Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

wole pustki niż kolejne pytania w stylu \"czy kochacie sie do konca przy tabletkach\" :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak...Albo czy w 7 dniowej przerwie się jest zabezpieczonym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj to moje top 7 1. popilam tabsa kawa ze smietanka mam nadzieje ze to nie ma zadnego wplywu na skutecznosc? 2. moja kumpela ma zwyczaj obgryzania paznokci. No może nie tyle paznokci, ile lakieru z niego. Mówię jej, że to niezbyt zdrowe, ale ona na dodatek, jak malując gdzieś \"wyjedzie\" to ten niezastygnięty lakier zlizuje... Czy takie coś ma wpływ na tabsy? 3. wiadomym jest, ze papierosy obizaja skutecznosc dzialania tabletek.. wiekszosc z Was przyjmujacych tabletki \"anty\" nie pali... ale czy nie macie problemu, z tym, ze ktos u Was w domu pali? jak to jest z ta skutecznoscia wtedy? tez kochacie sie do konca... ? 4. slyszalam ze podobno przy stosowaniu tabletek anty mozna odczuwac swedzenie ciala!!czy to prawda??ale slyszalam rowiez ze jak swedzi cialo to robia sie na skorze rostepy!!!!!!!!! 5. jadlam sobie serek zołty no i on mial oslonke taka chyba z wosku no i ja z pospiechu zjadlam i ta oslonke no i ztego moje pytanie czy moze to wplynac na tabletki? 6. czy zjedzenia blyszczyku do ust (przeterminowanego) ma wplyw na tabletki? 7. czy popijanie tabletek anty wodą gazowaną jakoś szkodzi? wszystko autentyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak...No nie żartuj, że to ktoś kiedyś pisał, że kiedyś padły takie pytania!?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak...O rany...No nie mogę...Heh, no to ładne panienki niekumate...(nie wiem jak sie pisze niekumate, czy razem czy osobno:P )Możnaby pomyśleć, że to specjalnie, albo, że się nabijały pisząc to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekumate to przymiotnik:) nie z przymiotnikami piszemy razem xD (5 z ortografii w sQl) :D pozdro ps w ciagu 7 dni jestesmy zabezpieczone XD tak podaje ulotka i ginekolog;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicckkiiii
Dziewczyny, co zrobic by po pigulkach nie tworzyl sie cellulit? Bo ja mam juz dosc! Smaruje sie 2 razy dziennie, ale jak biore pigulki, to nie mam szans i cellulit i tak sie pojawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu to ja nie wiedziałam, że celullit po pigułkach występuje... każdy ma cellulit przecież... ja mam też .. moja chuda kuzynka ma.. ale przed tabletkami też miałyśmy niestety:/ ponoc na cellulit dobra jest szorstka gabka i masowac trza :) ale moze to bajki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ fistik...Ale ja to wiem, że jesteśmy zabezpieczone...To pytanie było napisane ironicznie z pozdrowieniami dla tych, które takie pytania zadają!!! vicckkiiii...Celulit od tabletek!?O takich cudach to ja jeszcze nie słyszałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niestety fakt, cellulit mozna mieć większy od tabletek prawda jednak jest taka że większość kobit go ma :P krem antycellulitowy + szorstka gąbka/szczotka i tylko tyle mozna zrobić... no chyba ze jeszcze odstawic pixy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sa jeszcze specjalne tabsy antycelullitowe... ale czy one dzialaja.. kto to wie.. heh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak...Ja mam jednak jakoś inne zdanie na ten temat, ale ok:)Może jak poczytam o tym, to się przekonam, że tabsy mają jakikolwiek wpływ na celulit:P fistik...Podobno działają takie bardzo dobre(również drogie) kosmetyki na to...A kiedyś oglądałam program o celulicie i babka mówił, że celulitu nie da się zwalczyć do końca, że on zawsze będzie...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zdaniem lekarzy cellulitowi sprzyjają zaburzenia równowagi hormonalnej, kłopoty z krążeniem, noszenie zbyt obcisłych ubrań albo wysokich obcasów, zażywanie pigułek antykoncepcyjnych. Sprzyja mu picie dużej ilości kawy, herbaty, napojów gazowanych i alkoholu, praca w pozycji siedzącej lub stojącej, a także nadmierne opalanie i gorące kąpiele (powodują zaburzenia w krążeniu krwi).\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigułki są JEDNA Z WIELU przyczyn cellulitu, ja np. mam minimalny a pigułki biore rok, to że mogą mieć one wpływ na cellulit to nie znaczy ze zawsze one są winne, spojrz ile jest innych czynników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak się głębiej zastanowimy to wyjdzie ze tabletki szkodzą na wszytko i to przez nie mamy wszytkie niedoskonałości. Nie przesadzajmy! A powiedzcie mi bo dreczy mnie to pytanie od dłuzszego czasu i nikt nie umie mi na nie odpowiedzieć czy cellulit to już jest w tedy gdy ściśniemy skórę i robi się efekt \"skórki pomarańczy\"? czy jeszcze nie? Bo ja go widze gdy ścisne... Powinnam juz używac jkiś kosmetyków na to cholerstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowe nei pomaranczowe wszystko jedno.. cellulit to to parszywe cholerstwo wychodzace wtedy gdy napniemy lub scisniemy dane miejsce i sa brzydkie dolki .... taka skora jak u starych ludzi nierowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eśka
