Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Widzę, że nie ma żadnej z kobiet, więc zmykam❤️Miłej nocki wszystkim🌻I miłego dnia jutreo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
czesc wam moje kochane :* wlasnie dostalam okres...eh jak miło czuc ten ból :D dzieki za te ciągłe wsparcie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaPisia
biore tabletki antykoncepcyjne i zastanawiam sie gdy jest siedmiodniowa przerwa czy ja moge zajść w ciążę gdy doszło do stosunku na dodatek gdy mó chłopak skończyl we mnie pomóżcie mi bo nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nik
pytanie mam...zaczelam brac piguly, lecz boje sie wspolzycia, czy to na 100 % bespieczne????nie chce zajsc w ciaze...moze wraz z kondonem stosowac????...ale mimo wszsytkiego i tak sie boje....jak pokonac swoj lek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...Hehe, no widzisz...Uspokoiłaś się po teście i już dostałaś od razu:) martaPisia...Kurde dziewczyno!!!Jak może być inaczej...Po cholere brać tableki jeśli nie byłabyś zabezpieczona w ciągu tej przerwy!!!Jesteś 100000000000 osobą, która o to pyta...Wystarczyło przeczytać 2 strony wcześniej! brak pomyslu na nik...Nie na 100%, tylko na 99% czy jakoś tak...Jeśli chodzi o Cilest, to ryzyko wynosi prawie 1 kobieta na 100:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ogólnie za nerwy, ale normalnie już nie mam pytań do osób, które nie iwedzą po co biorą tabletki i jak one działają...Co Wy kurde ulotek nie czytacie!?Przecież to podstawa!!!Można się pytać i w ogóle spoko, ale bez przesady!!!Tysiące pytań tych samych o rzeczach, które są w ulotkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo 👄 u mnie jak to u mnie, wiosna :P:P:P 🌻 🌻 🌻 przeczytanie ulotki to podstawa, ona nie gryzie a na niej jest dużo rzeczy zapisanych, ważnych rzeczy..... stosowanie pigułek regularnie daje ok99% jak to się zaniedbuje ta skuteczność spada..... każda z nas miala zapewne jakieś obawy przy ich zażywaniu, ja już wyluzowałam.....po te je jem żeby nie stosować innych zabezpieczeń typu gumki, globulki itp. jesli używalabym innych zabezpieczen tabletki nie byly by brane pod uwage....nie brałabym ich wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się załatwiłam...Idę do lekarza dzień później niż mam wziąść tabletkę, czyli braknie mi jedej:(Teraz muszę coś wykombinować...Znaczy tą jedną tabletkę!Tylko skąd!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa nie denerwuj sie tak, złośc piękności szkodzi:) ja własnie wróciłam od kosmetyczki..mam nadz ze za kilka dni bede normalnie miss świata:P aaa to chyba Ty, wydaje mi sie , że nic nie kombinuj tylko po prostu nie bierz tej tabletki a po prostu siedmiodniową przerwę sobie skrócisz o dzień, to tak jakby sie Tobie 7dniowaprzerwa zaczeła od 21 tabletki(ktorej nie weźmiesz) i mysle ze bedzie ok. buziaczki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka3693
do aaaaaaa no ja sie pytalam... bo wlasnie juz sama zbzikowalam przy tych tabletkach...:P biore je regularnie (lekarz mi kazal od dnia w ktorym u niego bylam nie od dnia pierwszego krwawienia) wiec nie wiem czy jestem zabezpieczona czy nie...:( w sumie to dostalam okres w tej 7 dniowej przerwie...ale juz nie wiem sama...:( pozdrawiam was dziewczyny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
aaaaaa albo po prostu pojdz do zaprzyjaznionej apteki gdzie Cie znaja, niech sprzedadza Ci tabletki, a Ty doniesiesz im recepte nastepnego dnia. Ja tak zrobilam jak wypadla raz mi wizyta pozniej niz powinnam zaczac brac kolejne opakowanie, ale zazwyczaj znaczy sie teraz juz ginekolog przepisuje mi po kilka opakowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panieneczki:)Pięknego, wiosennego dnia:P Małgorzatka24...Dzięki Gosia, jak nie będe mieć innego wyjścia to tak zrobię jak piszesz:) Malutka3693...Powiem Ci szczerze, że ja nie wiem jak to jest i na czym to polega:) solidnykopniak...Właśnie to jest dla mnie genialne rozwiązanie, które zaproponowała mi moja koleżanka i teraz Ty:)Jeśli się nie zgodzą to wtedy zrobię jak pisze Gosia:)Albo pożyczę od jakiejś koleżanki jedną tabsę, a później jej oddam:P Małgorzatka24...Ja Ci dam zniechęcenie😠...Pupcia i główka do góry i uśmieszek na buźce:)❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczynki? ja mam nie przespaną nocke za sobą i chyba dlatego pójde zaraz na drzemke popołudniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) anulka156...U mnie po staremu...Ja też wczoraj z deczka poszalałam:)A dzisiaj byłam na meczyku piłki nożnej i na zakupach i jestem padnięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
laski trzymajcie za mnie kciuki jutro jade do gdanska do Akademi Medycznej na operacje noska...eh boje sie....w poniedzialek mam operacje....mysle o tym jak bez swego kotka tam wytrzymam :( hrhr poza tym boje sie szpitali a wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...Trzymam z Tobą...Co Ci się w nosek stało, że musisz mieć operację:(:(:( Buźka dla Ciebie❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia dziewczynki \":) cio tam...ja dzis okresa dostalam...masakra, ale da sie zyc.... szczescie poszly tabsy w bok...hihihi ide spac...juz pora, zmeczona jestem, kochanie moje pojechalo.......ojej....coz..... pozdro aaaaaaaaaaa, anulka, malgoska......kolorowych senkow :D 👄🌻👄🌻❤️👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
a bo 2 razy se nosek złamalam.... wlaśnie jem sniadanko bo za niedlugo musze wyruszac do gdanska.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×