Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość tabletka198
czesc dziewczyny mam pytanko czy po 7 dniowej przerwi od pierwszej tabletki jestem zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa P...No ja przedstawiłam dokument z innego forum...Też jestem za robieniem badań na poziom hormonów... tabletka198...No pewnie, a jak inaczej, przecież to cały cykl antykoncepcji...Przerwy kiedy antykoncepcja by nie działała byłyby bez senu...:o Ale mam helikopter wypiłam trochę %%% i mam hoho;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleth
hej dziewczyny, dzis juz 4ty dzien mojej 7dniowej przerwy, a plamienia,krwawienia brak.. to bylo moje pierwsze opakowanie tabletek anty! pocieszcie mnie, niech ktora z was powie,ze dostala krwawienia pozniej niz po 2-3dniach,tak,jak piszą w ulotkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo;) leleth...No i co z tego, że brak...Na krwawienie masz całe 7 dni, a i tak z tego powodu, że jesteś w czasie 3 pierwszych miesięcy brania tabletek możesz go nie mieć w ogóle...Ja dostałam w 4 dzień, ale jak piszę, możesz go nie dostać, bo organizm się przyzwyczaja i ma na to 3 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
mam pytanko bo w ulotce nic na ten temat nie ma. Przeszłam na inne tabsy i moje pytanie brzmi ile mogą utrzymywać się plamienia a w zasadzie okres bo mam cholera normalny okres i to już 7 dni i mnie już szlag trafia. a przy tamtych tabsach tak nie miałam więc nie wiem ile to może trwać i do tego cały czas boli mnie brzuch. może jednak te tabsy są za mocne. ja przeszlam z novynette na cilest więc to nie jest aż tak duży przeskok. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beretka...Co do okresu to różnie, przecież każda kobieta jest inna i każda reaguje inaczej, więc wiesz...Ty możesz mieć okres 7 dni, a ktoś 3 dni... Nie miałaś tak przy tamtych, ale teraz zmieniłaś, więc organizm się przyzwyczaja do zmiany...Może być zupełnie inaczej niż przy tamtych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZytałyście http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3172928 ? Ja jestem w małym szoku. A może sie stresuje tym bo czekam na okres (dzisiaj mam 1 dzień przerwy) i czuje że jest coś nie tak... Bo zawsze przed okresem bolą mnie piersi (przy dotykaniu, przy schodzeniu po schodach) a teraz doadatkowo boli mni lewy sutek. A wiem że ból sutków jest obiawem ciązy... Zdaje sobie sprawę ze niepotrzebnie panikuje :( Ale w tym miesiącu zaczeliśmy kochać się do końca...i to przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńkka...Ja przeczytałam tylko kilka zdań, bo nie mam za bardzo czasu teraz, ale jutro przeczytam wszystko;) Czemu coś nie tak!To dopiero 1 dzień przerwy!Raz dostaniesz 3, raz 4 dnia, a raz nawet 6...Bo tak też może być...Przy którym jesteś opakowaniu tabsów!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sie już nie przemuje bo sama wiem, że niepotrzebnie sie nakrecam, a takie topiki powodują u nie niepotrzebny niepokój. Okres powinan dostać w poniedziałek bądz we wtorek. Jak nie dostane to zaczne sie tak naprawdę przejmować i panikować. Ale mam nadzieję że tak nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale mnie dlugo nie bylo:) aaaaaaaa 🖐️ hehe nie daj sie 17 letnim \'kobietom\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena rx
Hej dziewczynki. od 5 dni biopre Yasminelle.zawsze brałam o tej samej porze ale wczoraj mi sie zdarzyło,ze wziełam pół godziny pozniej niz oowinnam.czy mam sie czym martwic w takiej sytuacji.czytałam na ulotce ze jesteli siezapo9mni to w przeciagu 12 godzin od pory,kiedy powinnas wizasc, po porstu jak sie zaponi ja jak najszybciej wziasc i wtedy jest gi i nastepna wiiasc o własciwej porze . czy mam racje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena rx
bardzo prossze o odpowiedz bo jestem zdezorientowana,bo wczesniej nie brałam nigdy tabletek i nie wiem przeciez wszystkiego...bede wdzieczna za kazda pomoc>>pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anius
jesli np jest ta 7 dniowa przerwa i nie bierze sie tych tabletek to mozna sie kochac bez prezerwatywy????odpiszcie prosze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anius
