Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość gość
Madiiii dzieki za podpowiedz :) nawet nie pomyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziewczyny wczoraj kochałam się z moim chłopakiem skończył we mnie i wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną czekam na okres. Zawsze po stosunku miałam upławy to była sperma teraz nie mam żadnych upławów. Czemu tak się dzieje? Odpowie mi ktoś ? Może to oznaczać że tabletki straciły stoją skuteczność ochrony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki są dobre,tylko twoja macica wypełniła się płynem i będzie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo brania tabletek ? Regularnie bez skutków ubocznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 92Klaudia92
Ogłoszenie już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaolaOla2000
Mam do sprzedania 7 opakowań tabletek Yasminelle (nie musi wszystkich kupić jedna osoba), nowe, zafoliowane, data ważności: 08.2017, po ciąży przestałam je tolerować, zainteresowanych kupnem prosze o kontakt oiseau@interia.pl, cena 30 zł/opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaa
Hej,czy ktoś mi pomoze.Właśnie zażywam tabletki od 2 miesięcy.Właśnie ten to jest 2 miesiąc i już miałam z nimi przygodę o toż to,po 7 dniowej przerwie miałam wziaść tab w środę,ale zapomniałam kupić i wzięłam 2 na raz i wiem,ze wciągu 7dni żeby zabezpieczać się,no ale nie miałam w tym czasie stosunku i wczoraj miałam wziaśc kolejna o stałej porze 23 i je zgubiłam i nie wiem co dalej??Wrócę do domu nadal będę szukać,ale mam przyjąć wczorajszą.... i dzisiejszą o stałej porze?I jak zabezpieczeniem?Proszę o radę jak najszybciej,bo jestem do 16.00 w pracy,a kompa mam popsutego w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam 17 lat i zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne i mam problem parę dni temu skończyłam brać tabletki dopochwowe i miałam upławy i leciała mi krew i myślałam że dostałam okres więc wziełam tabletkę antykoncepcyjną (tak mówił lekarz że wziąć w pierwszy dzień okresu) ale na drugi dzień okazało się że to nie okres i brałam tabletki przez 3 dni i nie wiem czy mam teraz czekać jak dostanę okres i wtedy zacząć brać tabletki regularnie ?? Czy nic mi nie będzie po 3 dniach brania tabletek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak weź kolejna 4tabl. skoro nie jesteś pewna czy to była Twoja miesiączka po prostu "zabezpieczona będziesz po skończeniu całego blistra i wtedy tez pozinna wystapic miesiączka tzw krwawienie z odstawienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrazie wątpliwości skonsultuj się ze swoim lekarzem. :-)moim zdaniem przerwa teraz nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaa9999
Cześć. Mam takie pytanie: Mam 21 lat i zaczynam brać tabl. antykoncepcyjne w piątek ok 19 godziny zauważyłam kilka kropli krwi na bieliźnie ale później nic więcej się nie pojawiło ( 2 dni wcześniej byłam u lekarza i miałam małe plamienie po badaniu więc nie byłam pewna czy to okres ) nast. dnia rano dostałam obfitej miesiączki i wzięłam tabletkę ok 21 godziny ( bo wcześniej nie miałam możliwości tego zrobić) i chciałabym wiedzieć czy tabletki już działają czy dopiero po 7 dniach będą skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pewności zabezpieczaj się dodatkowo przez 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię tabletki Naraya, Yasminelle lub Lesinelle! marzena.tolpa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaflowa
Dziewczęta! Odświeżam temat! Tak w zasadzie to mam do was pytanie... Jestem właśnie w trakcie 7 blistra tabletek anty Lesinelle. Mam 17 lat i poszłam do ginekologa po nie głównie dlatego, że miałam bolesne i nieregularne miesiączki. Teraz wszystko jest w normie - dostaję okres co 28 lub co 29 dni i nie boli, ale w zasadzie ja nie z tym... Otóż, od kilku miesięcy regularnie współżyję z moim chłopakiem, jednak nie jestem pewna czy tabletki tak do końca mnie zabezpieczają. Jakby nie było dostałam je na wyregulowanie cyklu i tak się zastanawiam, czy też spokojnie mogę uprawiać seks bez prezerwatywy? Nie przepadam za gumkami, a seks bez nich uprawiamy tylko na 2/3 dni przed okresem. Obecnie jestem w takiej fazie cyklu, gdzie w zasadzie powinnam mieć dni płodne i moje kolejne pytanie brzmi, czy teraz też spokojnie mog się kochać bez gumek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, spokojnie możesz się kochać. Nie ważne na co zostaly przepisane Ci te tabletki, jeśli mają one działanie antykoncepcyjne i zażywasz je zgodnie z zaleceniem to chronia Cie przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas stosowania tabletek nie występują dni płodne. A jeśli wystąpią, bo z jakiegoś powodu skuteczność tabletek zostanie obniżona to mogą wystąpić w dowolnym momencie. Nie wtedy kiedy wystąpiłyby gdybyś nie brała tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta863
