Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Małgorzatka24...Hehe, powiem siorce, żeby sobie zrobiła skromną wycieczkę, żeby umyć okna:DHihi...:) No samochody są good:classic_cool::DChociaż ja nie mam prawka, ale też lubię jako pasażer i takie inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyby muszą być ostro zaparowane inaczej albo samochód sie nie nadaje albo gra nie warta była świeczki:D ok ok trzymam Ciebie za słowo z tymi oknami:P no i uwielbiam gdy jest oczywiscie bardzo ciepło, myć na słoneczku jakies autko i sie przy tym opalac eheheh przyjemne zajęcie a jak tam dziewuszki wasze tabletki szczęścia? jakies dolegliwości itp itd? piszcie piszcie. chyba sie porozleniwiały wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz....wspolczuje. moj okres za tydzien :( zostaly 4 tabsy .......uech....bywa i tak.... ide spac.kolorowychh snow o waszych milosciach.......i niech w pokoju okna paruja hhihihihihi..........a co???tylko malgoska moze?????hihihihihi buziole 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 Ja jednak samotnie nie spędzilam wczorajszego wieczorka...:D byliśmy u kumpla na imprezce, mieliśmy iść na piwo no ale....fajnie bylo, mój ustawił jedngo zawodnika co do mnie startował :D:D:D mój brat \"przyszywany grubymi nicmi\" się opił jak....jego panna mu powie co nie co pzy nastepnym ich spotkaniu.....luzik :classic_cool: ❤️ Ja narazie żadnych dolegliwości nie mam związanych z braniem tabletek :D a mój okresik to dopiero za jakieś 20 dni nadejdzie więc mam pole do popisu :D 🌻 🌻 🌻 MAMY WIOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadszedł okres, jak w zegarku, zawsze niedziela rano:) annnnnnaaaa...O Ty łobuzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaana
witam moje kochane dziewczynki;* mam do was takie pytanko...czy podczas tej 7 dniowej przerwy tez jestem zabezpieczona jesli nie mam okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaana...Tak. A jak to sobie wyobrażasz, jakby było inaczej!?Bierzesz tabletki regularnie przez 21 dni po to, żeby być zabezpieczona cały czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ło ło...Ale słoneczny dzisiaj dzionek był:)🌻 Witam wszystkie kobitki👄 Ja sobie dzisiaj pośmigałam z moim kochanie:DAle fajnie było...Obecnie jestem w 7-dniowej przerwie i nawet mam okres(pierwszy dzień), ale mnie to nic nie przeszkadza i tak mnie nic nie boli i słabe krwawienie mam ogólnie, więc sama przyjemność:DTrzeba korzystać kiedy się da:D:D:D, bo niestety nie zawsze się da, bo nie ma gdzie:(❤️🌻 Buziaki i mam nadzieje, że ktoś wkrótce zawita:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki ja wlasnie w pracy zamulam dalej mi tak niedobrze jest i brzuch duzy a test robilam i nic :( jak myslicie czy to przez tabletki??? No ale nigdy tak nie mialam a biore juz 4 lata te tabletki :( aaaaaaaannnnnnnnnnaaaaaaaaaa i jak z ta nasza telenowela???? :):):) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,buziaczki:) nikusia moim zdaniem to mogą być objawy przed miesiączką albo po prostu czas na przerwę bo 4 lata do juz jest długo i organizm może być po prostu przeciążony. Jesli objawy będą się nasilać to musisz sie zgłośić do gin. aaannnnnaaaa, aaaaaaa jak tam dziewczynki zyjecie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:* Wiosenka za oknem, aż miło...🌻🌻🌻 nikusia84...Ja mialam dzisiaj wolontariat tylko:)Także luzik guzik:) Myślę, że to może byc przez tabletki(woda się w organiźmie zatrzymuje) Małgorzatka24...Buziaczki słońce:D:D:D(podryw):classic_cool:Żyję, żyję...Wczoraj pisałam sama ze sobą, bo Was nie było i widzicie jakie głupoty popisałam:( jenetka...Nie jesteś sama:PJa się upomniałam i luzik:P:P:P❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
