Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość aneta_mloda5
Dziewczyny mam dziwny bol podbrzusza. Nie boli mnie przez caly czas ale jest odczuwalny kiedy wstaje lub klade sie do lozka, ogolnie kiedy wstaje z czegos np z siedzenia kiedy chodze po schodach? Co on moze oznaczac? Czy ktoras z was miala podobny bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta_mloda5...Ja nie miałam takiego bólu, ale radzę, żebyś się wybrała do lekarza, nawet zwykłego - pierwszego kontaktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie :P:P:P 👄 ja padam poprostu, caly dzien sprzątania, mycia okien,szkliw itp.....cała hałpa błyszczy :D no ale w piątek powtórka, u babci trzeba posprzątać :-( ale jak trzeba to trzeba 🌻 ja też nie miałam takich bólów (tak to się pisze.....) chyba że podczas okresu jak tabletek nie zażywałam..... ❤️ czekam na mojego skarba i czekam.....tak blisko mieszka a tak długo czekać musze ❤️ pewnie z moim bratem znów się zagadał. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka3693
no wlasnie biore na uregulowanie... i wlasnie co do tego czy jak bralam tabletki nie od poczatku cyklu...(bo tak zalecil lekarz) to czy dziaiaja one na zabezpieczenie ... jak co to ja tez caly czas z gumami w razie czego... ale tak dla pewnosci sie pytam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Aha, u mnie moja siora sprząta:P Tak, tak się piszę:P Malutka3693...Powiem Ci szczerze, że szczerze nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepignpill
juz kupilam test rano go zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsel od butelki
mam pytanie :) mam torbiel i w ramach leczenia gin przepisal mi microgyn cos tam :P a ja w nerwow podlam date ostatniej miesiaczki o 5 dni pozniej niz byla :o czyto ma jakis wplyw ?do gina moge dopierojutro dzwonic, tabletke juz wzielam i teraz sie zastanawiam czy dobrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel od butelki...Ja nie wiem...Ale jak już wzięłaś, to już nic nie zmienisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepignpill
spoko jak rano zrobie to od razu napisze...wierze ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
zrobilam test...odczytalam....i ? jedna kreseczka :) negatywny :) myslicie ze ten test sie sprawdza?> ide zaraz do szkoły...w koncu troche uspokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. sleeping myślę, że jesteś za bardzo przewrażliwiona i musiz się troszkę uspokoić bo zbzikujesz:) pamietaj, że wszystko siedzi w Twojej głowie i tworzy się tam a myślę, że to co lekarz Tobie mówi jest na prawde najpewniejsze i najbliższe prawdy, w końcu bada Ciebie i wie co i jak także nie mart sie tak. pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia ja wracam do porządków:) ble, ale dobre i to, wszystko żeby nie myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jap
Chciałabym sie dowiedziec, czy w czasie brania tabletek mozna zmienic godzine ich brania np. jesli bralam o 22 zeby brac predzej o 30min? abo jesli biore codziennie 20 min wczesniej lub pozniej, czy jest ryzyko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jap
Chciałabym sie dowiedziec, czy w czasie brania tabletek mozna zmienic godzine ich brania np. jesli bralam o 22 zeby brac predzej o 30min? abo jesli biore codziennie 20 min wczesniej lub pozniej, czy jest ryzyko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zmienić o pół godz w jedną albo dugą strone,nawet o godzine.... jeśli np chcesz zmienić o więcej godzin, to codziennie bierz o godzine póżniej,a najlepiej jest jak zaczynasz nowe opakowanie to wtedy możesz wziąść od razu o innej godzinie i dalej lecisz już o tej nowej... ja zawsze brałam o 16 teraz biore o 17 :D w środku opakowania zmieniłam...od nowego opakowania lecę o 20 :D albo może i od jutra zaczne od 18,potem 19 i tak dojde do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