w te dni dostaje sie okres no ale mysle ze nie powinnam sie nie pokoic jesli w te dni sie kocha????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena rx: Na ulotce jak sama dobrze zauważyłaś jest napisane że tabletkę trzeba brać zawsze o tej samej porze, a nie godzini czy minucie. Wychodzę z załorzenia ze jeśli tabletke wziełaś godzine czy nawet 2 godziny wcześniej czy później to nie ma znaczenia bo zachowałaś tą samą porę dnia. Choć uważam ze najlepiej jest brać o tej samej godzinie by zwyczajnie nie zapomnieć...Pomocny w tym jest alarm w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anius
dzieki wielkie.....:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Lena rx...Nie masz się czym martwić:)Nie musisz brać 2-giej...Różnica pół godzinna nie ma żadnego znaczneia! anius...Tak...PRZECZYTAJ ULOTKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny, miałyście kiedyś tak, żeby w czasie tej 7 dniowej przerwy okres wam się spóźnił!?Np. jak zawsze macie w 4 dzień dostałyście później!?Pytanie to kieruję do kobitek, które już dłuższy czas biorą tabsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Witam dziewczynki.Moze wy mi pomozecie..... Od 10 dni biore tabsy,harmonet, i mam juz dosyc!!Przez te 10 dni ciagle mam plamienia.wiem,ze to sie zdarza,ale jednak troche sie niepokoje,bo sa one dosc obfite,mozna powiedziec,ze nawet z kazdym dniem obfitsze.Nie wiem co mam sobie myslec...moze te tabletki nie pasuja mi i to taka reakcja orgaznizmu....Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa ja tak mialam po ok roku brania ze dostawalam dnia 3 a raz dostalam dnia 4 i pozniej dostawalam juz 4. a teraz mialam przerwe 2 miesiace i ciekawe jak teraz mi sie to ulozy. kurcze ale nie pamietam nawet jak teraz dostawalam, chyba tez 4 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak...Aha, ok;)Tak z ciekawości pytam się, bo wiem, że jest na okres 7 dni, a chciałam wiedzieć czy komuś się tak przytrafiło, że ma zawsze równo a tu inaczej:) Van...Plamienia możesz mieć nawet przez całe opakowanie...Prze 3 pierwsze mieszki tak się może dziać...Tak to jest reakcja organizmu, bo organizm się przyzwyczaja i właśnie dlatego masz plamienia... Figaa...No ja też właśnie tak miałam jak piszesz, dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolfina
Czy sa moze jakes taletki po ktorych nie powiekszaja wam sie piersi? Bo ja bralam juz rozne ale zawsze po nich moj biustjest strasznie opuchniey i powiekszony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
aaaaaa dziekuje za oppowiedz.Troche mnie uspokoilas.Dziewczyny,a jak wy radzilyscie,a moze radzicie sobie z tymi plamieniami?Kurcze mnie to juz strasznie meczy :( a gdzie tu mowa o wspolzyciu??? ;( i po co mi te tabletki? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
aaaaaa dziekuje za oppowiedz.Troche mnie uspokoilas.Dziewczyny,a jak wy radzilyscie,a moze radzicie sobie z tymi plamieniami?Kurcze mnie to juz strasznie meczy :( a gdzie tu mowa o wspolzyciu??? ;( i po co mi te tabletki? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle to gadanie \"po co biore tabletki skoro ciągle plamie?\" to trzeba przeczekac ! organizm musi sie przyzwyczaic do hormonow i już. pij wapno musujące bez witaminy c i puki co powstrzymaj chuć skoro to ci przeszkadza, przy drugim opakowaniu powinno byc ok, chyba tyle wytrzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Van p;lamienia nie bedziesz miala caly czas, poczekaj troche a ci sie wszystko wynagrodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy wlasnie mi sie przypomnialo ze nie mam recepty na tabsy a mam je zaczac we wtorek z tym ze pracuje do 15 a gin jest do 14, i tu pytanie czy bedzie bardzo zle jak zaczne brac tabsy zamiast we wtrorek to w srode? bo w srode gin jest po poludniu i bym wtedy kupila. kurcze ale to jest tak jak bym zapomniala pierwszej tabletki jak myslicie co robic? wziac w srode czy kombinowac zeby jakims cudem wyrwac sie z pracy i leciec w pon albo we wetorek po recepte dodam ze to z lekka niezreczne bo pracuje od tygodnia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×