Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Przyjdzie moj to mnie ustawi do pionu :P:P:P aaaaaa tak póżno bo o 19 mam seminarium :-( ale mam tylko podać mu temat pracy (ktorego jeszcze nie mam) ale co tam, niech on mi coś wymyśli....a co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnaaaa...No ja też się zabezpieczam jak jestem na lekach!Ale w sumie nie schizuję:P No właśnie widzę, że na 19...Straszna godzina jak na szkołę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwna...ale moj ze mną pojedzie na szczęście... Jako pasażer no ale cóż.....wolalabym żeby on prowadzil bo mi się nawet kierować autkiem nie chce cosik...... No ja wcześniej nie schizowałam, może jak poraz pierwszy kochaliśmy sie tak do końca, i teraz znowu......dziwne ale siedzi mi to w środku a jak mi coś siedzi w środku to musze to na zewnątrz wypuścić, dlatego to wam napisałam :D:D:D A tak wogóle to sama przyjemność jest z takiego seksiku, po to jemy te piguły żeby facet nie musiał ogumienia zakładać, ani uciekać jak maluszki chcą wypłynąć na światło dzienne ::D:D..... ale mam coś z glówką chyba :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiosna wkoncu...... wiosenne ocipienie mnie dopadło i glupije :P:P:P godz 17.00 trzeba dropa zarzucić :P:P:P hehe...... ach ta wiosna 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi mała agencja no co, nikt sie nie dooowie, a dziele sie fofty fifty więc jak? casting mamrobic?:P panieneczki, która ma jakąś pracke do przepisania albo chciałaby perfumkami pohandlowac to zapraszam pisac pisac, bo biznesik mi podupada:P schizy to normalna rzecz u kobiet:) u facetów z reszta tez bo ja czesto sie potyakłąm ze to ja np.nalegałam żeby on skończył we mnie a on sie bał jak ognia eheh ale potem był luzik i ja jestem teraz bardziej wyluzowana i spokojniejsza, bo wczesniej tez sie bałam ze coś bedzie nie tak. buziaki ślimaki. ech fajne wspomnienia mam ze studiów:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnaaaa...Jakiego dropa!?:P Małgorzatka24...Hehe, nikt się nie dowie oprócz tysiąca kobit odwiedzających to forum:P Tego nie skumałam o co chodzi Ci:\"panieneczki, która ma jakąś pracke do przepisania albo chciałaby perfumkami pohandlowac to zapraszam pisac pisac, bo biznesik mi podupada\"!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dropa, Cileścika :P:P:P ja tak mówie na pigulki anty - dropy, tzn mój tak je nazwal i jakoś tak zostało :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was pytanko
bo na innym topiku mnie besztają a ja sie martwie : czy jak mój facet mnie myział ptaszkiem po cycusiach to mógł mnie zapłodnić czy nie? bo ponoć plemniki sa bardzo ruchliwe to może przedostały sie po moim ciele do pipki martwie sie i dzięki zgóry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mam do was pytanko\" - wybacz, ale ja to postoje i Tobie nie odpowiem . . . . . . . no no bo biznesik mały prowadzę i szukam klientek:) no to bedzie casting:) która kupuje czerwone prześcieradło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnaaaa...Aaaaaaaha:)Hehe spoko nazwa:D:D:D mam do was pytanko...Nie:)Przynajmniej ja tak myślę:)🌻Jakby się nawet spóścił to i tak sie umyłaś prawda, więc ok jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha...To ja kupię... Tylko teraz muszę zejść siorce z kompa, więc się jutro dogadamy ze wszystkim, okej!? Buziaczki dla Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanko - nie ma takiej opcji, to są plemniki a nie mrówki. są ruchliwe ale w środku Twego ciała jak się dostana tam, poza Twym ciałem chyba umierają...... Gosia a ja chce czerwone zaslony i czerwony abażur do mej lampy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannnnaa no to pięknie, trzeba dbać o swoje przyszłe miejsce pracy;)no, ołkiej, a która kupi czerwone żarówki?:) ok, jak coś to dawać na gg do mnie i biznesik ukręcimy:)mam też feromony to wypsiukamy to czerwone prześcieradło bedzie wiecej klientów:)a potem zaczniemy kręcić naszą telenowelę...to chyba juz bedzie po 23 i o lekkim zabqrwieniu erotycznym:P no, choć czy ja wiem czy o lekkim, jak mi się dziewczyny rozbrykają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy podczas brania tabletek ma sie jakis sluz inny? albo w ogole? dopiero zaczelam brac... mam pelno sluzu bialego troche rozciagajacego sie zalezy kiedy. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_mloda5