mam pytanie. ponieważ dopiero co zaczelam brac tabletki harmonet 8 tabletka, chcialam sie spytac jak dokladnie musze je brac? do tej pory bralam je o 12 w nocy, ale zdarzalo mi sie jedna wziasc 45 minut pozniej, a innym razem 15 min. jak to wyglada, czy robie cos zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robisz własciwie ... tabletki powinno sie brac regularnie ... jesli powiedzialas sobie ze bierzesz o 24 to o tej bierzesz.. (przypomnienie w telefonie czy cos) ale jak sie wezmie pozniej to nic sie nei stanie... ale jednak w ciagu tych 12 godzin musisz ja wziac... jesli zdarzy sie ze pozniej sie wezmie .. po 12 godzinach... proponuje ginekologa bo organizmy reaguja roznie..... w kazdym badz razie trza sie w 12 godzinach zmiescic w razie zapomnienia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eśka- spoko, takie różnice w czasie są dopuszczalne ale zmien sobie godzine na wczesniejszą to bedzie ci łatwiej, branie o stałej godzinie zmniejsza ryzyko zapomnienia tabsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka🖐️ moniak...Hehe, a jakiś ktoś mówił w TV, że kawa pomaga zwalczyć celulit... Ja tabletki biorę 14 miesięcy, a celulit mam od jakiś 3 lat, więc to nie przez tabsy mam, jak większość kobiet. Bo prawie każda kobieta mam celulit, a ile kobiet bierze tabsy!?Napewno mniej! To co napisałaś\"pigułki są JEDNA Z WIELU przyczyn cellulitu, ja np. mam minimalny a pigułki biore rok, to że mogą mieć one wpływ na cellulit to nie znaczy ze zawsze one są winne, spojrz ile jest innych czynników\", to tak, jakbym ja zaparcie w to wierzyła, a tak nie jest do końca. Wiem, że jeśli już tak jest, że mają wpływ na celulit, to wcale nie znaczy ze zawsze są one winne, moim zdaniem wręcz przeciwnie, że właśnie reszta czynników jest bardziej prawdopodobna do powodowania powstawania celulitu!Ja na bank nie mam celulitu od tabletek, bo mam go od jakieoś czasu...I wydaje mi się, że większość, bo chyba więcej dziewczyn zaczyna brać tabsy jak już celulit się u nich ukazał... Maleńkka...No właśnie, dlatego ja jednak jestem troszkę odmiennego zdania z tym celulitem...(Muszę o tym poczytać kiedyś:P ) Tak to już jest celulit!Tylko, że on się dzieli na 4 stadia!Ty masz to pierwsze!Możesz iść do lekarza(dermatologa) i zapytać...Mogę wiedzieć ile masz lat!? eśka...Najlepiej jest brać, w Twoim przypaku zawsze o 12, ale jak Ci się zdarzy raz na jakiś czas wziąść 45 minut później to luz, a to 15 minut to w ogóle nie POWINNO mieć wpływu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monniaaaaaaaaaaa
A nie zdarza Ci sie juz spac o polnocy? Troche pozna godzina jak na branie pigulek, ale jesli prowadzisz nocny tryb zycia to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monniaaaaaaaaaaa
Przed pigułkami tez miałam cellulit, ale od tabsów się powiększa i jest bardziej widoczny. Nienawidze go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zaczęłam brać tabletki i nie wiem czy miedzy jednym a drugim opakowaniem też nie wpadne? czy potrzebne są inne sposoby zabezpieczenia już po okresie? Pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻE przed sekunda była o tym mowa 1. podczas przerwy jesteś zabezpieczona jeśli ósmego dnia rozpoczniesz nowe opakowanie 2. nie masz okresu tylko krwawienie ktore jest wywołane sztucznie- nie masz prawdziwego cyklu wiec myślenie że w czasie okresu nie trzeba sie zabezpieczac a po juz tak jest bez sensu PODCZAS 7 DNIOWEJ PRZERWY JESTEŚMY ZABEZPIECZONE pod warunkiem że prawidłowo rozpoczniemy nowe opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czytajcie ulotki bo TA informacja JEST tam napisana nie wiem czemu zamiast ulotki i lekarza dziewczyny pędzą po rady do obcych ludzi z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monniaaaaaaaaaaa...Mnie się tam nie powiększył, ale mam:o:(😭 IkaIka...ULOTKA!!!!!!!Tak, to pytanie padło tutaj już 10 tysięcy razy!!!Powinnaś to wiedzieć zanim zaczęłaś brać tabsy, wypada torchę poczytać o tym, zanim się zaczęło brać tabsy! ULOTKA TO PODSTAWA!!! Jak bierzesz antybiotyk to też nie czytasz ulotki!? moniak...Święta racja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi że czytałam ulotkę ale nie pisze o tym czy podczas przerwy działają a nie chciało mi się czytać tego co pisałyście wcześniej bo jest tego od cho...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno, lekarza tez sie mozna zapytać, nawet na tej stronie była odp na Twoje pytanie ehh... nieważne, niby kto pyta nie bładzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×