Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

milusiaa88...No a jak sobie to inaczej wyobrażasz!!!Że nagle przestaniesz być zabezpieczona i będziesz brała tabletki bez sensu!!!Dziewczyno, czy Ty w ogóle wiesz co bierzesz!?:o Będziesz zabezpieczona, ale spieprzy Ci się w organizmie, dlatego, że łącznie opakowań bez przerwy rozregulowuje okres... ktos//...A wierzysz w to co ktoś mówi...Powiem Ci, że słyszałam...Ona wpadła, ale czy powiedział mi prawdę to nie wiem, a może nie chciała się przyznać, że pominęła jakąś tabsę... solidnykopniak...Kurwa co za ciemnoty z nich...To samo miałam napisać co Ty, ale wolałam się dołączyć, żeby było bardziej dobitnie:o czarnulka1724...A Ty co się z choinki urwałaś...Gratuluje rozumu i popierania ciemnoty!!!Jeśli bardziej wierzysz dziewczynom z forum niż ulotce to nara...Tak na prawdę to na tym forum może być w chuj ludzi, którzy sobie jaja robią i piszą co im ślina na język przyniesie, a Wy takie ciemnoty ruski w to wierzycie i robicie wg. tych opinii zamiast poczytać ulotkę...Bez komentarza:o melizka...Nie wiem co Ci poradzić, bo nie znam takich tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melizka...A w ulotce co pisze, że od kiedy jesteś zabezpieczona...Bo to są chyba inne tabsy niż nasze...Więcej albo mniej fazowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melizka, ja wiem że cerazette maja tylko estrogen wiec trzeba je brać dokładnie co do minuty i wtedy bedą skuteczne... zajrzyj do ulotki piszą coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak...Właśnie nie mają!!!Tekst z ulotki:\"Cerazette nazywany jest tabletką zawierającą tylko progestagen lub minitabletką (minipigułką). W przeciwieństwie do złożonych tabletek antykoncepcyjnych nie zawierają estrogenu, drugiego żeńskiego hormonu płciowego.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
czarnulka1724 ja rozumiem ze fora sa po to zeby ulatwiac komus zycie itd. ale jezeli ktos zadaje pytania na ktore odpowiedz znajdzie w ulotce to jest dla mnie debilem! po prostu debilem! bo po pierwsze bierze leki i nawet dokladnie nie wie jak one dziala po co i gdzie. po drugie gdyby chciala sie czegos dowiedziec na predce to przekartkowalaby to forum od poczatku... i napewno znalazla by odpowiedz na swoje pytanie, nie mowie zeby czytala je od deski do deski, wystarczy zerknac okiem, a nie pisac kolejne bezsensowne pytanie i czekac az ktoras odpowie... czasem moze sie nie doczekac, bo wiekszosc z nas nie odpowiada juz na zadawane wczesniej pytania... po trzecie od tego mamy ginekologow! najwiecej pytan powinnismy im zadawac mimo tego ze wydaja nam sie wstydliwe bezsensowne czy jakies tam jeszcze. To oni w konciu wypisuja nam tabletki i onimusza o nich wiedziec znacznie wiecej! i powinni rozwiac kazde nasze watpliwosci...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
aaaaa i Ciebie tez to wkurza?! bo tu mnie od ułomnych znowu zaczynaja wyzywac...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ solidnykopniak...Pewnie, że mnie wkurza...Wystarczy przeczytać choćby nawet 2 ostatnie strony i dostaną odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa dla twojej wiadomości to czytam ulotki bo nie umiem brać leków i nie zerknąć nawet w ulotkę! i pytam gin o to czego nie wiem i stąd to wiem co napisałam wcześniej więc odczep sie a nie za mądrą uchodzisz :-p haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka1724...No to dobrze, że czytasz ulotkę, ale popierasz ciemnotę!!! Nie uchodzę za mądrą tylko jestem mądra i nie podważaj tego dziewczynko...Bo mnie nie znasz, więc mnie nie oceniaj i mi tu nie sugeruj, że jestem głupia, bo nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety muszę już uciekać do pracy🖐️ Powinnam być wieczorkiem, więc do pogadania🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 🌻 nie było mnie troche bo byłam z moim Miśkiem na wakacjach :P co tam się wyprawiało :classic_cool: solidnykopniak i aaaaa -----> popieram was.....w 100% 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusiaa88
