Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Ara
Wiesz mam bardzo dobrego lekarza ktory wszystko ladnie mi tlumaczy..a to do h.ja sa moje pytania a nie twoje qwiec niech cie to gow*o obchodzi..po pierwsze dobrze wiem co i jak ulotke czytam z wielka dokldnoscia ale jakbys nie zauwazyla nawet osoby czytajace ulotke dopytuja sie rzezcy ktore sa chociazby jasne zeby sie np uspokoic..bo chyba lepiej pogadac z kims kto tez bierze i rowniez czytac ulotki..nie badz taka di przodu bo ci tylu zabraknie i z wlasenj nie PRZYMUSZONEJ woli ODW*L sie to tyle co mam do pwoiedzenia dziekuje i dozobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara poczytaj ulotke
Faktycznie dojrzałość i świadomość bije z Twoich wypowiedzi. Powodzenia w stosowniu, a innym użytkowniczom życzę cierpliwości dla dzieci stosujących środki anty, bo "utwierdzanie się" jest męczące, naiwne i świadczy o braku paru klepek, które odpowiadają za rozumienie słowa pisanego, a także umiejętność rozumowania działania organizmu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara poczytaj ulotke
Ah i chyba wniosek nasuwa się jasny, osoby "doświadczone" są chyba po prostu inteligentniejsze bo im zrozumienie treści ulotki nie nastarcza problemów, tylko jakieś mało rozumne dziewczynki w kółko pytają o to samo...Faktycznie nie mój problem, ja rozumiem co biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna Chmura
co sie czepiasz dziewczyno!! ja niewiem co ty cjhcesz tu soba zaprezentowac..to ejst sprawa ary czy o to pyta czy nie oj a byc moze ma watpliwosciu..szkoda ze ty ejstes taka wielce doswiadczona wiesz bo watpie bys wiedziala WSZYTSKO a nie no dobrze jak juz ejstes dosatwidczona to pilnuj swojej DU*Y a nie czepiac sie dziewczyn ktore dopiero co zaczely brac tabsy..jestes benzajdziejna dziewczyno bo np ja biore tabsy od 10 lat.. i wiesz jakos nie widze w pytaniach ary nic glupiego lub niezrozumialego wiec niewiem co sie czepiasz..moze tobie brakuje klepek:/ glupstwo sie szerzy nie mam pytan naprawde:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ara poczytaj ulotke...Zgadzam się z tą wypowiedzią... czarna Chmura...Nie czepiając się tylko tak po prostu mam małe pytanie...Czy wzięłabyś jakąkolwiek tabletkę bez znajomości ulotki(do czego służy i na co jest) lub bez konsultacji z lekarzem i zadaniu mu kilku bardzo ważnych pytań na temat tego co masz wziąć!? Myślę, że nie!Nie wzięłabyś chyba żadnej tabletki w ciemno...Tak też powinno być z tabsami anty, bo to nie jest witamina C! Jeśli się ma jakieś wątpliwości to chyba lepiej najpierw sprawdzić czy nie ma info w ulotce, gdzie jest tam najszczersza prawda, a nie pytać na forum, gdzie ktoś może ściemnić lub napisać według własnego doświadczenia, a nie tak jak powinno być, bo przecież ktoś mógł zrobić głupi błąd i żle poinformować...Rozumiem pytania, na których odpowiedzi w ulotce nie ma...Ale z tego co ja się czepiam to zawsze są pytania, których odpowiedź jest JAK BYK w ulotce...Moim zdnaiem to jest najbardziej odpowiednie źródło informacji... Z tego płynie super ważny wniosek, najpierw zapoznaj się czy nie ma w ulotce odpowiedzi na Twoje pytanie i jeśli nie ma to pytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Wypraszam sobie skonczcie pisac na moj temat to moje tabsy moje cialo i moj problem jejku a myslisz ze skad mam tabletki kolezkanka mi dala>?? nie jakbyscie niewiedzialy trzeba isc po nie do ginka i trudno brac tabsy bez konsultacji z lekqrzem..a moze tylko sie z wami bawie ejj no bez kitu zapomnijmy o tym bo doprowadza mnie to do furi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara poczytaj ulotke