Informacje o najbardziej skutecznych, a także popularnych tabletkach antykoncepcyjnych znajdziecie na stronie sklepu antykoncepcja - http://antykoncepcja.sklep.pl po dodaniu tabletek antykoncepcyjnych do koszyka odbywa się konsultacja z lekarzem, który podejmuje decyzję o ewentualnym przyznaniu ich. pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszet
Jak jakim czasie stosowania tabletek antykoncepcyjnych partner może skończyć wewnątrz pochwy ? Tabletki biorę od wczoraj, ale z partnerem widzę się dopiero w sobotę. Czy dobrze myśle, ze juz wtedy bede mogla skorzystac z tej przyjemnosci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, mam takie pytanie, od 3 lat brałam tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21, w tym miesiacu przepisano mi tabletki novynette, biore je od 4 dni i bardzo bola mnie jajniki, tabletki Microgynon 21 zawieraly wieksza dawke hormonow niz Novynette, bo sa to tabletki o malej dawce hormonow, i moje pytanie jest takie czy mozliwe jest ze te tabletki Novynette sa dla mnie za slabe po tabletkach Microgynon 21 i moge miec owulacje, bo bola mnie jajniki? Mam tez wydzieline z pochwy jak przy jajeczkowaniu tak jak mialam przed braniem tabletek, dodam tez ze dzisiaj kochalam sie z chlopakiem i skaczyl we mnie, czy jest mozliwosc zajscia w ciaze dlatego ze te tabletki maja niska dawke hormonow, prosze o odpowiedzi, co o tym myslicie, z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny.. Kończy mi się teraz 2gie opakowanie tabletek, biorę je regularnie o stałej porze. Mój mężczyzna ma obawy przed tym aby "kończyć" we mnie. Ostatnio nawet założył dodatkowo prezerwatywę. Tłumaczę mu, że nie ma obaw, bowiem jest to jedna z najlepszych metod antykoncepcyjnych. Jestem jego pierwszą kobietą, pewnie dlatego ma obawy. Ja już kiedyś brałam tabletki i wiem, że jest minimalne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę... Jestem zła, bo nie po to biorę to świństwo, żeby się kochać w gumce. Kiedy on ma takie obawy to już ja zaczynam je także mieć, choć wiem, że nie powinnam. Przecież jestem bezpieczna po tabletkach... Ach.. mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mrtotka dla mnie novynette byly za słabe i mialam mase torbieli , i grube endo. zmienił mi je na qlaire i wszytsko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze jesli wczoraj kochalam sie ze swoim chlopakiem? Biorac tabletki novynette od 5 dni ? Z gory dziekuje za odpowiedz. :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie bo zaczelam brac tabletki novynette w tym miesiacu i czy one moga byc dla mnie za slabe? Bardzo bola mnie jajniki i mam taki bialo kremowy sluz z pochwy. Czy ja moge byc w ciazy? Przez to ze te tabletki.sa dla mnie za slabe. Dodam ze kochalam sie z chlopakiem tydzien temu. Dziekuje i pozdrawiam. Prosze o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, mam takie pytanie, zapomnialam wziasc 2 tableten antykoncepcyjnych w srode i czwartek, dzisiaj jak sie zorientowalam tj, piatek wzielam tylko te piatkowa, i uprawialam seks z chlopakiem skaczyl we mnie. jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze, biore tabletki novynette, prosze o wasze opinie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkiul
Hej znacie takie tabletki jak vixpo co o nich sądzicie???? asekurella to dora oslonka przy braniu tabletek anty ??? lub inny zamiennik ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne Naraye. 7. 11 rozpoczęła mi się miesiączka w 4 dzień w przerwie na krwawienie w 8 dniu czyli 11.11 rozpoczęłam rano nowe opakowanie tabletek. Wieczorem współżyłam z finiszem w środku. Nie wiem czemu wystraszyłam się, że mogę być w ciąży. Tabletki biorę regularnie bez skutków ubocznych. Dodam, że od niedawna współżyję z moim partnerem dlatego się wystraszyłam. Proszę o konkretne odpowiedzi a nie obelgi czy obraźliwe komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenamiss
POZEW ZBIOROWY - szukam kobiet do pozwu zbiorowego przeciw firmie farmaceutycznej B..... po stosowaniu przez kilka lat Diane-35 i 2 lata Yaz, wystąpił u mnie zator płuc (embolia) i ostra zakrzepica żył głębokich kończyn dolnych (tromboza), jeśli i Ty brałaś Yaz, Yasminelle, Yasmin, Diane-35 i miałaś udar, wylew, zator płuc, zakrzepicę odezwij się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za parę dni będę dopiero szła do ginekologa dowiedzieć się o tabletki antykoncepcyjne , mam chłopaka, z którym jestem już dosyć długo i który jest chłopakiem , z którym straciłam dziewictwo. Chciałam się dowiedzieć jak szybko zaczynają te tabletki działać. Jeśli pierwszą tabletkę wzięłabym w środę a w czwartek doszłoby między nami do zbliżenia to , czy tabletka działałaby już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×