture, obserwowac sluz, a nawet drobne przeziebienie moze przesunac owulacje. Po za tym 14 dnia maja zwykle te ktore maja cykl 28 dniowy a jak ktos ma 31 dniowy to juz nie jest to okolo 14 dnia tylko pozniej. a test najwczesniej 14 dni po zaplodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie napisałam ze 14 dnia cylu tylko 14 dni przed kolejną miesiączką ;) to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennaa
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennaa
a ile jest tych dni płodnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna dokladnie ywliczyc wiec trzeba dodac trzy dni przed i trzy po, i wziac pod uwage ze plemniki moga przezyc w pochwie nawet do 7 dni. wiec duze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni przed i 3 dni po owulacji TEORETYCZNIE, ale plemniki mogą zyc nawet 7 dni w kobiecie i czekać na jajeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikala
ok. 2-3 od dnia w którym miałas dostac miesiaczke. A ja mam inne pytanko :) Zadna metoda nie jest praktycznie 100% wiec może któras z was wie ... Obiło mi sie o uszy ze istnieją takie tabletki cos a'la tabletki "po wpadce" tylko że dla dziewczyn stosujących tabletki antykoncepcyjne :) które może przepisac ginekolog kiedy okres nie przyjdzie po skonczeniu opakowania do 36h bodajże :) jeżeli cos o tym wiecie byłabym wdzieczna :) A pozatym czy stosowanie innych tabletek może zmniejszyc działanie tabletek antykoncepcyjnych. Słyszalam ze antybiotyki mają takie skutki uboczne ale czy inne tez ? Jezeli cos wiece na ten temat do z góry dziekuje I sorki jeżeli te pytania juz sie pojawiły ale tyle tutaj jest stron :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennaa
ooo.... a ile moga przeżyc na zewnatrz bo chodzi mi o to ze kochałam sie drugi raz w nowej prezerwatywie bez jakiegokolwiek mycia po przerwie 30 minutowej co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×