Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

gosienka nie ma znaczenia z którego "poniedziałku" na opakowaniu zażyłaś tabletkę, no ale to już wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka nie ma znaczenia z którego "poniedziałku" na opakowaniu zażyłaś tabletkę, no ale to już wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
To byla pierwsza tabletka opakowania, ale nie moja pierwsza w ogole ;) Czyli wzielam ja pierwszy dzien po 7- dniowej przerwie, bo tabletki biore juz 1,5 roku, ale jak mowilam wczesniej sluzyly mi jedynie do uregulowania okresu i bolu towarzyszacemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chyba że tak, no t o jesteś już dawno zabezpieczona :P nawet w tej 7dniowej przerwie też oczywiście jesli tak jak pisałam wyżej nie bierzesz antybiotyków,ani biegunek i wymiotów nie masz :) , także szalej ile możesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chyba że tak, no t o jesteś już dawno zabezpieczona :P nawet w tej 7dniowej przerwie też oczywiście jesli tak jak pisałam wyżej nie bierzesz antybiotyków,ani biegunek i wymiotów nie masz :) , także szalej ile możesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Dziekuje serdecznie, bo do tej pory nie bylam szczegolnie przekonana do tych tabletek, bo wydawalo mi sie to zbyt banalne :P zastanawialam sie dodatkowo nad prezerwatywa, ale po co sie truc w takim razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Dziekuje serdecznie ;) bo do tej pory nie bylam szczegolnie przekonana do tych tabletek, gdyz wydawalo mi sie to zbyt banalne :P wiec zastanawialam sie dodatkowo nad prezerwatywa, ale po co sie truc w takim razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Dziekuje serdecznie ;) bo do tej pory nie bylam szczegolnie przekonana do tych tabletek, gdyz wydawalo mi sie to zbyt banalne :P wiec zastanawialam sie dodatkowo nad prezerwatywa, ale po co sie truc w takim razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Dziekuje serdecznie ;) bo do tej pory nie bylam szczegolnie przekonana do tych tabletek, gdyz wydawalo mi sie to zbyt banalne :P wiec zastanawialam sie dodatkowo nad prezerwatywa, ale po co sie truc w takim razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Dziekuje serdecznie, bo do tej pory nie bylam szczegolnie przekonana do tych tabletek, gdyz wydawalo mi sie zbyt banalne :P Zastanawialam sie nawet nad stosowaniem dodatkowo prezerwatywy, ale po co sie w takim razie truc :P Mam nadizeje, ze teraz przyjdzie mi to łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Kurcze, zacielo sie :P przepraszam nie chcialam nasmiecic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D coś jest nie tak dziś z ta kafe, ja myślałam ze nie wysłało mi tej ostatniej wypowiedzi bo nie mogłam wejść na forum w ogóle. Dokładnie jestem tego samego zdania,jak się bierze tabletki to nie potrzebna gumka, bo nie po to sie trułam tabletkami żeby dodatkowo się zabezpieczać. A i nie przepraszaj, czasami wysyła jedna wypowiedz po pare razy ... Na początku tez nie za bardzo ufałam tabletką ale po jakimś czasie się do nich przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D coś jest nie tak dziś z ta kafe, ja myślałam ze nie wysłało mi tej ostatniej wypowiedzi bo nie mogłam wejść na forum w ogóle. Dokładnie jestem tego samego zdania,jak się bierze tabletki to nie potrzebna gumka, bo nie po to sie trułam tabletkami żeby dodatkowo się zabezpieczać. A i nie przepraszaj, czasami wysyła jedna wypowiedz po pare razy ... Na początku tez nie za bardzo ufałam tabletką ale po jakimś czasie się do nich przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D coś jest nie tak dziś z ta kafe, ja myślałam ze nie wysłało mi tej ostatniej wypowiedzi bo nie