Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

jenetka...Pozdro❤️ sleepingpill...Aha:(No to miłej podróży i trzym się:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
mam pytanie...........biore tabsy od 2 miesiecy, krwawienie w czasie przerwy wystepuje normalnie, ale jest jakby gestrze niz zazwyczaj.....takie strzepy krwi tez wystepuja....jest to normalnem????tym bardziej ze przez dluzszy czas okreu nie mialam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie
dostalam okres :D dzieki dziewczyny za podtrzymanie na duchu naprawde sie martwilam a dzieki wam bylam troszke spokojniejsza no i mialyscie racje, nie mialam sie czego bac. wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie......Myślę, że to normalne!Ja jak miałam zawsze okres(przed zażywaniem tabletek)też miałam takie!Teraz rzadko takie mam, ale nieraz mam! boje sie...No to fajowo:)Polecamy się na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie
aaaaa - mam nadzieje ze juz nie bede wiecej potrzebowac takiego wsparcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okazji pierwszego kwietnia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :P:P:P taka piękna pogoda aż żal w domu siedzieć.....gdybym nie miała mega kaca poszlabym na spacer :P:P:P mój brat zrobil impreze wczoraj, ot tak mu sie uwidzialo w jednej chwili,ale takie imprezki nie planowane są suuuper :D ❤️ moje zaraz przyjdzie.......mam taką nadzieje..... pozdrawiam was wszystkie pytanie... mi czasem się coś takiego zdarza,a nawet dosyć często....w moim przypadku to normalne podobno,mam sie nie martwić.więc chyba nie masz się czego obawiać.najlepiej zapytaj gina przy okazji najbliższej.ale mi moja powiedziała że to normalne jest :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebiesko-zielona
mam pytanie.. mam nadzieje, ze pomozecie rozwiewajac moje watpliwosci. Wiem, ze powinnam spytac sie o to mojego ginekologa, ale wlasnie w tej chwili nasunelo mi sie to pytanie i nie chce czekac na odp. az do wizyty u lekarza. W kazdym razie: Czy jesli zazywam regularnie tabletki od 3miesiecy to bez obaw moge sie kochac ze swoim mezczyzna w czwartym miesiacy cyklu (czyli wtedy kiedy na tydzien odstawiam tabletki)? krawawienie zaczyna sie na trzeci dzien po odstawieniu tabletek wiec mam jeszcze trzy dni na baraszkowanie z moim mezczyzna :) z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebiesko-zielona...Jedną stronę wcześniej pytała o to inna dziewczyna:/...Poczytałabyś trochę ulotkę, co!?Zanim się bierze leki to się czyta informacje o nich!Wiesz w ogóle jak działają tabletki antykoncepcyjne, czy bierzesz tak na oślep...!?:/I napiszę Ci to samo co tamtej:Kurde dziewczyno!!!Jak może być inaczej...Po cholere brać tableki jeśli nie byłabyś zabezpieczona w ciągu tej przerwy!!!Jesteś 100000000000 osobą, która o to pyta...Wystarczyło przeczytać 2 strony wcześniej! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy alkohol ma wplyw na dzialanie tabletek?chce dzis pic i wziac tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebiesko-zielona...No albo co konieczne - ulotke!!!Widzę, że na serio jesteś zielona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary07...Nie ma wpływu, przynajmniej u mnie w ulotce nie ma nic na ten temat...Ja nawet nieraz popijam piwem, jak nie mam czegoś innego(jak na przykład jestem w barze, a jest moja godzina)...Tylko pilnuj się, żeby nie wymiotować do 3-4 godzin po przyjęciu tabletki:)Wymioty obniżają skuteczność! Pozdro i miłego picia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo 👄 ja wczoraj cały dzien spędziłam z moja milością 🌻 no najczęściej u nas się pojawia to pytanie czy w ciągu przerwy jest się zabezpieczonym.....tak jak powiedziała aaaaa JEST SIE ZABEZPIECZONYM :P:P:P z drugiej strony jak zaczynałam brać tabsy to chyba też byłam taka zakręcona :O i strachliwa :P:P:P teraz szalejemy na całego :D ❤️❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Ja sobie robię dzisiaj wolne do po południa z uczelnią, muszę iść na 15 na ćwiczenia:/No ale cóż:/ Ja wszystko rozumiem, ale bez przesady!!!Co chwila, serio, co chwila pojawia się jedno i to samo pytanie!!!No nie mam pytań!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841...Witam:) Ja już hoho po sesji:) No właśnie, pewnie masz na myśli...\"Czy jestem zabezpieczona w 7-dniowej przerwie\"...Jestem pewna, że o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Cleo👄 ja juz dawno po sesji,nauka zakonczona i mnie nuda już ogarnia....bo zazwyczaj do poludnia nie mam co robić :O No mnie też to śmieszy no ale cóż zrobić....Ja jak kupiłam pierwsze opakowanie tabsów to tyle razy ulotke przeczytałam, że na pamięć ją chyba znam do tej pory :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...No właśnie Aniu - czytałaś ulotkę, a one kuźwa chyba nie...Na bank nie, bo w każdej są takie PODSTAWOWE informację!!! A czemuż to wyczucie czasu, że napisałyśmy w tej samej minucie:P Cleo841...Wiedziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki🌻 ech... jak nastroje? buziakuje i pozdrawiam. aaa nie denerwuj seie tak moja droga bo złość piękności szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za Cilest płace 14.80 za listek ale to tylko tak jest w jednej aptece u nas w większości jest drożej...ale już nawet nie pamiętam, chyba nawet powyżej 20 zl.biorąc trzy opakowania jest zniżka jakaś....to wychodzi jeszcze taniej :D i tez nie wiem czemu jest taka różnica w cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatka24...:D Cleo841...Ja za Cilest w jednej aptece płacę 15 zeta, a w innych są za 23, tylko w tej jednej tak tanio!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnych skutkow ubocznych, troche mi sie cyce powiększyły,ale to nie skutek uboczny hehe poza tym, nic,zero...tak jakbym ich nie brała wogole....no w pierwszym miesiącu a nawet tygodniu główka mnie bolala ale to szybko minęlo.... trafiłam chyba na dobrą panią ginekolog (chodze panstwowo nie prywatnie) wypytała, przebadała, wysłała mnie na badanie krwi, moczu, na tarczyce,wątrobe...no wszystko mialam badane...ja tam sie nie znam na tych badaniach ale popatrzyła na nie i mi dobrała Cileścik :D :P a co najlepsze, idąc pierwszy raz do gina, zasugerowałam sie tylko jej nazwiskiem.....bo ma takie same jak ja :P:P:P a to nikt z rodziny..... nie moglam się zdecydować do kogo iść nikt mi nie mógł polecić dobrego gina, każdy miał swojego fawoyta....no i ja traz tez mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i wiosna :) 🌻 mi np dwa razy się zdarzyło zapomnieć o tabletce i musiałam na drugi dzien łykać dwie, no i wtedy to była masakra, głowe chciało mi rozwalić od środka.... gin powiedziala że t normalne.ale od tamtej poy staram się nie zapominać...a bylo to z 4miechy temu...od tamtej pory biore co do godziny,no raz wzięłam 3 godz później ale to sila wyższa...a takto to mam obsesje jakąś budzik nastawiony na 17 w komie i koniec.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×