sory! ty ale jezeli czytalam ulotke i tego jakos nie kumam bo moze tak byc nie jestem wszechwiedzaaca to chyba po to tu weszlam by sie jeszcze kogos zapytac ciekawe czy wy takie super madre we wszystkim jestescie, nie czuje sie ulomna albo ciemna! wiec nie obrazaj mnie widac tu nie powinnam byla wchodzic bo nie po to ta strona ejst by sie pytac tylko po to byscie o tak se pisaly i wiecie co? od tego jest np gg jestescie cholernie nie mile i tyle i niewiem jak ludzie z wami na forum tu wytrzymuja' czarnulka1724 wspolczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusiaa88
a i zycze ci powodzenia w kartkowaniu forum! sama se czytaj te 140 stron jak nie masz co do robty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen 20
byłam:)przeżyłam hehe, naprawdę nie było źle!!wszystko trwało kilka min, lekarz był miły, wszystko mi wytłumaczył i wogóle było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę je codziennie o tej samej porze wiec wszystko powinno byc ok z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sory za błęda, wiedziałam że cerazette maja tylko jeden hormon i jakos ten estrogen zapadł mi w pamięć- ale poprawiam chodzi o progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffoorruummoowwiicczzkkaa
witam...hmm...a ja mam takie pytanko...jeśli bierze się tabletki antykoncepcyjne to krwawienie z odstawienia daje 100 % pewności, że nie jest się w ciąży czy może to być zmyłka tak jak w przypadku prawdziwej miesiączki?? bo słyszałam, że będąc w ciąży można mieć nawet przez kilka miesięcy krwawienie przypominające miesiączkę i jest to potwierdzone naukowo...czy jest tu ktoś kto może się wypowiedzieć na ten temat??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Ooo🖐️ Ale Ci dobrze dziewczyno:)Ja też tak chce:P No pewnie, że nas popierasz, bo jesteś mądra, a nie głupia tak jak te ciemne masy, co sobie nawet z ulotką poradzić nie mogą... milusiaa88...To się dzwoni do lekarza...Ja jeśli czegoś nie wiem to zawsze znajduję odpowiedź w ulotce...Bo wiem co zażywam, mam dużą wiedzę na temat tabletek anty i nie muszę zadawać tak głupich pytań, bo odpowiedź na nie znam doskonale... Jak sądzisz, że nie powinnaś tu wchodzić na forum to sobie idź jak Ci coś nie pasuje...Proste!I Ty mi tu nie pisz od czego jest gg, bo to nasza sprawa o czym my tu gadamy...Nie pasi Ci coś to tu nie zaglądaj... To nam jest tu trudno wyrobić jak ciągle, tylko i wyłącznie jak padnie pytanie to brzmi:\"Czy w czasie 7-dniowej przerwy jestem zabezpieczona\"; \"Od której tabletki mogę się kochać bez gumki\"; itp...Sory, ale czytanie ciągle tych samych pytań męczy!!! No przydałoby Wam się poczytać...Wklepałoby Wam się do głowy kilka ważnych odpowiedzi na takie pytania jakie zadajecie...Bo jest ich tu multum... madlen 20...No widzisz:) melizka...Niom:) moniak...:) ffoorruummoowwiicczzkkaa...No podobno są przypadki, że dziewczyny mają krwawienie, a są w ciąży:oJa osobiście o takich nie słyszałam, ale bodajże tu któraś pisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Tam miało być tak:No pewnie, ŻE WIEM, że nas popierasz, bo jesteś mądra(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milusiaa88...A na te i podobne przykładowe pytania:\"Czy w czasie 7-dniowej przerwy jestem zabezpieczona\"; \"Od której tabletki mogę się kochać bez gumki\" znajdziesz odpowiedź w ulotce... A jeśli jest odpowiedź w ulotce to po co zadawać jeszcze takie samo na forum...Przecież w ulotce jest zawsze prawda, a na forum niekoniecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