mogłam wejść na forum w ogóle. Dokładnie jestem tego samego zdania,jak się bierze tabletki to nie potrzebna gumka, bo nie po to sie trułam tabletkami żeby dodatkowo się zabezpieczać. A i nie przepraszaj, czasami wysyła jedna wypowiedz po pare razy ... Na początku tez nie za bardzo ufałam tabletką ale po jakimś czasie się do nich przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi wyłącznie o to że się ostatnio odcinasz praktycznie każdemu jak o coś zapyta...Kiedyś tak nie było jak częsciej tu z Wami pisałam :/ Dlatego napisałam że forum na psy zeszlo...Widzisz Anulka np potrafi spokojnie odpowiedziec a nie \"wydzierac\" sie na wszystlkich...Napisalam w mojej wypowiedzi ze z tego co wiem to kazda tabletka ma taki sam sklad wiec nie powinno to miec znaczenia,ale pytam dla pewnosci bo nigdy nie mialam takiej sytuacji...To forum nie jest od besztania ludzi,tylko od pomagania im a to ze jestes wszechwiedzaca i nigdy nie zapytalas o nic na forum (z reszta nie dziwie sie skoro masz mame ginekologa i ją możesz o wszystko zapytac) nie usprawiedliwia Cie do takiego zachowania.Pierwsze co zrobilam zajrzalam do ulotki,nie bylo tej informacji to zapytalam tutaj i spotkalam sie tylko z pogardą z Twojej strony :/ Masz rację z jednym: to forum już chyba nie dla mnie w takim wypadku...Bo po co pytac,po co rozmawiac z kimś kto na każde zdanie ma jakas odcinkę (nawet zaczelas zdania cytować :P) i idealizuje siebie ze zawsze wszystko wiedzial i nigdy o nic tutaj nie pytal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... Perelkaa...Aż strach się bać, jak się czyta ile Wy wiecie na temat tabletek, na podstawie tych Waszych pytań...Pisza, że biorą tabletki \"pińć\" lat, ale nie wiedzą podstaw:o... W Twoim przypadki antykoncepcja działa już od dawna...Ogólnie to od pierwszej tabletki, jeśli wzięło się ją w 1-szy dzień okresu, a u Ciebie działają odkąd zaczęłaś je stosować, w czasie przerwy też!!Ty teraz masz dalszy \"cykl\" brania...Tylko zmieniłaś cel...Banalne to są plastry moim zdaniem...A tabletki działają tak jak każdy inny lek w pigułce... gosienka2809...Jak Ci coś nie pasuje to nie czytaj moich wypowiedzi, ja Ci nie każe... \"Widzisz Anulka np potrafi spokojnie odpowiedzieć a nie \"wydzierać\" sie na wszystkich\"--->Nie porównuj mnie do Anulki...Czytaj co chcesz... \"ale pytam dla pewności bo nigdy nie miałam takiej sytuacji\"--->No właśnie w tym sek, że Ty powinnaś być tego pewna, tego co zażywasz, jakie to są tabletki, itp... Nie jestem wszechwiedząca, nie \"schlebiaj mi\" ( w dużym cudzysłowu), bo dopisujesz:o... \"z reszta nie dziwie sie skoro masz mamę ginekologa i ją możesz o wszystko zapytać\"--->Nie, ja nie mam mamy ginekologa, pomyliło Ci się...To solidnegokopniaka mam jest... \"to forum już chyba nie dla mnie w takim wypadku\"--->Ja napisałam takie zdanie?Gdzie, bo coś nie przypominam sobie... \"nawet zaczelas zdania cytować\"--->Nie czaję o co Ci chodzi z tym stwierdzeniem?Że niby co miałaś na myśli, ciekawe...Dla wyjaśnienia, bo pewnie pomyślałaś w inna stronę:Cytuje zdanie, żeby każdy wiedział na które pytanie w danym momencie odpowiadam... I jeśli coś, to nie zaczęłam, tylko piszę tak już od hoho, jeszcze Cię tu nie było... I nie idealizuje siebie, tylko ty sobie coś wymyślasz i dopisujesz do mojej osoby...Odpowiedziałam na pytanie, czy stwierdzenia Twojej osoby...