Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

ej dziewczyny mam dylemat. w mojej przychodni uruchomili taki system numerkowy, dzis dzwonie i sie pytam w jakich h lekarz przyjmuje, a babka do mnie, że ma wolny numerek na 14:45... no dobra to sie zapisałam, ale że juz mnie dawno tam nie bylo to i nie wiem jak działaja te numerki... mam podejść do rejestracji i powiedzieć że mam numerek na 14:45, a ona normalnie mi wyciągnie karte i wszystko? śmieje sie z siebie, ale naprawde nie wiem :D od ponad pól roku nie chodzilam do tej przychodni i sie zagubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siekierka...No to to wszytko wyjaśnia...2 opakowania pod rząd powodują, że ma się plamienia w czasie brania 2 opakowania...Pominęłaś bardzo ważną dla nas informację(ważną, żeby Ci pomóc w odpowiedzi)... moniak...Hmm...Powiem Ci, że ja się poraz pierwszy spotykam z czymś takim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /Zosiaczek
mam pytanie do Was dziewczyny, pytalam na innym topiku i odp sa rozne; sprawa wyglada tak 3 dni temu kochalam sie z chlopakiem, do konca listka (harmonetu) zostaly mi 3 tabl. -acha, jestem o jedna tabl do tylu *wypadla mi z reki i jej po prostu nie mam* moje pytania; co mam zrobic zeby teraz sie nie denerwowac i byc caly czas zabezpieczona? -podobno jak wezme ta ostatnia 20sta tabl i zrobie 8dniowa przerwe.. to musze sie dodatkowo zabezpieczac przez tydzien -jak wezme 20sta tabl i zrobie 7 niowa przerwe to niby jest ok *jestem caly czas zabezpieczona -aa..zawsze moge zrobic tak ze z kolejnego lista wziac ta jedna tabl (bo mam jeszcze jeden listek) i wtedy wezme 21 tabl normalnie i zrobie przerwe 7 dniowa chodzi mi o to ze nawet jak plamniki przezyja do tej przerwy.. zeby tam sie nic nie wydarzylo..!! _poradzcie mi co powinnam zrobic????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /Zosiaczek
wypowiedzcie sie na ten temat -prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****************8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli weźmiesz tylko 20 tabletek tak? no i luz... po 20 tabsach robisz normalną przerwe 7 dni i ósmego dnia zaczynasz nowe opakowanie wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli weźmiesz tylko 20 tabletek tak? no i luz... po 20 tabsach robisz normalną przerwe 7 dni i ósmego dnia zaczynasz nowe opakowanie wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el0
po jakim czasie od rozpoczecia brania pigulek mozna konczyc w srodku bez zadnych obaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaswe
hej dziewczyny mam dylemat: o 15 biore tabletki dzis powinno skonczyć mi sie opakowanie i 7 dni przerwy ale po stosunku z moim chłopakiem w sobote ok.24 wzielam ze strachu druga tabletke i w nd kolejna o 15.czy to ma jakieś teraz znaczenie jesli zamiast dzis ostatnia 21 tabletke wzielam w pon.czy teraz mam wziac za 7 dni czy jak dobrze pójdzie w dniu okresu ale zamotałam wam sama sie z tym gubie ale nie wiem co robic help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 85
Cześć dziewczyny! Mam pewne pytanko..Biorę tabletki novynette za każdym razem o godz. 20. Ostatnio często się zdarza, że akurat o tej porze jestem na piwku ze znajomymi. Nie chciałabym zmieniać godziny przyjmowania tabsów, ale powiedzcie mi, czy spożywanie alkoholu o tej samej porze, co przyjmuję tabletkę, wpływa na to jakoś negatywnie? A konkretnie, czy zmniejsza ich działanie? Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaswe
pier wsza tabsa po wzięciu wchłania sie 4 h potem tylko chulaj dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaswe
prosze o odp. czy ktos mi pomoze kiedy powinnam teraz wziac tabletke czy okres mi sie opózni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 85