cze kobitki! ginekolog przepisal mi yasmin. orientujecie sie cenowo z nim? ginekolog powiedzial, ze raczej tani to on nie jest :/ i czy w kazdym opakowaniu tabletek anty sa 3 listki?! pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was malutkie:P sleepingpill...No to super:)Pewnie, że się sprawdza, a jak inaczej:)Siupel:) Małgorzatka24...Hehe, ja też miłego dnia wam...:PWiecie co:P Jap...Możesz zmienić godzinę o 30 minut!Myślę, że takie 20 minut nie ma większego znaczenia, ale godzina powinna być jak najbardziej zbliżona! anulka156...🌻❤️:P PaulaPaula...Czeeee:)Ja się nie orientuję, bo biorę Cilest:)Ja na przykład kupuję po 1 listku, a na recepcie mam 3 listki, ale nie kupuję na raz trzech!!!Ale wiem, że Cilestów są trzy listki w opakowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. hej aaa zaraz posmigam na gg i Cie pomęcze bo tylko Ty jestes dostepna:)mam nadz. ze się nie załamiesz:P Paula ja biore yasmin juz 2 opakowanie. Raczej dobrze sie czuje choć zauważyłam lekkie napuchnięcie nóg i stany depresyjne połączone z lękowymi ale może nie są uzależnione od nich. Osobiście chcę je zmienić głównie ze względów finansowych na cilest lub na tabl. o podobnym składzie do yasmin bo w sumie dość dobrze sie po nim czuje. Kosztują od 37 do 42 zł także widzisz..:/ Polecę Tobie również pewną strone która dziś odkryłam www.yasmin.pla i tez na nią zajrzę. pozdrawiam panieneczki..zakręcony dzień jestem wykończona ... :P buziaczki dla wszystkich panieneczek z biznesiku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zapomniałam dodać że w opakowaniu jest tylko jptę na 2 opakowania ale 80 zł na raz wydać to raczej postoję i kupuje tylko jedno ale musze sie umówić na zmianę tylko nie wiem czy bede musiała płaciś za te wizyte tylko po to żeby mi zmieniła na inne tabvletki, nie wiesz może jak to sie odbywa? i radzę najpierw przejsc sie po wsz.dostepnych aptekach w miescie bo mozesz przepłacić. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha...Bo Ci kopa zasadze i wiesz:P:P:P Nie męczysz mnie!!! Jestem na kierunku pedagogicznym i lubię słuchać, więc cała przyjemność czytania po mojej stronie!:P❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko.. czy moge zaczac brac tabletki przed okresem..?? nie w pierwszym dniu okresu?? Czy powinnam w pierwszym dniu okresu?? (w czasie okresu) prosze odpiszcie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja raczej w 1wszym dniu zeby organizm sie odpowiednio ustawił a jak pow.tobie twoja gin? rob tak jak ona mówi lepiej. aaaa no dawaj. moze mi pomoze jak kopa dostane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewuchy:) ja tu na chwileczke tylko.....skonczylam mysc okna i teraz na kochanie czekam i do sklepu :)....hihi aaaaaaa chce byc mniejsza te 5 cm chociaz bo moj facet ma 170 i jak mam zalozyc wiekszy obcas?????masakra...dlatego chodze na nizszym obcasie lub na plaskich :/ coz..... malgoska....jak tam twoje telenowele i plany na otwarcie \"relax\"pabu :P anulka hehe:) i jak tam ogolnie?...ze sie tak zapytam zeby cie nie pominac :) ....a ja teraz do niedzieli...czekam na okresik...tabsy odlozone, tylko bole podbrzusza oj....na szczescie nawet sluz znikl...wiec.....hehehe:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P: no to jazda...:) mam pytanie...bo ktoras tam wczesniej pytala czy tabsy bierze na regulacje okresu czy na antykoncepcje czy to robi jakas roznice np. czy zabespieczona jest tak samo jak taka co w miare reguralnie miesiaczkuje...tak sie zastanawiam...ale nie wiem pozdrawiam....🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 i buziole 👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄 dla kaZDUsiej zEby nie POminAC !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_mloda5
DZiewczyny powiedzcie mi na ile moge wierzyc wynikowi testu ciążowego jezeli zrobilam go 12 dni po stosunku a do okresu jezcze tydzien?? Robilam pre-test na opakowaniu pise ze juz niby 6 dni po zaplodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no teraz tylko musze czekac na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja984...Muszisz wziąść w pierwszym dniu okresu!!!ZAWSZE...Chyba że lekarz powie Ci, że masz wziąść inaczej, to wtedy bierzesz inaczej!!!Pozdro:) Małgorzatka24...:P jenetka...Elllllllooooooo:)Aha, teraz kumam:)...Ja znowu mam wysokiego kochanie:)Ale w sumie niemuszę być wyższa:)Hehe, niemyślałam w sumie o tym:P No ja dzisiaj 12 opakowanie zaczynam:) To chyba ja pisałam, mnie się wydaje, że jak na antykoncepcje to może trzeba brać zawsze regularnie, a na okres(regulację) może jakoś inaczej...Bo nawet one piszą nieraz, że nie zaczynają w 1 dniu okresu!Więc ja to już nie iwem jak to jest:) aneta_mloda5...No właśnie to jest odpowiedź na Twoje pytanie...6 dni po zapłodnieniu, jeśli tak jest na opakowaniu to tak jest na bank:)Ja to nie wiem, ale myślę, że jeśli tak piszą to tak jest:) sleepingpill...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×