\"Ty pewnie też nie wiedziałaś wszystkiego\" - ja odpowiedziałam, jak nie wiem zerkam w swoją ulotkę... I napiszę jeszcze raz!Nie chcesz to nie czytaj tego co pisze, ja ci nie każe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Takie naskakiwanie na siebie nie ma najmniejszego sensu :P nie ma sie co denerwowac, tylko odpowiedizec ze spokojem, chyba, ze faktycznie ktos sobie zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelkaa...To naskakiwanie, o którym piszesz nazwałabym dobitnym zaznaczeniem tego, co ważne...Ja sie nie denerwuje jeśli coś...A co do żartów, to wiesz co, dla mnie te pytania, na które tak odpisuję są bardzo śmieszne, bo w ulotce odpowiedź jest, więc pytanie na forum niepotrzebne...Trzeba pamiętać, że każda ulotka może się różnic(moja od Twojej, itp) i nie należy się sugerować innymi. Przy Twoich tabletkach działa się tak, a przy moich inaczej, to czemu mam Ci pisać co ja robię w danej sytuacji, skoro Ty masz napisane w swojej co masz robić?I nie raz te działania mogą się różnic i co wtedy?... Śmieszy mnie najbardziej taka sytuacja, że dziewczynka pisze pytanie, nikt jej nie odpisuje, bo nikt się akurat na forum nie przewinął, mija doba, ta panna sra po gaciach i się denerwuje i pisze po raz kolejny, że to ona się strasznie stresuje i już nie może, itp...I co się okazuje?Że odpowiedź w swojej ulotce ma jak byk i wystarczyło by ją tylko przeczytać wcześniej, żeby wiedzieć mniej więcej co się ma w niej zawarte i by wiedziała, że ma odpowiedź na to pytanie i co wtedy, mało stresu, odpowiedź od razu, itp...KAPUJESZ o co mi chodzi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Rozumiem, tylko po co te nerwy dla osob, ktore faktycznie przestudiowaly ulotke od a do z. Zanim odezwalam sie tutaj kiedykolwiek przeczytalam ulotke 10 razy, zeby niepotrzebnie nie pytac,a bylam po prostu ciekawa Waszej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelkaa...Moim zdaniem to pytanie co zadałaś było jaśnie przedstawione w ulotce, przynajmniej ja mam coś na ten temat...Ale ok, poza twoja osobą jest tu kupa dziewczyn, które nie wiedzą co zażywają, nie łaska do ulotki zerknąć, działają nie tak jak trzeba, a potem się będą dziwić skąd ciąża przy tabletkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Problem polega na tym, ze faktycznie przestudiowalam ulotke 10x zanim sie tutaj odezwalam, wiec generalnie nie mam sobiedo zarzucenia, ze jestem bezmyslna, czy cos w tym stylu :P albo, ze nie chcialo mi sie ulotki czytac. Bylam ciekawa jak szybki jest sposob dzialania i tyle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelkaa...Jeśli dobrze pamiętam to Ty brałaś już od dawna tabletki na coś tam, a teraz zaczęłaś antykoncepcje, to niby odkąd miałyby Ci one działać, dla mnie to oczywiste, ze działają cały czas, bo Twój organizm nie odróżnia, nie widzi różnicy, czy Ty bierzesz tabletki na coś tam czy jako anty...Jeśli stosujesz je tak samo to nie ma to znaczenia...Pisałaś, że miałaś zacząć następne opakowanie tak samo(ciągiem), to czemu niby miałyby nie działać normalnie dalej?...Miałyby przestać działać, bo Ty zmieniłaś cel ich zażywania?Przecież wiesz sama, że ot bzdura...Ja Tobie nie zarzucam, że nie czytałaś ulotki i jesteś bezmyślna, ale dziwi mnie to, że myślałaś, że nie byłaś zabezpieczona normalnie dalej, skoro wcześniej brałaś je tak samo jak się bierze jako anty...Mam nadzieje, ze nie zamotałam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sareczka
Witam Was ponownie moze jest tu osoba która chcialaby kupic Harmonet??? Ja raczej zmieniam tabletki i chce sie pozbyc tego opakowania. Sprzedam je za 15 zł jedyny problem to to ze wziełam jedna tabletke z opakowania( środa ). W kazdym badz razie jesli chce ktos ten Harmonet to piszcie na adres email lub na gg 1412409 (czesto jestem na niewidocznym). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Nie, po prostu myslalam, ze zabezpieczenie zaczyna sie od nowa z kazda pierwsza tabletka opakowania :P wiec stad moje pytanie :P zreszta juz nieistotne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sareczka...Ja dziękuję... Perelkaa...To znaczy, że myślałaś, że tabletki nie działają w przerwie 7 dniowej, a to świadczy tylko o tym, że nie wiesz za dużo o anty... Co to byłby za sens, gdyby działały \"wybiórczo\"?Bezsens i tyle...I moim zdaniem, jeśli dziewczyna nie wie takich rzeczy, nie jest dobrze...Wręcz lipa straszna, bo bierzesz coś a nie wiesz kiedy działa... I szczerze, to trudno mi uwierzyć w to, że nie masz napisane w ulotce, że tabletki działają również w przerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytowanie cytowaniem,ale Ty robisz to w tak chamski sposob ze az to jest smieszne :D Odcinasz sie za kazde zdanie,jakbys bala sie ze cokolwiek odpuscisz... A nie cytowalas od poczatku bo doskonale pamietam jakie to byly rozmowy...Z reszta nawet na gg sie z Toba zupelnie inaczej rozmawialo,w porownaniu do teraz.Mowilas dobitnie ale nie odcinalas sie za wszystko.Moze i Cie denerwuje,ze dziewczyny nie czytaja ulotki i pytania w stylu \"czy jestem zabezpieczona w 7 dniowej przerwie\" rzeczywiscie moga irytowac, ale to sie u Ciebie juz chyba w jakas manie przerodzilo... :/ Wiadomo ze ulotke trzeba czytac bo nie kazda z nas zazywa te same tabletki i organizmy mamy inne,ale zadaj sobie pytanie po co w takim razie jest to forum??? Zeby rozmawiac o tabsach,pytac tych bardziej doswiadczonych osob...Przeciez nie koniecznie trzeba to sobie brac do siebie,można skonsultowac to z lekarzem...A jak wiadomo nie zawsze mozna od razu sie dostac do gina tak szybko jak trzeba... :/ Ja tez nie biore w 100% wszystkiego do siebie co tu przeczytam,ale pytam z ciekawosci bo tak chce i koniec.A Ty wyjezdzasz na praktycznie kazda osobe,jakbys tylko Ty miala prawo sie tutaj odezwac.W koncu chyba nikt nie bedzie odwiedzal tego forum,ale widac na tym to Ci najmniej zalezy.To forum jest dla kazdego kto ma jakis problem i powinien zostac potraktowany w porzadku,takie jest moje zdanie. A porownalam Cie do Anulki bo obie jestescie tu dlugo i jakos ona sie tutaj na nikogo nie wydziera...A jesli chodzi o czytanie TWoich postow,to trudno ich bylo nie przeczytac,skoro stanowia tutaj 75% albo i wiecej.Mowisz ze jak mi sie nie podobaja to mam nie czytac,ale wlasnie po to czytam zeby odpowiedziec na Twoje docinki i przedstawic swoje zdanie - w koncu to jest forum... Z mojej strony koncze ta durną dyskusję,szkoda ze sie tutaj w ogole zaczela,ale widac nie moglas spokojnie mi odpowiedziec na pytanie tylko jak zwykle skrytykowac.Moze nabierzesz troche pokory jak to Ciebie ludzie zaczna krytykowac i stracisz swoj wyimaginowany autorytet tutaj... :/ Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone słońce
W pełni zgadzam się z Gosienka2809. Śledzę forum już od dłuższego czasu i zauważyłąm że podejście aaaaaaaaa bardzo się zmieniło... Potwierdzam że stałaś się ironiczna i niemiła(kiedyś miałaś więcej cierpliwości). Sama zawsze bałam się o cokolwiek zapytać, bałam się właśnie Twojej odpowiedzi. To prawda że ulotka jest podstawą ale w sytuacjach stresowych,szczególnie w początkach doświadczęeń z tabletkami każda z forumowiczek chciałaby się poradzić innej kobiety a nie czytać tylko suche słowa ulotki... I chyba właśnie w takim celu zostało stworzone to forum... Nie warto kontynuować tego sporu tylko powrócić do pierwotnej formy forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
znowu mnie dluzszy czas nie bylo i sie porobilo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
znowu mnie dluzszy czas nie bylo i sie porobilo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasstazja
ginekologi przepisał mi pierwsze tabletki antykoncepcyjne, czekałam na okres, troszke mi sie spoznił, w tej chwli zauwazyłam delikatne krwawienie i nie mam pojecia czy wziasc tabletke rano czy teraz;/ prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×