Do kaswe : Na Twoim miejscu ja bym teraz normalnie zrobiła 7 dni przerwy i dopiero po tej przerwie zaczęła następne opakowanie. Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaswe
czyli od dzis tak jak zawsze czy teraz od wtorku do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /Zosiaczek
moniak.. no w jednym listku mam 20 bo jedna zgubilam, ale zawsze moge wziac kolejna z 2 listka zeby sie wyrownalo i bylo 21 tabl i 7 dni przerwy.. boje sie jednego _27 kochalam sie z facetem.. bedzie ok czy moze sie poje**c i jest obawa (bez gumy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
mam pytanko bo coś dziwnego się u mnie dzieje a mianowicie boli mnie brzuch jak przed okresem a dziś mam łyknąć ostatnią tabsę nowynette i okres powinnam dostać dopiero za 2, 3 dni a brzuch mnie boli już od wczoraj i zastanawiam się co jest grane bo przy 1 opakowaniu wszystko było ok. czy ktoś tak miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
zaznaczam też że przy 1 opakowaniu nie miałam plamień ponad normę tylko piersi bolą mnie nadal a to koniec 2 opak. ale z tym brzuszkiem to jakaś jazda jest więc nie wiem co robić iść do ginka tylko ja jakoś z każdą pierdołą do niej nie latam bo nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa dla twojej pie*rzonej wiadomości to nie jestem dziewczynką tak jak ty i jak gołym okiem widać że ktoś jest głupi i nie nadaje sie do dawania rad na tym forum to należy go ocenić! widać że jesteś mało doświadczona i nie znasz sie na najprostrzych rzeczach :-p i nie wypowiadaj sie na mój temat bo sobie tego nie życzę ani nie upoważniła cie do tego AUTORKA TOPIKU!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
czy nikt nie odpowie na moje pytanko dziwczyny. Bardzo proszę o odpowiedz bo trochę się martwię bo wiem że mogą być plamienia ale o bólu brzucha w tej ulotce nic nie ma więc nie wiem co jest grane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 85
Do beretka : Ja tam do gina bym jeszcze się nie wybierała. Skoro mówisz że niedługo okres dostaniesz to na razie poczekaj aż to nastąpi. Może to faktycznie jakiś skutek uboczny jest. Może po okresie Ci przejdzie..Więc nie ma co panikować. Jeśli natomiast to będzie się dłużej utrzymywało, to wtedy pomyśl o wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beretka ja tak miałam :-) i przepraszam że wcześniej nie odpisałam na twoje pytanie :-( okres pojawi sie tak jak zawsze wiec sie nie martw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 85
A na moje pytanie nikt nie odpisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffoorruummoowwiicczzkkaa
aaaaaaa-->wiem wiem ze skutecznosc spada i to jeszcze jak ale ja uwazalam;] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaswe
hallo aczy mi coś doradzicie moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, teraz się dało: pobolewa brzuch 3 dni przed okresem... /Zosiaczek...Ja Ci już odpisywałam na tamtym forum:)Najlepiej weź 21 i zrób 7 dni przerwy!! el0...ZNOWU!!!Robicie to specjalnie czy co!!!To samo pytanie po raz tysięczny!!!Od 1 tabletki po 4h od wzięcia w pierwszy dzień okresu...Czytałaś ulotkę!?Tam masz jak byk napisane!!! kaswe...Czemu wzięłaś ze strachu 2 tabletkę!? Luna 85...Nie, nie ma na to żadnego wpływu, nie zmniejsza działania...Ja nawet nieraz popijam piwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur** co to się dzieje z tym moim netem:o tam miało być - Ooo teraz się da:) /Zosiaczek...Ja Ci już odpisywałam na tamtym forum:)Najlepiej weź 21 i zrób 7 dni przerwy!! el0...ZNOWU!!!Robicie to specjalnie czy co!!!To samo pytanie po raz tysięczny!!!Od 1 tabletki po 4h od wzięcia w pierwszy dzień okresu...Czytałaś ulotkę!?Tam masz jak byk napisane!!! kaswe...Czemu wzięłaś ze strachu 2 tabletkę!? Luna 85...Nie, nie ma na to żadnego wpływu, nie zmniejsza działania...Ja nawet nieraz popijam piwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×