Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

To dobrze ... a co do wieku to nie sadze zeby byl istotny Kazdy ma swoj poglad na ten temat fakt faktem i raczej go nikt nie zmieni tym abrdziej ja :) Logiczne ze planowana jest lepsza to fakt a odnosnie stosunkow to trzeba zawsze wiedziec jaki moze byc jego skutek zreszta kazdy odpowiada za swoje czyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidny kopniak
oj dawno mnie tu nie bylo :) czarna385 zgadzam sie z Toba prawie w stu procentach :D tylko mam pare zastrzezen... tabletki tansze nie znaczy gorsze... to tak... po drugie, piersi od chormonow "rosna" a dokladniej to jest tak, ze one w poczatkowych miesiacach puchnal od chormonow, bo organizm ma ich wiecej niz mial do tej pory, po mniej wiecej trzech miesiacach ten stan wraca do normy i biust mamy spowrotem taki jaki mialysmy do tej pory... A co do ciazy, JAK NAJBARDZIEJ PLANOWANA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa P
aaaaaa. cytuję to co napisałam wcześniej, bo wkradł mi się błędzik:P "A co do cen tabletek, to sądzę, żeby miały ina skuteczność i , że te droższe są lepszę.Uważam tak jak koleżanka "aaaaaa', i zresztą wcześniej to pisałam, że tabletki powinny być dobierane indywidualnie dla każdej kobiety.(są to homony i każda kobieta ma inny oranizm)" tam, gdzie jest "sądzę"miało być "nie sądzę"!czyli tak: NIE sądzę, żeby miały inną skuteczność i, że te droższe są lepsze....itd.Mtślę, że teraz wszystko sprostowałam. Sorki :) Głupotą by było myśleć, o skuteczności uerując się ceną!!!!buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa P
"aaaaaa" cytuję Twoje słowa!!"Ja się kocham z moim chłopakiem, którego bardzo kocham i dzidzia byłaby owocem miłości, ale nie ukrywam, że wolałabym je zaplanować". Bardzo mi się spodobały Twoje słowa!! i życzę Tobie i Twojemy ukochanemy wiele szczęścia i miłości! i żebyście dzidziuśka mieli wtedy, kiedy będziecie na to gotowi i będziecie go bardzo pranąć!!!ale się rozmarzyłam :) heheheeh...dobra kończe, bo wybiegam poza temat..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ Miśka88...No i każda powinna mieć na uwadze ten niecały 1% ryzyka... solidny kopniak...Witaj :) 🖐️ nowa P...Aha, no to teraz wszystko jasne:) P.S. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zoluska*
http:// student.agh.edu.pl/ ~priest/ LOL.jpg przeczytajcie i kulajcie ze smiechu... az sie poplakalam ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joguś
aaaaaaa : dzieki wileki za cierpliwość do mnie ;) wiem, czytałąm w ulotce,z ę moze wysta[pić okres nawet w osratnim dniu przerwy, ale wiesz, jesli zawsze dostawałąm w 2 czy 3 dniu, zaczełam sie denerwowac.... jutro zaczne brac regulon, ale okresu jednak nie dostałam. Chłopak troche sie zaczał denerwowac... jest pewny,z ę jestem w ciazy, ja mu etgo wytłumaczyc nie potrafie, ze moze to przez moje zapalenie pecherza, stress. nie dociera. Myslisz, ze moe byc w ciazy? moze zrobie jeszcze raz test? dzieki za odpowiedzi i przepraszam,z e tak truje.... juz nie wiem co mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zoluska*...Jakiś błąd w linku dałaś...Popraw, to się dopiero wejdzie... joguś...No wiesz, zawsze jest jakieś małe ryzyko(ten 1%), jak u każdej z nas...Poza tym miałaś biegunkę, więc jakaś tam większa możliwość jest niż tylko ten 1 %, no ale jeśli lekarz nie wykrył ciąży to chyba nie jesteś... Biegunka musiałaby się utrzymywać dłuższy czas...Tak jak Ci wcześniej pisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joguś
aaaaaaa : dzieki wielkie za odpowiedz. tak jak pisałam, biegunka trwała nie caly dzien, bo od razu wziełam stoperan ;) no nie wiem, polozna mi powiedziałą,z ę to rozregulowany cykl. lekarz w sumie nic nie powiedział tylko tyle, ze okres powinien przyjsc, chocby w ostatnim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgkhsHSks
moze to glupie ale zapytam...czy majac dni plodne moglam zajsc w ciaze,podczas gdy facet dotykal mnie "tam"palcami,a z jego czlonka wydzielal sie sluz..do stosunku nie doszlo,ale panikuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joguś...No to czekaj na okres;) dgkhsHSks...O matko...A co ma palec do penisa!?Ratunku...Skąd Wam się to w głowach bierze... Po pierwsze:Bierzesz tabletki!?Jeśli tak to nie masz dni płodnych. Po drugie:Z palca sperma nie leci, więc nie wiem skąd to się wzięło w Twojej głowie, te schizy... Po trzecie:Nie doszło do stosunku, więc skąd plemniki w Tobie!!Nie przeszły sobie przecież:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgkhsHSks
nie bralam niestety tabletek,mam zaczac od okresu(jesli sie pojawi)...facet dotykal swojego penisa(ktory byl mokry)a potem mnie,stad te schizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dgkhsHSks...Ale włożył Ci tego palca głęboko!?Jeśli nie to nie masz się czym martwić...Bo plemniki same się nie przedostaną do środka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogus
czekaj... jak mam czekac jak teraz regulon bede brała, przez najblizsze 21 dni nici z okresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogus...No tak:)Ale nawet jeśli dzisiaj dostaniesz okres, to jutro musisz zacząć regulon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :-) Wszystko może się zdażyć :) Mykam na stałe z topicu jak co to jestem, u siebie lub na gg :) Papapa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zoluska*...Sytuacja niby śmieszna, ale komentarze jak dla mnie mega dziecinne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiooona
Cześć:) Mam pytanie. Jeśli bralam już regularnie 2 opakowania tabletek Cilest i potem miałam 7dniową przerwe.Ginekolog przepisał mi nowe tabletki Syndi-35i wzielam je po tej 7dniowej przerwie to wsyztsko gra prawda?Czy kiedy je mialam zazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiooona...No tak, wszystko gra, jeśli lekarz nie kazał Ci ich przyjąć inaczej...Jeśli nic Ci nie mówił na ten temat, to najczęściej się tak robi jak Ty to zrobiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmysooolona
aaaaaaa nie nic nie mówił:) wielkie dzieki;) Anie wiecie czy te tabletki Syndi-35 sa dobre na antykoncepcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogus
... no dobra zaczełam regulon.... okresu dalej nie dstałam, teraz miesiac ie pewności...jeszcze dzisiaj zrobie test, zeby sie troche uspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
mam bardzo wazne pytanie. co zrobić żeby podczas stosunku tak bardzo nie bolało tzn stosunek. bo mnie tak bolało że musiałam kazać przestać mijemu facetowi. katastrofa poprostu bo z każdym pchnięciem było coraz gorzej. doradzcie coś bo inaczej chyba nici z seksu u mnie.może jakieś żele albo coś. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy żele nawilżające cos pomogą, ale warto sprobować. przede wszystkim musisz sie rozluźnić i tak dalej... moze głupie gadanie ale mnie np. wcale nie bolało jak sie na maksa rozluźnilam za pierwszym razem. moze tak sie denerwujesz, że sie mimowoli opierasz i zaciskasz mięsnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ rozmysooolona...Każde tabletki, jeśli są tabletkami antykoncepcyjnymi są dobre...Nie ma lepszych i gorszych...Jedne pasują bardziej do jednej kobiety, a inne do drugiej, ale działanie mają takie same...Cena też nie gra roli... beretka...Mnie też na początku bardzo bolało, ale z czasem minęło...Teraz mnie nic nie boli, w ogóle nic nie odczuwam jeśli chodzi o ból...Musisz się rozluźnić...I najlepiej jest przedłużyć grę wstępną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa P
beretka..jeśli chodzi o te bóle to tak jak mówią dziewczyny spróbuj się bardziej rozluźnić,...a jeśli nie pomoże to zmieńcie pozę, na taką, żebys to Ty miała kontolę nad tym jak głęboko on wchodzi i będziesz wiedziała ,w którym momencie CIę boli. Myślę, że możesz mieć np. tyłozięcie macicy i stąd te bóle.(ale to powinien CI powiedzieć lekarz) Wystarczy wybrać odpowiednie pozy i cieszyć się przyjemnością. pozdawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzia-20
hej:) mam jedno pytanie-mam zamiar zaczac brac tabletki i chcialabym wiedziec czy po zazyciu pierwszej moge sie kochac z chlopakiem "do konca"????? a nie chce wpadki:( odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kindzia-20...To chyba normalne, ze nie chcesz wpadki:)Inaczej nie zażywałabyś tabletek anty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa P
hm....co do linka, to jakoś mnie to nie śmieszyło...to ta para, której to się przytrafiło (jeśli nie jest to fikcją.), powinna się do siebie uśmiechnąć, zaśmiać. A nie uciekać!!a co do komntarzy, to bez komentarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×