czesc dziewczyny...bylam dzis u ginekologa bo dalej nie mam okresu...znow mi zrobił badania i powiedzial ze niczego nie wykrywa...kazal mi za tydzien przyjsc jak nie dostane okresu..spytalam sie go czy zrobic test ciazowy a on stwierdzil ze szkoda kasy na to...niewiem tak mysle ze moze dla wlasnego spokoju go zrobic? no fakt od wtorku mnie jajniki mocno bola jak bym miala dostac okres ale wciaz nic...on twierdzi ze moze to byc stres bo sie zamartwiam tym czy jestem w ciazy czy nie....co wy na to? pomozcie radą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
czesc kobitki czesssccc:) dlugo nie pisalam, bo zajeta jestem...wiecie jak to jest... a na razie problemow z niczym nie mam jesli chodzi o antykoncepcje wiec nie zagladalam;) ale jutro wizyta u ginekologa...ech..w sprawie zmiany tabletek-ciekawe co tym razem mi przepisze? mam nadzieje, ze nie takie swinstwo jak diane35 wtedy...ble! sciskam wszystkie kobitki!:) wiosna wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...Cześć:)Ile już nie masz okresu!?Nie wiem, dla własnego spokoju możesz przecież zrobić!!! PaulaPaula...Część kobitka:)Czemu zmieniasz tabletki!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 no i ja jestem a nikogo teraz nie ma...... Pozdrawiam wszystkie babeczki 🌻 - - - - > sleepingpill zrób ten test tak dla śwętego spokoju, ale najbardziej pawdopoobne jest to że za bardzo sie denerwujesz i ciepi na tym Twój organizm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
niewiem pare dni nie mam...ale test zrobie se jutro rano faktycznie bede (powinnam być) bardziej spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piękne panieneczki - WSZYSTKIE:* eheheh żeby żadna potem mi fochów nie strzelała i nie zagroziła że w nicy sexu nie bedzie;P :P sleeping... ja Tobie powiem tylko z mojego doświadczenia, ja miałam tak bardzo często, że nawet okres mi sie opóźniał o 2 tygodnie dlatego , że jak już sie spóźniał 2-3 dni to ja byłam przerażona , e jestem w coąży i to tak sie ciągnęło że organizm wyczuwa silny stres i dlatego takie potem afery są. Jest udoodnione , że stres źle wpływa, ale z drugiej strony skoro bierzesz tabletki to powinnas miec wszystko jak w zegarku więc lepiej słuchaj gin. bo to przeciez expert. ktoś pisał że tabletki zmienia- powiedz mi czy płacisz za wizyte i czy specjalnie tylko po zmiane musisz sie umawiac czy zrobi to od ręki?opowiedz po wizycie co i jak. jenetka jak tam słońce żyjesz. i reszta słońc. ja dziś sie wzięłam za porządki i inwencja twórcza we mnie wstąpiła i przemieniam mój pokój w kolorowy zawrót głowy:) wszystko żeby tylko nie myśleć... pozdrawiam wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko tylko się nie rozpędź i nie pomaluj całej chałpy :P:P:P ranyyy ja mam na 19 do budy na seminarium....parodia jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheheheheheheh nooooo pomaluję na czerwono zaiwesze czerwone prześcieradła na oknach czerwony neon w oknie i dziołchy zgadnijcie co otowrzymy;P :P nie no na razie ścian nie maluję tylko zmieniam wystrój, uwielbiam świeczki i suszone płatki tyulipanów i róż i na maxa to wykorzystuje, będzie kololowo kololowiasto. Przynajmniej w pokoju...ech aaannnnaaa znam ten ból ja tez miałam o takich kosmicznych godzinach seminaria ale z dziewczynami w przerwach opalałyśmy sie na ławeczce przed szkołą eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnaaaa...O jaaa, czemu tak późno!?:o Małgorzatka24...Hehe...Chcesz otworzyć agencję!?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam się z czegoś zwierze, może to i śmieszne.... biore tabsy już ho-ho-ho ale w ostatnim miesiącu kochaliżmy się z moim na dodatkowym zabezpieczeniu, bo ja chora bylam brałam jakieś świnstwa......dla bezpieczenstwa tydzien po chorobie też na dodatkowym zabezpieczeniu,potem mialam okresik... trzy dni po przerwie poszaleliśmy na maxa :P:P:P tak do konca,eh już zapomniałam jakie to mile uczucie...tylko że ja momentami jakieś schizy lapie....no kurcze przed tem nie miałam a teraz na nowo wariuje....... Może to przejściowe, bo przecież jakie ja mam szanse na to że mamą zostane :P:P:P zresztą co tam za pare dni wróce do normy :D:D:D głupie ale ja juz tak czasem mam........musze poschizować bo bym sobą nie była........:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×