Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

stosujcie prezerwatywy w połaczeniu z globulkami, na pewno znasz tą metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktory masz dzien cyklu? bo tabletki mozna zacząć stosować do 5 dnia ale wtedy nalezy sie dodatkowo zabezpieczac 7 dni gumką, zajżyj do ulotki, masz tam taką informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nic nie wiem
dzieki za informacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nic nie wiem
no tylko ze ja jeszce nie byłam u lekarza i nie mam zadnych tabletek takze teraz to juz za póxno.... ale dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nic nie wiem
a nie wiecie jak jest z plastrami? tez nalezy od pierwszego dnia okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nic nie wiem
a dlaczego Wy tu wszystkie bierzecie tabletki a nie plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie plastry są za drogie, poza tym nie mam zamiaru panikować jakby mi sie jakiś rożek odkleił, a po 7dniach noszenia plastra zostaje brudny ślad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines195...Każde tabletki są identycznie skuteczne, nie rozumiem Twoich wątpliwości!?:oSkąd to pytanie!!!Nie od żadnego hormonu!!!Skąd Ci się to wzięło!?Ceną się różnią, bo niektóre są refundowane... Victorias Secret...Lekarz powinien Cię poinformować, ale jeśli Ci nic nie powiedział, to bym zrobiła na Twoim miejscu taj, jak piszesz... fistik...Ja nie miałam:) juz nic nie wiem...1 tabsę bierzesz w 1 dzień okresu i masz go około 4 dni...W tym samym czaise bierzesz 21 tabsów i po robisz 7 dni przerwy...W 8 dniu bierzesz następne opakowanie... Plastry, ale nic o nich nie wiem... Bo ja nie zaufałabym plastrom...Już tu o tym pisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy Kobietki też tak macie ze w przerwie z odstawienia w te upały mniej krwawicie niż zwykle? teraz mam 3dzień krwawienia, a tak naprawdę od południa to krwi nie widzę, a zwyklę okres u mnie trwa 5 dni. Ale 2 miesiące temu gdy było też dosć gorąco również miałam podobną sytuacje (pisałam o tym tutaj). Więc może mój organizm tak reaguje na za wysokie temperatury. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines195
maleńka...ja mam tak samo..i własnie sie zastanawiałam co jest... ale widze że niejestem sama w takiej sytuacji wiec sie nie martwie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam.... bo troche sie...boje.... jesli biore juz te tabletki yasmenelle.....i tak obawiam sie troche....ze moj chłopak miał by skonczyc we mnie....nie chodzi ze mam przed tym obawy nie nie....tylko chodzi mi o ta ciaze bo ..naprawde nie w tym wieku i powiedzcie mi czy wasi partnerzy tez sie zabespieczają..w sumie...nie po to sie trujemy zeby oni jeszcze...ale jakos tak troche dziewczyny mam TE obawy.... jak skoncze sie kochac...i we mnie bedzie...jego..nasienie...i mam byc spokojna ze nie bede w ciazy..... powiedzcie mi jak wy macie naprawde z gory bede wdzieczna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam od roku polegam tylko na tabletkach, nie biore co do minuty, pije alkohol i kawe... mamą nie jestem i jest elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines195
hehe ja mam taką samą sytuacje tez biore od roku, moją pora brania tabletek to ,,wieczór'' hehe znaczy się...kiedy sobie przypomnee, ale biore codziennie, alkohol tez czasem pije, pale papierosy i też mamą nie jestem, napoczątku tez miałam cholernego stracha ale zaufałam tabletkom i ciesze sie z tego powodu! polecam zaryzykowac, to cudowne uczucie które jeszcze bardziej zbliża ludzi do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci nie mogę pomóc bo my nigdy nie kochamy się do końca, bo ja sie ciągle obawiam że mogę jednak być tym 1 % :( . Wiem że głupia jestem, ale nic już na to nie poradze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, tabletki maja taka sama skuteczność w % jak test DNA na ojcostwo :) A przeciez w wyniki takich testów święcie wierzymy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chyba nie przekonam, chyba ze będę przynajmniej zaręczona, bądz już po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie gum, nie pozwalaja na spontaniczność, dodatkowy koszt no i rzecz jasna nie moge czuc w pełni mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska, płacisz za pixy by czerpać przyjemność z seksu a nie w panice zakładać na penisa swojego faceta ogumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńkka ... ines195 ...... ja też mam w upał tak jakoś mniej ..... przed tabsami mialam 5 dni bez przerwy potem 7.. a teraz jak biore tabsy to jakos mniej .. i to jeszcze w ten upal mis ie wydaje.... americanos...maleńkka... ines195.... ps. dziewuchy ... ja stwierdzilam ze nie po to tabsy kupuje i kase trace i sie truje by jeszcze z gumkami sie meczyc.. wiec stwierdzilam ze jak zaczne drugie opakowanie (czyli juz ale po okresie) w koncu zaczne sie kochac do konca... zaufam tabsom, po to one sa... biore je regularnie co do 2-3 minut roznicy w czasie wieczorkiem ;) nie meczcie sie gumkami.. cala satysfakcja i przyjemnosc idzie na bok.. to juz po co te tabsy... bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, elo🖐️ americanos...Luuuzik:):classic_cool: Jeśli się obawiasz to narazie kochaj się z gumką, a po czasie zaufasz tabletkom i Ci się zmieni nastawienie:) Maleńkka...Mnie się właśnie wczoraj skończył okres i dzisiaj mam jeszcze minimalne plamienia i ja na odwrót jak mówisz miałam go bardziej obfitego w ten żar:o, tak mi się przynajmniej zdawało:) Możliwe, że tak reaguje akurat Twój organizm...Choć mnie się zawsze zdawało \"na chłopski rozum\", że jak jest wysoka temperatura to to rozrzadza krew i może być okres bardziej obfity...Właśnie dlatego nieraz się zdarza, że przez wysoką temperaturę można dostać krwawienia przy okresie... To nie znaczy, że jesteś głupia...Każda pewnie tak zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×