sorry ale nikomu nie kazalam czytac 140 stron od deski do deski... wystarczy mimo chodem zerknac, wystarczy zaczac czytac ktoras z wypowiedzi na kazdej stronie napewno trafisz na swoje pytanie! jestem w 100% pewna! I wyobraz sobie ze jestesmy mile, ale do czasu! jezeli dziewczyna ktora bierze tabletki i nie rozumie co pisza w ulotce... no to sorry ;| po co to bierzesz? jak czegos nie rozumiesz to pytasz ginekologa... proste! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekierka
siemano dziewczeta, od razu mowie ze czytam ulotki od dechy do dechy ale mimo to mam pytanie a mianowicie: centralnie nie wiem jak do tego doszlo ale dzis przypada moj ostatni dzien na wziecie tabletki przed 7dniowa przerwa, patrze na opakowanie a tam mi 2 zostaly !!!!!!!! w jakis dzien i teraz nie wiem kiedy zapomnialam wziac tablety!!tak wiem teksty w stylu " co za glupia dziewucha " mozecie sobie podarowac. I teraz mam plamienie i czy to jest mozliwe przez to ze nie wzielam tej jednej?? bonormalnie okres mam niec w niedziele, i jeszczejedno czy mam wziac dzis ostatnnia tabletke a ta jedna comi zostanie zostawic juz ?? i wiem ze antykoncepcja juz jest nie halo ale otoniepytam wiec sie nie denerwujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffoorruummoowwiicczzkkaa
kolezanko nade mna;] wez ta przedostatnia tabletke a o tej drugiej zapomnij i to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffoorruummoowwiicczzkkaa
aha...jesli chodzi o plamienia to wiadomo,sa rozne przyczyny,nie musi to byc koniecznie od tego ze zapomnialas wziac jednej (ja bylam na wakacjach i przez ciagle imprezy zapomnialam az 3ech w calym cyklu a plamien nie mialam),ile bierzesz tabletki?bojesli dopiero 3 miesiac to plamienia to rzecz normalna ale jesli bierzesz juz dlugo to moze powinnas pojsc z tym fantem do lekarza bo nie sadze zeby "krwawienia z drog rodnych o nieznanej przyczynie"(tekst z ulotek;p ) byly czyms normalnym.ps. nie jestes "glupia dziewucha", nie nam to oceniac,kazdemu zdarzaja sie wpadki;] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ Albo naciśnij sobie na każdej stronie Ctrl i F i wpisz na dolnym pasku słowo kluczowe...Wtedy przejrzysz 140 stron bardzo szybko... siekierka...A nie masz na listku dni tygodnia!?...Które to Twoje opakowanie!?...No masz wziąć tą jedną, a tą drugą zostaw sobie, przyda Ci się może kiedyś...Bo 2 naraz to byś mogła sobie wziąć gdybyś zapomniała wczoraj, ale tego nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffoorruummoowwiicczzkkaa...No ale jak się tych 3 nie weźmie w całym cyklu to skuteczność spada niestety...Ona pominęła jedną i skuteczność też spadła conieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekierka
oks to tak zrobie, wezme ta 1 a tamta zostawie a tabletki juz biore dlugo ok 6miesiecy ale zeby zapomniec to mi sie pierwszy raz zdarza siet, a plamien nigdy nie mialam i nie nadmienilam ze to jest moje 2 opakowanie z rzedu bo wypadla mi wizyta u ginka akurat na okres miesiaczki a nie chcialam jej zaprzepascic, tomoze byc od tego te plamienia ?? nawet wczesniej jak wzielam 2 opakowania pod rzad to tez sie nic nie dzialo, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekierka
i to sa plamienia a nie krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×