Heh, następna błyskotliwa i sładniowo polska wypowiedz:) Wszystkiego nie wiem, wiem natomiast co biorę:) Nad swoim doświadczeniem w tej materii nie ubolewam i jakoś nie przypominam sobie, żeby kiedy kolwiek miała problem np z kupą;) Ale widocznie uważałam na biologii. Czego się czepiam? Ano zajrzałam na ten temat, bo sama biorę tabletki i myślałam, że poczytam o różnych skutkach, poznam opinie na temat różnych firm, a tu się w kółko magluje te same denne pytanie wynikające z braku zrozumienia treści ulotki. I fala głupoty własnej leje się na młyn i tak w kółko. Zjadłam słodką bułkę i poszłam do wc, czy tabletki przestały działać? Połknęłam 3 minuty za wcześnie czy zajdę w ciąże? Poczytajcie siebie z dystansu to moze się zastanowicie jaki poziom reprezentujecie, bo co innego gdy np dzieczyna pisze, ze 1 raz zażyła tabletke i zatrzymał się okres/ ma prawo się denerwować/a co innego, gdy ma 1 dzien przerwy i popada w panikę, że na pewno jest w ciązy albo, że poszła do kibla i teraz musi się 7 dni zabezpieczać. Przykro mi, że nie widzisz "inteligencji" takich pytań. Sorry, że wam zburzyłam sielanka słodkiego pisania w kółko o dupie maryni, raz tu zajrzałam i na pewno się nie rozgoszczę:) Nie martwcie się. Poddaje tylko pod rozwagę poziom dyskusj - to dla tych ciut lepiej rozwinietych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ara poczytaj ulotke...Sorka, ale ja się nie uważam za \"ciut lepiej rozwinietą\", jak to ujęłaś, więc wypraszam sobie również takich opini i \"wrzucania wszystkich do jednego worka\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
hejka wam laski...oj chyba dopiero mam dobrze dobrane tabsy.. harmonet.. uf zadnych efektow minusowych nie czuje...jedynie mam plamienia... nno znaczy sie wydzieline czy tam sluz...zostaje osad na bieliznie ale to tam wiadomo po 1 miesiacu ich brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
ej laski...pisze sobie na forum z Novynette no i jest taki motyw ze biora tabsy a chlopak sie tez zabezpiecza ..moim zdanuiem to beznadziejne bo po co sie "truc" i uzywac gumek..jak sie bierze tabletki o danej porze nie ma wymiotow biegunek..to po to je bierzemy zeby cieszyc sie do konca.. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...No to super:) Ara...Każdy ma na ten temat swoje zdanie, jak ktoś chce to niech się zabezpiecza dodatkowo...Przynajmniej się nie stresują tak jak niektóre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
aaaaaa a ty sie zabezpieczasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara poczytaj ulotke
Sorry, aaaaaa, nie miałam zamiaru Cię urazić, takim jak Ty się szacunek za cierpliwość nalezy. Moża sobie plik z ogotowymi odp założyć i tylko kopiuj- wklej stosować przy takim nateżeniu bezmyślności. Powodzenia w dalszym uświadamianiu leniwych i niekumatych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Nieraz tak, ale to wtedy, gdy jestem na jakiś lekach czy coś w tym stylu... ara poczytaj ulotke...Spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujawsko-pomorskie
wypowiedz ssssssssss skad masz to ze mlode dziewczyny nie moga przyjmowac czyli co do 21 roku zycia mam sie kochac z gumka :/ wiadomo kazda tabletka na jedno pomaga na drugie szkodzi.. skad masz takie info!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel 19
hej dziewczyny słuchajcie mam receptę którą lekarz przepisał mi 3 tyg temu. Przepisał mi 2 recepty żebym nie chodziła 2 razy do niego co miesiąc. I wlaśnie jedno opakowanie wykupiłam tego samego dnia a tą drugą zostawiłam bo nie chciałam odraz tyle pieniędzy wydawac. A Tu się dowiaduję ze od poniedziałku na receptach musi być PESEL! ;( co mam zrobić na tej recepcie nie mam peselu boję się, że farmaceutka nie przyjmie recepty i nie dostanę leku :( a może to nie dotyczy tabletek anty? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel 19