Dziewczyny pomozcie! Jestem przerazona. Zazywam tabletki antykoncepcyjne ale w ogole brak mi jakos do nich przekonania. Kochalam sie z moim chlopakiem w drugim dniu przyjmowania tabletek (to byl juz moj drugi miesiac przyjmowania tabl) no i zwykle moj chlopak zakladal prezerwatywe dodatkowo ale tym nie zalozyl no i moj chlopaszek skonczyl we mnie. No i mnie ogarnal jakis strach nie do opisania ze moge byc w ciazy. Zrobilam pre-test 6 dni po stusunku. Pokazala sie tylko jedna kreska (co oznacza bark ciazy). lecz nie wiem z reszta po jaka cholere nie wyrzucilam tego testu i po dwoch dniach ponownie spojrzalam na ten test i ujrzalam duyga kreske. No i w sekunde zrobilam sie blada i znowu zyje w strasznym stresie. CZytalam juz gdzies ze wynik odczytany juz nawet po 15 min moze byc nieprawidlowy. Teraz popadam w paranoje juz nie wiem czy kiedy pierwszy raz spojrzalam na test widzialam jedna czy dwie kreski. Wydawalo mi sie ze jedna. Ta druga ktora sie pojawila po dluzszym czasie jest bardzo slaba ale jest! Na dodatek pobolewa mnie brzuch ale nie wiem czy to nie przez ten stres. Czy ktorej z was przydazyla sie podobna historia? Pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
małgorzatko24 ja juz od 4 miechow nie biore tabletek wczesniej bralam przez rok ale zrobiłam se przerwe...niewiem no normalnie jajniki mi czasem jakby pękały z bólu a okresu ani widu ani słychu...no faktycznie caly tydzien to był dla mnie jakiś koszmar... kochałam sie z chłopakiem pare razy..w tych bardziej ryzykownych dniach w połowie zakładał prezerwatywe i nawet mimo ze byl z nia to i tak konczyl na wierzchu zeby było mniej ryzyka...a w normalnych dniach robilismy to bez zabezpieczenia ale nigdy nie konczyl we mnie i nigdy sie nie spoznił ale i tak boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleeping-uważasz i to b.dobrze. Myslę, że organizm po odstawieniu musi sie odtruc i wrócić do normalnych reakcji, to dotyczy również miesiączki. możesz mieć nieregularne,obfite lub mniej i tak na prawde teraz przychodza kiedy chcą . jednak jeśli nie dostaniesz najblkiższej miesiączki radzę udac sie do gin. na razie myslę, nie masz powodu do obaw bo wydaje mi si że to są klasyczne objawy nadjeżdżającej cioci ze Stanów:) bądź spokojna i nie stresuj sie bo mozna sie wykonczyc przez to. dobrej nocy dziewuchy🌻 - ciekawe co jutro wymyslę ze swoim pokojem wyczarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatka24...Zbierzemy jakieś lansujące się panienki:PI będą machać cyckami i dupami gołymi:P mychaaaaaa...Ja nie mam śluzu!!!Ale kiedyś miałam! aneta_mloda5...Mnie isę nie przydarzyła, ale wydaje mi się, że to panika!!!Myślę, że wszystko jest okej:) sleepingpill...Ja się nie spószczał w Ciebie to nie martw się ciążą!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
serio tak myslisz ze nie ma powodow wiekszych do obaw? musze sie uspokoic i nie myslec o tym bo faktycznie sie wykoncze...eh dziewczyny jestescie kochane potraficie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no poza tym dzis bylam i nic szczegolnego mi nie powiedzial...mam przyjsc ze tydzien jak nie dostane...ale mowil ze mam sie nie stresowac bo sama opozniam ja jesli mam dostac nie potrzebnym stresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie
jestem na tabletkach od 5 lat. 4 dni temu zapomnialam wziasc tabletki, wzielam ja po ok 15 godzinach a nastepna o zwyklej porze. kochalam sie niestety bez zabezpieczenia. powiedzcie mi czy jest duze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? pozostaly mi jeszcze 2 tabletki do zakonczenia listka. prosze powiedzcie czy mam duze szanse na zajscie w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
dzis poszlam do lekarza sie kontrolnie zbadac:) i moje obwyco do ciazy zostaly rozwiane:):):):) od razu brzuch mnie przestal bolec:) a bole mialam 3 miesiace:) nareszcie czuje ulge. nie martwciesie dziewczynki bedzie ok!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
moim zdaniem jak jestes tyle czasu na tabletkach to nie masz co sie o to martwic...i sie nie stresuj bo tak jak ja bedziesz miala okres przesuniety..eh jak bym chciała juz go wreszcie dostac a tu nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie
no ja powinnam dostac w niedziele. ale boje sie bardzo i dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
moze ci sie z tych nerwow spoznic bo od razu myslalas o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie
czyli jest szansa czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
wiesz ja sie na tym az tak dobrze nie znam najlpej jakby inne dziewczyny ci cos napisaly...hhrhr ja to bym wolala pojsc do lekarza...ale poczekaj jak ci inne iodpisza...ja ide spac bo rano do sql :( no wiec nie bój sie na zapas..eh i ja to mowie gdzie sama sie boje...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×