a co do zabezpieczeń dodatkowych jak biorę tabletki no to uważam, że to nie potrzebne no ale każdy jest inny. Ja się nie zabezpieczam dodatkowo. Biorę Novynette od 5 miesięcy chłopak kończy we mnie i jest spoko. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel 19...Nie wzięłaś sobie na odpis!?Ja byłam u ginki w piątek i mam jeszcze nie wykupioną receptę z 3 opakowaniami...Ale nie przejmuję się, bo mój tata słyszał w tv, że mogą pesel wpisać w aptece z karty...I sprzedadzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujawsko-pomorskie
no ja tez mam dwie jedna juz wykupilam i czekam na okres i wtedy wezme pierwsza ale chyba sprzedadza w aptece a jak nie to ja tez mam problem ;/ o sluchajcie a ja mam jeszcze pytanie powiedzcie czy jak zaczne brac tabletki to po jakim czasie moge sie juz kochac bez obawy ze zajde w ciaze bo ja slyszalam taka wypowiedz ze do uregulowania miesiaczki przy braniu tabletek ;/ czy po miesiacu jak zaczne bedzie gitez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie.......Otóż po rocznej przerwie postanowilam znów zacząc brac tabletki(Rigevidon). Zawsze dostawalam od razu ten właściwy okres. Jednak w tym miesiacu(byc moze przez zmiane klimatu bo wrócilam znad morza) dostałam w niedziele jakis brązowych plamien. A właściwy okres (z krwią a nie z brązowymi plamami) dostalam w poniedzialek wieczorem. Wzielam tego samego dnia wieczorem pigulke. I teraz nie wiem czy to rzeczywscie był ten pierwszy dzien okresu czy moze pigułke powinnam wziąśc w niedziele gdy dostalam te plamienia......... Co mi radzicie czy lepiej zabezpieczac sie do konca opakowania dodaktowo prezerwatywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel 19
kupiłam dzisiaj bez problemu jednak te leki :) nawet babka nic nie powiedziała w aptece. A co dwóch ostatnich pytań to ja kochałam się już do końca przy 6 tabletce w pierwszym opakowaniu. I teraz zawsze kocham się do końca i jest wspanial. Ufam tabletką. Biorę mnie regularnie i nie zawiodły mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
O co chodzi z tym Peslem ja mam napisane 3 recepty w kasiezeczce na bialych kartkach no a jak w kazdej ksiazeczce pesel tez na niej jest wiec cxhyba nie mam z tym problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel 19
Dziewczyny to głupota czekać całe jedno opakowania żęby kochać się bez niczego. Właśnie po to bierzemy te tabletki żeby nie czekać na zmiłowanie i żeby móc się kochać bez żadnych innych gumek (których nie nawidzę) Trzeba zaufać tabletkom i tyle. Jeżeli regularnie się je bierze, nie zapomina to nie ma szans na dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest się zabezpieczonym mniej więcej 4godziny od połknięcia perwszej tabletki. Jeśli oczywiście się nie zwymiotuje albo nie dostanie biegunki. No i nie bierze żadnych antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnie szka pierwszy dzień okresu tzn te 24godziny od dostania krwawienia więc jeśli w nich się zmieściłaś to luzik. a jesli nie, to mowią że wtedy należy się zabezpieczać 7dni.......ale wiesz poczekaj na wypowiedź innych dziewczyn. Bo ja nigdy takiego problemu nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam krwawienie wieczorem i praktycznie zaraz wzielam tabletke.Ale chodzi mi o to że może te moje plamienia były 1 dniem miesiączki. Jak ktos coś jeszcze wie na ten temat to niech sie wypowie, będe bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kujawsko-pomorskie...Muszą, bo w takiej jak my sytuacji jest bardzo dużo ludzi zapewne:) Po 1 tabletce...Ale większość po miesiącu zapewne:P agnie szka...Ja wzięłabym w niedziele zapewne...Mój okres przeważnie zaczyna się plamieniem... Dlatego też pewnie bym się dodatkowo zabezpieczała... angel 19...Masz rację, ale ja zmieniłam zdanie co do tego, że jak to napisałaś \"nie ma szans na dzidzię\"...Zawsze jest ten 1%...Niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×